Příhlášky na pozici helpera

RosinkaRosinka
AdminModerátor fóra
upraveno 2. November 2017 v Přihlášky do A-Teamu
Přihlášky

Tato diskuze slouží pro vážné zájemce, ucházející se o post v A-Teamu pro server GameTeam.cz. 

Podmínky:
Přihlášku si může podat každý hráč, který má na serveru GameTeam.cz odehraných alespoň 100 herních hodin. Zná kompletně strukturu celého serveru a vyzná se na fórum a webu. Důležitou podmínkou je originální minecraft a věk 15ti let. Dále hráč ucházející se o post helpera by neměl být na GameTeamu nikdy trestán banem. Nedílnou součástí každého helpera je komunikační program TeamSpeak3 a funkční mikrofon. 

Novou přihlášku si můžete podat jednou za 2 měsíce, pokud není adminem ve vaší případné předchozí přihlášce uvedeno jinak.

Přihlášky pište přímo do tohoto topicu s obsahem:
1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)
2. Věk.
3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
6. Proč chcete být helprem?
7. Něco málo o sobě.

Rozhodnutí:
Pokud se nám přihláška bude líbit, budete kontaktováni soukromou zprávou zde na foru a pozváni k osobnímu pohovoru.  Je zbytečné adminy a moderátory ve hře a na teamspeaku spamovat, ať se na vaši přihlášku podívají, akorát si tak zhoršíte šanci na přijetí. Při pohovoru si projdeme vaše znalosti z našeho serveru a vy se dozvíte podrobné informace o práci pro GameTeam.cz. Výsledek o přijetí vám bude sdělen po tomto pohovoru.

POKUD SE NEBUDE PŘÍSPĚVEK TÝKAT PŘIHLÁŠKY, BUDE NEMILOSRDNĚ SMAZÁN!!!
K PŘIHLÁŠKÁM SE VYJADŘUJE JEN ADMIN TEAM!!!

**** PŘIHLÁŠKY PIŠTE PŘÍMO DO TÉTO DISKUZE!!! ****
«13456721

Komentáře

• 1. Nick ve hře: vovicek
    2. Věk: 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od verze 1.2.5 a Original jsem se stal od verze 1.3.1
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Gameteam hraju dlouho (nepočítám to) ale teď jsem měl problém s odcizením mého orig účtu na Minecraft.net, takže v posledních 2 měsících jsem minecraft nehrál (ukradli mi účet a změnili nickname na Graund_BBL)
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Na serveru GameTeam jsem ještě žádný post neměl ale na ostatních serverech jesm jich měl mnoho, posledně jsem byl Helper na Tekkit serveru a FutureCraftu. (Měl jsem také svůj vlastní tekkit server který se stal špičkou CZ/SK Tekkit serverů)
    6. Proč chcete být helprem?: Rád pomáhám lidem a když hraji na GameTeam.cz moc helperů/adminů na serveru nehraje (Jsou na TS ale já bych rád byl každý den aktivní i na serveru + TS3) Aktivní bych mohl být denně (až na vyjímky) cca 4 hodiny v kuse.
    7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Vojtěch a je mi 15 let, studuji zatím na ZŠ v 9. třídě, rád sportuji (basketball a časem i Fotball) Na počítači jsem dost  často, teď se snažím naučit C++ Builder a později se věnoval IT.

Přeji pěkný den, vovicek.
  • upraveno 29. December 2015
    1. Nick ve hře. - Ve hře hraju pod originálním účtem se jménem ribenjiCZ.

2. Věk. - Je mi 15 let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju více jak 3 roky (pod originálním účtem něco okolo jednoho roku).Minecraft znám perfektně (Znám chod hry,umím MP příkazy)

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - GameTeam byl můj první MC server který jsem kdy navštívil,dá se říct že jsem na něm vyrostl co se týká Minecraftu.Hraju tu téměř 3 roky (Měl jsem pár delších přestávek ale po nějaké době jsem se vždy rád vrátil).Prostředí servru znám moc dobře (Hraju nebo jsem minimálně vyzkoušel většinu serverů co tento portál poskytuje)

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zastával jsem pozici Moderátora na jednom dá se říct ,,konkurenčním'' portálu po dobu cca. 3 měsíců,odešel jsem kvůli ztrátě chuti hrát na daném portálu (Mohlo za to rozpadnutí naší ,,frakce'' a odchod jednoho z mých nejoblíbenějších členů AT)

6. Proč chcete být helprem? - Mám rád GameTeam a většinu lidí co tu hraje.Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru ostatním tím že spamují nebo dělají všelijaké hlouposti,chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféru na servrech GT.

