Příhlášky na pozici helpera

RosinkaRosinka
AdminModerátor fóra
Přihlášky

Tato diskuze slouží pro vážné zájemce, ucházející se o post v A-Teamu pro server GameTeam.cz. 

Podmínky:
Přihlášku si může podat každý hráč, který má na serveru GameTeam.cz odehraných alespoň 100 herních hodin. Zná kompletně strukturu celého serveru a vyzná se na fórum a webu. Důležitou podmínkou je originální minecraft a věk 15ti let. Dále hráč ucházející se o post helpera by neměl být na GameTeamu nikdy trestán banem. Nedílnou součástí každého helpera je komunikační program TeamSpeak3 a funkční mikrofon. 

Novou přihlášku si můžete podat jednou za 2 měsíce, pokud není adminem ve vaší případné předchozí přihlášce uvedeno jinak.

Přihlášky pište přímo do tohoto topicu s obsahem:
1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)
2. Věk.
3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
6. Proč chcete být helprem?
7. Něco málo o sobě.

Rozhodnutí:
Pokud se nám přihláška bude líbit, budete kontaktováni soukromou zprávou zde na foru a pozváni k osobnímu pohovoru.  Je zbytečné adminy a moderátory ve hře a na teamspeaku spamovat, ať se na vaši přihlášku podívají, akorát si tak zhoršíte šanci na přijetí. Při pohovoru si projdeme vaše znalosti z našeho serveru a vy se dozvíte podrobné informace o práci pro GameTeam.cz. Výsledek o přijetí vám bude sdělen po tomto pohovoru.

POKUD SE NEBUDE PŘÍSPĚVEK TÝKAT PŘIHLÁŠKY, BUDE NEMILOSRDNĚ SMAZÁN!!!
K PŘIHLÁŠKÁM SE VYJADŘUJE JEN ADMIN TEAM!!!

**** PŘIHLÁŠKY PIŠTE PŘÍMO DO TÉTO DISKUZE!!! ****
«13456727

Komentáře

• 1. Nick ve hře: vovicek
    2. Věk: 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od verze 1.2.5 a Original jsem se stal od verze 1.3.1
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Gameteam hraju dlouho (nepočítám to) ale teď jsem měl problém s odcizením mého orig účtu na Minecraft.net, takže v posledních 2 měsících jsem minecraft nehrál (ukradli mi účet a změnili nickname na Graund_BBL)
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Na serveru GameTeam jsem ještě žádný post neměl ale na ostatních serverech jesm jich měl mnoho, posledně jsem byl Helper na Tekkit serveru a FutureCraftu. (Měl jsem také svůj vlastní tekkit server který se stal špičkou CZ/SK Tekkit serverů)
    6. Proč chcete být helprem?: Rád pomáhám lidem a když hraji na GameTeam.cz moc helperů/adminů na serveru nehraje (Jsou na TS ale já bych rád byl každý den aktivní i na serveru + TS3) Aktivní bych mohl být denně (až na vyjímky) cca 4 hodiny v kuse.
    7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Vojtěch a je mi 15 let, studuji zatím na ZŠ v 9. třídě, rád sportuji (basketball a časem i Fotball) Na počítači jsem dost  často, teď se snažím naučit C++ Builder a později se věnoval IT.

Přeji pěkný den, vovicek.
  • NVENVE
    upraveno 29. January 2016
    Uzivatel nesplnuje podminky. - zabanován za okrádání
  • upraveno 28. January 2016
    Uzivatel nesplnuje podminky.
  • upraveno 29. December 2015
    1. Nick ve hře. - Ve hře hraju pod originálním účtem se jménem ribenjiCZ.

