Guilda [GSC] - GetŠrektArmy (Nový nábor)

17891012

Komentáře

• Máme volné 1 místo!
    Tak pište! xd

Pěkný zbytek dne.
  • upraveno 2. February
    @MajnerPro Dodej prosím jaké hry hraješ kromě kostek.
    @eikichifr Cheatování kvůli slabému PC? :neutral: Já mám slabý počítač už několik let a nikdy jsem necheatoval... :confused: 

• @KonysCZ kromě MC hraju např World of tanks nebo někdy taky ROBLOX, na mobilu pak Clash royale, ale většinu času hraju MC
  • @KonysCZ ano já jel vždy tak 8 FPS a nešlo mi hrát... tak sem si kvůli radě ,,dobrých kamarádu" stáhl Clienta kterého nyní již nemám. A s mojí přihláškou souhlasíte ? Děkuji za odpověď.

eikichifr
  • Ahoj, píšeš že jsi dostal nový PC a že jsi měl dříve slabý a proto jsi měl hacky. Chci přesné datum kdy jsi nový PC dostal a navíc poslední ban máš 20.1.2018, jak mi tohle vysvětlíš?
  • 1. Hacky nemam
    2. Aktivní jsem skoro každý den
    3. Ano budu pomáhat z úkolama
    4. Nebudu.
    5. nemam ts3
    6. Budu
    7. Věk 12
    8. Nebudu bugovat na minihrách

a nick v hre je killerprichadza

• 46 Banů od AC je opravdu až příliš moc. Za mě tě zamítám. Počkej si však na odpověď GM. Navíc MultiAcc je zakázaný. 
  • Ahoj, @BorisMaderic ;
    100% nebereme.

Pěkný zbytek dne.

• 1. Sm3jkyJR
    2. Skywars, Counter-Strike, BedWars, Anni Crystals... Kde bude třeba ;)
    3. Každý den 2-4 hodiny
    4. 14
    5. PvP, Parkour

PS : Ve vaší guilde jsem už CCA před rokem hrál... Potom jsem přestal s MC a problémy co si pamatuji se mnou nebyly :)
  • upraveno 8. February

------------------------------------------------------------

X+X  NÁBOR DO NAŠÍ GUILDY X+X

--------------------------------------

!Jak taková přihláška bude vypadat:!

-------------------------------------------------------------------

- 1.  Uvedete vaše jméno/nick ve hře.

- 2.  Zde napíšete vaše nejhranější minihry.

- 3.  Vaše denní aktivita.

- 4.  Váš věk 13+ (platí zde výjimky, podle chování.)

- 5.  Vaše "skilly", které máte. 

- 6.  A proč by jsme měli vzít zrovna vás?

- 7.  A prosíme dodat Váš ban-list a profil!

-------------------------------------------------------------------

Tímto se řiďte!

Hodně štěstí k přijetí!

-Zuno1Cze

-------------------------------

• Ahoj, @Sm3jkyJR ;
    Bereme.
    => /g prihlaska GetŠrektArmy

Pěkný zbytek dne.
  • Přihláška:
    Jméno: BardexLP
    Minihry:Skywars,TurfWars,Parkour,1v1,BedWars,EggWars,OP UHC,Creative
    Úkoly co budu plnit:Různé úkoly na team a solo skywars,BedWars,Parkour,EggWars,BedWars,Uhc

Aktivita:U mne se aktivita čím dál lépe zlepšuje na GameTeamu ted´ travím většinu dne (1-15 h)
    Věk:Můj věk je 13 let
    Schopnosti:Dobrý v PvP,Týmový hráč,Stavitel,Schopnost natáčet videa na yt XD,Fér hráč,Umím poslouchat i naslouchat

• @BardexLP , nelíbí se mi počet odehraných hodin (13) a level. (31). Nevím jestli tě vzít k nám nebo ne. Počkej na odpověď někoho jiného.
  • @BardexLP ;
    Ahoj, dej tomu ještě takový měsíc. A až budeš mít větší level a odehrané hodiny, tak pak napiš znova.
    Děkuji za pochopení.

Pěkný zbytek dne.

• No zapoměl jsem dodat že mám i druhej účet tam mám více hodin a jsem asi lvl 68 + -.Tento účet používám kvůli tomu že mám originál minecraft.Pokud´ by jste chtěli více info o tom druhým účtu tak ten nick tam je BardexCZ
  • Dnes se nám uvolnilo jedno  místo, kdo by měl zájem, nebojte se podat přihlášku!
  • Jméno: rexik1234CZ
    Minihry: Crystals, Annihilation, BedWars, SkyWars, OP Uhc, 1vs1, Eventy, Prison, Creative
    Úkoly co budu plnit: Vše budu plnit :).
    Aktivita: U mne se aktivita čím dál lépe zlepšuje na GameTeamu ted´ travím většinu dne (1-12 h)
    Věk: Můj věk je 12 let
    Schopnosti: Dobrý v PvP, Znalosti miniher, YouTuber, Parkourista, Developer

Ještě abych dodal mám ADBan ale nemohu za něho takže do pár dní dostanu unban (snad) :)
  • upraveno 16. February
    Ahoj, momentálně ti probíhá AD - Ban, zkus to za měsíc.
    //  Nejsem si jist, ale vypadá to, že máš multi-acc.
  • Když půjdete do guildy, obrdžíte exkluzivní gchat.
  • Ještě jednou sem napíšeš něco o svojí s prominutím trash guildě, tak tě nahlásím za spam a za multiacc na foru!!
  • A mám tě plné zuby!!! Užij si svůj ban za multi acc.!
  • GetŠrektArmy NA PYCU GUILTA MOJA LEpCy !

• To vážně?

• Máme další volná místa! Nebojte se napsat přihlášku.
  • Nahakruje ale Hackuje ! :DDD A ty hackuješ taky.. A spíše oprava Nejhorší guilda * ;)
  • Hele tebe nesnáší nikdo takže drž prosím pusinku.
  • 1.Azti
    2.BW,SW,Anni,Prison 
    3.Aktivita asi 1-3 hodiny denně
    4.13
    5. Jsem dobrej killer http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=top&user=Azti na gt mam hodne nahrano takze mam hodne zkusenosti.
    Kdyžtak se ptejte :)
  • upraveno 19. February
    Phoenix0611 
    Anni
    3 h
    15 let
    Jsem bývalým  členem  zapomenutych guild MtPl 2 v 2 sezóně a v guilde NOTPL 5 v 1 sezóně  určitě  t guildy znáte byl jsem spolu zakladatel mtpl 
    Jsem velice dobrý  s lukem umim  stavět  defensivni i offensevni ( útočné  ) base 
    Jsem dobrý  stratek a rád  bych se kvam připojil  :D
    Bany nemám  žádné  79 level myslím  a 350 h 
    Kdyby jste mě  přijali  získáte  jednoho z nejstarších  hracu na gameteam protože  gameteam jsem se poprvé  připojil  když  se přidal  skywars a spawn byly jen 3 bílé  plošiny  s NPC
  • Ahoj @Azti a @phoenix0611 , momentálně je guilda plná, pokud by však byl někdo vyhozen, nebo by odešel, napíšeme vám zde.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.