HS "Okradení" o 22 kreditů

Ahoj, dnes odpoledne, přesněji v 13:55 jsem nalezl celkem zajímavý server, který mě docela oslovil, majitelem tohoto serveru je hráč jménem "_Zippo", s ním jsem se dohodl na tom, že pokuď mu prodloužím nonstop, on mi za to dá MODa, kterého hledal. On souhlasil, takže jsem jsem mu server prodloužil a projistotu udělal i screen, který přikládám s transakcí (22 kreditů). Po tomto prodloužení se _Zippo okamžitě přestal bavit a přestal psát i do chatu. Tak jsem si řekl, že je nejspíš AFK a že to vyřešíme až se vrátí.. čas plynul velice pomalu a asi po 15 minutách se _Zippo odpojil ze serveru úplně a já už věděl, že své kredity asi jen tak neuvidím. Poté jsem na 3 hodiny zmizel i já. Po této době jsem se vrátil k _Zippovi na server a říkal si, že by mohl být online. Ano, byl. Po té, co jsem ho oslovil, zda-li by mi dal ten post, na kterém jsme se dohodli odpověděl pouze ubohé "Nevím.". Pokoušel jsem se s ním komunikovat stále dokola.. Ale všímal si něčeho jiného, protože dělal, když to tak řeknu, prostě blbosti s admin team. Lze to vydedukovat z chatu, do kterého psal. Mě absolutně ignoroval, jako bych na tom serveru nebyl. Po dalších 20 minut spamování _Zippa se opět odpojil a já zůstal bez kreditů a teď už i bez nějaké šance, na to, že dostanu co mi "náleží". Snažil jsem se to řešit na TS3, tam jsem oslovil Rosinku, která mě odkázala na forum, takže jsem píšu, zda by bylo možné mi kredity vrátit, sebrat mi sponzora na _Zippovým serveru. Vím, že je to má blbost, ale opravdu by mě ani ve snu nenapadlo, že může být někdo takový PES, jako tady _Zippo. Bohužel jediný důkaz, který mám je ta transakce 22 kreditů, kdy se mi připsal sponzor a dohoda nad tím. Chatování se _Zippem jsem bohužel dál už nevyfotil.

@Rosinka @Monty70

1.png 112.5K

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Napiš mi kdy a kde jste se domlouvali, že ti _Zipoo něco za nákup Nonstopu dá. Nikde to v logu nevidím.

[12:03:24] [Server thread/INFO]: Hrac DiagitCZE je zde poprve!

[13:48:10] [Async Chat Thread - #469/INFO]: # DiagitCZE >> Zippo, čteš vůbec msg?

[13:50:37] [Async Chat Thread - #470/INFO]: [Majitel] _Zippo >> DiagitCZE a co je?

[13:52:11] [Server thread/INFO]: Hrac DiagitCZE aktivoval 'non-stop online' server!

• Ale pozor... Řekl Pak uvidím ..
  • tvuj problem nemnel si to delat ha

• Takže, jen z důvodu, že v logu nic není, znamená to, že jste se nedomlouvali, poté napsal "Pak uvidím", takže když řekneš kamarádovi že když s tebou půjde do bazénu, tak mu možná dáš 50korun a potom to bude po tobě vymáhat, je to správně (Ten bazén mě jen tak napadl) ? Podpora serveru (ať už ve formě sdílení, či podpoření kredity) závisí pouze na tobě. To je vše

CandyCZ01 :smile: 

• Ahoj,

toto je pouze tvá chyba, jelikož _Zippo napsal "a pak uvidím", tudíž tím řekl, že ti ho možná udělí. Avšak tak neudělal, to je rozhodnutí na něm koho chce mít v týmu. 

Takže z toho vyplívá, že je to tvá chyba, protože on napsal "pak uvidím" a nenapsal větu typu „Tak pošli a dám ti moda“.

S pozdravem
    - ReaLiZeElemental
  • Jinak, tento topic by se hodil uzamknout, jelikož se událost zdá být vyřešená.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.