7. Něco málo o sobě. - Jmenuju se Filip a jsem studentem gymnázia v jednom poměrně velkém městě v Karlovarském Kraji,ve volném čase rád čtu a ve velkém měřítku se věnuju graffiti,street artu a moderní tvorbě písma (kaligrafii).Poslední dobou se také okrajově zajímám o vectorovou grafiku.Jsem pozitivní člověk co rád pracuje v teamu a snažím se zlepšit ve věcech co mám rád a baví mně.Minecraft hraju cca. 13 hodin za týden (víc mi nedovolí povinnosti a ostatní ,,koníčky'').Aktivně využívám Ts3 a nemám problém ani se Skypem nebo jinou formou komunikace.

Děkuju vám za přečtení a přeji hezký zbytek dne.
     ribenjiCZ :)
  • upraveno 31. December 2015
    1. Nick ve hře? KillerYuriBmuss
    2. Věk. 15 Let. Data 18.1.2016 mi bude 16 let.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Mé zkušenosti s minecraftem jdou velmi velké, hlavně s příkazy. Na mém serveru sem se potýkal s velkém množství buggů které umím rozeznat. Ještě jednou potýkám velký nespočet příkazů. Mám zkušenosti i s pluginy, které umím i nastavovat. Ani stavění u mě není marné, jen nemám moc velkou představivost.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Na GameTeamu hraju už v celku dlouho, většinou na hráčských serverech, někdy se kouknu i na UPDATY na Bedwars a občas na Skywars. Ale GT mi příjde, jako jeden z nejlepších serverů jak v Evropě, tak na světě. A to kvůli tomu, že na všech server těch "lepších" (větší návštěvnost atd.) jsou minihry a většinou ještě survival. V porovnání Gameteamu s Mineplexem sem našel jediný velký rozdíl a to je + pro GT. A to je PokeCraft. To na žádném serveru nenajdete (pokud nemyslíte servery s Pokémonskými pluginy) a to i s propracováním všech věcí, upravení zabugovaných itemů. GameTeam mi příde jako pohodový server se survivalem, ale najdete tam i hromadu PvP miniher a serverů. Tohle je můj názor na GT  za kterým si na 100% stojím.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)   Na Qplay sem byl Adminem, ale server začal krachnout, byl sem ochotný ho podpořit jak finančně tak na stránce nastavení ruzných věcí ale Majitel se rozhodl tak že server uzavře dokud nenajde dobrého Pl.Mastera. 
    6. Proč chcete být helprem? Helprem chci být proto, že téhle celé komunitě GameTeamu chci pomoct a podpořit ještě k většímu vzrůstu. jak chci moc pomáhat serveru tak ho chci i chránit. 
    7. Něco málo o sobě. No co o mně, jsem obyčejný kluk z vesnice, který sice nesedí celý den u pc ale je velmi aktivní ať už se jedná o práci na počítači, nebo o učení do školy. (Nejsem nejchytřejší ale mamka doufá, že půjdu na vysokou tak ji to chci splnit) A to je asi vše, co bych mohl k tomuto dotazníku dodat. Předem díky za přečtení.
  • 1. Nick ve hře - BurnxGT

2. Věk - Zachvilku 18 Let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem - Minecraft hraju už od verze 1.4 sice to není dlouho ale jako nejake 2-3 roky to bude
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete - GameTeam znam celkem dobře hraju tu již něco přes 2 roky. A dovolil bych si říct že až na par pruseru semnou nebyl žadný problém. Rad GT pomaham co se týče chyb ve hře (Bugu). S Lidma na GT vychazím taky fajn oper na par vyjímek ale opravdu jich moc není.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zkušenosti moc nemam ale Přikazy, WE , atd ovladam dobře.
    6. Proč chcete být helprem? - Vždy když někdo potřebuje pomoct tak mu pomužu. Na serverech se snažím udržovat klid v chatech, ale je to celkem problém protože nekteři hrači si dělají co chcou a jsou nepoučitelní. Ano vím nepotřebuju Post na to abych mohl pomáhat a udržovat klid v chatu. Ale když vídí v chatu nekoho z AT tak je tak vetší šance že se opravdu sklidní.
    7. Něco málo o sobě. Jmenuju se Jakub Vala a chodím na střední školu. Moje koníčky jsou hrani her na počitači, a užívaní si života s kamarady. no proste typickej člověk v dnešní době.

Sice je hodne velka pravdepodobnost že tu znovu uvidim ,,Zamítnuto'' ale proste aspoň to zkusím :-) co kdyby se to tentokrát povedlo.

To by bylo asi vše předem dekuji za vyřizení
                                               S pozdravem Burnx

• Přihlášky pište přímo do tohoto topicu s obsahem:
    1. Nick ve hře.VikisMatus

2. Věk.15

Hraji ho od první Bety příkazy znám už od 1.2.5 (nadprůměrně) 

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Hraji tu asi 1 rok ale né aktivně dovedli mě jsem lidi z ******-games.cz kdy tu nehrálo moc lidí proto jsem na tomhle serveru nehrál moc dlouho, ale pak jsem zas začal když tu byla ta mapa o přežití tak to jsem hrál dost Aktivně.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)Měl jsem asi 10 serverů ale byli neúspěšný jinak na GameTeame nemám

