Příhlášky na pozici helpera

1131415161719»

Komentáře

• 1. Můj nick Tajnyk_CZ
    2.15
    3.hodně dobrá
    4.hraju u vás 5let 
    5.dobré mám i tu prací moc rád
    6.protože se mi u vás libí
    7.je mi 15 sem aktivní každý den na gameteamu rát sportuji umím gramtiku......
  • Ahoj. Zdravim vsechny.
    Jaký je tvůj nick na serveru: Louis1311 to je muj ucet na kterem jsem hrával dost často. Nyní mám přeměněný nick na _TeqLouis_. Je to stale porad muj stary účet akorát jsem si pouze přejmenoval originální MC.
    Tvůj věk: je mi 15 let ale v srpnu mi bude 16 let.
    Zkušenosti s minecraftem: tak určitě zkušenosti mám. MC hraji už nejak od 9 let, takže už nějaký ten den to bude. Má 1. verze mc byla nejaka ta 1.6.x
    Znalost prostředí GT: ano znam ten server skvělé sice né moc do detailů, ale ano znam. Nejvíce bedwars,skywars a takové ty pvp minihry. Na serveru mám odehráno něco kolem 400+ hodin.
    Zkušenosti z bývalých postů: ano býval jsem helper na takovém velkomalem serveru. Byl jsem spokojený, ale časem začalo vedení být takový moc přísní a potrpeli si na poradnou práci. Takže duvod odchodu je že vedení bylo přísné.
    Proč chci být helperem: tak strašně moc mě ta pozice inspirovala, tak jsem si zkusil někde nabrat nějaké zkušenosti s helperem no a začalo mne to bavit. Helperovani je skvela vec jak pro hráče tak i pro server. A hlavně asi před 3 roky jsem obdivoval ostatni helpery jak jsou šikovní na co musí dělat 
    Něco o sobě: ahoj jsem Daniel je mi 15 let a ziji v menším městečku zvaném Kostelec nad Orlicí, což je v Královéhradeckém kraj. Všude kolem sebe mám spoustu skvělých kamarádů s kterymi zažívám hrozně moc. Co dělám ve svém volném čase?
    Tak když mam více času hraji MC s přáteli, když je potřeba pomoci v garáži spravit auto též se hlásím k této práci. Chtěl bych se tomu věnovat i nadále, jelikož me to baví a dělám to už od 5 let. Nyní budu studovat na střední škole v HK škola zvaná  Vocelova.
    Předem děkuji že jste si udělali čas přečtení tohoto textu. 

-Louis1311 - _TeqLouis_
  • Ahoj.
    Jaký je tvůj nick na serveru: _Legend123_
    Tvůj věk: 16 let (Dnes mám narozeniny)
    Zkušenosti s minecraftem: Dobré akorát mi něco přeblikne :D hraju mc už 5 let takže od verze 1.5.2
    Znalost prostředí GT: ano znam ten server skvěle  sice né moc do detailů, ale ano znám. Nejvíce Prison,SkyBlock. na serveru mám odehráno 600 hodin.
    Proč chcete být helprem: tak strašně moc mě tá pozice inspirovala, tak jsem si zkusil někde nabrat zkušenosti s helprem no a ano ačalo mne to bavit.
    Něco o sobě: Ahoj, jsem Antonín a je mi 16 a dneska mám narozeniny, žiju v městě Pohořelice. Ve volném čase si někdy chodím ven ale většinou hraju Minecraft alebo Roblox :D a jsem 16 letej klučina co chce být helperem :D 

Předem děkuji že jste si udělali čas přečtení tohoto textu. tak zatím Ahoj.

