AirCraft - Server hráče ItzAiro

upraveno 29. December 2016 v Vaše Hráčské Servery
Zdravím
tímto bych vás chtěl oficiálně pozvat na můj hráčský server.. Než si řeknete:  „Jaj další na h*vno server který vyprší za 7 dní, bez AT a ani ne s pěti slotama.." tak chvíli vydržte a dozvěďte se o našem serveru víc!

Úvodní info o serveru

• Server je prodloužen jednou a skončí za 25 dní, ovšem ho hodlám prodlužovat i dalších 20 dní jak server bude končit.
  • Na serveru je 8 slotů. Také hodlám dokupovat, ale myslím si, že 8 slotů zatím stačí.
  • Musím vás ovšem upozornit, že server je zatím jen v Alfa verzi, takže nečekejte od serveru mnoho!
  • Je postaven krásný nevánoční spawn. (Nechtěl jsem zatěžovat buildery s vánočním spawnem, když už vlastně nejsou.)
  • Na serveru bude nonstop až budu mít dobitý kredit! Pokud chcete ovšem přispět na vývoj serveru, nikdo vám v tom nebrání. Byl bych nejradši kdyby jste přispívali na nonstop a váhu pluginů, sloty a expiraci serveru teď nechte stranou.

Co máme v plánu

• PVP aréna (Nebude to klasická PVP aréna, více vám prozrazovat nebudu.. Nechte se překvapit :3 )
  • Minihry (Přišel jsem na geniální nápad jak ty minihry udělat bez pluginů, nechte se překvapit.. :3 )
  • Ekonomiku (peníze, různé „brigády" když to takhle řeknu, víc prozrazovat nebudu, nechte se překvapit)
  • Nábor do AT (věc na co všichni kidi typu „mogu biť admin plz?" čekali :D )
  • ClanWars (asi víte co to znamená už z názvu, ale víc prozrazovat nebudu! :smiley: )
  • Denní a týdenní odměna (víc prozrazovat nebudu.. :smiley: Já vím, jsem tajný jak něco, ale prostě se nechte překvapit! :) )

Na co se můžete na serveru těšit

• Svět s nerozgriefovaným terénem
  • Parkur s odměnou (každý den budu truhlu s odměnou doplňovat)
  • Hodný AT co se umí chovat a nedá vám ban kvůli každé blbosti 
  • Tutorial jak vytvořit resku

Časté otázky

• Kde jsou vypsané warpy? Jdi na server a napiš /warp, je zbytečné to zde vypisovat.
  • Co mám udělat abych se dostal do AT? Dát si tenhle topic do záložek a čekat dokud nevyhlásím nábor, vše tam bude napsané.
  • Máte v plánu další věci pro server (např. FB stránku?) Určitě něco v budoucnu udělám podle toho jak se vám bude líbit server
  • Jak nahlásit nevhodné chování? Pokud je na serveru někdo z AT, tak nijak. AT to vyřeší, pokud je daný člen třeba afk nebo není nikdo na serveru, tak napiš mě na GT teamspeaku či zde na forum do zpráv s důkazem o nevhodném chování. Předloha nemusí být, stačí mi nick, datum a důkaz.
  • Kdo je členem AT? To můžete zjistit přímo na serveru na /warp A-Team.

Čím jsme  „Originální"

• Zatím jsme server jako každý jiný, protože jsme v alfa verzi, ale hned co navýšíte/navýším váhu pluginů, tak začnu rozvíjet ekonomiku a další podobné nápady!

Podmínky jak se stát členem AT a jak napsat přihlášku

Až bude vyhlášen nábor, tak mi přihlášku posílejte do ZPRÁV (nechci aby jste tím spamovali diskuzi) ve tvaru:
  • Nick
  • O jaký post usiluješ
  • Stručně, slušně a bez hrubek napište psaní či pošlete fotku, aby jsme se přesvědčili, že danému postu opravdu rozumíte a dokážete ho vykonávat
  • Věk
  • Pár vět o sobě
Podmínky bez kterých je NEZBYTNÉ přihlašovat se do AT:
  • Mít rozum (viz. https://ctrlv.cz/xgTi )
  • Mít věk minimálně 12+
  • Kvalitní mikrofon ze kterých mi nebudou krvácet mé drahocenné ouška
  • Být ochotný dělat pro server něco (Být v AT není o tom buzerovat hráče, ale hráčům pomáhat a dělat práci hodnou člena AT!)
  • Schopnost sestavit normální větu a pokud možno tak alespoň trošku ovládat y/i.. (viz. https://ctrlv.cz/xgTi )
  • Mít stažený a funkční Teamspeak 3
  • Neposílat mi do zpráv trapné zprávy typu: „Nick - vlhkak*nda, usylujy o pozt stryptera, umym ze tocyt u tice, je my 200 let" a podobné kraviny, není to vtipný, je to trapný.
  • Mít IQ jako normální člověk a ne jak opice co má mozek jak uschlou fazoli
  • Nemít záznamy v banlistu (výjimky existují, např. od anticheatu na 12 hod se nepočítá a nebo pokud je ban hodně starý a daný uchazeč se již poučil)

Obrázky:

Náš veliký spawn
/warp reska
/warp parkour
Uvítací hologram na spawnu
/warp pravidla
/warp priroda
To je vše co bych vám mohl o serveru říct, jsem rád, že jste se pročetli až sem a já vám přeji hezkou zábavu na serveru!

-Airo :3
«1

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.