[Dronex Klasik] - Přesunutí stavby

Majk0_Majk0_
Admin
upraveno 15. September v Klasik

Pokud je vaše residence mimo hranici, napiš do této diskuze

Předloha pro přesun pozemku:

• Váš nick na serveru.
  • Název residence/residencí, na které se vaše stavba nachází.
  • Napsat souřadnice kam chcete stavbu přenést.

Komentáře

• upraveno 22. August
    ahoj mam 3 resky za hranicemi jsem kubulamaster a 1.reska: jakub, 2.reska: jakub2 a 3 reska: jakub3 :)
  • ahoj mám 4 resky za hranicemi,jsem tadeas a resky se jmenují Pentagon1 ,Pentagon2 ,Pentagon3 a Pentagon4
  • Majk0_Majk0_
    Admin
    upraveno 23. August
    @KubulaMaster /res tp Jakub
    @tadeasek /res tp Pentagon1
  • Ak ste si hráči vybrali kam resku presunút (do suradnic 10.000) prosím zapíšte sem aj súradnice.
  • ahoj mam 1 resku za hranicemi nick jindr reska se jmenuje penatgon5a a prosim aby to bylo tak nějak na souřadnicích x1966 z-2411
  • Ahoj, mám rezidenciu za hranicami. Na vašom serveri sa volám Mark0_SVk a meno rezidencie MMsResidence. Poprosil by som o jej presunutie. Ak je to možné, vyhľadal som si súradnice 2274 64 -1721. Vopred ďakujem. 
  • @jindr /res tp Penatgon5
  • @tadeasek opravene a rozdelene na 4 VIP
  • @Mark0_SVk ; /res tp MMsResidence
  • Ďakujem krásne.
  • Ahoj mam 2 resky za hranicou mohol by som požieda o presnutie resiek 1. sa vola olisko a 2. enchant
  • Ahoj @olisko , tvoje resky nie sú za hranicou sveta, môžu byť na tom mieste kde sú.
    Pekný deň.
  • upraveno 27. August
    mam nekolik resek za hranici s velkou stavbou   ''ahrislove, ourfarm, lovehouse'' mohlo by to byt presunute? je to i hluboko pod zemi a  resky sou vip limit 
    Nick: Ansemik
    presunout na  20276 71 22676  
    presunout celou stavbu od bedroku po nebe a navazat s okolnim  terenem jako by to bylo vygenerovane  (je to okolo 50k+ bloku)

• Ako zistim či je moja res za hranicami?
  • neportne ta na resku, a hranica sveta ti vypise oznam
  • Aha ďakujem.
  • @Ansemik presunute,
    nie na suradnice ktore si pisal ty, to bude o chvilu tiez zmensene
    /res tp ahrislove
  • sa mi dostalo o informácií že sa budú zmenšovať hranice. . v hre sa volam  _Naila_ reska omg1 presunúť na suradnice X 2088 Z -2604 (skuste na blok vedla pentagon1,2,3 alebo 4) ďakujem.  :-* 3 
  • Ahoj mam 1 resku za hranicemi jmenuje se nwm a poprosil bych presunout na X-2167 Z-944
    Dekuju.
  • hoj, tak taky reska za hranicemi. Nick mám Roxiu a reska se jmenuje pinguiglu.
    díky
  • AriesaAriesa
    Admin
    upraveno 15. September
    Ahoj Roxiu,
    presťahované:
    /res tp pinguiglu

• Mám res Jménem: HHH je zahranicema 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.