Hezký den. <3

-Keýsek

• 1.Edit01CZ
    2.Věk 15 let
    3.minecraft hraju 5.let ma morigo MC s ORIGO minecraftem hraju 5 let od zacatku.
    4.
    na gameteamu hraju hodne pokecraft skyblock. nejvíce odehranych hodin mam 360 hodin hraju každy den vecer. 
    5.zakladal sem server s kamosema a ja sem jim musel vždy vysvětlovat ruzne věci ohlednee príkazu atd.
    6.helperem chci byt nejradši pomaham lidem vysvetlim jim vse co nevedí poradim jim vse .
    7Jmenuji se Jakub je mi 15 let mim koníckem je footbal pomahaní lidem ve skole jse mnejoblíbenejsí hraju MC na game teamu  hraju fortnite ale nejvíce pomaham lidem :)
  • 1. Nick ve hře - sektr2880 (měl jsem mnoho uctu ale ty jsem prodal nebo tak ale jmenoval jsem se este korkus)
    2. Věk - 15 
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem - minecraft hraju pomalu už 3 roky, dycky sem hral pravidelně pak jsem si dal třeba na mesíc přestávku a ted zase začínám naplno
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete - hraju u vás asi tak 2 roky ale jak jsem říkal měl jsem hodně učtů takže dohromady víc jak přes 100 hodin ale akorát to mam rozkouskovaný, s vašimi webovými stránkami nemám problém 
    5. Zkušenosti z bývalých postů - Byl jsem jednou helper na jednom serveru ale odešel jsem prootže se server rušil 
    6. Proč chcete být helprem - myslím si že mám dostatek zkušeností s minecraftem na to abych se jim mohl stát na vašem serveru, rád pomáhám lidem který potřebují nějakou pomoc, umím lidi vyslěchnout když mají nějaký problém
    7. Něco málo o sobě - Jsem Jan je mi 15 let, bydlím v Ústeckém kraji, moje nejoblíbenější hra je minecraft league of legends a CS:GO, jsem aktivní na ts3 i discordu, mám funkční mikrofon, baví mě řešit problémi se servrem nebo problém s lidma který nejsou moc příjemný, jsem disortografik a dislektik 

• měl jsem mnoho uctu ale ty jsem prodal nebo tak ale jmenoval jsem se este korkus)

Prodávání účtů a více účtů je zakázáno, a trestá se banem.

•  DarkPromo
    14 let
    minecraft jsem hral od uplne prvých vezií minecraftu
    GameTeam som hral od momentu ked vyšiel skyblock trochu aj predtým na inych učtoch na starom notebooku (vtedy som nevedel ze je multi acc trestny)
    bol som helper no Helprík na jednom serveru zabudol som ip XD ale stale by som mal byt a mam maly serer kde hravam so mojou sestranicou
    GameTeam je velmi dobrý server a mam ho veľmi rád A chcel by som robiť GameTeam lepším a lepším miestom pomáhať ostatným a tak ďalej 
    Volám sa Tobiáš Lehen mam 14 rokou a bývam v Trnave na Slovensku  
    Môj E-Mail je tobilehen06@gmail.com
    Facebook- Tobiaš Lehen
    Messenger (používam ho najčasťejšie)- Tobiáš Lehen
    mam aj skype ale nepouzívam ho.
    moje záľuby  veľmi rád sa korčuľujem a som v tom veľmi dobrý a je toho viac  ale najradšej hrám pri počítači D
    okrem iného mam aj TeamSpeak
    (NENÁVIDÍM ŠKOLU) :3 <3
  • 1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.) Adobryuz_LP, XxBossXx_LP
    2. Věk. 19 
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.  Minecraft hraji už víc jak 5 let.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.  Protože si myslím že mám spoustu zkušeností které by bylo dobré využít.  Hlavně jsem pořád aktivní a trochu práce by mi na něčem neuškodilo. A také rád odpovídám na různé otázky začal jsem hrát na GT 5/6 let zpátky Bylo by mi tedy ctí se připojit do vašeho Admin Teamu. 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) Nebyli žádné ale moc jsem chtěl byt členem na vašem serveru je to můj nejlepší server a byl bych hodně často online abych mohl pomáhat lidem co to potřebuji. 
    6. Proč chcete být helprem? Určitě se budu snažit strážit chat . Takže pokud přijde někdo obtěžovat jiné hráče poprvé mu řeknu ať toho nechá a pokud nepřestane bude se muset uvažovat i o kicku či banu . Poté budu pomáhat a radit lidem třeba například o to jak se teleportovat na danou osobu a tak dále. A na konec budu i pomáhat Builderům na serveru s jejich stavbami Kdybych tedy byl ten Helper určitě bych si stavěl na tom abych byl oblíbený mezi lidmi a udržoval bych mezi nimi komunikaci a taky mě hodně baví pomáhat lidem Velmi rád odpovídám a radím lidem , proto si myslím že tato pozice by mi hodně vyhovovala a vám by má přítomnost možná i pomohla.
    7. Něco málo o sobě.    já jsem spíš ten typ kluka co je trochu víc do gameingu . No , prostě strašně miluji hry. Zatím všechny hry co mám jsou zakoupené . Rád se koukám na filmy žánru ; Horror -  Sci-fi - Romantika a někdy i ta komedie . Můj oblíbený žánr písniček je ; Indie pop - Pop (Nejradši mám písničky z Ruska). Rád jezdím na motorce , koni a kole. Rád se i koukám na Anime, viděl jsem už spoustu Anime ale tohle je mé nejoblíbenější : Death Note. No, ovládám některé jazyky například - Ruštinu , Slovenštinu , Angličtinu 
  • Zdravím! Snad se Vám má přihláška bude líbit!

