Žádosti o unban na TeamSpeaku

RosinkaRosinka
AdminModerátor fóra
Zde, můžete zažádat slušnou formou o unban na našem TeamSpeak serveru. 

Jak má žádost vypadat:
jméno Rosinka
IP adresa: 85.45.21.63
Důvod banu: provokace
Obhajoba: Omlouvám, se....
«13

Komentáře

• upraveno 14. May 2016
    Jméno Křeček88
    IP adresa nevim jak zistit
    Důvod banu "Táhni"
    Obhajoba Omlouvám,se ale nevim co sem udělal protože sem nový na TS3

Edit Rosinka: Banoval Frita - perma ban - unban zamítnut (Frita)
  • Ahoj.
    Svou ip zjistíš zde --> http://www.mojeip.cz/
  • upraveno 22. May 2017
    Jméno Findecaano
    Ip adresa <admin edit - IP skryta>
    duvod banu ja tě varoval
    obhajoba moc se omlouvam 

Edit Rosinka: Banoval Frita, ban vyprší 18.6.2016 -  unban zamítnut (Frita)

• upraveno 22. May 2017
    Jméno:Emre_PVP
    IP adresa: <admin edit - IP skryta> 
    Důvod banu:obtezovani klientu
    Obhajoba:moc se omlouvám nevim co sem to udělal,prosím o unban a omlouvám se.

Edit Rosinka: Tvá IP není zabanována.
  • upraveno 22. May 2017
    Jméno: VochmiCZ
    Důvod banu: retard (provokace)
    Obhajoba: Omlouvám se za svého kamaráda, že na ts3 provokoval hráče, pouštěl písničky i přes to že ostatní nechtěli. V ten den měl opravdu otravnou náladu. Teď toho moc lituje, a jelikož jsme společně začali hrát na vašem serveru GameTeam PokeCraft, tak by jsme si rádi zavolali na vašem ts. Opravdu ho to moc mrzí, a jelikož jsem jeho dobrý kamarád, tam mu chci udělat aspoň nějakou radost. Ručím za něj že už žádnou hloupost neudělá. Předem děkuji za vaší odpověď.       -- LacoCZ--

Edit Rosinka: Ban udělil Frita - ban vyprší 2.6.2016 - 
     unban zamítnut (Frita)
  • upraveno 13. May 2016
    • Tvůj nick ve hře: DrWex
    • Jméno admina který tě zabanoval: Frita
    • Server: Team speak (ts.gameteam.cz)
    • Typ banu (délka): Perma Ban
    • Tvé vyjádření k situaci: Chci se odmluvit Fritovi jsem debil no OMLOUVÁM SE FRITOVI !!!!
    jo a pardon moje gramatika je LVL:0

Edit Rosinka: Zdravím,
    tvá ip není zabanována, byl zabanován tvůj nick (odbanováno)
  • upraveno 22. May 2017
    jméno Nemam_Nick
    Důvod banu: spambot
    Obhajoba: Nevím proč ale nespamoval jsem jen jsem psal rychleji ;) pač mám ve zvyku rychlé psát ... takže tak možná tak jsem hodně poukoval to přiznávám ale to jsem udělal jen jednou a ostatní to dělají také takže nechápu smysl banu :smile: 

Předem děkují za vyřízení 

S pozdravem Nemam_Nick

Ban na ip není.
  • upraveno 22. May 2017
    jméno: killkill89
    Dôvod banu: Reklama (Perma ban)
    Obhajoba: sa tiče mod pecku pokecraft napisal som na ts3 o zabanovanie osoby menom KerroLP o ukradnuti viac ako 4 pokemonov jeden z nich bol ukradnuti prave mne preto som sa rozhodol ist na ts3 ale hned ked som to tam napisal dali mi ban za Reklamu (Perma) (žiadam o zabanovanie tejto osoby a odbanovanie ts3) 
    dufam že ban bol neopravneni a rad by som o čo najrychlejšiu odpoved rad by som sa totiž chcel uchadzat o Helpera.
    ďakujem
    ospravedlnujem sa za gramatiku 

//IP adresa není zabanována.
  • upraveno 22. May 2017
    jméno: vojta123452002
    IP adresa: na stránce mojeip mi to napsalo: <admin edit - IP skryta>
    Duvod banu: ubohost (perma ban)
    Obhajoba: Absolutně nechápu co se stalo nic špatného jsem nedělal natož psal a najednou se chci přihlásit a ono mi to napíše 
    You are banned permanently. Reason: "ubohost"
    Doufám v rychlé vyřešení mého problému.