2. Věk. - Je mi 15 let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju více jak 3 roky (pod originálním účtem něco okolo jednoho roku).Minecraft znám perfektně (Znám chod hry,umím MP příkazy)

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - GameTeam byl můj první MC server který jsem kdy navštívil,dá se říct že jsem na něm vyrostl co se týká Minecraftu.Hraju tu téměř 3 roky (Měl jsem pár delších přestávek ale po nějaké době jsem se vždy rád vrátil).Prostředí servru znám moc dobře (Hraju nebo jsem minimálně vyzkoušel většinu serverů co tento portál poskytuje)

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zastával jsem pozici Moderátora na jednom dá se říct ,,konkurenčním'' portálu po dobu cca. 3 měsíců,odešel jsem kvůli ztrátě chuti hrát na daném portálu (Mohlo za to rozpadnutí naší ,,frakce'' a odchod jednoho z mých nejoblíbenějších členů AT)

6. Proč chcete být helprem? - Mám rád GameTeam a většinu lidí co tu hraje.Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru ostatním tím že spamují nebo dělají všelijaké hlouposti,chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféru na servrech GT.

7. Něco málo o sobě. - Jmenuju se Filip a jsem studentem gymnázia v jednom poměrně velkém městě v Karlovarském Kraji,ve volném čase rád čtu a ve velkém měřítku se věnuju graffiti,street artu a moderní tvorbě písma (kaligrafii).Poslední dobou se také okrajově zajímám o vectorovou grafiku.Jsem pozitivní člověk co rád pracuje v teamu a snažím se zlepšit ve věcech co mám rád a baví mně.Minecraft hraju cca. 13 hodin za týden (víc mi nedovolí povinnosti a ostatní ,,koníčky'').Aktivně využívám Ts3 a nemám problém ani se Skypem nebo jinou formou komunikace.

Děkuju vám za přečtení a přeji hezký zbytek dne.
     ribenjiCZ :)
  • upraveno 31. December 2015
    1. Nick ve hře? KillerYuriBmuss
    2. Věk. 15 Let. Data 18.1.2016 mi bude 16 let.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Mé zkušenosti s minecraftem jdou velmi velké, hlavně s příkazy. Na mém serveru sem se potýkal s velkém množství buggů které umím rozeznat. Ještě jednou potýkám velký nespočet příkazů. Mám zkušenosti i s pluginy, které umím i nastavovat. Ani stavění u mě není marné, jen nemám moc velkou představivost.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Na GameTeamu hraju už v celku dlouho, většinou na hráčských serverech, někdy se kouknu i na UPDATY na Bedwars a občas na Skywars. Ale GT mi příjde, jako jeden z nejlepších serverů jak v Evropě, tak na světě. A to kvůli tomu, že na všech server těch "lepších" (větší návštěvnost atd.) jsou minihry a většinou ještě survival. V porovnání Gameteamu s Mineplexem sem našel jediný velký rozdíl a to je + pro GT. A to je PokeCraft. To na žádném serveru nenajdete (pokud nemyslíte servery s Pokémonskými pluginy) a to i s propracováním všech věcí, upravení zabugovaných itemů. GameTeam mi příde jako pohodový server se survivalem, ale najdete tam i hromadu PvP miniher a serverů. Tohle je můj názor na GT  za kterým si na 100% stojím.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)   Na Qplay sem byl Adminem, ale server začal krachnout, byl sem ochotný ho podpořit jak finančně tak na stránce nastavení ruzných věcí ale Majitel se rozhodl tak že server uzavře dokud nenajde dobrého Pl.Mastera. 
    6. Proč chcete být helprem? Helprem chci být proto, že téhle celé komunitě GameTeamu chci pomoct a podpořit ještě k většímu vzrůstu. jak chci moc pomáhat serveru tak ho chci i chránit. 
    7. Něco málo o sobě. No co o mně, jsem obyčejný kluk z vesnice, který sice nesedí celý den u pc ale je velmi aktivní ať už se jedná o práci na počítači, nebo o učení do školy. (Nejsem nejchytřejší ale mamka doufá, že půjdu na vysokou tak ji to chci splnit) A to je asi vše, co bych mohl k tomuto dotazníku dodat. Předem díky za přečtení.
  • 1. Nick ve hře - BurnxGT

