Krádeže, pravidla, bugovaní

Dnešním dnem 20.11. 2016 budou na PokeCraftu zavedena velice přísná opatření proti hráčům, kteří se nechovají dle pravidel slušného chování. Tato hráče budeme ve hře trestat uvězněním do vězení. Výše trestu můžete najít přímo na serveru /vezení.

Krádeže pokémonu jsme se rozhodli řešit následným způsobem. Chceme podrobné popsání co se v tu danou situaci stalo tj. kdo koho okradl, doložení obrázků popřípadě videa. Všechny důkazy posílejte na email Frita@GameTeam.cz. Na emaily, které nebudou splňovat všechny požadavky nebudeme odpovídat a budeme je ignorovat. Dále chceme upozornit, že obchody s pokémony uzavíráte na vlastní nebezpečí!

Na serveru se rozrůstá populace cheateru, o  problému víme a řešíme jím zabanováním hráče, který použil jakýkoliv cheat. V současné chvíli jsme již zabanovali desítky hráčů a další přibývají, proto upozorňujeme, že s cheatery nemáme slitování a každý cheater bude banován na 60 dní na celý portál GT

Dále chceme upozornit, že jakékoliv bugování bude trestáno banem nebo vězením a následné smazání itemu, pokémonu, které byli nabugované.
Tato diskuze je zavřená.