Příhlášky na pozici helpera

11415161719

Komentáře

• 1. Nick ve hře? msp2k a druhy ucet mine123
    2. Věk. 15 Let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Mé zkušenosti s minecraftem jdou velmi velké, hlavně s příkazy.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Na GameTeamu hraju už v celku dlouho, většinou na hráčských serverech, někdy se kouknu i na UPDATY na Bedwars a občas na Skywars. Ale GT mi příjde, jako jeden z nejlepších serverů jak v Evropě, tak na světě. A to kvůli tomu, že na všech server těch "lepších" (větší návštěvnost atd.) jsou minihry a většinou ještě survival. V porovnání Gameteamu s Mineplexem sem našel jediný velký rozdíl a to je + pro GT. A to je PokeCraft. To na žádném serveru nenajdete (pokud nemyslíte servery s Pokémonskými pluginy) a to i s propracováním všech věcí, upravení zabugovaných itemů. GameTeam mi příde jako pohodový server se survivalem, ale najdete tam i hromadu PvP miniher a serverů. Tohle je můj názor na GT  za kterým si na 100% stojím.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)   Na Qplay sem byl Adminem, ale server začal krachnout, byl sem ochotný ho podpořit jak finančně tak na stránce nastavení ruzných věcí ale Majitel se rozhodl tak že server uzavře dokud nenajde dobrého Admina
    6. Proč chcete být helprem? Helprem chci být proto, že téhle celé komunitě GameTeamu chci pomoct a podpořit ještě k většímu vzrůstu. jak chci moc pomáhat serveru tak ho chci i chránit. 
    7. Něco málo o sobě. Sem hodne dobry hrac ale hraju ale i v reale fotball a to je asi vsechno.
  • upraveno 25. July
    1. GoodMoonBoy
    2.Je mi 15 let
    3. Hraji minecraft od mích 10 let Měl jsem nějaké servery někdy i dost populární a i hodně příkazu vím .
    4. No tak aspoň vím příkazy např : na slimefunu bych dokázal pomáhat  vím všechny survival příkazy od world edito po  automatic reset dolů . V creativu vím příkazy : Vše ohledně world editu , hm , barevné psáný  ale psát to tu tak by tu bylo spíš jenom příkazy XD
    5. Nic sem tu ještě nebyl
    6. Rád pomáhám jiným lidem aspoň se s nimi podělím o mé zkusenošty 
    7. Sem příjemná osoba , slušná .Rád pomáhám . Jsem hodně online až na víkendy protože to si mimo školu vydělávám abych nevyžíral mé rodiče . Ale online jsem jen na ts a mc . to je asi vše .
    S pozdravem GoodMoonBoy
    A předem se omlouvám za  Ban bylo to nedorozumění s monikou XD
  • Dobrý deň.
    Znova si podávam prihlášku tak tu je:
    1. Nick v hre: xX69adamXx (warez 69adam ktorý už nepoužívam)
    2. Vek: 17 
    3. Vaše zkúsenosti s Minecraftom: Minecraft hrám už od verzie 1.1, tak niake tie zkúsenosti mám.
    4.Znalosť prostredie Gameteam.cz a ako dlho u nás hráte: Na GameTeam.cz hrám skoro 2 roky a myslím, že prostredie Gameteam.cz poznám celkom dobre.
    5. Zkúsenosti z bývalých postov (pokiaľ niake boli, dôvod odchodu): Zatiaľ som nikde nebol v A-teame.
    6.Prečo chcete byť Helperom: Helperom chcem byť preto, lebo rád pomáham hráčom, keď niečo nevedia.
    7.Niečo málo o vás: Volám sa Adam, pochádzam zo Zvolena, chodím na strednú automobilovú školu, vo voľnom čase hrám hry, športujem - konkrétne cvičím.

