UnicornSkills - Nový nábor

Zdravím, máme tu nový nábor do naší guildy! :3
Příjmeme do guildy pár hráčů, se kterými nebudou problémy.. a budou se snažit..Pokud máš zájem tak nám napiš sem o sobě tyto věci:
1. Kolik ti je let.
2. Jakou minihru hraješ nejvíce.
3. Proč by si chtěl do naší guildy.
4. Něco o sobě..

Ještě prosím.. Aby hráči, kteří nám sem napsali přihlášku..Tak aby zde forum.. ( tuto diskuzi ) často kontrolovali..Protože až jim napíšeme či je bereme.. nebo ne.. tak aby nám napsali jestli teda chtějí nebo ne.. :)
S pozdravem Zindy.  3 
«1345

Komentáře

• Ahoj Zindy

Je mi 12 let.
    Nejradši hraji Crystals a Prison.
    Rád bych se přidal do nějaké aktivní guildy kde jsou normální lide kteří když se někomu něco nepodaří tak že mu hned nebudou nadávat že jsi to podělal a pod. ale místo toho ho podpoří že se ti to povede příště. A hlavně žádné nadávky.
    Takže jsem z Prahy 9. Jsem aktivní denně 1-3 hod denně, ale o víkendu je to i více. Narozeniny mám 2.9.2017. Jmenuji se Ondra.

Doufám že se setkáme v guildě.
    S pozdravem OKcko   :wink: 
  • Zdravím OKcko  Bereme tě :) Až se připojíš na server.. napiš sem na forum :))

-Zindy
  • Ahoj Zindy jsem na GT :)
  • Zdravím,
    Podej si přihlášku :) OKcko 
  • ahoj Zindy,

mohla by jsi prosím zítra okolo 16:00 - 17:00 dorazit na GT na parkur.
    Nebo otevřela by jsi prosím přihlášky at ji můžu poslat.

S pozdravem OKcko 
  • Ahoj,

1. Je mi 10 let.
    2. Nejvíce hraju Prison a občas OP Anni (kvůli hackerům už tam moc často nehraju)
    3. Rád pomáhám a rád bych těl do nějaké dobré Guildy.
    4. Jsem aktivní cca 1,5-3 hodiny denně, jsem ochotný přispívat cca 300 tokenů týdně.

-dinousek
  • dinousek Ahoj.. ještě si to promyslíme :)

-Zindynka ^^
  • 1.Je mi 13 let
    2.Nejvíc hraji skywars a Crystals
    3.Jsem týmoví hráč 
    4.Mam origo minecraft. Jsem aktivní hráč.

• @xXZindyXx už jste si to promysleli? :) 

-dinousek
  • upraveno 18. December 2016
    Ahoj.
    Takže je mi 13 ale v únoru mi bude 14.
    Nejvíce mě můžete naleznout na anni.... Jednu dobu jsem hrála také prison, ale to už mě tolik nebere. Nepohrdnu ani Gold rushem nebo Parkourem.
    No byla jsem již v jedné guildě ale ta se zrušila ._. .... no a zatím nikde nejsem a ráda hraju "v teamu" asi víte jak to myslím:D
    No takže o vánocích to bude rok co hraju minecraft... Hraju také jiné hry ale to je až moc od tématu. Jsem celkem přátelský člověk. Poslouchám skoro všechno. Mezi mé záliby patří také chození po obchodech,čtení,filmy plus dělání kravin venku. Teď ke Gt .... Mám na serveru level 60 a 59 odehraných hodin.
    Na druhém nicku mám level 50 a okolo 100 odehraných hodin. Mám originální minecraft a myslím že jsem v pvp celkem dobrá... Hlavně co se týče potek a soupek .... To je moje:3
    Doufám že se vám moje přihláška líbila:)
    -lelebooom
  • @leleboom_x3 takže ty máš multiacc jo?
    Děkujeme za nahlášení a užívej si IP Ban :)

-dinousek

• upraveno 18. December 2016
    Kámo předtím jsem měla nick leleboom a potom jsem si koupila originální minecraft:)
    A jméno leleboom_x3 na serveru ani není zaregistrováno pokud vím:)
    To že ho mám jako jméno na účtu neznamená že za něj hraju:)
    A to že jsem si koupila originální mc a předtím jsem hrála za warez není nic co by porušovalo pravidla:)

• @dinousek To co si napsal myslíš vážně? :Ddd

@leleboom_x3 takže ty máš multiacc jo?
    Děkujeme za nahlášení a užívej si IP Ban 
  • leleboom_x3 Ahoj.. Ráda bych tě vzala.. Napiš mi sem.. Až budeš na minecraftu.. Ale většinou mě uvidíš na skywars.. c:

-Zindy
  • Torquu  Zdravím, Prosím nekomentuj to.. ._. sem se píší jen přihlášky.. a nebo to co píšu s hráči já c:
    Ale díky za komentář.