2. Věk - Zachvilku 18 Let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem - Minecraft hraju už od verze 1.4 sice to není dlouho ale jako nejake 2-3 roky to bude
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete - GameTeam znam celkem dobře hraju tu již něco přes 2 roky. A dovolil bych si říct že až na par pruseru semnou nebyl žadný problém. Rad GT pomaham co se týče chyb ve hře (Bugu). S Lidma na GT vychazím taky fajn oper na par vyjímek ale opravdu jich moc není.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zkušenosti moc nemam ale Přikazy, WE , atd ovladam dobře.
    6. Proč chcete být helprem? - Vždy když někdo potřebuje pomoct tak mu pomužu. Na serverech se snažím udržovat klid v chatech, ale je to celkem problém protože nekteři hrači si dělají co chcou a jsou nepoučitelní. Ano vím nepotřebuju Post na to abych mohl pomáhat a udržovat klid v chatu. Ale když vídí v chatu nekoho z AT tak je tak vetší šance že se opravdu sklidní.
    7. Něco málo o sobě. Jmenuju se Jakub Vala a chodím na střední školu. Moje koníčky jsou hrani her na počitači, a užívaní si života s kamarady. no proste typickej člověk v dnešní době.

Sice je hodne velka pravdepodobnost že tu znovu uvidim ,,Zamítnuto'' ale proste aspoň to zkusím :-) co kdyby se to tentokrát povedlo.

To by bylo asi vše předem dekuji za vyřizení
                                               S pozdravem Burnx
  • upraveno 4. January 2016
    1. Nick ve hře: Flafy_LP
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: No abych řekl pravdu, tak minecraft hraji od verze 1.4.6.. Znám dost pluginů (WorldEdit,Skywars,Bedwars a další..) 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Hrál jsem u vás i pod nickem "Flaffy_LP"..  Teď na nicku "Flafy_LP" mám na serveru nahráno málo hodin.. :smile: Na serveru GT hraji nějak dva roky.. Hrál jsem tam když začínala minihra jménem "Dragons".. 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) No byl jsem adminem  a eventerem na serveru Craftmania.cz.. Dělal jsem tam radost hráčům a udržoval pořádek.. :blush: ..   
    6. Proč chcete být helprem? Protože mám hráčům a celému serveru co předat. Tato práce mě baví.. Váš server se mi zalíbil, tak bych se rád stal i jeho součástí.. 
    7. Něco málo o sobě.
    No, 
    jmenuji se Matěj Brabec... Žiji v okolí prahy... Mám docela hodně zkušeností ze serveru CraftMania.cz, protože tam jsem byl více jak 10 měsíců Adminem.. Vím co taková práce odnáší.. Už lehce umím vysvětlit problémy.. Vždy pomůžu.. Snažím se být vstřícný a hodný ke všem hráčům... Hráči co mají problém a napíší mi jim rád pomůžu.. 
    Doufám, že toho není málo.. Popřípadě vám nějaké info mohu dodat..

Přeji krásný zbytek dne,

Flafy.
    1. Nick ve hře: fhonza4444

3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji již od verze 1.6.4 což je asi 3-4 roky zpětně. Umím s cmd bloky a nezastaví mě ani příkazy které ovládám na jedničku, vlastním *** server který je 1. v ČR/SK a je perfektní. Byl jsem členem AT již na serverech jako jsou např. ***, ***, Pomáhal jsem na vývoji minihry na ***, ***, ***, ***, ***, .. Ovládám příkazy asi tak 9. stupeň a hraji Minecraft asi 5-8 hodin denně. Moje záliby na mc. jsou učení postupu vývoje serveru (chci znát jak vše funguje) a až všechno zjistím vytvořím server který bude nejlepší :smile: .

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Znalost GameTeamu mě ovlivňuje snažím se pochopit vaše postupy a jak vše funguje př. emeraldová ekonobika , BB apod. také chápu vaše hráčské servery a jejich neovladatelnost vůči vkládání map  apod. umím vše co se dá.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Už jsem se hlásil na post helpera zde na GTčku ale nebyl jsem přijat z těchto důvodů: 1.bylo mi 14
                                                                                  2.nebylo volné místo
                                                                                  3.Byli i lepší uchazeči (to se ale mění).

