ChatHunter - Pomalé zrušení této pozice.

1101112131416»

Komentáře

• 1. Jiste mám
    2. Jistě že jsem hodně často rád komunikují
    3. Tak chování je střední ano občas me vytočí když se do mě někdo začne narážet. Ale rychle se uklidnim
    4. Server znám už dlouho byl to můj první server na pc mc.
    5. Pohybují se nejvíce na hs, skyblock, skywars občas BedWars.
    6. Chodím tam 1 celý týden cca 3 h někdy i více
    7. Pravopis mi jde na úrovni žáka 8 třídy a to jsem v 9. Ale jinak vše umím psát
    8. Jasan je mi 15 a čtvrt a půjdu na střední 

• dobrý den chtěl bych být ChatHunter

1: origialní minecraft mam 

2: teamspeak3 mam mikrofon taky
    3: 15 mi bude za měsíc
    4: Slušné chování ve hře : Velmi slušné
    5: tak znám se trochu s AdminTeamem chodim na mcpe taky..
    znalosti dá se říct že mám i s webem 
    6: nejradči chodim na skyblok a na muj hs server a skywars
    7: na GameTeamu jse cca 5-6 H a odehráno mám 102hodin
    8: pravopis zvládam dobře z českého jazyka mam 2 

DĚKUJI ZA ODPOVĚD Zimik1

• upraveno 20. February

1.Originálny Minecraft účet -> Mám Originálny účet.

2.Komunikácia z Admin-Teamom na TeamSpeak3 -> Rozumiem si zo všetkými ľuďmi z Admin-Teamu.

3.Slušne chovanie v hre -> Mám ho veľmi slušné a pomáham docela Admin-Teamu.

4.Znalosť prostredia GameTeam.cz -> Hrajem docela dlho na GameTeam.cz serveri.

5.Pohyb po celom serveri GameTeam.cz -> Čas trávim najradšej na Creative 1 alebo Parkur.

6.Na GameTeam.cz trávim čas približne až 6-7 hodin cez víkend alebo prázdniny aj 11 hodin.

7.Pravopis -> Mám zo Slovenského jazyka 3 ale nato, že mám takú zlú známku viem výborne pravopis a viem porozumieť aj Českým jazykom.

8.Chodím do osmej triedy a mám 14rokov ale keď bude 15.10.2018 tak budem mať 15rokov.

Budem rád keď budem prijatý a budem rád za odpoveď <3

-THE_LEDI

• upraveno 22. February
    Stahuji přihlášku

• 1. Originální minecraft : Mám.
    2. Komunikace s A-Teamem na TS3 : Mam . 
    3. Slušné chování ve hře : Velmi slušné 
    4. Znalost prostředí GameTeam.cz : ano
    5. Pohyb po celém serveru GameTeam.cz : ano
    6. Časovou flexibilitu, odehráno alespoň 50 hodin : i vice
    7. Pravopis : Umím velmi dobře
    8. Věk : Je mi 15 let 
  • - originální minecraft -  mám
    - komunikace s admin teamem na teamspeaku - Na ts jsem furt, ale to už víte :)
    - slušné chování ve hře - Jsem, někdy ten rage na 1 v 1 :((
    - znalost prostředí GameTeam.cz - znám to tam za těch 15 dní docela dobře :)
    - pohyb po celém prostředí GameTeam.cz - pohybuji se vše :)
    - časovou flexibilitu, odehráno alespoň 50 hodin - mám 
    - 100% znalost pravopisu - můj pravopis je v pohodě :)
    - věk 15 let - mám, potvrdí hodně lidí :)
  • 1.Originální Minecraft
    Mám.
    2.Komunikace s admin teamem na TS
    Nemám problém.
    3.Slušné chování k hráčům
    Musím se přiznat, že k hráčum jsem slušný jen když nemají hacky a to je přesně ten důvod proč dělám tuto přihlášku.
    4.Znalost prostředí GameTeamu
    Mám odehraných 23 dní takže by se dalo říct že ano.
    5.Pohyb po celém GameTeamu
    Ano, Většinou chodím všude kromě klasiku.
    6.Časová flexibilita
    Mám odehráno přes 500 hodin a hraju 2-4 hodiny-
    7.Znalost pravopisu
    Z češtiny mám 2 :smiley: ale i tak mi to celkem jde. Btw : je to kvůli učitelce :smile: 
    8.Věk 15 let
    Chci se omluvit, je mi 13 : ale doufám že i přesto mi to nezkazí přihlášku :neutral: 

Pěkný "nový" rok :smiley: <3

Tibík

• - originální minecraft : mám :)
    - komunikace s admin teamem na teamspeaku : mám :)
    - slušné chování ve hře : ano :)
    - znalost prostředí GameTeam.cz ano :)
    - pohyb po celém prostředí GameTeam.cz : ano :)
    - časovou flexibilitu, odehráno alespoň 50 hodin : ne, ale v GameTamu se vyznám :)
    - 100% znalost pravopisu : ano :)
    - věk 15 let : sice mi je 11, ale věk na tom snad nic nemění, ne ? :)
  • @PeTisCh ;
    nesplňuješ podmínky.