1. Nick ve hře: (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.) Na GameTeamu používám originální účet s nickem MrRemi, dříve jsem hrál s warez účtem s nickem Hypnoidz.

2. Věk: Momentálně mi je 15 let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji od verze 1.5.2, což už je docela dlouhá doba, řekl bych. Takže mé zkušenosti s Minecraftem jsou poměrně velké.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Hraji u Vás 3 roky, pokud GT vysvědčení nelže. Zdá se mi to dost dlouhá doba na to, abych věděl, jak to u Vás chodí, na co se mám připravit a co vůbec od GameTeamu čekat. Tím pádem už prostředí docela dobře znám, snažím se hrát tak nějak všechny minihry, i když mě nějaké moc nezaujaly.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Byl jsem helper, potom povýšen na admina na serveru kamaráda, který už docela dlouhou dobu není. Server skončil asi tak před 2 roky. Dále jsem vlastnil asi 2 servery sám, které jsem ukončil z důvodu neaktivity hráčů a členů A-Teamu.

6. Proč chcete být helprem? Chci Vám hlavně pomoct, protože nadávek v chatu stoupá, a to nemluvím o hackerech (vím, že helper práva na ban nemá). Dost upozorňuji i bez postu, ale hráči mě většinou ignorují, nebo dokonce začnou nadávat ještě více. Málo kdo napíše, že se omlouvá. Ale hlavně mě baví pomáhat hráčům, kteří si s něčím nevědí rady!

7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Tom, bydlím v Pardubickém kraji v nejmenovaném městyse. Mám rád skoro všechny zvířátka, ale pavouky rozhodně ne! Po prázdninách nastupuji na gymnázium, na které se opravdu těším, i přes to, že vím, jak to bude s učením tam náročné. Chodím do souboru, kde tančíme folklórní tance, a s ním jsme absolvovali v březnu cestu do Kostariky (střední Amerika), kam nás pozvali. Dále chodím do skupiny, kde tančíme moderní tance, a chodím ještě na badminton. Nejvíc miluju jahody, ze kterých se můžu vždycky utlouct!

Děkuji za přečtení, už je to vše!

Hezký den!

- MrRemi
  • 1. Nick: Tomek1513
    2. věk: 21 Let
    3. Minecraft hraju již 9 let od verze kdy byla ještě Beta 1.8.1 originalni učet jsem měl až v 15 letech mam nahrano spoustu hodin na mcčku a nejvic hraju modovaný mc a vannilla Skyblok
    4. nejvic na gameteamu mam nahrano na skynbloku a když potřebuji se nějak odreagovat občas zajdu na prison minihry mě v mc celkově už neberou to neni nic pro mě co se týče mého věku a na vašem serveru mam nahrano přes 159 hodin
    5. Jsem byvály Admin serveru Leviatan ktrerý v součastné dobe již zanikl a pro jeho obnovu se jenom mluvilo jinak zhruba 3 roky jsem pro tento server pracoval do jeho rozpadu lide si mě dost oblíbily za moji spravedlnost a vybroné řešení problému 
    6. Rad pomáham lidem a neposílam je na okamžitě na stredu googla snažím se vysvětlit jak něco funguje inu dlouho jsem sice adminem nebyl ale chci si znovu zopakovat zakladni přikazy a dodržování pořadku byla vždy moje silná stránka všímam si že moc vedeni na skyblok nechodi jestli jsou ve /vanish to nevim ale posledni doubou tam vidim moderatora ktery ani nema nastarosti skyblok
    7. něco o sobě: Jmenuji se Tomáš studoval jsem seřizovače dnd stroju moje aktivity jsou cyklistika, běh, houbaření, rybaření a PC hry jelikož nemam co hrat tak chci byt v komunikaci s lidma pomahat jim a dále vytvářet tym a spolupracovat společně a dostat server k lepšímu 

