Příhlášky na pozici helpera

2456724

Komentáře

• upraveno 28. January 2016
    Uzivatel nesplnuje podminky.
  • upraveno 29. January 2016
  • upraveno 17. March 2016
    Uživatel zabanován, ztráta nároku zůčastnit se pohovoru.

//Hraci udeleno varovani za psani totalnich hovadin a lhani.

• 1. Nick ve hře. : _Demmy_
    2. Věk. : 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. : Zkušenosti dobré jak ze strany příkazů tak chování.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. : Více jak 3 roky.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : Byl jsem na hodně serverech př: (QPLAY) Odešel jsem sám
    6. Proč chcete být helprem? : Rád bych pomáhal hráčům a fungoval něco jako AntiCheat.
    7. Něco málo o sobě. Jmenuji  se Daniel je mi 15 let. Bydlím v pardubickém kraji. Rád hraju fotbal a florbal. Prostě sportovní typ. Rád pomáhám hračům co hraji Minecraft poprvé.
  • upraveno 6. February 2016
    1. Nick ve hře:OzuXik
    2. Věk.15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: minecraft hraju už 3roky a na různých serverech jsem už byl od Helpera až po Sp.Majitele
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.GameTeam znám celkem dobře nevím jestli znám vše ale snad ano na Gameteamu už jsem hral a tět hraji znovu tak asi dlouho (přibližne 4roky za různé nicky teď mám originalku))
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)ano byl jsem, vždy  mě jen využili
    6. Proč chcete být helprem? chtěl bych být Helperem protože si mislím že bych byl serveru užitečný a byl bych aktivní ještě více než doposut
    7. Něco málo o sobě. jmenuji se Kevin Kroha bydlím v Mostě je mi 15 let mám TS3,skype,facebook,umím s pl nastavoval jsem mnoho serverů. prosím odpověd na tuto přihlášku bych rád dostal na E-Mail ****** předem děkuji za odpověď.

//edit M1nef4n: email skryt
  • upraveno 29. January 2016
    1. Nick ve hře-PlayMan01
    2. Věk.15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. hraji 4 roky mc takže vím o tom hodně na serverech hraji 3 roky
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. u vás hraji 2 roky jeden z nejlepších serveru hlavně skyworsy
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) byl jsem sp.majitel na serveru s kamarádem ale nebyl to nějaký big server pak jsme tam přestaly chodit a byl konec serveru.
    6. Proč chcete být helprem?na vašem serveru být helperem je užasné chci pomáhat lidem na gameteamu ted nemluvím o vašem serveru ale na jiných server jsou helepři uplně nanic!
    7. Něco málo o sobě. jmenuji se Aleš přijmění neřeknu bydlím na vesnici chodím do školy hraji tenis a florbal muj e mail ******** a na gameteamu hraji rád i nějakou tu hodinu PS: jenom možná někde uvidíte že nehrjai ty dva roky ano ale já jsem byl warez a hral na jiném učtě ted mám originálku tak hraji na PlayMan01 Děkuji za odpověd a přeji příjemný den naschledanou.

• _ZuzikCZE__ZuzikCZE_
    Moderátor
    upraveno 7. February 2016

Přijata na pozici helpera. Gratulujeme.

• Zdravím prosím helpera, s helperem se cítím jako důležitá osoba, ale o to mi vůbec nejde baví mě moc pomáhat lidem vlastně už to dělám :smile: 

Dotazník pro pozici helpera:

1. Nick ve hře- Morgisa
    2. Věk- 24 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem- Hraji minecraft už 3 roky a okouzlil mě zbožňuji ho, nepotřebuji žádné časopisy ani knížky o minecraftu všecko znám.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete- Na GameTeamu hraji 2 a půl roku navedl mě na něj bratranec a hraji na něm každý den. Znám všechny členy A-Teamu pozorně aktivní jsem u každého live-streamu a když náhodou ne tak u záznamu, vyděla jsem všechny videa a gameteam mám pořádně proštudovaný a mám ho hlavně ráda.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)- Žádné nebyli tak jsem teď tady abych byla helper.
    6. Proč chcete být helprem?- Omlouvám se, ale jak jsem zmínila hrozně ráda pomáhám lidem, je pro mě hrozně zábavné pomáhat lidem a vůbec mě to neštve komunitu (lidi) zbožňuji.
    7. Něco málo o sobě- mám tvrdě vystudovanou maturitu, do 9 třídy jsem měla samé 1, nyní pracuji ve firmě jako sekretářka, umím hodně s počítačem ještě nikdy mě nenapadl hecker, mám vlastního koně od 5 jezdím na koních tento sport zbožňuji a to by mohlo stačit.