-Selann
  • upraveno 7. March
    1.)Originální Minecraft:Mám
    2.)Komunikace s Admin-teamem na TS3:Samozřejmě,na TS3 Chodím každý den takže to problém nebude :)
    3.)Slušné chování:Ano,Chovat se budu slusně.
    4.)Znalost prostředí GameTeamu:Ano.Každý den chodím skoro po všech serverech.A na stránku se taky někdy podívám.
    5.) Pohyb po celém serveru Game Team.cz:Pohybuju se skoro po všech serverech a minihrách.Ale nejvíc hraju Annihilation,SkyWars,Crystals Anihilation,Creative a Skyblock.Nekdy taky zajdu na nějaké hráčské servery.Ale kdybych měla chodit na nějaké jiné minihry a servery,Nevadilo by mi to :smile: 
    6.)V týdnu hraju na GameTeamu.cz  Přibližně 2-3 hodinky denně.O víkendech více.
    7)Pravopis:Pravopis umím velmi dobře.Z Českého Jazyka mám 1.
    8)Věk: Je mi 15 let.Chodím do  osmé třídy.
      Předem děkujui za odpověd. <3
    Hráč:KayaSimi
  • upraveno 9. March
    1.)Originální Minecraft:Mám
    2.)Komunikace s Admin-teamem na TS3:snad by nebyl prolém,ale s team speakem to nějak neumím :D
    3.)Slušné chování:Ano,chovám se slušně
    4.)Znalost prostředí GameTeamu:Ano.Každý den chodím skoro po všech serverech.Ale nejčastěji na SB
    5.) Pohyb po celém serveru Game Team.cz:Pohybuji se skoro po všech serverech a minihrách hlavně Skyblock.Někdy taky zajdu na nějaké hráčské servery.
    6.)V týdnu hraji na GameTeamu.cz  Přibližně 3-4 hodinky denně.O víkendech o hodně více.(Mám málo nahraných hodin kvůli tomu že jsem měl ještě warez účet)
    7)Pravopis:Nemám problém,pravopis umím vcelku dobře.
    8)Věk: Je mi 14 let,ale tento rok 15.
    Hráč:[VIP]Lubosus55 ;)
  • 1.)Originální Minecraft:Mám
    2.)Komunikace s Admin-teamem na TS3:snad by nebyl prolém,ale s team speakem to nějak neumím D
    3.)Slušné chování:Ano,chovám se slušně
    4.)Znalost prostředí GameTeamu:Ano.Každý den chodím skoro po všech serverech.Ale nejčastěji na SB
    5.) Pohyb po celém serveru Game Team.cz:Pohybuji se skoro po všech serverech a minihrách hlavně Skyblock.Někdy taky zajdu na nějaké hráčské servery.
    6.)V týdnu hraji na GameTeamu.cz  Přibližně 3-4 hodinky denně.O víkendech o hodně více.(Mám málo nahraných hodin kvůli tomu že jsem měl ještě warez účet,ale měl jsem divny nick takže jsem si udělal toto origo)
    7)Pravopis:Nemám problém,pravopis umím vcelku dobře.
    8)Věk: Je mi 14 let,ale tento rok 15.
    Hráč:[VIP]Lubosus55

• alespoň jde vidět,že jsem vážně aktivní :D
  • upraveno 10. March
    Dobrý den, chtěla bych se u Vás na serveru stát ChatHunterem (nebo spíš ChatHunterkou? :D).
    -Je mi 15 let.
    -Mám originální Minecraft. 
    -Na GameTeamu mám odehráno 255 hodin. 
    -Myslím si, že pravopis zvládám dost dobře.
    -S pohybem po celém serveru taky nemám problém. Nejčastěji jsem na SB, ale chodím hrát i ostatní minihry.
    -S komunikací na TeamSpeaku nemám problém, nejsem tam sice 24/7, ale určitě bych tam dokázala zajít, když bude potřeba. :)
    -A slušnost je samozřejmostí.

