UnicornSkills - Nový nábor

1235»

Komentáře

• upraveno 1. April
    14

Creative ale pokud budete chtít budu hrát i něco jiného

Nwm nebyl jsem tak nějak nikdy v nějaké guildě, a na tohle jsem kliknul 

Je mi 14. Hraju milion her ale pokud mě sem příjmete tak budu hrát mc, bydlím v Praze. Když nehraju creative tak expim jak sviňa
    Jsem level 74, na mc budu až v neděli večer 

• je mi 10 let
    BuildBattle a LuckyWars
    hledam nakou super guildu (sem aktivni kazdy den)
    sem trochu reagovaci clovek ale vsichni co me znaj rikaj ze jsem super ;)
  • 1. Kolik ti je let: Je mi 12 let
    2. Jakou minihru hraješ nejvíce: Bedwars, občas eventy, Parkour aaa tak nějak všechno ( ale ne že by mi všechno šlo :)
    3. Proč by si chtěl do naší guildy: Připadá mijako dobrá guilda a ještě mě do žádné nevzali, tak bych to chtěla vyzkoušet
    4. Něco o sobě: Tak. Ráda hraju MC a povídám si při tom s různými lidmi. Jsem sice docela soutěživá a bojuju do posledních sil, ale umím i přijmout porážku. Myslím si, že si s lidmi a novým kolektivem rozumím a taky moje zásada: Chovej se k druhým tak, jak bys chtěl aby se oni chovali zase k tobě. Nevím co bych ještě měla psát... Když tak na skype jsem jako AdellKunn :)
  • Zdar, tu Misak8 :)
    1. je mi 14let
    2. SkyWars
    3. prostě chci jít do nějaké dobré guildy, která bude spolehlivá a aktivni. A chci plnitt ůkoli.. :D
    4. sedím neustále u počítače ;)
    S pozdravem MAJKL

• Ahojte.. :smiley:  1. Je mi 13
                                2. Hraju to co je potřeba, ale nejvíce mě baví LuckyWars. :smile: 
                                3. Chtěl bych k vám, protože hledám schopnou a přátelskou guildu .
                                4. O mě... :smiley:  Jsem aktívní, přátelský a věrný hráč :smiley:
                Budu rád pokud mě příjmete. Mějte se a čauko :smiley: 
  • upraveno 19. April
    1. Kolik ti je let. Bude mi 16
    2. Jakou minihru hraješ nejvíce.
    Anarchie,OpAnni,Skywars.. ale když bude potřeba tak i jineé minihry :)
    3. Proč by si chtěl do naší guildy.. chtěla bych najít dobrou partů lidí kteří spolupracují :) a jsou přátelští :D 
    4. Něco o sobě..
    Takže je mi 15, jsem z Ostravy :D můj herní Nick je _Neko_Girl_ lv 105 a 760+ odehraných hodin. :) mám Origo účet (_NekoBella_) ale nehrají za něj :D 
    jsem přátelská :D na GameTeamu strávim celkem hodně času :) Do Guildy bych mohla nahrát 2000 a víc score :)
    Vulgární moc nejsem... Mno.. nejsem... :D
     - přeji hezký den :)

• 1. 13
    2. Tak různě.. ale nejvíc race for wool, hráčské servery, creative.
    3. Chtěla by jsem do vaší guildy protože mi došlo že mám spoustu času na mc, který bych mohla věnovat nějaké guildě které budu věrná...prohledávala jsem nábory na guildy a ta vaše se mi zdála nejslibnější, proto píšu sem :heart: 
    4. Mám talent na literaturu. Nebojím se říct svůj názor. Jsem takový malý rebelík (:D), ale nedělám potíže všude kde se dá. Ráda čtu a píšu. Jsem typ, který nemá rád moc formality a vážnosti. Já raději volnější styl :smiley: 
    Doufám že mě přijmete, ale když ne, nebudu se vnucovat. Když ne, tak ne. 
    Díky za přečtení přihlášky. Pokud mě přijmete, budu jen ráda :)
  • upraveno 29. May
    1. 12 o chvilu 13
    2. skyblock najviac ale inac mi je jedno aku minihru hram
    3. chcem byt v nejakej guilde kde su aktivni a slusni clenovia
    4. hram takmer kazdy pracovny den asi 2 hodiny, skype mam, nenadavam 
    -nemam vysoky lvl lebo som zacal hrat na GT nedavno ale skilly mam z inych serverov-
  • upraveno 29. May
    Nick: Lizzie_Loxus
    1. Kolik ti je let.
    Budem mať 10.
    2. Jakou minihru hraješ nejvíce. Hráčske servery, PVP, Parkour
    3. Proč by si chtěl do naší guildy. Pretože všetky guildy v ktorých som bol boli neaktívne
    4. Něco o sobě.. Začal som programovať pred 2 rokmi (19.5.2015) a na GT som začal hrať v októbri (říjen) 2014 a hneď v tom mesiaci aj Minecraft.
  • upraveno 1. June
    1. Kolik ti je let:nechci uvádět
    2. Jakou minihru hraješ nejvíce:Creative,Lucky wars,1v1.
    3. Proč by si chtěl do naší guildy:Už dlouho hledám guildu a taky bych chtěla nějak přispět  ;)
    4. Něco o sobě:GameTeam je můj oblíbený server hraju na něm furt jo a můj minecraft nick je Kisa_Dv
  • ok uz som si guildu nasiel ale deletnut mi to nejde (ten comment) thx 

• upraveno 8. July
    Zdravím. ;) 

1. 14 let
    2. Prison,SW,Masakr ( Teď už CS:GO )
    3. V žádné guildě nejsem a přijde mi ,že tato je pro mě vhodná.
    4. Jsem 14cti letý Kluk ,který rád sportuje,hraje hry na pc. ( Hry: CSGO,Minecraft,Lolko)

-jardaLP <3
  • je místo v guildě ?

• @F4K_MikiC_Ezz neoživuj staré diskuze!
  • gamekeepers a ty se do toho neser.
  • @xXZindyXx každý má právo tu psát, ale pouze když dodržuje pravidla... A sklidni se. Nemáš důvod tu nadávat. ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.