Pre istotu sem dávam svoj banlist a profil:
    http://ban.gameteam.cz/users/xX69adamXx
    http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=xX69adamXx

Dúfam že sa vám prihláška bude páčiť a dúfam aj v tom že nakoniec ten Helper aj budem.
    Prajem ešte pekný zvyšok dňa.
    -69adam-
  • upraveno 26. July
    1:D1rt1k(keď som mal warez meno volal som sa, "Zumzara".
    2:13(o mesiac budem mat 14).
    3:minecraft,hrajem už veľmi dlho a mám s ním veľa skusenosti.
    4:GameTeam poznám už veľmi dobre,a hrám na ňom asi rok a pol
    5:nemám s tím žiadne skusenosti
    6:chcem pomôcť serveru,a tiež by som si chcel vyskúšať mať nejakú vyššiu pozíciu keďže som okrem vip,žiadny vačší rank nemal.
    7:minecraft hrávam už od verzie 1.4 viem dobre rozoznať hackera od skušeného hráča,mám TS3 a funkčí mikrofón,a som priateľský. :)

Prajem pekný deň

• 1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)
    1.TheDeadFoxx (dnešní)
    2.RealGreen
    2. Věk.
    15 let.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    Minecraft hraju od nějaké verze 1.3.x a obecně mám na minecraftu nahráno několik stovek hodin. Učil jsem se modovat, commandovat a další věci.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    Gameteam byl jeden z prvních serverů na kterým jsem kdy hrál a každou minihru která na gameteamu je jsem hrál minimálně jednou.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    Hodně pozic helperů a podobných. Většinou konec serveru.
    6. Proč chcete být helprem?
    Rád pomáhám lidem a osobně když vidím pár lidí na serveru, a není nikdo kdo by jim dal mute tak mě celkem mrzí že není a-team aktivnější. 
    7. Něco málo o sobě.
    Jsem starostlivý, pečlivý a hodně lidí mi říká že jsem perverzní :smiley:. Mám rád anime, marvel filmy a dlouhé procházky po přírodě. 

• upraveno 17. August

Už nechci být Helper :*

//edit SiMartinCZ: ok, tva prihlaska smazana

• 1. Sethome3663  nebo bez origa ( Sethome )

2. 14 bude 15

3.  bohaté zkušenosti hodně bohaté

4. Velká znalost GT, hraju tu už druhý rok ale za učet Sethome 

5. Býval jsem Helper na Wasabi-Craftu odešel jsem protože Adminka začala urážet hráče a když jsem se to zastal tak mě vykopli, chci být Helper protože chci pomáhat lidem.

6. Chci být Helper abych mohl pomáhat lidem,  hřejeme to u srdce když někomu pomůžu a baví mě to proto  :)

7. No.... co bych vám tak o mě pověděl jsem Hodný a rád pomáhám lidem protože mě to hřeje u srdce,
    a baví mě to hodně,  a vždy jsem chtěl lidem pomáhat, snažím se, chodím do školy základní školy Václava Vanka , a umím Vyrábět Bannery, Mám 3 BFF Miliona, _JustMonica_ a AnjnaCZ 

