Guilda [GSC] - GetŠrektArmy (Nový nábor)

191011121315»

Komentáře

• Zdravím, zítra ( v neděli 24.6.), budu odjíždět, přičemž tu nebudu tři týdny. Nábor do guildy pořád bude probíhat.
    Přihlášky budete moci posílat pořád, jen počítejte s tím, že vám odpoví @Lovewolfie_x. Někdy buďte prosím trpělivý, když se nedočkáte odpovědi. Pokusím se někdy také odpovědět, ale připojení do guildy bude komplikovanější. Děkuji za pochopení :)

-Atlant_T_2308
  • Nevím kam jedeš, ale ať se ti tam líbí. :smile: 
  • máme 2 volné miesta čiže ak má niekto záujem rovno si sem môžete poslať prihlášku :smile: 
  • upraveno 3. July
    1. Multiondreo

2. CS:GO, SkyWars, Prison

3. 1-6 hodin, podle toho kdy mam čas, někdy nejsu i vubec když mam např. zaracha

4. 15 let 

5. SpawnerMaster na HSčkách, Dobrej s AKčkem na CS:GO ( ne nejleší ), A jinak nvm... Prostě na HSčkách jsu vyspělej hodně

Tu 6. podminu, tak toho se nechci učastnit, nerad lozím na TS3... 
  • Ahoj @Multiondreo ;
    několikrát jsem psal v diskuzi, že tohle je nedostačující, jak číslování, tak chybí banlist, profil, level.
    Poprosil bych o opravu. Zatím nepřijat.

+ Ty přece chceš k nám do guildy, ne ? Je přece tvým zájmem, něco takového doplnit.
  • upraveno 3. July
    Ahoj, jsem úředníkem ( "guildmasterem" ) guildy GSC :)

Tahle zpráva je určena k upřesnění přihlášek do guildy.

Podmínky:

1. Nick ( Klidně můžete mít stejný nick i na foru, ale stejně to sem radši napište)
    2. Minihry ( Minihry, které nejčastěji hrajete, co vám na tom třeba jde)
    3Aktivita ( Kolik hodin jste schopni denně hrát, ne "naafkovat"! )
    4. Chování ( Jak se převážně chováte + případné problémy s členy guildy)
    5. Komunikace ( Nejlépe Teamspeak, není důležité)
    6.  Věk ( Nejlépe 12+, ale mohou být výjimky, dle chování)
    7. Nebugovat, nehackovat

Jak by měla přihláška vypadat: ( příklad )

1. Nick: Priklad
    2. Minihry: Převážně hraji prison a skywars, jsem dobrý v PvP
    3. Aktivita: Jsem aktivní tak 4 hodiny denně, o víkendech více, když máme testy ve škole méně
    4. Chování: Chovám se slušně, jen mi někdy ujede slovíčko z hackerů, co tu jsou, nebo z "AC", který tu je.
    5. Komunikace: Mám Ts 3, nemám problém zajít
    6. Věk: Je mi 15
    7. Nebuguji, nehackuji, ani nijak neporušuji pravidla
    8. Banlist: ( odkaz )
    9. Profil: ( odkaz )

Doslov: Přihlášky, které nebudou obsahovat tento postup, budou odmítnuty, nebo dotyčný úředník napíše hráči o napsání nové přihlášky, která to bude obsahovat.

Jestliže bude hráč udávat závažné nepravdivé informace, bude rovnou odmítnut. 

Kopírování přihlášek je také odmítnuto.

Poté, co budete přijati ( na foru ) napište ve hře, nejlépe na lobby /g prihlaska GetŠrektArmy

Platí pouze tyto podmínky, předešlé jsou neplatné, takže se prosím řiďte těmito !

Nespamovat přihlášky !

To je vše, děkuji !

Atlant_T_2308

• A vy nemužete mě vyhledat na GT profilu? :/

Tady je ten novej příklad...
    1. Nick: Multiondreo
    2. Minihry: SkyWars, CS:GO, občas prison a ty další minihry když se nudím
    3. Aktivita: O prazdninach 3-6 hodin, až bude škola tak 1-3 hodiny... A když mam zaracha tak vubec
    4. Chování: Dobré, velmi vzácně sprostý
    5. Komunikace: Mám Ts 3, ale nerad tam chodím
    6. Věk: 15
    7. Nebuguji, nehackuji, ani nijak neporušuji pravidla ( Na některých hs výjimka, když se nudím )
    8. Banlist: http://ban.gameteam.cz/users/Multiondreo
    9. Profil: http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=Multiondreo

A jsu SpawnerMaster na HSčkách, to byste tam měli doplnit do toho příkladu ( Nějaké schopnosti )
  • Ahoj @Multiondreo ;
    hned je to lepší.
    Přijat

Podej přihlášku /g prihlaska GetŠrektArmy
  • Guilda je plná!!