Děkuji za případnou odpověď. :)
  • Originálny Minecraft: Mám.
    Komunikácia na TeamSpeaku: Nie je problém.
    Slušné chovanie v hre: Správam sa slušne, nemám rád keď niekto niekoho osočuje.
    Znalosť prostredia GameTeamu: Na GameTeamu hrám už 2 roky, orientujem sa.
    Odohraných min. 50 hodín: Mám skoro odohraných 7 dní.
    100% Znalosť pravopisu: Mám rád Slovenský Jazyk ale radím sa heslom "Nikto nie je dokonalý" samozrejme pravopis ovládam.
    Vek: Mám 16 rokov.

Budem rád keď mi odpíšete.
  • Dobrý deň, môj nick: Luky005
    Originálny minecraft mám, budu komunikovať s a-teamom, mám znalosti na vašom serveru, slušné chovanie mám, pohybujem sa po prostredí portálu gameteam.cz, mám časovou flexibilitu, mám taky 99,9% pravopisu. Môj vek: 15 a pol. Teším sa na odpoveď a predem ďakujem.
  • Zdravím, jsem MrRemi a měl bych zájem o post ChatHuntera!

1. originální minecraft: 
    mám, dříve jsem však používal warez účet s nickem Hypnoidz!
    2. komunikace s Admin Teamem na TeamSpeaku: na TeamSpeak moc nechodím, stejně tam jsem jen v roomce a nic nedělám, ale to se může změnit!
    3. slušné chování ve hře: chovám se slušně!
    4. znalost prostředí GameTeam.cz: na GameTeamu hraji dohromady asi 5 let, takže prostředí docela znám!
    5. pohyb po celém prostředí GameTeam.cz: snažím se pohybovat všude!
    6. časovou flexibilitu, odehráno alespoň 50 hodin: mám u Vás nahraných více jak 250 hodin!
    7. 100% znalost pravopisu: nedělám pravopisné chyby!
    8. věk 15 let: je mi 15 let!

Předem děkuji, a snad se přihláška bude líbit!
    - MrRemi
  • ahoj!
    -originalni minecraft ucet mam
    -jelikož ts3 používám velmi často, tudíž  by to nebyl problém
    -chovám se vstřícně ke všem hráčům (ať AT, nebo i normalnim)
    -na webu gameteam.cz se pohyuji velmi casto, i na serveru
    -snazim se navstivit kazdy den všechny minihry a pomáhat hráčům (odpovídat na otázky AT, i normalních hračů)
    -na serveru gameteam.cz trávím denně o prázdninách tak 6h a ve školním roce tak 3h denně
    -z češtiny mam 1, pravopis ovládam velmi dobře, zároveň chodím na gymnazium
    -je mi 18let

předem děkuji za dpověď 

CandyCZ01
    o

• - originální minecraft - mám
    - komunikace s Admin Teamem na TeamSpeaku - každý den, od odpoledne do večera cca 4-5 hodin.
     -slušné chování ve hře - Jsem.
    - znalost prostředí GameTeam.cz - u vás hraji už rok, takže to tu znám dobře.
    - pohyb po celém prostředí GameTeam.cz - Největší pohyb je: bedwars, prison, parkur, a 1v1
    - časovou flexibilitu, odehráno alespoň 50 hodin - mám.
    - 100% znalost pravopisu - 99,9%
    - věk 15 let - mám.
  • upraveno 15. March
    Zdravím 
    Rád bych požádal o funkci ChatHuntera 
    Originální minecraft - Mám 
    Komunikace - Pokud bych byl přijat tak bych to splňoval (stáhl by sem si TS)
    Slušné chování - Nemohu moc posuzovat ale myslím si že ano
    Znalost prostředí GM - Ano 
    Pohyb po GM - Ano
    Časovou flexibilitu - 300 hodin odehráno 90 lvl
    Znalost pravopisu - myslím si že vcelku ovládám bohužel stoprocentní nemůže být žádný člověk  :)
    Věková kategorie - Bohužel jediná věc která ,nesplňuji je mi 13 let .Sice vím ,že přes tu věkovou kategorii nejede vlak ,ale rád bych to přesto vyzkoušel.  :) 

Z pozdravem pokoslav 
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    Zdravím,
    vzhledem k automatickému systému mutování na našem serveru, jsme se rozhodli v dohledné době tuto pozici nechat dožít a stávající chathuntry buď povýšit na helpery a nebo jejich práva na našem serveru ukončit.
    Chtěla bych poděkovat všem hráčům na tuto pozici za jejich přihlášky. Pokud máte zájem o jinou spolupráci s GT je možné využít další sekce k tomuto sloužící a napsat si přihlášky nové.

Jinak děkuji všem bývalým a stávajícím chathuntrům za jejich dobrou práci a za čistší a klidnější server.

Doufám, že se i nadále budeme potkávat v dobrém na GameTeam.cz

Pěkný večer Rosinka
Tato diskuze je zavřená.