•                                   AHOJ chtěl bychse ucházet o pozici helpera
    1.Nick:tomaseknunasek
    2.Věk:11let(28 října 12)
    3.vaše skušenosti s minecraftem:minecraft hraji 3az 4 roky a mislim ze hackeru je as koc vćhci jim zabranit.
    4.na gameteamu hrajiuž:296 hodin a na gameteamu se snazim hrat skoro kazdy den (bohuze skoro) ale snažim se.
    5.Zkušenusti z bívalich postu: bil jse spolumajitel
    6.proč chci bit helprem:protoze mne stvou hackeri a rad pomaham ostatnim lidem zeptejte se hracu:smejky12345,kicpagaming vsem temhle hracum pomaham od te dobi co zacaly hrat mc juknete se na kanal kicpagaming a vudite jakmile prisel tak  cca po 16 min. sem mu zacal davat veci vedel jsem ze toci ale dal jsem muto abich nekomu pomohl.
    7.neco malo o sobe:nikdy sem nebil na dovoleny tak mam dost casu a hrozne mam rad mc naposled sem jinou hru hral cca pred 1 mnesicem a tobil roblox a jsem cisty cech.
    8.bonus:facebook:pedro tuneni moje jmeno v realite tomas nunhardt
  • upraveno 9. August
    1.Nick ve hře
    Vrrzide
    2.Věk
    16 let
    Mé skušenosti s Minecraftem?
    Minecraft hraji přibližně 4 roky, nepamatuji si jaká verze to tehdy byla, umím pracovat s command bloky, Admin příkazy znám téměř všechny.
    Znalost přostředí GameTeam? Jak dlouho u Vás hraji? 
    Už to budou 2-3 roky, Váš server jsem našel přes kamaráda, a za jeden účet, mám přes 40 level, ale omylem jsem dal online mode, když jsem měl warez Minecraft. Znám přostřednictví GameTeam dost dobře, vím kde jsou všechny denní a VIP denní odměny a všechny truhly na otevření. Minihry kity prostě vše.
    Skušenosti z bývalých poostů.
    Na jednom serveru jsem byl Builder a HL.Builder, jinak jsi nikde nepamatuji, že bych byl nějakým Helperem, Builderem, nebo něčím jiným (kromě skupiny defaul hráčů).
    Proč chci být Helperem?
    No především jsem dost aktivní na Minecraftu a na Vašem serveru též, teď se navíc moje aktivita na Vašem serveru zvýší, protože budu (Pomocníkem) a budu mít co napráci, hodně jsem aktivní i na TeamSpeak 3, abych mohl pomáhat hráčům s problémy.
    Něco málo o mně...
    Jmenuji se Honza, je mi 16 let a rád hraji Fotbal, Přehazku a Basketbal, moje nejoblíbenější jídlo je pizza a nemám rád fazole. Jsem extravert a rád chodím na diskotéky (jen někdy, né každou druhou).
    Nehraji jen Minecraft, ale hraji i odpočinkové hry např... TheSims4 a JurrasicWorld. Taky hraji Counter-Strike Global Offensive, Fortnite (malý level, hraji teprve nedávno) a Unturned. Jsem pohodý člověk, vznětlivý ani moc ne a Miluji NEJ NEJ Pořad Želvy Ninja (jen se na ně rád koukám <3)
    To je asi o mně vše a Přeji hezký pozbytek dne.
    Vrr Vrrzide

//Edit mrmila:
    http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=Vrrzide
  • 1.stepik2222,VZ95
    2.14
    3.Hraju minecraft od 6ti let,umím stavět,mam svuj server na minecraftu
    4.hraju u vás uz 6 let
    5.nebyly
    6.chci pomáhat neznalím lidem 
    7.Je mi 14,mam nemoc ADHD,rád stavím v minecraftu hrady,
  • 1.Nick ve hře-volmin,M4ty4sus
    2.Věk-Je mi 15 let
    3.Skušenosti s minecraftem- Hraju minecraft 7 let 
    4.Hrani na GameTeamu a znalost-na GameTeamu jsem tepr nějakých dohromady 600 hodin a hodně znám Web i forum
    5.Zkušenosti z bývalých postů-Byl jsem na 3 server 2xHelper 1xBuilder
    6.Proč chci být helper-Chci být helper z 2 duvodu jedno to že  mě to baví, za 2 že chci pomáhat lidem
    7.Něco málo o mě-Je mi 15 let, Bydlím v Sobínově a jako koníček dělám motokros, baví mě pomáhat lidem i v Realním životě, mám Discord-Ts3.
  • 1. Nick ve hře               Vladovec         (origo)
    2. Věk přes 15let (nechci říkat věk z důvodu prozrazení na YTB jednomu člověku věk řeknu)
    3. Skušenosti s minecraftem : hraju 7 roků    umím s redsonem
    4. GameTeam na GameTeamu hraju 4 roky mám 63 level
    5. Zkušenosti s bývalých postů 1. Na serveru Qplay jsem byl Helper 2 roky a odešel sem kvůli nudě
    6. Proč chci být Helper protože mě štve jak na GameTeamu všichni hacku za 1 den bych dal ban 2 - 9 lidem !
    7. Nělo o mě baví me Minecraft a další hry např.: Fortnite atd.    