Přihlášky můžete psát dál, ale počítejte s tím, že vás přijmeme později.
  • Pro normální lidi: Ahoj @MontiiiiiSoused70 můžeš chtít do guildy, ale jsi nepřijat.

Pro lidi kmene Montiiiů: aHej @MontiiiiiSoused70 muzez chtyt to guilty Ale jsy nepryjat.
  • 1. Nick: tobanxp
    2. Minihry: Hraji SkyWars, a jede mi PVP. A hraji různě kromě planet craft.
    3. Aktivita: Jsem aktivní tak 3 hodiny denně, o víkendech více tak 5/6h, když máme testy ve škole méně.
    4. Chování: Chovám se slušně, jen mi někdy ujede slovíčko z hackerů, co tu jsou, nebo z "AC", který tu je. Nemám co dodat. :)
    5. Komunikace: Mám Ts 3, nemám problém zajít. 
    6. Věk: Je mi 13 a 7 měsíců.
    7. Nebuguji, nehackuji, ani nijak neporušuji pravidla, dříve jsem cheatoval taky jsem na to doplácel banama, ale teď už ani smítko.
    8. Banlist: http://ban.gameteam.cz/users/tobanxp
    9. Profil: http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=tobanxp, mám kredity na VIP a vše možné, ale nechávám si to na GT sezonu.

Doufám že mě přijmete. 
    - tobanxp
  • Ještě chci dodat. Že jedu na dovolenou do Egypta takže tu nebudu 17 dní.

• Zdravím, nábor do guildy je tímto uzavřen, jelikož jsem dostal na server "spravedlivý" ban, děkuji za pochopení. :smiley: 
  • Ahoj @tobanxp,
    přijat, jakmile budeš doma, tak pošli přihlášku. 

/g prihlaska GetŠrektArmy
  • Ahoj,

jak už možná někteří hráči vědí, tak posledních několik měsíců guildy GSC pomalu, ale jistě ztrácela. Ubývali hráči a celková motivace. Jedna z největších ran tohohle upadání, byla Konysova (Guildmasterova) neaktivita kvůli situaci na GT. Přičemž ještě horší bylo neoprávněné zabanování Konyse a Zuna.  Jelikož se tohle stalo, tak mnoho lidí odešlo, nebo přestalo celkově hrát.  Já v guildě už byl jakou dobu, nějaký čas jsem zastával post úředníka i guildmastera a i přesto, to nebylo, to co správná guilda potřebuje- Původního guildmastera, který guildu založil. Dnes už jsem přešel do jiné guildy, tak proto tuhle "slohovku" píšu. Když se nad tím zamyslíte, není nějaké divné, že pepepona, člověk, kterého hráči ani nevidí na serveru takhle banuje ? Hlavně to ani není jednou, je to více případů a to hlavně hráčů, kteří jsou i výše postavení na jiném nejmenovaném serveru.

Guilda jako taková zatím existuje, jelikož GM má ban. Guilda takto bude asi ještě nějakou dobu existovat, i přesto všechny přihlášky budou ignorovány, nebo odmítnuty.

Děkuji za pochopení.

Atlant_T_2308

• Přihláška: 1. Jméno ve hře 2. Minihry, kde budete plnit úkoly 3. Vaše přibližná aktivita 4. Věk 5. Schopnosti (V čem jste dobří)

1. Jmenuji se Jaroslav Suchý
    2. Tak minihry, já mám rád samozřejmě všechny, ale kdybych si musel vybrat, mám rád spíše ty akční, takže nějaké PvP, taky jsem hrával skyblock a vydával jsem hodně eme na skyblocku.
    3. Moje aktivita je veliká, jsem aktivní člověk, rád sportuji, běhám jezdím na kole, ve volném čase nátáčím pro českou televizi přes aplikaci iReportér. 
    4. Je mi 39 let, bydlím na Divoké Šárce.
    5. Tak schopností mám opravdu hodně, jsem velice talentovaný, umím krásně zpívat, byl jsem v superstar i v x-factoru. V přístím roce se přihlásím do česko-slovensko má talent. Taky jsem velice inteligentní a vzdělaný, byl jsem ve vědomostních soutěžích např. v taxíku. Takže budu velice prospěšný pro vaší guildu.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.