6. Proč chcete být helprem?Tak chtěl bych se stát helperem, protože tam chytám lidi (i děti) které nadávají lžou o věku a pak ty kecy ve smyslu znám se s Majitelem dám ti ban nebo můj táta je Majitel ti dá ban podložil bych klidně screeny ale už nemam jelikož jsem si asi 30x reinstaloval PC a pak něco originálního banoval čítry (je to tak naschvál napsané :D)
    7. Něco málo o sobě.  Jsem Viktor vlastním originální Minecraft rád bych se stal na GameTeamu.cz Helper jelikož mám pak náladu se zabít když tam chytám čítry (schválně napsané) jinak hraji florbal League of legends Minecraft a občas Counter - strike
  • 1. Nick ve hře. DiagitCZE
    2. Věk. 16 let.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Minecraft hraji možná už 3 roky, takže si myslím, že nějaké ty zkušenosti mám. Hraji především minihry, survival mě až tak moc netáhne, protože je to de facto o tom samém.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. No, tak nějaký ten čtvrt rok určitě, možná bych to mohl dohledat přes nějaký první screen ze serveru, ale těžko to budu hledat, když jich je tam přes 500. Nejčastěji hraji lucky wars a annihilation, občasně i pokecraft.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu). Byl jsem už několikrát admin i na nejmenovaném serveru, který je momentálně na czech-craftu na 1. stránce, bohužel, když se měnil admin team, dosadili tam nějaké malé děti, kteří vybanovali celý náš admin team a dosadili si tam své kamarády, bohužel majitel na to nijak nereagoval a nechal to tak být.
    6. Proč chcete být helprem? Tak za prvé, nesnáším hráče, co si musí něco dokazovat killaourou a když vidím, kolik jich za tu hodinu kolikrát najdu, tak si snad myslím, že s tím nikdo nic nedělá, ale podle forka se stížnostmi se pletu. No a pak jsou tu ty rage děti, co po smrti hned začnou nadávat a urážet do hackerů, většinou je to ale naopak. Ty by občas potřebovali trošku umlčet :)
    7. Něco málo o sobě. Je mi 16, bydlím v Liberci. Ve volném čase si dělám vlastní pluginy se skriptem, času pro věnování serveru je opravdu mnoho. Momentálně chodím na střední průmyslovou školu do prváku.

• 1. Nick ve hře: GanjaManSVK
    2. Věk: 17
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem:
     Veľmi dobre 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:
     Cca 2 mesiace 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):
     Nebol
    6. Proč chcete být helprem?:
     Pretože rád pomáham a ešte som nim nebol a rad by som to vyskúšal ale hlavne že chcem pomáhať a potom sa dostať aj vysie ak sa to bude dať. 
    7. Něco málo o sobě:
     Mám rad šport chodím na Kick Box už skoro 7 Rokou mam už 4 Víťazstva 
     zo šampionatou Europe do 70kg Svoj volny čas trávim pri počítači hranim rôznich hier Najobľúbenejšiou hrou je Minecraft,Cs,Garry's mod,Sims City a The sims. Chodím na strednú odbornú školu automobilovú Kde študujem karosára a som na 3+2 To je niečo malo omne Ak budete chcieť viac kludne sa spýtajte rad odpoviem :)
  • upraveno 6. February 2016
    nick: Herocz3 věk: 15 zkušenosti:Minecraft hraju už 5 let a za těch 5 let už jsem toho dost pochytil :) Znalosti GameTeamu:Na gameteamu hraji už 2roky :) zkušenosti z postem: byl jsem admin atd.... na menších serverech :) proč být helperem: GameTeam je skvělí server a vždy jsem chtěl pomáhat s mojí oblíbenou aktivitou :). o sobě: Jmenuji se Lukáš Hrdina jsem z Pardubic.Chodím do základní školy Spořilov.Hraji Fotbal a Florbal.Na gameteamu hraju tak týdně 25hodin. :) Skype : Luky Hero E-mail: ***** Děkuji za odpověd :)

//edit M1nef4n: email skryt
  • 1. Nick ve hře. : _Demmy_
    2. Věk. : 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. : Zkušenosti dobré jak ze strany příkazů tak chování.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. : Více jak 3 roky.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : Byl jsem na hodně serverech př: (QPLAY) Odešel jsem sám
    6. Proč chcete být helprem? : Rád bych pomáhal hráčům a fungoval něco jako AntiCheat.
    7. Něco málo o sobě. Jmenuji  se Daniel je mi 15 let. Bydlím v pardubickém kraji. Rád hraju fotbal a florbal. Prostě sportovní typ. Rád pomáhám hračům co hraji Minecraft poprvé.
    1. Nick ve hře:OzuXik
    2. Věk.15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: minecraft hraju už 3roky a na různých serverech jsem už byl od Helpera až po Sp.Majitele
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.GameTeam znám celkem dobře nevím jestli znám vše ale snad ano na Gameteamu už jsem hral a tět hraji znovu tak asi dlouho (přibližne 4roky za různé nicky teď mám originalku))
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)ano byl jsem, vždy  mě jen využili
    6. Proč chcete být helprem? chtěl bych být Helperem protože si mislím že bych byl serveru užitečný a byl bych aktivní ještě více než doposut
    7. Něco málo o sobě. jmenuji se Kevin Kroha bydlím v Mostě je mi 15 let mám TS3,skype,facebook,umím s pl nastavoval jsem mnoho serverů. prosím odpověd na tuto přihlášku bych rád dostal na E-Mail ****** předem děkuji za odpověď.