Doufám že si všimnete mé přihlášky  a odpovíte alespoň  ( ne sorry )

Nashledanou
  • upraveno 13. August
    1. Tpro20
    2. 13
    3. Minecraft hrajem od verzie 1.8.9 a bol som helperom na 2 serveroch. Hrať minecraft ma baví a hlavne pomáhať hráčom rozumiem comandom redstonu a WE.
    4.Na GameTeamu hrám už asi 2 alebo 3 roky mám vyskúšané všetky minihry ale hlavne hrám Hráčske. servery alebo skyblock,creative. 
    5. Bol som Helperom na 2 serveroch ale odišiel som lebo som začal hrávať gameteam
    6. Baví ma pomáhať hráčom keď niečo nevedia alebo sa niečo stalo aj keď som na akej koľvek minihre a niekto si nevie rady tak pomôžem keď je to v mojich silách
    7. Volám sa Adam a som Slovák chodím do 7.A základnej školy. Hrávam minecraft či už vanilu a či už módovaný mc. Mám funkční Mikrofón a aj TS3. Potom rád používam WE,redstone,comandblock.

Ďakujem za prečítanie prajem pekný deň.
  • 1. CandyCZ01 Vojtas1
    2. 16
    3. Minecraft
    4. Na GT hraji kolem 3roků, myslím si že GT celkově znám.
    5. VIP smiley poté zkušenosti na jiných serverech (byl jsem majitel, helper...)
    6. Rád pomáhám hráčům, chci aby na serveru bylo mnohem méně hráčů, co porušují pravidla.
    7. Chodím na gympl v malém městě, hraji beachvoleyball, hraji na hudební nástroj klávesy. Jen tak něco mě nevyhodí.

Přeji hezký den CandyCZ01
  • upraveno 17. August
    1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)
    Můj Nick na MCPE jest Grebys420

2. Věk.
    20 let(starej jak metuzalém) 

Takže, minecraft hraji už snad od vydání bety na PC, což byl minecraft 0.5. Takový ten classic co známé z prvních verzi MCPE. Postupně sem prošel snad všechny verze a nyní, po roce pauzy hrají MCPE. 

Prostředí znám důkladně, pluginy, možnosti a standardy serveru znám. Jelikož sem už několikrát měl možnost podílet se na zajímavých projektech na PC, tak myslím že něco jako server a prostředí webu je mi známo. Jinak na serveru jsem relativně nováček, hraji necelý měsíc aktivně na creative serveru. 

Administrátor na pc serveru Pardálové, důvod odchodu - server už dále nebyl vhodné prostředí  
    Jeden z hlavních tvůrců dnes už zaniklého serveru, který byl první mezi fraction servery na PC v ČR. Důvod odchodu zřejmý, zrušení serveru. 

Nutkání pomáhat lidem, starat se o relativní klid a pořádek, pomáhat a podílet se na tvorbě a rozvoji serveru a nejen serveru. 

7. Něco málo o sobě.
    Zdravím. Jméno mé jest Jiří a je mi 20 let. V minecraftu nejsem nováček ikdyz se to někdy může zdát. Minecraft hraji už dobrých 5 let. Pocházím z malého města poblíž Zlína, západně od něj konkrétně. Budu rád když administrátoři prověří a zkusí novou pomoc v jejich řadách! Blockům zdar. 

//edit SirMartinCZ: jak tak tvou prihlasku ctu, tak asi je na MCPE, prislasky na MCPE patri sem 
    http://forum.gameteam.cz/discussion/18934/mcpe-prihlaska-do-admin-teamu-na-mobilni-verzi/p1
  • 1. Nick ve hře :  Renk0_   (starý nick: SvkReneSvk)

2. Věk : 16 rokov

3. Vaše zkušenosti s minecraftem : Minecraft som začal hrávať približne od verzie 1.4.7 (5-6 rokov dozadu)

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete : Na GameTeamu som začal pred 3 rokmi približne. Za ten čas som sa stihol oboznámiť s celým prostredím GT.

5. Zkušenosti z bývalých postů : na GT som ešte nebol súčasťou A-Teamu.

6. Proč chcete být helprem? : Chcel by som pomôcť udržiavať príjemnú a spokojnú komunitu na GameTeam serveri. Som aktívny stále, či prázdniny či cez školu.

7. Něco málo o sobě :  Volám sa René, mám 16 rokov a pochádzam z Martina, Slovensko. Som študent 2. ročníka na strednej odbornej škole informačných technológii v Banskej Bystrici. Rád hrávam Basketbal (rôzne víťazstvá na turnajoch), posilujem a behávam. Moje hobby je tvorenie rôznych webových stránok, programovanie a zľahka aj skriptovanie.

