Prison - bumqlo

Nick: bumqlo
Čas: 15:20 - 15:25
Server: Prison
Důvod: Nadávky, spam, Caps lock
Důkazy:

Komentáře

• Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    Ahojky, hráč bude umlčen. Děkujeme za nahlášení ;)

-Rius_
  • heh... tak sorry no ale už asi 10 minut mě hráč štval v PvP že chodí s gapple a i tak předemnou utíká a neustále chodí s někým aby mě zabil tak jsem řekl at jde 1 v 1 a on že jo jde já mu jasně řekl at nebere gapple ench věci a luk a ok šel že je připraven a vidím že na sobě regeneration z gapple když jdeme férově 1 v 1 sakra ? tak jsem to neudržel a ještě někdo napsal že jsem srab že jsem se odpojil na /p h když to byl jasně neférový boj.
    myslím  že semnou v chatu problémy nejsou já se nenaštvu lehce  vždy odepisuji pozitivně jenže ted jsem to poprvé nevydržel. omlouvám se :-/
  • To ovšem neznamená že mu budeš v chatu nadávat :) Já taky někdy nadávám, ale tak aby to nikdo neslyšel. 
    Navíc jsi použil caps.

-CZCPower
  • Rius na jeho obranu aj ked ho nepoznam ale vydim tam iba nadavky vole a nasral co su nadavky pre deti co by som prehliadol, spam tam nevidim , a ten caps tam vidim iba 4 spravy aj to su dve tie iste a jedna kratka takze 
    a mozno je taka povaha ze lachko vybuchne a hento co pise vyzera na zamerne stvanie takze ban bi mohol byt aspon skrateni 
  • @Sajmon on nemá ban ale mute takže mu nemá aký ban skrátiť
  • Rius_Rius_
    AdminModerátor fóra
    @Sajmon ; Trestem v tomto případě ban není, navíc hráč se nechoval dle pravidel, takže není důvod tu něco rozebírat, trest (mute) je oprávněný ;)

-Rius_
  • každý se někdy neudrží ale já jsem jako jinak klidný hráč co si spokojeně zabíjí :-) a ano za ten caps je ten mute správný :-)

• Každý se někdy neudrží  :D 
  • @Rius_  @lukaslangos sry pomylil som sa mute ban je to jedno lebo to ma aj tak jeden ciel..

Tato diskuze je zavřená.