-Vojta

• upraveno 22. May 2017

Jméno : McMeloun
    Důvod banu: Abnormální demence
    Obhajoba: Je mi líto to co se stalo ale nechápu přesně co jsem udělal ten večer jsme se normálně bavili a najednou toto . Byl jsem s A-Teamem v roomce a najednou demence :hushed: Takže bych rád požádal o unban děkuji za odpověď
    S pozdravem McMeloun

//Unban na IP udělen.
  • DezDez
    upraveno 22. May 2017
    Nick: dez (zřejmě, pravidelně si ho měním)
    IP: <admin edit - IP skryta>
    Důvod banu: RETARD
    Obhajoba: Ban jsem dostal již poměrně dávno, tuším že za to že jsem si dělal srandu z admina který měl smysl pro humor na úrovni průměrného němčoura (nedošlo však k žádné urážce, újmě na cti, ani k odchýlení se od jakéhokoliv pravidla) . Nejsem si tedy vědom porušení pravidel a docela rád bych opět využíval Vašeho ts3 serveru, protože tam stále chodí spousta mých známých. Zároveň je omezení přístupu na Váš ts3 server odůvodněno slovy "retard", což je naprosto nepřijatelné, jeden z mých přátel trpí středně těžkou mentální retardací a není to nic pěkného. Prosím tedy o unban. Pokud mé žádostni nebude vyhověno, žádám alespoň o přeformulování odůvodnění, aby bylo přijatelné a vystihovalo můj prohřešek.
    Děkuji.
    S přáním hezkého dne,
    dez @ dezrodino.mzf.cz

Swixty
    Odbanováno.
  • upraveno 22. May 2017
    v jméně je: Superstar7894
    Důvod banu: Znaky v jméně
    Obhajoba:  Prostě jsem nevěděl že mi to dá ban... Sorry!

Ip není zabanována.

• upraveno 22. May 2017
    jméno kacper_o
    Obhajoba: Omlouvám, se všetkým hračom a A-Teamu ktorím som nadával

//Unban zamítnut.
  • upraveno 22. May 2017
    Jméno: 99RudyCZ ( na vašem ts serveru jsem nikdy nebyl, takže jestli to budete hledat pod tímto jménem,.. )
    Důvod banu: <10:39:07> You are banned permanently. Reason: "rozesilani znaku na shozeni clienta"
    Obhajoba: Asi stejný důvod, jako když jsem žádal o unban na vašem minecraft serveru :D 
    Hold má někdo stejnou IP a já si teď kvůli tomu ( kde chci hrát ) musím všude zařizovat UB :(

Včera jsem se chtěl připojit na Váš TS3 server z důvodu, že dostal kámoš BAN za zaslání IP
    ( jiného teamspeak serveru na vašem minecraft serveru ), jelikož jsem vlastník toho TS serveru, tak jsem to chtěl s ním vyřídit na Vašem TS, ale,.. :D netušil jsem, že pro změnu tam mám BAN zase já,.. xD

Důvod proč kámoš psal IP přes guild chat? - mno,.. hráli jsme annihilation a chtěli jsme se prostě domluvit,.. je těžké hrát s hráčema s guildy a domlouvat se jen přes guild chat,.. :/ ( Jméno kamaráda: Th3JardaCZ3 )

Děkuji za vyřízení mé žádosti :)

//IP není zabanována.
  • upraveno 22. May 2017
    Jméno: Assimov-Frodo Pytlík IP adresa:  <admin edit - IP skryta> Duvod banu: Nepovolené znaky v nicku Obhajoba: pokud dobre vidim tak ve jmene mam povolene znaky :)

//Na IP není ban
  • Tak si dej nik abcd a uvidíš že  se ti připojit půjde. Nesmíš mít háčky, čárky, srdíčka a podobné kraviny.
  • upraveno 22. May 2017
    jméno Richie_CZ
    Důvod banu: Nepohodl jsem se s fríťou a neudržel jsem své nervy a začal mu nadávat
    Obhajoba: Omlouvám se v tu dobu jsem se neudržel šlo o menší zápletku co se stalo mezi mnou a jednou holkou s kterou jsem měl zrovna vztah a pochopil jsem danou situaci špatně a tak nějak jsme se domluvili a na mc už unban mám ale na ts3 server se mi stále nejde připojit