Dôvod druhej žiadosti: Zmenil som nick.

http://ban.gameteam.cz/users/Renk0_
  • upraveno 17. August
    1.Nick v hre: fl1k0(origo),rowenta(neorigo a starý)
    2.vek:10 (ale v gramatike sa vyznám)
    3.Vaša zkušenosť z minecraftom: Minecraft hrám od svojich 4 rokov keď mi kamoš z karate povedal že či poznám minecraft a celý príbeh proste nemusím povedať :D
    4.znalosť prostredia GameTeam: na Game teame hrávam od svojich 6 rokov
    5.zkušenosť z bývalých postov: Bol som builder(na servery MoonLands ktorý padol kvôly peniazom)
    6. prečo chcete byť helper?: na servery nevidím aktívnych helprov na anni,anarchie a crystal a ja by som tam bol dosť aktívny
    7. niečo málo o sebe : volám sa dominik a som slovak nerád chodím do školy a futball si niekedy zahrám proste som pomaly stále počitači a moje najoblúbenejšie jedlo sú palačinky 

Banlist: http://ban.gameteam.cz/users/fl1k0

prajem pekný deň s pozdravom <-fl1k0->
  • 1.nick: HachujChuj
    2. věk: 15
    3. vaše zkušenosti s minecraftem: minacraft hraji už 6 let. Rád si stavím sochy, domy, města. hodně vím věci z redstonu ale comandblocky mně moc nejdou.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: game team nehraju tak dlouho ale vyznám se hlavně v bedwars a v lucky wars.
    neměl jsem žádný
    6. Proč chcete být helprem? Bavý mě pomáhat začátečníkům rád jim řeknu kde co je a jak se co dělá.
    7. Něco málo o sobě. Jmenuji se David jemi 15 rád trávím čas na game teamu a na jiných serverech.

Děkuji za přečtení
    HachujChuj
  • 1. Nick ve hře
    - ReaLiZeElemental
    2. Věk
    - Můj aktuální věk je 15 let.
    - Minecraft hraji již 7 let a od začátku hraní jsem měl originální minecraft účet.
    - Na GameTeamu vlastním Hráčský server, na který chodím asi nejčastěji. Ale též si zde zahraji nějakou tu minihru, jako třeba RaceForWool, BedWars, SkyWars a další podobné. Většinou když se potřebuji odreagovat, tak si velice rád u vás zahraji Survival, SkyBlock či SF survival.
    - Mnohokrát jsme si zakládaly servery, kde jsme rozjížděly ty klasické minihry jako třeba Survival. Často jsem radil lidem jak a co udělat, radil s příkazy či nastavování pluginů. Častokrát jsem býval pozice Helper, Pl.Master, Developer, Team Leader, Admin. Důvody odchodu byly takové, protože server častokrát skončil, nebo skrachovali.
    - Na GameTeamu se vyskytuje velká populace hackerů, mě hackeři vždy vadili, tak jsem se rozhodl podat přihlášku, abych mohl hackery banovat, pomáhat nováčkům, radit jak a co udělat. 
    7. Něco málo o sobě.
    - Jmenuji se Dan, aktuálně mám 15 let. Chodím do 9.A základní školy. Hraji Minecraft, Fortnite, GTA:SA a mnohé další. Rád pomáhám lidem a hlavně nováčkům. Nemám rád hackery, takže se snažím je reportovat co nejčastěji. Nyní se začínám učit s Javou a HTML. Jsem velice aktivní na platformě TeamSpeak3 a Discord. Vlastním funkčí mikrofon (Behringer C-1U). Mám rád hry. Mé koníčky jsou Fotbal, Hraní her, Nastavování serverů a Floorball. 