Děkuji vam za váš čas a mé nabitky na pozici helpera přeji hezky den/večer
    s prozdravem Tomek1513
    1. Jen než začnu jsem schopen si Originální mc zakoupit v případě že se jim stanu a mikrofon to samé. 
    2. Jméno: _Soni
    3.  Věk: 15
    4.  Vaše zkušenosti: minecraft hraji od roku  2012, jsem schopen si originální mc zakoupit v případě že se jim stanu, v mc rád dávám /report hráčům který mají hecky hlídám server ve všech směrech když máte v něčem chybu jdu na TS3 nebo napíši email. ještě mám zkušenost s banem a příkazy jako je třeba /sethome vím jsou to obyčejné ale to vám dávám jenom na příklad třeba /tempmute ( jmeno ) (čas na jak dlouho ) (za co)  nebo /kick ( jmeno ) (za co)  nebo /ac ( správa chatu) a mnohem více 
    5.  Znalost prostředí Gameteamu: hraji u vás před 400 hodin možná více hraji minecraft každý den, 1 začas ne, nemám náladu nebo čas hraji u vás moc rád jen co mě tam sere že je málo helperu nebo tak aktivní 
    6.  Zkušenosti: 1 jsem byl helper na vašem servery ale byl jsem jen 5 týden protože jsem neměl čas furt jsem někde byl pomáhal venku nebo tak, tak jsem uvolnil místo ostatním :/ nejvíce dokáži pracovat s příkazy jako je třeba ( /ac ) a tak dále :smiley: 
    7.  proč chci být helperem: protože moc rád pomáhám ostatním a hlavně jsem furt aktivní takže když je /report hned zasáhnu teda zasáhnul bych vím jak je to pro ty hráče těžké hrát s heckery je to hnus! a váš A-Team je super lidi :D moc se mi tam líbilo když jsem s nimi volal po TS3 :D a v poho jsme si rozuměli
    8. něco o mě: Jsem Fotbalista a je to muj nejoblíbenější koníček :D jsem rád když si odpočinu od té reality venku :D jsem zkušení v mnoha případech. Mám váš server moc rád je pro mne víc než dost rád tam jsem a bavím se s kámošema :D 
  • 1. Nick ve hře.  _LegiTKolpan
    2. Věk.  13
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.   Vliké

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. 

Na GamTeamu hraju už od mého starého nicku kolpancz. Znám všechny minihry a umím je hrát. Hraju na vašem serveru už 1 rok. Teď mám nový nick _LegiTKolpan tak mám bohužel jen nahranou jednu hodinu. 

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)

Na jiných serverech sem se naučil hodně jako třeba zlepšení v příkazech, zlepšení gramatiky, zlepšení chování, zlepšení v pozornosti, hlidání atd. Na zaučování sem se naučil mnoho nových informací.

6. Proč chcete být helprem?

Viděl jsem, že na serveru máte málo helperů a super kolektiv. Viděl jsem, že máte docela na serveru hodně hackerů.  Helperů to docela hodně trvá než přijdou do čekárny.

