ChatHunter - NOVÁ POZICE

191011121315»

Komentáře

• originální minecraft: mám

komunikace na ts3: tam jsem každý den :D

slušné chování: ANO mám a ve hře hráče uklidnuji at nenadávají

znalost GT: ano ve všem se vyznám velmi dobře

pohyb po celém prostředí GT: ano chodím všude ts3,ts3 stránky,stránky,všude na serveru

čas. flexibilita : odehráno 350 hodin

znalost pravopisu : mám 100%

věk: 15

• Ahoj, chtěla bych se zapojit do náboru.
    Originální minecraft mám. Na ts3 chodím. Nenadávám, jsem slušná řekla bych. ( Ve skutečnosti moc ne. Ale pšššt). Prostředí GT znám. Na GT mám odehráno 100+ hodin. Pravopis znám dobře. (I když učitelka ve škole si to nemyslí. :smiley: ). Je mi 18 let.  Můj nick v mc je LoniasElloha.

Děkuji za případnou odpověď na přihlášku. 
  • ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Meno: MiNE0345crift (V hre)
    Vek: 15
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mam originálny Minecraft už cez 4 roky.
    Som schopný byť na GameTeamu od 12:00 Do 22:30. Cez školu od 13:30 do 21:15.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Som typ človeka čo vôbec nenadáva čiže hlavne nepíše nadávky. 
    Dokážem človeku odpovedať aj keď by ti už ostatným ľuďom prišlo otravné.
    Mám TeamSpeak 3 čiže môžem s A-TEAMom komunikovať koľko bude treba a kedy bude treba.
    Na GameTeamu mám odohraných viac než 165 hodín a som level 58.
    Na GameTeamu hrám už dosť dlho na to aby som poznal celý GameTeam.
  • 1. Originální minecraft : Mám.
    2. Komunikace s A-Teamem na TS3 : jsem na nem nejcastěji
    3. Slušné chování ve hře : Velmi slušné 
    4. Znalost prostředí GameTeam.cz : Pokud je to myšleno na Server tak ano  Ale pokud na stránky tak bohužel ne.  
    5. Pohyb po celém serveru GameTeam.cz : Nejčastěji jsem na SkyBlocku,PlanetCraftu,Prison nebo anni 
    6. Na serveru GameTeam.cz trávím denně přibližně 6-7 hodin. O víkendech i 10.  
    7. Pravopis : Umím velmi dobře, i přesto že mám z Českého jazyka 4.   
    8. Věk : Je mi 15 let a chodím do osmé třídy.  
  • - originální minecraft Mám, Nick stejný jak na foru 
    - komunikace s admin teamem na teamspeaku TS3 Mám a sem každý den aktivní... 
    - slušné chování ve hře Podle mě se chovám dobře  
    - znalost prostředí GameTeam.cz  GT znám jako své boty každý den hraji různé minihry, a vždy se koukám do chatu jestli náhodou někdo neuráží ostatní hráče... 
    - pohyb po celém prostředí GameTeam.cz Pohyb po celém GT mám, aktivnější sem na serveru Creative, tam sem úplně každý den a když někdo potřebuje pomoct poradím ale viděl sem tam hodně nadávek tak bych to chtěl řešit a strašit chat 
    - časovou flexibilitu Já jsem aktivní pořád. Klidně mi můžete v Pátek, Sobotu , Neděli napsat v 0:00  , já vám určitě odepíši. Jen od Po-Čt jsem pořád vzhůru jen do 21:00 protože se vždy musím probudit v 6:00 abych šel do školy. Jinak, zpět k vaší otázce. Jistě že bych byl aktivnější , no nevím jestli ještě jde víc ale dobře :'D
    - 100% znalost pravopisu Děti mám poměrně rád. Myslím že i to jejich psaní a chování zvládnu . Jsou to prostě ještě malý človíčci co ještě nerozumí všemu. Rád jim klidně něco vysvětlím a tak dále. Nevadí mi prostě mladší generace . Je pravda že možná ostatním hráčům bude vadit když tam začne mluvit nějaká dítě s gramatickými chybami ale jsou to prostě ještě jenom mladé bytosti které ještě psát bez gramatických chyb neumí. (Ale také zde neříkám že jen mladí lidí neumí gramatiku , já třeba také neumím moc dobře psát . Určitě jste už nějakou tu chybu v textu našly . Nejsem prostě moc dobrý  češtinář ale podle mě umím docela dobrý pravopis... ale to musíte posoudit samy Určitě se budu snažit strážit chat . Takže pokud přijde někdo obtěžovat jiné hráče poprvé mu řeknu ať toho nechá a pokud nepřestane bude se muset uvažovat a když se to bude často opakovat tak bych musel už dat mute aby přestal urážet hráče nebo nadávat.... 
    - věk 18 let
  • - originální minecraft - mám
    - komunikace s admin teamem na teamspeaku - jsem furt
    - slušné chování ve hře- jsem
    - znalost prostředí GameTeam.cz- znám 
    - pohyb po celém prostředí GameTeam.cz- jsem všude
    - časovou flexibilitu, odehráno alespoň 50 hodin - mám
    - 100% znalost pravopisu - 100%
    - věk 15 let- mám