1. Nick ve hře-PlayMan01
    2. Věk.15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. hraji 4 roky mc takže vím o tom hodně na serverech hraji 3 roky
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. u vás hraji 2 roky jeden z nejlepších serveru hlavně skyworsy
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) byl jsem sp.majitel na serveru s kamarádem ale nebyl to nějaký big server pak jsme tam přestaly chodit a byl konec serveru.
    6. Proč chcete být helprem?na vašem serveru být helperem je užasné chci pomáhat lidem na gameteamu ted nemluvím o vašem serveru ale na jiných server jsou helepři uplně nanic!
    7. Něco málo o sobě. jmenuji se Aleš přijmění neřeknu bydlím na vesnici chodím do školy hraji tenis a florbal muj e mail ******** a na gameteamu hraji rád i nějakou tu hodinu PS: jenom možná někde uvidíte že nehrjai ty dva roky ano ale já jsem byl warez a hral na jiném učtě ted mám originálku tak hraji na PlayMan01 Děkuji za odpověd a přeji příjemný den naschledanou.

• _ZuzikCZE__ZuzikCZE_
    Retired
    upraveno 7. February 2016

Přijata na pozici helpera. Gratulujeme.

• Zdravím prosím helpera, s helperem se cítím jako důležitá osoba, ale o to mi vůbec nejde baví mě moc pomáhat lidem vlastně už to dělám :smile: 

Dotazník pro pozici helpera:

1. Nick ve hře- Morgisa
    2. Věk- 24 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem- Hraji minecraft už 3 roky a okouzlil mě zbožňuji ho, nepotřebuji žádné časopisy ani knížky o minecraftu všecko znám.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete- Na GameTeamu hraji 2 a půl roku navedl mě na něj bratranec a hraji na něm každý den. Znám všechny členy A-Teamu pozorně aktivní jsem u každého live-streamu a když náhodou ne tak u záznamu, vyděla jsem všechny videa a gameteam mám pořádně proštudovaný a mám ho hlavně ráda.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)- Žádné nebyli tak jsem teď tady abych byla helper.
    6. Proč chcete být helprem?- Omlouvám se, ale jak jsem zmínila hrozně ráda pomáhám lidem, je pro mě hrozně zábavné pomáhat lidem a vůbec mě to neštve komunitu (lidi) zbožňuji.
    7. Něco málo o sobě- mám tvrdě vystudovanou maturitu, do 9 třídy jsem měla samé 1, nyní pracuji ve firmě jako sekretářka, umím hodně s počítačem ještě nikdy mě nenapadl hecker, mám vlastního koně od 5 jezdím na koních tento sport zbožňuji a to by mohlo stačit.

Nyní si pevně držím palce ať to vyjde :blush:  s pozdravem Verule :wink: 
  • Nick:  MilanJaukl

věk: 16

Zkušenosti: Byl jsem už helper na jednom serveru. I přes to že nejsem helper na vašem serveru snažim se pomáhat co nejvíce lidem co začínají a nevědí co a jak mají udělat aby se dostaly dopředu.

Zkušenost s GameTeam: Nebudu lhát, mám 100 odehraných hodin.

Zkušenosti z Postů: Na server začalo chodit málo lidí.

Proč ? : protože bych rád pomáhal lidem co to potřebují a co chtějí hrát  spravedlivě a né prostřednictvím krádeže, podělávání, hacků atd. Také z mích vlastních zkušeností. Např: Jednou sem si postavil exp farmu a chtěl jsem si trochu přivydělat tím že vstup bude placený ( 10 emeraldů na vstup na omezenou dobu). Jenomže nějací lidé to udělaly tak že si daly prostě /sethome a kdykoliv chtěli mohli si zvětšovat level.

O mě : Hraju fotbal, PC, šachy. Minecraft hraju zhruba 3 - 4 hodiny. O víkendu 5 - 7 hodin.

Prosím byl bych moc rád kdybych se mohl stát helperem.   