Nyní si pevně držím palce ať to vyjde :blush:  s pozdravem Verule :wink: 
  • upraveno 1. February 2016
  • Nick:  MilanJaukl

věk: 16

Zkušenosti: Byl jsem už helper na jednom serveru. I přes to že nejsem helper na vašem serveru snažim se pomáhat co nejvíce lidem co začínají a nevědí co a jak mají udělat aby se dostaly dopředu.

Zkušenost s GameTeam: Nebudu lhát, mám 100 odehraných hodin.

Zkušenosti z Postů: Na server začalo chodit málo lidí.

Proč ? : protože bych rád pomáhal lidem co to potřebují a co chtějí hrát  spravedlivě a né prostřednictvím krádeže, podělávání, hacků atd. Také z mích vlastních zkušeností. Např: Jednou sem si postavil exp farmu a chtěl jsem si trochu přivydělat tím že vstup bude placený ( 10 emeraldů na vstup na omezenou dobu). Jenomže nějací lidé to udělaly tak že si daly prostě /sethome a kdykoliv chtěli mohli si zvětšovat level.

O mě : Hraju fotbal, PC, šachy. Minecraft hraju zhruba 3 - 4 hodiny. O víkendu 5 - 7 hodin.

Prosím byl bych moc rád kdybych se mohl stát helperem.   

• 1. nick hre :  stark501
    2. vek: 15
    3: skrúšenosti s minecraftem:  minecraft ma už od 10 let bavil a hrám ho stale hral som server Atlantída ale ten vymazali pro malo aktívnych hráčov tak som mal aj vas tak som začal hrať  game team a game time ma baví tak ho hrám o game teamu viem - dost je to dobra hra sú tam doly ...
    4. znalosť prostredí game team : game team poznám dost dobre hrám u vas : 28 hodín ale hrám ho skoro každý den a napíšem vám ked ho budem hrať viac ako 14 dni
    5. skúsenosť s bývalých postu: nebudem vám lhať ale ne
    6. Proč chcem byt helperem : baví ma to rad pomáham ľudom (chcem pomáhať game teamu) napr.. hlásim chyby - pomáham adminom ...
    7. neco malo o mne :rad hrám minecraft 
  • upraveno 3. February 2016
  • upraveno 13. April 2016
  • 1. Můj nick ve hře je: VIP_Papusek.
    2. Můj věk je 15 let a za 1 měsíc mi bude 16.
    3. Moje zkušenosti jsou profesionální.. Minecraft hraji od verze 1.2.5 až po 1.8.9
    4.Znalost s GameTeamem mam velkou a na serveru hraji už 4,5 roků.. Takže ho moc dobře znám...
    5. Pardon ale to už si bohůžel nepamatuji [za tohle se moc omlouvám]
    6. Já chci být Helperem ,protože to byl vždy můj sen si to vyzkoušet a podporovat server zbavovat se Hackerů atd... 
    7. Mé pravé jméno je Láďa. Je mi 15 let. Jsem začáteční YouTuber [YT] a odhodlám šetřit do nové techniky abych mohl točit ze serveru GameTeam.. Moje oblíbené koníčky jsou Hasiči,Fotbal.. Na GameTeamu bych strávil celý den [Kromě týdne to budu vždy po škole  ] To je asi vše...