má přihláška byla smazána, nevím proč... tak jí zasílám znovu!
  • upraveno 13. January
    Ještě než si to začne číst (někdo z A-Teamu třeba Rozinko) tak děkuji že si  přečte tuhle přihlášku. A netráví čas mnohem lépe než čtením téhle přihlášky.
    ___________________________________________________________________________________________________________________________

1. Originální minecraft vlastním. NICK: petulikan1
    ___________________________________________________________________________________________________________________________

2. Komunikace s A-Teamem je bezproblémová a z některéma Moderátorama se znám.

3. Slušné chování ve hře splňuji. Nikomu nenadávám, upozorňuji hráče kteří nadávají a sklidňuji chat trochu lépe řečeno snažím se aby v chatu byl klid žádné nadávky a žádné urážení.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Gameteam znám hodně dobře, hraji na GT 4 roky a je to můj nejoblíbenější herní portál na světě.

5.Pohybuji se po všech minihrách na GT aby chat byl všude v pohodě a v klidu bez nadávek hlavně BW a SW.

6. Časovou flexibilitu mám hodně velkou. Aktivní bych byl každý den. Odehráno hodin mám 260.

7. Pravopis umím na 200% a více.

8. Můj věk činí 15 let.

Případné kontaktování na mě. PM na fóru nebo na můj email: petulikan@gmail.com

Děkuji za přečtení přihlášky. 
                                                                                                                                                                                                                  petulikan1

• Rád bych byl  chathunter. Je mi 15 mám ts3 odehráno mám 423 hodin
  • - originální minecraft- Ano mám.
    - komunikace s admin teamem na teamspeaku- Na tsko moc nechodím ale tak můžu začít.
    - slušné chování ve hře- Ve hře se vždy chovám slušně.
    - znalost prostředí GameTeam.cz- Ano.
    - pohyb po celém prostředí GameTeam.cz- Taky ano.
    - časovou flexibilitu, odehráno alespoň 50 hodin- Denně tak 2 až 5 hodin někdy i více. Odehraných hodin mám 350.
    - 100% znalost pravopisu- Ano.
    - věk- 12 takže R.I.P 
  • Chtel bych mit tu pozici mam origo Minecraft moje jmeno je V4claV
  • upraveno 19. January
    Zdravím 
    Rád bych se ucházel o post ChatHunter na vašem serveru. Věkovou hranici splňuji, je mi 18 let, vlastní originální minecraft učet vlastním, slušné chování a znalost pravopisu ovládám, komunikace s admin týmem ve hře či na teamspeaku není problém. 
    Na pozici se hlásím z důvodu, jelikož jsem se dříve byl na pohovoru na helpera, byl jsem neuspěšný, proto bych chtěl zkusit ChHuntera. 
    Tím bych si rád okořenil GT nejen hraním, ale i staráním se o chat a chod daného serveru. Předem Vám děkuji za zpětnou vazbu. 
                  Pěkný večer    Skiller_94 :)

• 1.Originální Minecraft: Mám :)
    2.Komunikace s A-Teamem na TS3: Někdy ne, Někdy Ano ;)
    3.Slušné chování ve hře: Hodně Slušné :)
    4.Znalost prostředí GameTeam.cz: Na serveru určitě, A na stránkách celkem taky ;)
    5.Pohyb po celém serveru GameTeam.cz : Nejčastěji jsem na BedWars,SkyWars,1v1,EggWars a někdy i ty Annihilation
    6. Na serveru GameTeam.cz trávím denně přibližně 5-6 hodin. A O víkendech 7-9 hodin. :)
    7. Pravopis : Umím velmi dobře ;)
    8. Věk :Je mi 15 let a chodím do osmé třídy. ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.