7. Něco málo o sobě.

Jsem kluk. Mám holku. Jemi 13 let. Jsem mirumilovný člověk. Hráče 12-9 let zvládám v pohodě. Můj koníček je Florbal. Hraju minecraft už skoro 3 roky. Byl jsem už hodně krát helperem na jiných serverech. Můj nejlepší YouTuber je GoGoManTv. Mám originální minecraft. Mám i jiné hry než minecraft. 
  • 1. Nick ve hře.
    Ve hře se jmenuji L1lek , můj starej Učet : Murry_CZ,sezelimkyselim

2. Věk.

10+5=15  (Narozen 21.4. 2003)
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    Přivedl mě k němu můj bratranec když  mi bylo 6-7 let. Origo Minecraft mám od verze 1.8.9 ale nejsem si jistej.  
    Rád tvořím nové stavby a redstone obvody, lidé mi to chválí ale to to není vychloubání.

Na Gameteamu hraji hlavně  hry typu (Pokecraft, skyblock,bedwars,) hravně Pokecraft. Ale občas si zahraji také , Luckywars nebo Creative. Na Gameteamu hraji asi od roku 2015 na tomto profile nemám moc odehráno protože protože jsem si změnil jméno na L1lek ale na Murry_CZ mám hodně ale není origo. Hraji zhruba 2-12 h. denně záleží co jsou za dny. Na pokecraft jsem ted nonstop na sezelimkyselim.

Bohužel u teto otazký nemůžu odpovědět protože tento post jsem neměl na velkou serveru jen na fakt malém serveru :)
    Rád lidem pomáhám a vysvětluju jim postup hry, co maji dělat, co nemají dělat a jak to dělat nejlíp. Někdy vydím na Pokecraft  že tam není nikdo z A-teamu ani Treneři a nováčci neví co dělat. Já jím  pomohu pokud potřebují  a je to v mích silách  jim pomoc.
    7. Něco málo o sobě.
    Můj příběh je jako tvůj příběh.Nic méně je mi 15 let uspěšně jsem zvládl 1. a 9. ročník základní školy a chystám se jít na SŠPU (Střední škola průmyslová a umělecká). Jsem bezejmenný <--- L1lek. Bydliště neznáme. Jo a ještě Ts3  mám ale jsem nováček ale rychle se učím :3 

Děkuji za přečetl pán beze jmenný .
  • 1.Nick.
    Jmenuju se AnonymousKiller.
    2.Věk.
    Je mi 14.
    Já jem začínal v survivalu potom jak jsem měl plno diamantů tak my kámoši řekli abych šel na server GameTeam.cz že je to super minihry skywars atd...  Tak jsem se připojil a začal promě nový svět.
    GameTeam.cz hraju už skoro 4 roky od verze 1.7.2. Vím pomalu kde se všechno nachází ale dost mě mrzelo když ste oddělaly minihru gold rush :neutral: .
    S kámošem jsme si jeden udělali a byl jsem Helper takže něco málo znám.
    Rád lidem pomáhám jsem na GameTeamu často aspoň 4h denně. Většinou začátečníci neví co mají dělat.
    7. Něco málo o sobě.
    GameTeam už hraju 3 a půl roku od verze 1.7.2 jsem často napočítače a navíc když jsou prázdniny takže jsem tam pořád proto aktivita u mě :smile: . PS A to je odemě vše. :smile: 