• upraveno 11. December 2016
    jméno [A][H]Bandazista
    IP adresa: Nvm. 
    Důvod banu: <22:48:22> You were banned for 1 day from the server by "Clay_cz" (Opakovaně nevhodný description)
    Obhajoba: nevím jakej description když tam nic nemám 

//Clay_cz: vyřešeno
  • upraveno 14. March 2017
    Jméno: nilko323
    IP adresa: nevím
    Důvod banu: <15:09:22> You are banned permanently. Reason: "nepřizpůsobivé chování"
    Obhajoba: Ban neprávem nevím kvůli čemu

// Na IP z které jsi psal topic ban není a na nicku také ne.

• Ban starý více než rok. Pravděpodobně jde o shodu IP adres. Odbanováno.
  • EzeEze
    upraveno 22. May 2017
    Jméno: dnk
    IP: <admin edit - IP skryta>
    Důvod banu: <19:31:00> You are banned temporarily. Reason: "rozesílání nevhodného obsahu"
    Obhajoba: Nevím za co mi byl ban udělen, ještě tehdy když se odpojím, přijdu druhý den. Vypadalo to následovně: Kamarád mi řekl jestli mu pošlu nějaký z mých odkazů ( NENÍ TO VIR ). odkaz vypadl v principu jako screenshot ale když jste to otevřeli tak vás to přesměrovalo na google.cz ( Nevím co to je teda za nevhodný obsah ). Potom tady přišel dotyčný který to začal spamovat na MC. Nevím tedy, z jakého důvodu jsem dostal ban když jsem to poslal jen jednomu kamarádovy, a nikomu jinému jsem to neposlal. Tudíž nechápu proč jsem dostal ban. ( A ten kamarád to po mě chtěl, nenutil jsem mu to. ) To jest asi vše.
  • Tebou napsaná IP ban nemá.
  • Kdyby neměla, nenapsalo by mě to toto. "<21:24:59> You are banned temporarily. Reason: "rozesílání nevhodného obsahu"
    Try again in 28d 20:09:31"
  • EzeEze
    upraveno 22. May 2017
    Jestli se to nějak dá zjistit tak tady je UID: <admin edit - skryto>
  • Jo tak identita ban má. Takže Rosinka.
  • upraveno 22. May 2017
    Jméno: MatMikeCZ
    Důvod banu: Obcházení banu. 
    Obhajoba: Připojil jsem se za kamarádův nick "rokky" který v té době měl ban, takže jsem žádný ban neobešel.

//Ban udělil Fríťa

Odbanovávat nebudeme - Rosinka
  • upraveno 22. May 2017
    Prosím o unban na ts
    1.Nick:Rebeckaaa
    2.IP: <admin edit - IP skryta>
    3.Typ banu: You are banned temporarily. Reason: "Urážení člena admin teamu"
    Try again in 23d 03:02:52

Ospravedlnujem sa Fritovi

//Tebou vypsaná IP není zabanována
  • upraveno 22. May 2017
    Dobrý den, na vašem TS3 serveru jsem dostal ban neprávem (před asi třemi lety).

• Nick: simak22
    • IP: <admin edit - IP skryta> 
    • Důvod: Totální retard
    • Obhajoba: Na vašem TeamSpeak 3 serveru jsem nebyl asi 3 týdny a chci se připojit, ale najednou ban, že jsem totální retard, omlouvám se, že píšu tak pozdě, ale byl jsem malý, takže jsem byl neschopný vytvořit si účet na fóru. Nevím, kvůli čemu jsem to dostal a rád bych dostal unban, chtěl bych být součástí komunity i hlasem, ne jen mými skilly ve hře (jestli nějaké mám). Ip adresu napíšu na požádání například na e-mail. Byl bych rád, kdybyste se podle mé žádosti rozhodli, jestli jsem ten "totální retard". A ještě poslední věc: Mentální retardace je psychické postižení a já žádné toto postižení nemám.
    Děkuji, že jste si přečetli moji žádost.
    -simak22

//Dakado dnes udělil UnBan.
  • upraveno 22. May 2017

jméno Classic
    Obhajoba: Omlouvám se za  provokaci, toto se  příště nebude opakovat. Mrzí mě to

//Tebou vypsaná IP nemá ani neměla ban
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.