6. Proč chcete být helprem?
     Helperem chci být protože chci být součástí něčeho většího do čeho budu vrážet všechen svůj čas a úsilí. Podpořím jej časem i finančně a budu se snažit publikovat IP všem přátelům a známým. Klidně pomůžu vytvořit i nějakou neobyčejnou minihru a pohlídám si slovník hráčů :smile: .

7. Něco málo o sobě: Pár věcí zopakuji. Je mi 15 let jsem z moravskoslezkého kraje konkrétně z města Nový Jičín. Chodím na základní školu a dále bych chtěl pokračovat ve studiu na střední škole civilního letectví a to na programování elektronických součástí letadel. Mám server který hostuji u ***(lobby) a jeden u sebe v počítači který je spojen přes veřejnou IP adresu z okolními hráči. Nyní se pokouším vytvořit vlastní plugin na efekty jako jsou u vás a na jiných serverech(aury).

Toto je něco málo o mne, děkuji ti milý čtenáři za přečtení a doufám že si vyberete právě mě :smile:  případně mě zastihnete na ts3 a rád vám zodpovím pár otázek. Fhonza4444.

//EDIT ondra852: Napsal jsi "
    vlastním *** server který je 1. v ČR/SK a je perfektní". Zaroven jsi napsal, ze jsi zastaval nejakou pozici asi na 5 dalsich vetsich serverech. Priste az budes psat prihlasku tak si hlavne priprav odpoved na to, proc chces misto toho byt majitel serveru, ktery je 1. v CZ/SK byt helper u nas a jak jsi stihl vystridat tolik serveru. Celkove tohle pusobi hodne zvlastne.
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    upraveno 4. January 2016
    @fhonza4444 ;
    Celá přihláška vypadá spíš jako reklama na jiné servery. Věř tomu, že chlubit se kde všude jsi byl členem AT, není ideální...
    Já to stíhám akorát a tím "1. v ČR/SK " jsem myslel jako úplně první SkyLands mapa. Jak to tedy se mnou vypadá?  :#
  • Zdravím,
    omlouvám se že tu dávám další příspěvek, ale chtěl bych dodat pár informací k mé přihlášce, protože už mi nejde upravit.. :neutral: 

Takže.. 
    Pokud by jste mě přijali, tak bych chtěl být helper na serveru skyblock, protože jsem tam hrál včera celé odpoledne a žádný admin či helper tam nebyl.. 
    Byl tam strašný spam (Který jsem nahlásil na TS) a pár lidí potřebovalo pomoct.. Někomu jsem pomohl a někomu ne, protože si mé zprávy nevšiml.
    Dále bych chtěl říct, že mám velké znalosti ohledně příkazů na serveru GameTeam.cz.
    Byl bych online na serveru 3-5 hodin denně..
    Také jsem viděl na skyblocku vulgarity, které jsem také musel nahlásit.. Sice mám nahráno málo hodin, ale už jsem se toho docela hodně naučil..
    Skype- Flafy_LP.

Pokud by jste měli nějaké ty dotazy napište mi na skype a nebo zde na forum do SZ.

Děkuji za přečtení.. Přeji krásný zbytek dne.

Flafy :smile: 

• Přihlášky pište přímo do tohoto topicu s obsahem:
    1. Nick ve hře.VikisMatus

2. Věk.15

3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    Hraji ho od první Bety příkazy znám už od 1.2.5 (nadprůměrně) 

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Hraji tu asi 1 rok ale né aktivně dovedli mě jsem lidi z ******-games.cz kdy tu nehrálo moc lidí proto jsem na tomhle serveru nehrál moc dlouho, ale pak jsem zas začal když tu byla ta mapa o přežití tak to jsem hrál dost Aktivně.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)Měl jsem asi 10 serverů ale byli neúspěšný jinak na GameTeame nemám