• 1. Nick ve hře? msp2k a druhy ucet mine123
    2. Věk. 15 Let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Mé zkušenosti s minecraftem jdou velmi velké, hlavně s příkazy.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Na GameTeamu hraju už v celku dlouho, většinou na hráčských serverech, někdy se kouknu i na UPDATY na Bedwars a občas na Skywars. Ale GT mi příjde, jako jeden z nejlepších serverů jak v Evropě, tak na světě. A to kvůli tomu, že na všech server těch "lepších" (větší návštěvnost atd.) jsou minihry a většinou ještě survival. V porovnání Gameteamu s Mineplexem sem našel jediný velký rozdíl a to je + pro GT. A to je PokeCraft. To na žádném serveru nenajdete (pokud nemyslíte servery s Pokémonskými pluginy) a to i s propracováním všech věcí, upravení zabugovaných itemů. GameTeam mi příde jako pohodový server se survivalem, ale najdete tam i hromadu PvP miniher a serverů. Tohle je můj názor na GT  za kterým si na 100% stojím.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)   Na Qplay sem byl Adminem, ale server začal krachnout, byl sem ochotný ho podpořit jak finančně tak na stránce nastavení ruzných věcí ale Majitel se rozhodl tak že server uzavře dokud nenajde dobrého Admina
    6. Proč chcete být helprem? Helprem chci být proto, že téhle celé komunitě GameTeamu chci pomoct a podpořit ještě k většímu vzrůstu. jak chci moc pomáhat serveru tak ho chci i chránit. 
    7. Něco málo o sobě. Sem hodne dobry hrac ale hraju ale i v reale fotball a to je asi vsechno.
  • upraveno 25. July
    1. GoodMoonBoy
    2.Je mi 15 let
    3. Hraji minecraft od mích 10 let Měl jsem nějaké servery někdy i dost populární a i hodně příkazu vím .
    4. No tak aspoň vím příkazy např : na slimefunu bych dokázal pomáhat  vím všechny survival příkazy od world edito po  automatic reset dolů . V creativu vím příkazy : Vše ohledně world editu , hm , barevné psáný  ale psát to tu tak by tu bylo spíš jenom příkazy XD
    5. Nic sem tu ještě nebyl
    6. Rád pomáhám jiným lidem aspoň se s nimi podělím o mé zkusenošty 
    7. Sem příjemná osoba , slušná .Rád pomáhám . Jsem hodně online až na víkendy protože to si mimo školu vydělávám abych nevyžíral mé rodiče . Ale online jsem jen na ts a mc . to je asi vše .
    S pozdravem GoodMoonBoy
    A předem se omlouvám za  Ban bylo to nedorozumění s monikou XD
  • Dobrý deň.
    Znova si podávam prihlášku tak tu je:
    1. Nick v hre: xX69adamXx (warez 69adam ktorý už nepoužívam)
    2. Vek: 17 
    3. Vaše zkúsenosti s Minecraftom: Minecraft hrám už od verzie 1.1, tak niake tie zkúsenosti mám.
    4.Znalosť prostredie Gameteam.cz a ako dlho u nás hráte: Na GameTeam.cz hrám skoro 2 roky a myslím, že prostredie Gameteam.cz poznám celkom dobre.
    5. Zkúsenosti z bývalých postov (pokiaľ niake boli, dôvod odchodu): Zatiaľ som nikde nebol v A-teame.
    6.Prečo chcete byť Helperom: Helperom chcem byť preto, lebo rád pomáham hráčom, keď niečo nevedia.
    7.Niečo málo o vás: Volám sa Adam, pochádzam zo Zvolena, chodím na strednú automobilovú školu, vo voľnom čase hrám hry, športujem - konkrétne cvičím.

Pre istotu sem dávam svoj banlist a profil:
    http://ban.gameteam.cz/users/xX69adamXx
    http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=xX69adamXx

Dúfam že sa vám prihláška bude páčiť a dúfam aj v tom že nakoniec ten Helper aj budem.
    Prajem ešte pekný zvyšok dňa.
    -69adam-
  • upraveno 26. July
    1:D1rt1k(keď som mal warez meno volal som sa, "Zumzara".
    2:13(o mesiac budem mat 14).
    3:minecraft,hrajem už veľmi dlho a mám s ním veľa skusenosti.
    4:GameTeam poznám už veľmi dobre,a hrám na ňom asi rok a pol
    5:nemám s tím žiadne skusenosti
    6:chcem pomôcť serveru,a tiež by som si chcel vyskúšať mať nejakú vyššiu pozíciu keďže som okrem vip,žiadny vačší rank nemal.
    7:minecraft hrávam už od verzie 1.4 viem dobre rozoznať hackera od skušeného hráča,mám TS3 a funkčí mikrofón,a som priateľský. :)

Prajem pekný deň

• 1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)
    1.TheDeadFoxx (dnešní)
    2.RealGreen
    2. Věk.
    15 let.
    Minecraft hraju od nějaké verze 1.3.x a obecně mám na minecraftu nahráno několik stovek hodin. Učil jsem se modovat, commandovat a další věci.
    Gameteam byl jeden z prvních serverů na kterým jsem kdy hrál a každou minihru která na gameteamu je jsem hrál minimálně jednou.
    Hodně pozic helperů a podobných. Většinou konec serveru.
    Rád pomáhám lidem a osobně když vidím pár lidí na serveru, a není nikdo kdo by jim dal mute tak mě celkem mrzí že není a-team aktivnější. 
    7. Něco málo o sobě.
    Jsem starostlivý, pečlivý a hodně lidí mi říká že jsem perverzní :smiley:. Mám rád anime, marvel filmy a dlouhé procházky po přírodě. 

