ChatHunter - Pomalé zrušení této pozice.

1101112131416»

Komentáře

• upraveno 7. March
    1.)Originální Minecraft:Mám
    2.)Komunikace s Admin-teamem na TS3:Samozřejmě,na TS3 Chodím každý den takže to problém nebude :)
    3.)Slušné chování:Ano,Chovat se budu slusně.
    4.)Znalost prostředí GameTeamu:Ano.Každý den chodím skoro po všech serverech.A na stránku se taky někdy podívám.
    5.) Pohyb po celém serveru Game Team.cz:Pohybuju se skoro po všech serverech a minihrách.Ale nejvíc hraju Annihilation,SkyWars,Crystals Anihilation,Creative a Skyblock.Nekdy taky zajdu na nějaké hráčské servery.Ale kdybych měla chodit na nějaké jiné minihry a servery,Nevadilo by mi to :smile: 
    6.)V týdnu hraju na GameTeamu.cz  Přibližně 2-3 hodinky denně.O víkendech více.
    7)Pravopis:Pravopis umím velmi dobře.Z Českého Jazyka mám 1.
    8)Věk: Je mi 15 let.Chodím do  osmé třídy.
      Předem děkujui za odpověd. <3
    Hráč:KayaSimi
  • upraveno 9. March
    1.)Originální Minecraft:Mám
    2.)Komunikace s Admin-teamem na TS3:snad by nebyl prolém,ale s team speakem to nějak neumím :D
    3.)Slušné chování:Ano,chovám se slušně
    4.)Znalost prostředí GameTeamu:Ano.Každý den chodím skoro po všech serverech.Ale nejčastěji na SB
    5.) Pohyb po celém serveru Game Team.cz:Pohybuji se skoro po všech serverech a minihrách hlavně Skyblock.Někdy taky zajdu na nějaké hráčské servery.
    6.)V týdnu hraji na GameTeamu.cz  Přibližně 3-4 hodinky denně.O víkendech o hodně více.(Mám málo nahraných hodin kvůli tomu že jsem měl ještě warez účet)
    7)Pravopis:Nemám problém,pravopis umím vcelku dobře.
    8)Věk: Je mi 14 let,ale tento rok 15.
    Hráč:[VIP]Lubosus55 ;)
  • 1.)Originální Minecraft:Mám
    2.)Komunikace s Admin-teamem na TS3:snad by nebyl prolém,ale s team speakem to nějak neumím D
    3.)Slušné chování:Ano,chovám se slušně
    4.)Znalost prostředí GameTeamu:Ano.Každý den chodím skoro po všech serverech.Ale nejčastěji na SB
    5.) Pohyb po celém serveru Game Team.cz:Pohybuji se skoro po všech serverech a minihrách hlavně Skyblock.Někdy taky zajdu na nějaké hráčské servery.
    6.)V týdnu hraji na GameTeamu.cz  Přibližně 3-4 hodinky denně.O víkendech o hodně více.(Mám málo nahraných hodin kvůli tomu že jsem měl ještě warez účet,ale měl jsem divny nick takže jsem si udělal toto origo)
    7)Pravopis:Nemám problém,pravopis umím vcelku dobře.
    8)Věk: Je mi 14 let,ale tento rok 15.
    Hráč:[VIP]Lubosus55

• alespoň jde vidět,že jsem vážně aktivní :D
  • upraveno 10. March
    Dobrý den, chtěla bych se u Vás na serveru stát ChatHunterem (nebo spíš ChatHunterkou? :D).
    -Je mi 15 let.
    -Mám originální Minecraft. 
    -Na GameTeamu mám odehráno 255 hodin. 
    -Myslím si, že pravopis zvládám dost dobře.
    -S pohybem po celém serveru taky nemám problém. Nejčastěji jsem na SB, ale chodím hrát i ostatní minihry.
    -S komunikací na TeamSpeaku nemám problém, nejsem tam sice 24/7, ale určitě bych tam dokázala zajít, když bude potřeba. :)
    -A slušnost je samozřejmostí.

Děkuji za případnou odpověď. :)
  • Originálny Minecraft: Mám.
    Komunikácia na TeamSpeaku: Nie je problém.
    Slušné chovanie v hre: Správam sa slušne, nemám rád keď niekto niekoho osočuje.
    Znalosť prostredia GameTeamu: Na GameTeamu hrám už 2 roky, orientujem sa.
    Odohraných min. 50 hodín: Mám skoro odohraných 7 dní.
    100% Znalosť pravopisu: Mám rád Slovenský Jazyk ale radím sa heslom "Nikto nie je dokonalý" samozrejme pravopis ovládam.
    Vek: Mám 16 rokov.