Krásny večer a zatím Ahoj.. /LáďaGamesCZ/
  • Nick ve hře : Parnicek
    Věk : 24
    Vaše zkušenosti s minecraftem : Minecraft hraji 3 roky a umím přežít, no prostě umím sním dobře
    Znalost prostředí GT a jak dlouho u nás hrajete? : GT hraji asi 1 rok a půl-303 Odehraný čas aktuálně.
    Zkušenosti z bývalých postů : Měl jsem post Admina na nějakém serveru ale pak už mě nebavil ale GT je promě nejlepší server. Hraji na něm každej den a post Admina na tom serveru sem to ved dobře.
    Proč chcete být helperem : Baví mě radit lidem na ostatních serverech a dodržovat pořádek.
    Něco málo o sobě : Baví mě hrát minecraft a točit z něho filmy či let´s playe. 
    1. Nick ve hře: Holubici1
    2. Věk: 15 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: minecraft hraju už od 1.5.2 a dost sem toho pochytil nic méně hraju více méně minyhry a hlavne bedwars a Annihilation znáv skoro všechny příkazy a rád si stavím v creativu.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GT hraju asi 2-3 roky tento nik už je 5.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): neměl jsem žádné
    6. Proč chcete být helprem? : rád pomáhám a nesnáším když hraju anni ty srače s KA a na bedwars ty co mají Anti cnokbek a běhají s nataženým lukem.
    7. Něco málo o sobě: Jmenujise Marek Maytskiewicz pocházím od 3 největšího města Ostravy hraju footbal a na gameteamu hraju asi 2-3 hodky denně.

!děkuji za odpověd jinak email je ******** :wink: 

• upraveno 7. February 2016
    Uživatel nesplňuje podmínky.

• Můžu se zeptat? Musí mi být opravdu 15 a více? Je mi totiž 11 ale zkušenosti mám =)
  • 1. Nick ve hře: COOKIECZ

2. Věk: 15 let

3. Vaše zkušenosti s minecraftem:
    Minecraft hraju už od 1.3.0, zabývám se cmd blokama, různými příkazy v MC, programováním v Javě a pluginy pro servery.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:
    Na GT hraju dost dlouho asi tak 3-4 roky. Gameteam znám dobře a vím kde co je

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    Zatím jsem neměl žádné, akorát jsem hrál s bráchou na serveru přes hamachi :D

6. Proč chcete být helprem?
    Jsem organizační typ, baví mě programování, práce s pluginy a starání se o server
    Když jsem provozoval svůj vlastní "server" přes hamachi tak mě to neskutečně bavilo.

7. Něco málo o sobě.
    Bydlím v Moravskoslezém kraji u Frýdku-Místku který je u Ostravy. Baví mě počítače a vše kolem nich, proto mi mí známí říkají "ajťák" :D

Tak snad mě přijmete :D 
    S pozdravem COOKIECZ
  • upraveno 17. March 2016

Edit Rosinka: - Anno zkus to nejprve na trenéra. Odtud máš šanci se na helpera vypracovat!

• 1. Nick ve hře: PinkBerryCZ
    2. Věk: 15 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju již od Bety. Ukázal mi ji kamarád který na něm byl a stále je naprosto závislý :D A já nejsem žádná vyjímka, minecraftu se tedy věnuju pěkných pár let :)
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Začínala jsem na GameTeamu v dobu kdy byla na každý server jiná IP. Hrávala jsem hlavně na creativu kde jsem si stavěla různý blbosti. a do teď stavím :D Hraji hlavně SkyBlock a Creative s kamarády :) Někdy zajdu i na BedWars a LuckyWars popřípadně SkyWars :)
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Prvního helpera jsem dostala u kamaráda na serveru, bavilo a baví mě pomáhat lidem a radit jim když něco neví popřípadně je napomínat za vulgarizmus :)
    6. Proč chcete být helprem?: Jak už jsem psala, baví mě pomáhat hráčům. Teď nemám příležitost a tak jsem si řekla že to zkusím tu :)
    7. Něco málo o sobě: Od malička miluju ježdění na koních a lyžování :3 Vážím si každý chvíle u koní a i na lyžích. Nedokázala bych si představit jeden den v týdnu bez koní a zimu bez lyžování :) Taky miluju kreslení, běhání a Skákání do výšky :3 Na koni jezdím v městské stáji kde jezdím na mém miláčkovi <3 Krom koníčků se také věnuji škole, proto když nemám úkoly nebo se nemam co učit okamžitě jdu k počítači a jdu relaxovat u minecraftu :) Originální minecraft jsem si koupila před 3mi roky. Děkuji za přečtení a všem ostatním soutěžícím držím palce :)

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.