-Zindy..
  • upraveno 21. December 2016
    Ahoj xXZindyXx ! :) 

1.) Je mi 13 let.

2.) Nejvíce hraji: Skywars,Luckywars, Parkour, OP UHC, TurfWars a začala jsem hrát i Annihilation .  a občas: prison, creative a   Planet Craft. Jedním slovem .. skoro všechno :D 

3.) Do guildy bych chtěla, protože chci najít spolek normálních lidí, kteří spolupracují. Nenadávají si navzájem kvůli hloupostem. Kteří nás (mě) podpoří, když nám něco nevyjde. Ráda chci pomoc Guildě ve, které budu, abych ji mohla pomoc vzkvétat a dostávat se na žebříček vítězů :) 

4.) Moje křestní jméno je Andrea. Mám český, ale i slovenský původ. :) Ráda se učím novým věcem. Momentálně se učím vylepšit si jazyky, protože chci cestovat. Učím se taky na kytaru. Rozumím si taky ze zvířaty. Ráda si taky čtu Fantasy příběhy,ve kterých mám pocit, jako bych byla v jiném světě plných kouzelných možností. (moc psycho no.. :D)  Co se týče mě a Minecraftu. Tak jsem aktivní aspoň 3-6 dní v týdnu po dobu 1-5 hodin. Poprvé jsem se s Minecraftem setkala v 9 letech. 

Budu potěšena, jestli se uvidíme v Guildě. Zatím Ahoj! :) 

sobies 
  • sobies Zdravím c: Jsi teď na mc?

-Zindy
  • no.. už zase ne vánoční stromek nepočká .. :D 

• 1)- 15 let2)- Turfwars, Skywars, Counter Strike, Prison3)- Jsem velmi zkušený s lukem, což se v této sezóně bude dost hodit, také jsem velmi dobrý v Counter Strike. A pomalu se blížím k levelu 100 hlavně díky PVP(což si myslím že je pro tuto sezónu velké plus).4)- Aktivita: Skoro každý den(hlavně v noci).                                                      Minecraft hraji již od verze 1.0.0 .                                                                    Komunikuji především přes TS3.
                                        -Jméno ani takovéto údaje sem zatím dávat nebudu, protože nevím zda mě příjmete.
                                        -Budu velmi rád, zda se stanu jedním z vás.

-VirusGames1
  • 1. 12 let 2. Skywars,UHC,Parkour,Občas masakr a crystals 3. Do guildy bych chtěl protože hledám normální guildu kde jsou normální lidé a umím i celkem PvP 4. Aktivní jsem o prázdninách a víkendech skoro pořád a když je škola tak nebývám v úterý mám hodně rád hudbu a hraní na GT a když získám nějaké tokeny rád je přispěju guildě a na GT jsem level 70. Když mě přijmete budu moc rád a Budu se snažit o co nejlepší výkon :)                                                                                                                                                                                            -Stompy :)
  • ahoj 
    1) 15 let
    2. Skywars, Bedwars,Luckywars 
    3. chtěl bych nějakou dobrou guildu jsem moc aktivní každý den jsem level 86 a rad pripěju tokenama 
    4. skoro furt jsem aktivní jak o prázdninách nebo o víkendech 
    když mě přijmete tak budu moc rád na minecraftu se jmenuju TOMKACB a snažím se udělat cokoliv 
  • TOMKACB22 ,StompyCZ  Zdravím, není už místo.. když se uvolní tak napíšu

-Zindy :)
  • Ahoj zidny jenom jestli můžu mít dotaz : jaky level guildy ?

děkuju za odpověd 
  • TOMKACB22 Zdravím, Level 4.. Takže max. 15 členů :) nemáš zač

-Zindy
  • @xXZindyXx ;
     Zda je ještě místo pozvete mne tedy ?

• VirusGames1 Bývám na BedWars.. možno mě tam potkáš.. a nebo až půjdeš mc.. tak sem napiš

-Zindy
  • xXZindyXx Zdravím, Dnes buď kolem 16:00 na Lobby-05

-Zindy :)
  • @xXZindyXx ;
     Právě teď čekám na Lobby 4.

-Virus

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.