Budem rád keď mi odpíšete.
  • Dobrý deň, môj nick: Luky005
    Originálny minecraft mám, budu komunikovať s a-teamom, mám znalosti na vašom serveru, slušné chovanie mám, pohybujem sa po prostredí portálu gameteam.cz, mám časovou flexibilitu, mám taky 99,9% pravopisu. Môj vek: 15 a pol. Teším sa na odpoveď a predem ďakujem.
  • Zdravím, jsem MrRemi a měl bych zájem o post ChatHuntera!

1. originální minecraft: 
    mám, dříve jsem však používal warez účet s nickem Hypnoidz!
    2. komunikace s Admin Teamem na TeamSpeaku: na TeamSpeak moc nechodím, stejně tam jsem jen v roomce a nic nedělám, ale to se může změnit!
    3. slušné chování ve hře: chovám se slušně!
    4. znalost prostředí GameTeam.cz: na GameTeamu hraji dohromady asi 5 let, takže prostředí docela znám!
    5. pohyb po celém prostředí GameTeam.cz: snažím se pohybovat všude!
    6. časovou flexibilitu, odehráno alespoň 50 hodin: mám u Vás nahraných více jak 250 hodin!
    7. 100% znalost pravopisu: nedělám pravopisné chyby!
    8. věk 15 let: je mi 15 let!

Předem děkuji, a snad se přihláška bude líbit!
    - MrRemi
  • ahoj!
    -originalni minecraft ucet mam
    -jelikož ts3 používám velmi často, tudíž  by to nebyl problém
    -chovám se vstřícně ke všem hráčům (ať AT, nebo i normalnim)
    -na webu gameteam.cz se pohyuji velmi casto, i na serveru
    -snazim se navstivit kazdy den všechny minihry a pomáhat hráčům (odpovídat na otázky AT, i normalních hračů)
    -na serveru gameteam.cz trávím denně o prázdninách tak 6h a ve školním roce tak 3h denně
    -z češtiny mam 1, pravopis ovládam velmi dobře, zároveň chodím na gymnazium
    -je mi 18let

předem děkuji za dpověď 

CandyCZ01
    o

• - originální minecraft - mám
    - komunikace s Admin Teamem na TeamSpeaku - každý den, od odpoledne do večera cca 4-5 hodin.
     -slušné chování ve hře - Jsem.
    - znalost prostředí GameTeam.cz - u vás hraji už rok, takže to tu znám dobře.
    - pohyb po celém prostředí GameTeam.cz - Největší pohyb je: bedwars, prison, parkur, a 1v1
    - časovou flexibilitu, odehráno alespoň 50 hodin - mám.
    - 100% znalost pravopisu - 99,9%
    - věk 15 let - mám.
  • upraveno 15. March
    Zdravím 
    Rád bych požádal o funkci ChatHuntera 
    Originální minecraft - Mám 
    Komunikace - Pokud bych byl přijat tak bych to splňoval (stáhl by sem si TS)
    Slušné chování - Nemohu moc posuzovat ale myslím si že ano
    Znalost prostředí GM - Ano 
    Pohyb po GM - Ano
    Časovou flexibilitu - 300 hodin odehráno 90 lvl
    Znalost pravopisu - myslím si že vcelku ovládám bohužel stoprocentní nemůže být žádný člověk  :)
    Věková kategorie - Bohužel jediná věc která ,nesplňuji je mi 13 let .Sice vím ,že přes tu věkovou kategorii nejede vlak ,ale rád bych to přesto vyzkoušel.  :) 

Z pozdravem pokoslav 
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    Zdravím,
    vzhledem k automatickému systému mutování na našem serveru, jsme se rozhodli v dohledné době tuto pozici nechat dožít a stávající chathuntry buď povýšit na helpery a nebo jejich práva na našem serveru ukončit.
    Chtěla bych poděkovat všem hráčům na tuto pozici za jejich přihlášky. Pokud máte zájem o jinou spolupráci s GT je možné využít další sekce k tomuto sloužící a napsat si přihlášky nové.

Jinak děkuji všem bývalým a stávajícím chathuntrům za jejich dobrou práci a za čistší a klidnější server.

Doufám, že se i nadále budeme potkávat v dobrém na GameTeam.cz

Pěkný večer Rosinka
Tato diskuze je zavřená.