• 1. nick hre :  stark501
    2. vek: 15
    3: skrúšenosti s minecraftem:  minecraft ma už od 10 let bavil a hrám ho stale hral som server Atlantída ale ten vymazali pro malo aktívnych hráčov tak som mal aj vas tak som začal hrať  game team a game time ma baví tak ho hrám o game teamu viem - dost je to dobra hra sú tam doly ...
    4. znalosť prostredí game team : game team poznám dost dobre hrám u vas : 28 hodín ale hrám ho skoro každý den a napíšem vám ked ho budem hrať viac ako 14 dni
    5. skúsenosť s bývalých postu: nebudem vám lhať ale ne
    6. Proč chcem byt helperem : baví ma to rad pomáham ľudom (chcem pomáhať game teamu) napr.. hlásim chyby - pomáham adminom ...
    7. neco malo o mne :rad hrám minecraft 
  • 1. Můj nick ve hře je: VIP_Papusek.
    2. Můj věk je 15 let a za 1 měsíc mi bude 16.
    3. Moje zkušenosti jsou profesionální.. Minecraft hraji od verze 1.2.5 až po 1.8.9
    4.Znalost s GameTeamem mam velkou a na serveru hraji už 4,5 roků.. Takže ho moc dobře znám...
    5. Pardon ale to už si bohůžel nepamatuji [za tohle se moc omlouvám]
    6. Já chci být Helperem ,protože to byl vždy můj sen si to vyzkoušet a podporovat server zbavovat se Hackerů atd... 
    7. Mé pravé jméno je Láďa. Je mi 15 let. Jsem začáteční YouTuber [YT] a odhodlám šetřit do nové techniky abych mohl točit ze serveru GameTeam.. Moje oblíbené koníčky jsou Hasiči,Fotbal.. Na GameTeamu bych strávil celý den [Kromě týdne to budu vždy po škole  ] To je asi vše...

Krásny večer a zatím Ahoj.. /LáďaGamesCZ/
  • Nick ve hře : Parnicek
    Věk : 24
    Vaše zkušenosti s minecraftem : Minecraft hraji 3 roky a umím přežít, no prostě umím sním dobře
    Znalost prostředí GT a jak dlouho u nás hrajete? : GT hraji asi 1 rok a půl-303 Odehraný čas aktuálně.
    Zkušenosti z bývalých postů : Měl jsem post Admina na nějakém serveru ale pak už mě nebavil ale GT je promě nejlepší server. Hraji na něm každej den a post Admina na tom serveru sem to ved dobře.
    Proč chcete být helperem : Baví mě radit lidem na ostatních serverech a dodržovat pořádek.
    Něco málo o sobě : Baví mě hrát minecraft a točit z něho filmy či let´s playe. 
    1. Nick ve hře: Holubici1
    2. Věk: 15 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: minecraft hraju už od 1.5.2 a dost sem toho pochytil nic méně hraju více méně minyhry a hlavne bedwars a Annihilation znáv skoro všechny příkazy a rád si stavím v creativu.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GT hraju asi 2-3 roky tento nik už je 5.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): neměl jsem žádné
    6. Proč chcete být helprem? : rád pomáhám a nesnáším když hraju anni ty srače s KA a na bedwars ty co mají Anti cnokbek a běhají s nataženým lukem.
    7. Něco málo o sobě: Jmenujise Marek Maytskiewicz pocházím od 3 největšího města Ostravy hraju footbal a na gameteamu hraju asi 2-3 hodky denně.

!děkuji za odpověd jinak email je ******** :wink: 

• 1. Nick ve hře: COOKIECZ

2. Věk: 15 let

3. Vaše zkušenosti s minecraftem:
    Minecraft hraju už od 1.3.0, zabývám se cmd blokama, různými příkazy v MC, programováním v Javě a pluginy pro servery.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:
    Na GT hraju dost dlouho asi tak 3-4 roky. Gameteam znám dobře a vím kde co je

Zatím jsem neměl žádné, akorát jsem hrál s bráchou na serveru přes hamachi :D

Jsem organizační typ, baví mě programování, práce s pluginy a starání se o server
    Když jsem provozoval svůj vlastní "server" přes hamachi tak mě to neskutečně bavilo.

7. Něco málo o sobě.
    Bydlím v Moravskoslezém kraji u Frýdku-Místku který je u Ostravy. Baví mě počítače a vše kolem nich, proto mi mí známí říkají "ajťák" :D

Tak snad mě přijmete :D 
    S pozdravem COOKIECZ
  • 1. Nick ve hře: PinkBerryCZ
    2. Věk: 15 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju již od Bety. Ukázal mi ji kamarád který na něm byl a stále je naprosto závislý :D A já nejsem žádná vyjímka, minecraftu se tedy věnuju pěkných pár let :)
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Začínala jsem na GameTeamu v dobu kdy byla na každý server jiná IP. Hrávala jsem hlavně na creativu kde jsem si stavěla různý blbosti. a do teď stavím :D Hraji hlavně SkyBlock a Creative s kamarády :) Někdy zajdu i na BedWars a LuckyWars popřípadně SkyWars :)
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Prvního helpera jsem dostala u kamaráda na serveru, bavilo a baví mě pomáhat lidem a radit jim když něco neví popřípadně je napomínat za vulgarizmus :)
    6. Proč chcete být helprem?: Jak už jsem psala, baví mě pomáhat hráčům. Teď nemám příležitost a tak jsem si řekla že to zkusím tu :)
    7. Něco málo o sobě: Od malička miluju ježdění na koních a lyžování :3 Vážím si každý chvíle u koní a i na lyžích. Nedokázala bych si představit jeden den v týdnu bez koní a zimu bez lyžování :) Taky miluju kreslení, běhání a Skákání do výšky :3 Na koni jezdím v městské stáji kde jezdím na mém miláčkovi <3 Krom koníčků se také věnuji škole, proto když nemám úkoly nebo se nemam co učit okamžitě jdu k počítači a jdu relaxovat u minecraftu :) Originální minecraft jsem si koupila před 3mi roky. Děkuji za přečtení a všem ostatním soutěžícím držím palce :)