• upraveno 4. August

Už nechci být Helper :*

• YY xD
  • 1. Sethome3663  nebo bez origa ( Sethome )

2. 14 bude 15

3.  bohaté zkušenosti hodně bohaté

4. Velká znalost GT, hraju tu už druhý rok ale za učet Sethome 

5. Býval jsem Helper na Wasabi-Craftu odešel jsem protože Adminka začala urážet hráče a když jsem se to zastal tak mě vykopli, chci být Helper protože chci pomáhat lidem.

6. Chci být Helper abych mohl pomáhat lidem,  hřejeme to u srdce když někomu pomůžu a baví mě to proto  :)

7. No.... co bych vám tak o mě pověděl jsem Hodný a rád pomáhám lidem protože mě to hřeje u srdce,
    a baví mě to hodně,  a vždy jsem chtěl lidem pomáhat, snažím se, chodím do školy základní školy Václava Vanka , a umím Vyrábět Bannery, Mám 3 BFF Miliona, _JustMonica_ a AnjnaCZ 

•                                   AHOJ chtěl bychse ucházet o pozici helpera
    1.Nick:tomaseknunasek
    2.Věk:11let(28 října 12)
    3.vaše skušenosti s minecraftem:minecraft hraji 3az 4 roky a mislim ze hackeru je as koc vćhci jim zabranit.
    4.na gameteamu hrajiuž:296 hodin a na gameteamu se snazim hrat skoro kazdy den (bohuze skoro) ale snažim se.
    5.Zkušenusti z bívalich postu: bil jse spolumajitel
    6.proč chci bit helprem:protoze mne stvou hackeri a rad pomaham ostatnim lidem zeptejte se hracu:smejky12345,kicpagaming vsem temhle hracum pomaham od te dobi co zacaly hrat mc juknete se na kanal kicpagaming a vudite jakmile prisel tak  cca po 16 min. sem mu zacal davat veci vedel jsem ze toci ale dal jsem muto abich nekomu pomohl.
    7.neco malo o sobe:nikdy sem nebil na dovoleny tak mam dost casu a hrozne mam rad mc naposled sem jinou hru hral cca pred 1 mnesicem a tobil roblox a jsem cisty cech.
    8.bonus:facebook:pedro tuneni moje jmeno v realite tomas nunhardt
  • upraveno 9. August
    1.Nick ve hře
    Vrrzide
    2.Věk
    16 let
    Mé skušenosti s Minecraftem?
    Minecraft hraji přibližně 4 roky, nepamatuji si jaká verze to tehdy byla, umím pracovat s command bloky, Admin příkazy znám téměř všechny.
    Znalost přostředí GameTeam? Jak dlouho u Vás hraji? 
    Už to budou 2-3 roky, Váš server jsem našel přes kamaráda, a za jeden účet, mám přes 40 level, ale omylem jsem dal online mode, když jsem měl warez Minecraft. Znám přostřednictví GameTeam dost dobře, vím kde jsou všechny denní a VIP denní odměny a všechny truhly na otevření. Minihry kity prostě vše.
    Skušenosti z bývalých poostů.
    Na jednom serveru jsem byl Builder a HL.Builder, jinak jsi nikde nepamatuji, že bych byl nějakým Helperem, Builderem, nebo něčím jiným (kromě skupiny defaul hráčů).
    Proč chci být Helperem?
    No především jsem dost aktivní na Minecraftu a na Vašem serveru též, teď se navíc moje aktivita na Vašem serveru zvýší, protože budu (Pomocníkem) a budu mít co napráci, hodně jsem aktivní i na TeamSpeak 3, abych mohl pomáhat hráčům s problémy.
    Něco málo o mně...
    Jmenuji se Honza, je mi 16 let a rád hraji Fotbal, Přehazku a Basketbal, moje nejoblíbenější jídlo je pizza a nemám rád fazole. Jsem extravert a rád chodím na diskotéky (jen někdy, né každou druhou).
    Nehraji jen Minecraft, ale hraji i odpočinkové hry např... TheSims4 a JurrasicWorld. Taky hraji Counter-Strike Global Offensive, Fortnite (malý level, hraji teprve nedávno) a Unturned. Jsem pohodý člověk, vznětlivý ani moc ne a Miluji NEJ NEJ Pořad Želvy Ninja (jen se na ně rád koukám <3)
    To je asi o mně vše a Přeji hezký pozbytek dne.
    Vrr Vrrzide