* Rád bych se stal Helperem, jelikož chci banovat hackery a pomáhat lidem. 
  • upraveno 7. October
    1. Nick ve hře: Jaroslav Suchý
    2. Věk: 39
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od verze 1.2.5 a Original jsem se stal od verze 1.3.1
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Gameteam hraju dlouho (nepočítám to) ale teď jsem měl problém s odcizením mého orig účtu na Minecraft.net, takže v posledních 2 měsících jsem minecraft nehrál (ukradli mi účet a změnili nickname na Graund_BBL)
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Na serveru GameTeam jsem ještě žádný post neměl ale na ostatních serverech jesm jich měl mnoho, posledně jsem byl Helper na Tekkit serveru a FutureCraftu. (Měl jsem také svůj vlastní tekkit server který se stal špičkou CZ/SK Tekkit serverů)
    6. Proč chcete být helprem?: Rád pomáhám lidem a když hraji na GameTeam.cz moc helperů/adminů na serveru nehraje (Jsou na TS ale já bych rád byl každý den aktivní i na serveru + TS3) Aktivní bych mohl být denně (až na vyjímky) cca 4 hodiny v kuse. 
    7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Jaroslav a je mi 39 let, rád cestuji, rád sportuji (basketball a časem i Fotball) Na počítači jsem dost  často, teď se snažím naučit C++ Builder a později se věnoval IT.
    Také jsem na úřadě vydával cestovní doklady.

// mrmila EDIT:
    Tady někdo lže v celé přihlášce. Věk tu uvádíš 39, na svém profilu píšeš 41. Potom údajná krádež účtu a přejmenování. K tomuto přejmenování došlo už v roce 2015 (https://cs.namemc.com/profile/vovicek.2) Nikdo jiný za tu dobu nepoužil nick na origu MC Graund_BBL. 

• upraveno 21. August
     1. Nick ve hře: By_555
    2. Věk: 16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji 2 roky, takže myslím že to ujde.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Znalost znám dobře, ale nehraju MCPE. a uvás hraji zatím 1 rok.
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Na Helpera jsem dost zkušený a taky v Admin jsem zkušený.

6. Proč chcete být helprem: Chci banovat hackery a Hlídat proetředí GameTeam.cz
    7. Něco málo o sobě: Bydlím v Moravě a jsem zkušený v MC a Robloxu.

Please 999 Dislike for me. :D 

Hezký den! <3

-By
  • 1. Nick ve hře: vlk12345
    2. Věk:16 21.2 2002
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: jsou velké protože hraju mc už 4 roky
    Minecraft hraju od roku 2014 rád v ních stavím neco s redstonu a domy nebo ostrovy
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: 
    znám celej spawn mapy na bedwarsech i na murderovi  a hraju tu apson rok ale půl roku jsem nehrál protože jsem měl jiné práce
    5. Zkušenosti z bývalých postů: žádné nebyly 
    6. Proč chcete být helprem?: Chci pomáhat hráčům s věcmi ktere třeba neznají nebo neví :)
    7. Něco málo o sobě. Ahoj jmenuju se Tomáš je mi 16 let moje koničky jsou fotbal a hokej ve volnem času hraji minecraft to je vše ode mě 
  • Nick : DervilGames
    Věk :15 let
    Zkušenosti s minecraftem :tuhle hru hraju tak asi 8 let. Minecraft originál jsem si koupil asi taky před 8 lety tak nějak když jsem začínal. Na minecraftu mi strašně vadí hackeři.
    Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete : na GT hraju asi tak nějak 5 let ale často každý měsíc jsem si měnil nicky protože mi zněly lépe než ty co jsem měl. S GT serverem jsem spokojený ale poslední dobou jsou tu hackeři takže to mě dost vadí.
    Zkušenosti z bývalých postů : často jsme si s kamarády zakládaly servery hlavně kvůli tomu že jsme chtěly natáčet různé mapy atd. 
    Proč chcete být helprem ? : chci být helper kvůli tomu že jsou na serveru hackeři a baví mě pomáhat lidem s různými problémy a hlavně bych byl každý den aktivní na serveru a taky na ts
    Něco málo o sobě : Jmenuji se Martin a rád hraju různé hry jako třeba minecraft a střílečky atd.. Když mám čas kterého mam hodně tak hraji fotbal a různé sporty 
  • upraveno 24. August
    1. XenurG, CoolGuy

2.  Je mi 14 Let

3.  Minecraft hraji od svých 7 let, Prozatím originální minecraft nemám ale kdybych se stal Helperem tak bych si ho ihned koupil

4. Na Gameteamu hraji převážně Skyblock, Creative, PlanetCraft. Mám nový účet na kterém mám nahráno 22 Hodin. A druhý (CoolGuy) kde mám nahráno 13 hodin. A třetí účet od kterého si nepamatuji heslo a tam mám asi +-65 hodin