• 1. Nick ve hře: Chips016  :)  

2. Věk: Je mi 15  ;) 

3. Zkušenosti s MINECRAFTEM: Minecraft už hraji víc jak 5 let.. Měla jsem 1 a půl roku vlastní server :) Ale..pak mě to přestalo bavit a našla jsem server GameTeam a chodila jsem furt tam..:) Na pár serverech už jsem byla ADMINAK..SP.MAJITELKA..atd.. Hrála jsem přes legoidiot1 přispívala jsem docela dost na server GameTeam .. Ale pak jsem dostala originální MINECRAFT tak se jmenuji Chips01.. A na GameTeamu mě strašně baví SkyBlock a chtěla bych se tam stát aspoň tou HELPERKOU .. ráda pomáhám lidem.. tak jak v MINECRAFTU tak i v reálu :) .. 

4. Znalosti GameTeamu: GameTeam znám už strašně dlouho..  už asi 2-3 roky :) .. Ve foru GameTeamu se dobře vyznám :)..

5. Zkušenosti s postem: Měla jsem i svůj server 1 rok a půl jak už jsem psala.. :) byla jsem hodně krát ADMINKOU..HELPERKOU.. atd..:))

6. Proč chci být HELPER/KA: Protože GameTeam je můj nejoblíbenější server.. A strašně mě tam baví minihry..

7. Něco o sobě: Je mi 15 let.. Jmenuji se Vendula.. Bydlím za Pardubicema.. malá vesnička Říčky... Strašně ráda hraji MINECRAFT, je to vlastně pro mne taková nejoblíbenější hra.. Toť o mně asi vše :) 
  • 1. Nick ve hře: Cookie016
    2. Věk: 15 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Popravdě , minecraft hraji docela často. Tuto hru mi kdysi ukázala moje kámoška :) Hra se mi ovšem zalíbila a musela jsem jí zkusit také , no a teď na tom strávím skoro půl dne. Ovšem mám taky svoje limity , kdy mám přestat a jít se věnovat škole či jiným aktivitám . Ještě chci dodat že můj první server pro více hráčů byl právě GameTeam :)
    4. Znalost prostředí GameTeam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GameTeamu hraji docela hodně dlouho , jak jsem vzpomínala. Byl to můj první server , ve kterém jsem si mohla zahrát i s kamarády. Nejraději jsme navštěvovali creativ , kde jsme si hráli na rodinu či stavěli různé blbosti :) Do teď mi to zůstalo .Sice už tak často nehraju creative ale zase jsme si oblíbili skyblock . Také jsme měli hodně rádi eventy . Co každý víkend uspořádal majitel serveru Monty70 event . Byli hodně zábavné . Někdy se objevil parkour a někdy třeba hádání cedulek . Myslím si že i jednou jsme event navrhovali , ale nedopadlo to dobře :D . Myslím si že každý si tuto situaci představí . 
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Největší zážitek v té době byl to že mě kamarádka jmenovala spolu majitelem jejího serveru . Byla jsem hodně nadšená . Jako správný spolu majitel jsem kárala lidi či jim hodně pomáhala . ( Tohle mi zůstalo do teď ) Pak se server rozpadl , bylo mi to moc líto . Ani jedna jsme neměli tolik peněz na další zaplacení serveru , sice nám hodně hráčů pomáhalo a našli se i někteří co nám pomohli finančně , ale i tak server nevydržel . To mi však nedalo . Začala jsem skládat dohromady nějaké ty "drobňáky " , a nakonec jsem si po pár měsíců rozjela svůj vlastní server . Server mi vydržel docela dlouho , ale nakonec jsem ho věnovala svému dobrému kámošovi :) Ten mě tam věnoval helperem . No a tak to začlo . "Helperství " mě začalo hodně bavit . Když jsem skončila na jednom serveru , tak jsem nastoupila na druhý a tak to šlo dál a dál . Nakonec na to nezbil čas a teď bych to chtěla obnovit . 
    6. Proč chcete být helperem? Jak už jsem vzpomínala , tak helperem bych chtěla být hlavně proto , abych si zavzpomínala, a protože mě to hodně bavilo . Myslím že by jste byli možná semnou spokojeni .
    7. Něco málo o sobě : Jako malá jsem bydlela se svými rodiči v Americe . Proto také dobře ovládám angličtinu. Pak se ale mé mamince zastesklo po České republice a po rodině.A tak  jsme v mých 5 letech zase přiletěli zpět . Teď je mi 15 a mým koníčkem je farmaření . Dokonce i na farmě bydlím . Máme velkou farmu o kterou se snažíme společně starat :) Upřímně já většinu času strávím u psů nebo koní . No spíš celý čas . Ještě ať se vrátím k počítači . Nedávno se mi porouchal mikrofon , a pak celý počítač . Teď bývám na starém počítači kde není zabudovaný mikrofon a hlavně nemám sluchátka kde by ten mikrofon byl . Snažím se co nejdříve tuto chybu odstranit, myslím si že to bude brzo . Že jednou se dočkám . 