//Edit mrmila:
    http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=Vrrzide
  • 1.stepik2222,VZ95
    2.14
    3.Hraju minecraft od 6ti let,umím stavět,mam svuj server na minecraftu
    4.hraju u vás uz 6 let
    5.nebyly
    6.chci pomáhat neznalím lidem 
    7.Je mi 14,mam nemoc ADHD,rád stavím v minecraftu hrady,
  • 1.Nick ve hře-volmin,M4ty4sus
    2.Věk-Je mi 15 let
    3.Skušenosti s minecraftem- Hraju minecraft 7 let 
    4.Hrani na GameTeamu a znalost-na GameTeamu jsem tepr nějakých dohromady 600 hodin a hodně znám Web i forum
    5.Zkušenosti z bývalých postů-Byl jsem na 3 server 2xHelper 1xBuilder
    6.Proč chci být helper-Chci být helper z 2 duvodu jedno to že  mě to baví, za 2 že chci pomáhat lidem
    7.Něco málo o mě-Je mi 15 let, Bydlím v Sobínově a jako koníček dělám motokros, baví mě pomáhat lidem i v Realním životě, mám Discord-Ts3.
  • 1. Nick ve hře               Vladovec         (origo)
    2. Věk přes 15let (nechci říkat věk z důvodu prozrazení na YTB jednomu člověku věk řeknu)
    3. Skušenosti s minecraftem : hraju 7 roků    umím s redsonem
    4. GameTeam na GameTeamu hraju 4 roky mám 63 level
    5. Zkušenosti s bývalých postů 1. Na serveru Qplay jsem byl Helper 2 roky a odešel sem kvůli nudě
    6. Proč chci být Helper protože mě štve jak na GameTeamu všichni hacku za 1 den bych dal ban 2 - 9 lidem !
    7. Nělo o mě baví me Minecraft a další hry např.: Fortnite atd.    

Doufám že si všimnete mé přihlášky  a odpovíte alespoň  ( ne sorry )

Nashledanou
  • upraveno 13. August
    1. Tpro20
    2. 13
    3. Minecraft hrajem od verzie 1.8.9 a bol som helperom na 2 serveroch. Hrať minecraft ma baví a hlavne pomáhať hráčom rozumiem comandom redstonu a WE.
    4.Na GameTeamu hrám už asi 2 alebo 3 roky mám vyskúšané všetky minihry ale hlavne hrám Hráčske. servery alebo skyblock,creative. 
    5. Bol som Helperom na 2 serveroch ale odišiel som lebo som začal hrávať gameteam
    6. Baví ma pomáhať hráčom keď niečo nevedia alebo sa niečo stalo aj keď som na akej koľvek minihre a niekto si nevie rady tak pomôžem keď je to v mojich silách
    7. Volám sa Adam a som Slovák chodím do 7.A základnej školy. Hrávam minecraft či už vanilu a či už módovaný mc. Mám funkční Mikrofón a aj TS3. Potom rád používam WE,redstone,comandblock.

Ďakujem za prečítanie prajem pekný deň.
  • 1. CandyCZ01 Vojtas1
    2. 16
    3. Minecraft
    4. Na GT hraji kolem 3roků, myslím si že GT celkově znám.
    5. VIP smiley poté zkušenosti na jiných serverech (byl jsem majitel, helper...)
    6. Rád pomáhám hráčům, chci aby na serveru bylo mnohem méně hráčů, co porušují pravidla.
    7. Chodím na gympl v malém městě, hraji beachvoleyball, hraji na hudební nástroj klávesy. Jen tak něco mě nevyhodí.

Přeji hezký den CandyCZ01
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.