6. Proč chcete být helprem?Tak chtěl bych se stát helperem, protože tam chytám lidi (i děti) které nadávají lžou o věku a pak ty kecy ve smyslu znám se s Majitelem dám ti ban nebo můj táta je Majitel ti dá ban podložil bych klidně screeny ale už nemam jelikož jsem si asi 30x reinstaloval PC a pak něco originálního banoval čítry (je to tak naschvál napsané :D)
    7. Něco málo o sobě.  Jsem Viktor vlastním originální Minecraft rád bych se stal na GameTeamu.cz Helper jelikož mám pak náladu se zabít když tam chytám čítry (schválně napsané) jinak hraji florbal League of legends Minecraft a občas Counter - strike
  • 1. Nick ve hře. DiagitCZE
    2. Věk. 16 let.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Minecraft hraji možná už 3 roky, takže si myslím, že nějaké ty zkušenosti mám. Hraji především minihry, survival mě až tak moc netáhne, protože je to de facto o tom samém.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. No, tak nějaký ten čtvrt rok určitě, možná bych to mohl dohledat přes nějaký první screen ze serveru, ale těžko to budu hledat, když jich je tam přes 500. Nejčastěji hraji lucky wars a annihilation, občasně i pokecraft.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu). Byl jsem už několikrát admin i na nejmenovaném serveru, který je momentálně na czech-craftu na 1. stránce, bohužel, když se měnil admin team, dosadili tam nějaké malé děti, kteří vybanovali celý náš admin team a dosadili si tam své kamarády, bohužel majitel na to nijak nereagoval a nechal to tak být.
    6. Proč chcete být helprem? Tak za prvé, nesnáším hráče, co si musí něco dokazovat killaourou a když vidím, kolik jich za tu hodinu kolikrát najdu, tak si snad myslím, že s tím nikdo nic nedělá, ale podle forka se stížnostmi se pletu. No a pak jsou tu ty rage děti, co po smrti hned začnou nadávat a urážet do hackerů, většinou je to ale naopak. Ty by občas potřebovali trošku umlčet :)
    7. Něco málo o sobě. Je mi 16, bydlím v Liberci. Ve volném čase si dělám vlastní pluginy se skriptem, času pro věnování serveru je opravdu mnoho. Momentálně chodím na střední průmyslovou školu do prváku.

• 1. Nick ve hře: GanjaManSVK
    2. Věk: 17
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem:
     Veľmi dobre 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:
     Cca 2 mesiace 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):
     Nebol
    6. Proč chcete být helprem?:
     Pretože rád pomáham a ešte som nim nebol a rad by som to vyskúšal ale hlavne že chcem pomáhať a potom sa dostať aj vysie ak sa to bude dať. 
    7. Něco málo o sobě:
     Mám rad šport chodím na Kick Box už skoro 7 Rokou mam už 4 Víťazstva 
     zo šampionatou Europe do 70kg Svoj volny čas trávim pri počítači hranim rôznich hier Najobľúbenejšiou hrou je Minecraft,Cs,Garry's mod,Sims City a The sims. Chodím na strednú odbornú školu automobilovú Kde študujem karosára a som na 3+2 To je niečo malo omne Ak budete chcieť viac kludne sa spýtajte rad odpoviem :)
  • upraveno 6. February 2016
    nick: Herocz3 věk: 15 zkušenosti:Minecraft hraju už 5 let a za těch 5 let už jsem toho dost pochytil :) Znalosti GameTeamu:Na gameteamu hraji už 2roky :) zkušenosti z postem: byl jsem admin atd.... na menších serverech :) proč být helperem: GameTeam je skvělí server a vždy jsem chtěl pomáhat s mojí oblíbenou aktivitou :). o sobě: Jmenuji se Lukáš Hrdina jsem z Pardubic.Chodím do základní školy Spořilov.Hraji Fotbal a Florbal.Na gameteamu hraju tak týdně 25hodin. :) Skype : Luky Hero E-mail: ***** Děkuji za odpověd :)

//edit M1nef4n: email skryt
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.