5. Byl jsem admin na jednom malém serveru ale odešel jsem z důvodu toxicity mezi hráči a A-Teamem.

6.  Rád pomáhám lidem a nevadí mi když můžu kdekoliv pomáhat, rád bych pomáhal hlavně nováčkům kteří jsou na serveru poprvé ale taky pokročilým kteří potřebují také poradit. A mám rád pořádek a mír při hrách protože ve hrách o nic nejde. A někteří to berou moc vážně

7. Jmenuji se Milan. Je mi 14 Let (24.5.04). Rád hraju hry nejradši mám simulátorové hry Hrám se věnuji aktvině každý den a na minecraftu trávím minimálně 4 hodiny denně 
    Používám TS3 případně Skype/Discord. 

S pozdravem.    XenurG (Milan).
  • upraveno 28. August
    1. Nick ve hře: Golden_Master
    2. Věk:15let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem:  zkušeností mám dost minecraft hraju už skoro 5let a z toho 4roky hraju u vás
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: hraju u vás něco okolo 4roku.a znalosti mám díky tomu velký..
    5. Zkušenosti z bývalých postů:žádný nebyl
    6. Proč chcete být helprem?Už dolouho jsme toužil být helperem na GT je to vlastně muj sen který jsme si vždy chtěl splnit.. 
    7. Něco málo o sobě.Jmenuju se Patrik Ledisnký je mi 15let.. mými koníčky je florbal posilovna... 
    hraju Fortnite  GTA V a samozřejmě minecraft…
       Předem děkuji za odpověd
                 Golden
  • Nick:Honzikpa
    Věk:15 let
    Zkušenosti:MINECRAFT hraju přes 5 let
    Znalost GAMETEAMU:Znám každý kout serveru 6 sem si ho celý procházel znám všechny minihry a všechny mé baví
    Důvod o žádosti helpera:rád pomáhám jsem poctivý a čestný
    Málo o mně:když byl ještě server magiciangames tak tam jsem měl helpera byl to dobrý server ale z technických důvodů se musel smazat. Jsem spolehlivý a čestný a mám na gameteamu hodně přátel.
  • 1. Nick ve hře: MacroPower_P_0_P
    2. Věk: O jeden rok mi to uteklo, chtěl bych i tak požádat o výjimku pokud bude možná
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji již přes 8let, takže již nějaké zkušenosti mám
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GameTeamu jsem začal hrát již v roce 2012 (Jméno si již nepamatuji a proto ho zde neuvádím)
    5. Zkušenosti z bývalých postů:
    Byl jsem na GT zájemcem o trenéra bohužel jsem neměl takové štěstí a při ústním pohovoru jsem byl zamítnut
    6. Proč chcete být helprem?:
    Mám zájem zde rozvíjet komunitu a taktéž pomáhat hráčům jak na komunikačních prostředích, tak i ve hře.
    7. Něco málo o sobě:
    Jsem kluk, který chodí na základní školu. Minecraftu věnuji denně svůj veškerý volný čas a to i na komunikaci na teamspeaku apod.

Děkuji za přečtení.