Todle je moje přihláška :) Všem ostatním držím palce , ať se usměje i na ně štěstí . Cookie016
  • 1. Neni popripade koupim (zadam a prosim na kolenouch o jedden ze zaloznich :D)
    2.  15 let
    3. vysoke hraji od 1.2.5
    4. Z game teamem mam nejake zkusenosti a vim jak A-Team funguje
    5. Byl jsem helper na jednom mensim serveru ktery uz davno neexistuje a jestli si dobre vzpominam nikdo si na hira neztezoval :I
    6. rad pomaham lidem v ramci mezi jelikoz kazdy nekdy potrebuje pomoci a nekdy i ztrestat i kdyz se to na helpera nehodi :D
    7. Charizmatycky , Chaoticky , Vi o cem mluvi a pokudne tak je to o zivote :I , Ukecany

Ps k č.1 : Shiro je hodny :I Shiro chce pomahat :I Ale jestli to nevijde tak tedy aspon diky jestli steto cetli protoze blb Shiro si neni schopnej nasetrit na originalni mc :D

• 1. Nick ve hře:xMarkyPVPx
    2. Věk:15,5
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem:Minecraft hraju više 3,5 let takže mám dost skuseností napr.Redstone Master,Miner,Killer atd.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:Hraju u vás više 4 mesicu.Hraju dost miniher,survival atd.                                                                                                                                             5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):Helper na jednom se serveru ménem QouartCraft.
    6.Proč chcete být Helprem?Protože chci být pro Super Server GameTeam nejakou tou Osobností.Pro tenhle server.Chci pomáhat hráčum                                                                                                                                                                  7.neco malo o sobe:Moje nejlepší hraj je Minecraft.Hraju ju 3,5 let.Sem Slovák(Umím Česky).Hraju Futbal a ješte mnoho více :)