-Makro
  • 1. Nick ve hře.
    Ve hře se jmenuji ObamovitchCZE (starši Obamovitch, DenisTvCZ)
    2. Věk.
    Jsem narozen  2.8. 2003 tedy 15 let.
    minecraft hraji zhruba od 11ti let protože jsem dostal originální verzi hry od kamaráda. Rád stavím domy a nějaké krajiny.
    4. Znalost prostředí gameteamu a jak dlouho u nás hrajete.
    Hlavně na gameteamu hraji prison, anni a bedwars. Hraji u váš cca. 1-2 roky, vystřídal jsem mnoho ůčtů( kvůli banu ne). Hraji denně 2-4 hodiny. Odehraný čas nevím.
    5. Zkušenosti z bývalých postů.
    Byl jsem helper a pak admin na serveru alien fakaheda. Z pozice admina na serveru jsem odstoupil protože se server rozpadal a hráči na něm přestávali hrát.
    Baví mě pomáhat lidem, rád jsem když někkomu poradím( mám z toho dobrý pocit ). Rád bych se stal helprem protože bych moc rád chtěl pomáhat lidem kteří nevědí co dělat na ruzných minihrách např.: prison a takové ty minihry na kterých je ze začátku těžké pochopit o co jde. Chci pomáhat a třeba kickovat/banovat hráče co spamují, hackují, nadávají, ponižují atd. ...
    7. Něco málo o sobě.
    Jmenuji se Denis, mezi mé koníčky patří hraní počítačových her, čtení a hraní hokeje. Jak už jsem řekl baví mě pomáhat lidem (jsem zvyklý nevadí mi když se mě někdo zeptá na něco). používám TS3 a Discord.
    Discord: Obamovitch#0878 TS3: Gameteam server.
  • upraveno 4. September
    1.  Na vašem serveru hraji pod nickem MartYY_YT  (Dále je na mou IP registrován nick TriPro který je mého bratra)
    2.  Je mi 15 let 4.11 mi bude 16...
    3.  Minecraft hraji od verze 1.8.1 BETA Na pozici Helper jsem byl již na hodně serverech. Vyznám se v příkazech a jsem schopen hlídat Komunitu. Proto bych rád patřeil do vašeho A-Teamu a snažil serveru co nejvíce pomoci.. 
    4.  Na vašem serveru hraji již poměrně dlouhou dobu patří k mým oblíbeným serverům na kterých rád hraji.
    5. Byl jsem TeamLeader na serveru FastDreaming poté jsem odešel z důvodu  neaktivita komunity, dále jsem byl Technik na serveru Flex-Games tam jsem poté odešel kvůli nespokojenosti s A-Team Komunitou a byl jsem tam také jako ZkHelper ale druhý den to odvolali že můj nábor byla chyba a nábor neměl vůbec proběhnout a z pozice Technik jsem odešel z nespokojenosti s A-Teamem. 
    6.  Chtěl bych tu být Helper, protože bych byl rád ve vašem kolektivu a rád bych pomohl serveru aby tam nehrálo tolik Hackerů a aby byla ještě lepší komunita než je teď.
    7.  Jsem Martin.  Tento rok jsem začal chodit na Střední Školu. Mezi mé oblíbené aktivity patří Točení MineCraft videí na YouTube a stříhání/editování videí. Mám vlastního psa se kterým dělám sport s názvem Agility. Hraju MineCraft od verze 1.8.1 BETA tudíž od první verze MineCraftu což jsem již psal. Funkční Mikrofon na TeamSpeak Podporu mám. Denní aktivitu bych mohl mít 3-4 Hodiny denně. na serveru mám odehráno více jak 100 Hodin. Originální účet mám také. Program na prohledávání PC mám také (AnyDesk)  
  • Dobrý deň.
    Znova si podávam prihlášku tak tu je:
    1. Nick v hre: xX69adamXx (warez 69adam ktorý už nepoužívam)
    2. Vek: 17 
    3. Vaše zkúsenosti s Minecraftom: Minecraft hrám už od verzie 1.1, tak niake tie zkúsenosti mám.
    4.Znalosť prostredie GameTeam.cz a ako dlho u nás hráte: Na GameTeam.cz hrám 2 roky a myslím že prostredie GameTeam.cz poznám dosť dobre.
    5. Zkúsenosti z bývalých postov (pokiaľ niake boli, dôvod odchodu): Pred nejakou dobou som bol ChatHunter na vašom servery,takže niečo málo by som mal vedieť.
    6.Prečo chcete byť Helperom: Helperom chcem byť preto, lebo rád pomáham hráčom, keď niečo nevedia,
    7.Niečo málo o vás: Volám sa Adam, pochádzam zo Zvolena, chodím na strednú automobilovú školu, vo voľnom čase hrám hry,cvičím (konkrétne sa venujem Calisthenics),To bude asi všetko.

Pre istotu sem dávam svoj banlist a profil:
    http://ban.gameteam.cz/users/xX69adamXx
    http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=xX69adamXx

Dúfam že sa vám prihláška bude páčiť a dúfam aj v tom že nakoniec ten Helper aj budem.
    Prajem ešte pekný zvyšok dňa.
    -69adam-
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.