• upraveno 16. February 2016
    1. Nick: BramboraSK.
    2. Vek: 16.
    3. Ako dlho hrám MineCraft ?: 3,5 roka Original mám 10 mesiacov.
    4. Znalosti na GameTeamu: Viem hrať všetky MiniHry, raz som pomohol Montymu kvôli chybe čo tam bola.
    5. Ako dlho hrám na GameTeamu?: 1,5 roka (približne).
    6. Zkúsenosti s postom: Mal som asi 8 serverov (všetky skrachovali -_-) A na jedom servery (známom) som bol Helper a nakoniec ma tam Majitel odmenil za najlepšieho Helpera :smile: Rád pomáham ľuďom...
    7. Prečo chcem byť Helperom?: Nie kvôli tomu aby som sa machroval, kvôli tomu aby som ľuďom pomáhal :smile: A už mi lezú na nervy hackeri (samozrejme si ich dôkladne prezrem).
    8. Niečo o mne: Bývam na Slovensku v meste Myjava (na hranici s Českom) a v škole som proste obyčajný človek... Nerobím kraviny. Na GameTeamu hrám často.
    9. Skúsenosti s Minecraftom: Som jeden z tých "profesionálnych" Command Blockerov. S Minecraftom mám profesionálne skúsenosti (napr. tvorba módov atd.)
  • upraveno 16. February 2016
    1 - Nick ve hře - GoniesHD
    2 - Věk - Za 16 dní 15 let.
    3 - Dobré, hraji Minecraft už 4 roky a docela to už ovládám.
    4 - Znalost prostředí GT. a jak dlouho u nás hrajete - Hraji na GT skoro 2 roky a prostředí docela znám.
    5 - Zkušenosti z bývalých postů - Na několik malých serverech jsem byl Builder a na jednom větším Builder.
    6 - Proč chcete být helperem? - Chci se stát helperem na GT právě kvůli podpoře tohoto serveru, chránění serveru před "havětí" a také rozvíjení mého oblíbeného a největšího serveru.
    7 - Něco málo o sobě - Jmenuji se Jakub a bude mi 15 let. Minecraft hraju rád a docela i často. Sportuji často, např - Fotbal, basketbal, plavání, snowboarding a bruslení. Mám 2 bratry a díky mému staršímu bratrovi jsem na tuto hru vůbec přišel. Chodím na základní školu blízko Jihlavy do 8 třídy. 
    Doufám že vyberete právě mě. S pozdravem Gonies. :-)
  • 1. Nick ve hře.Dark_Power2003
    2. Věk.15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.Minecraft hraju od verze 1.2.5 mám svůj server
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.Na serveru GameTeam mam VIP na druhém účtu na serveru hraju 68 hodin na druhém účtu mam jeden ORIGO jeden WAREZ
    6. Proč chcete být helprem?Na GameTeamu hraju víc než na mém SERVERU
    7. Něco málo o sobě.Mám kopovaný MINECRAFT na GameTeamu hraju dost mám svůj server IP nepošlu-Nechci delat reklamu
  • upraveno 19. February 2016
    1. Nick ve hře: VoeR
    2. Věk: 16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: 4 roky hrania Minecraftu, zkúšenosti OP príkazy mám, i Helperské, už adminoval mnoho krát za tie 4 roky aj som bol helper či už aj spolumajiteľ to je fuk... Server som dal až do konca dokím majiteľ nemal hráčov alebo nemohol už ďalej pokračovať... Prvý server kde som bol Adminom,ten vydržal 2 roky.. 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Hrám viac ako 1 rok, ale chodím na server na 2-3 hodiny.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Bol som admin ako som písal vyššie, vydržal jeden server 2 roky, zháňal som ľudí zamiesto majiteľa.. Pretože Majiteľ nemal čas.. tak som sa staral aj o spawn aj server, platil som zaň, tie necelé 2 roky, a potom už som to nezvládol tak som to ukončil narovnako aj s majiteľom aj s spolumajiteľom. 
    6. Proč chcete být helprem?: Pomáhať ostatným hráčom, pomáhať serveru, trocha ukľudňovať annihilation a podobné eventy, a taktiež zabrániť spámu.
    7. Něco málo o sobě: Ahoj, Volám sa Andrej Guzmický,  mám 16 rokov za necelé 4 mesiace budem mať 17 rokov... Bývam na Slovensku, som Slovák, a som nato hrdý. Nezáleží čo bolo som ňou v minulostí, ale ako to bude v budúcností. Hrával som florbal a taktiež som hrával keď som mal 9 rokov som hrával futbal ako tréning, zápasy som nemohol.. 
    >:) 
  • nick:Mclittle_YT
    Věk:16 let
    ZK s MC: pár zkušeností mám jen podle toho v čem a v jaké situaci :)
    znalost GT a jak dlouho hraji: no znalosti gameteamu mám půl na půl znám celičký spawn nějaké servery ale jinak se vyznám v celku dost a furt nabírám více znalostí jsem rychle učenlivý a jak dlouho hraji? no bude to už nějakých 5 let mín ne možná že i víc.
    znalost bývalých postů: žádné nebyly
    proč být helper?: rád pomáhám hráčům s věcmi kterým nerozumějí ale musejí být smysluplné ty otázky
    něco o sobě: je mi 16 jmenuji se jakub rád bych byl někým vyjímečným ( admin ) jsem dislektik takže mi moc nejdou i/y ale učím se abych tu gramatiku ovládal :) to je vše už nevím co o sobě říci :)
  • upraveno 25. February 2016
    1. Nick ve hře.
    Ve hře se jmenuji adamar_adam.
    2. Věk.
    Jsem narozen 27.8.2001.
    Minecraft hraji od roku 2011 od verze 1.0. Originální minecraft mám od roku 2012. V minecraftu rád stavím nové originální věci jak z redstonu tak pomocí command blocku. Vždycky jak s někým hraju no tak se ho snažím naučit ho to postavit nebo mu to vysvětlit.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    Na Gameteamu hraji hlavně survival hry (skyblock, planetcraft, prison) hravně prison. Ale občas si zahraji také RocketWars, Bedwars nebo Creative. Na Gameteamu hraji asi 2 roky a od doby co se počítá odehraný čas jsem tady nahrál 48 hodin čistého času. Na Gameteamu hraji denně asi 2-8 hodin.
    Vždycky jsme si zakládaly servery a já byl vždycky ten co ostatním vysvětloval příkazy, nebo dělal tutoriály. Také jsem byl adminem, pluginmastrem, eventmastrem, buildrem nebo helperem na mnoha menších serverech. Důvody odchodu žádne nebyly většinou ten server skončil nebo skrachoval.
    Rád lidem pomáhám a vysvětluju jim postup hry, co maji dělat, co nemají dělat a jak to dělat nejlíp. Někdy vydím na prisonu že tam není nikdo z A-teamu a nováčci neví co dělat. Já jím to ukazuju a radim jim.
    7. Něco málo o sobě.
    Jmenuji se Adam mám 14 let a chodím do 8.B základní školy. Hraji Minecraft, League of Legends, Banished nebo Kerbal space program. Rád stavím z redstonu, command blocku různe přístroje. Některé jsou užitečné některé ne. Jsem aktivně na Skypu a na TS3 (funkční mikrofon vlastním).

Za přečtení předém děkuji
    adamar_adam
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.