Příhlášky na pozici helpera

1141516171820»

Komentáře

• Nick:Honzikpa
    Věk:15 let
    Zkušenosti:MINECRAFT hraju přes 5 let
    Znalost GAMETEAMU:Znám každý kout serveru 6 sem si ho celý procházel znám všechny minihry a všechny mé baví
    Důvod o žádosti helpera:rád pomáhám jsem poctivý a čestný
    Málo o mně:když byl ještě server magiciangames tak tam jsem měl helpera byl to dobrý server ale z technických důvodů se musel smazat. Jsem spolehlivý a čestný a mám na gameteamu hodně přátel.
  • 1. Nick ve hře: MacroPower_P_0_P
    2. Věk: O jeden rok mi to uteklo, chtěl bych i tak požádat o výjimku pokud bude možná
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji již přes 8let, takže již nějaké zkušenosti mám
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GameTeamu jsem začal hrát již v roce 2012 (Jméno si již nepamatuji a proto ho zde neuvádím)
    5. Zkušenosti z bývalých postů:
    Byl jsem na GT zájemcem o trenéra bohužel jsem neměl takové štěstí a při ústním pohovoru jsem byl zamítnut
    6. Proč chcete být helprem?:
    Mám zájem zde rozvíjet komunitu a taktéž pomáhat hráčům jak na komunikačních prostředích, tak i ve hře.
    7. Něco málo o sobě:
    Jsem kluk, který chodí na základní školu. Minecraftu věnuji denně svůj veškerý volný čas a to i na komunikaci na teamspeaku apod.

Děkuji za přečtení.

-Makro
  • 1. Nick ve hře.
    Ve hře se jmenuji ObamovitchCZE (starši Obamovitch, DenisTvCZ)
    2. Věk.
    Jsem narozen  2.8. 2003 tedy 15 let.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    minecraft hraji zhruba od 11ti let protože jsem dostal originální verzi hry od kamaráda. Rád stavím domy a nějaké krajiny.
    4. Znalost prostředí gameteamu a jak dlouho u nás hrajete.
    Hlavně na gameteamu hraji prison, anni a bedwars. Hraji u váš cca. 1-2 roky, vystřídal jsem mnoho ůčtů( kvůli banu ne). Hraji denně 2-4 hodiny. Odehraný čas nevím.
    5. Zkušenosti z bývalých postů.
    Byl jsem helper a pak admin na serveru alien fakaheda. Z pozice admina na serveru jsem odstoupil protože se server rozpadal a hráči na něm přestávali hrát.
    6. Proč chcete být helprem?
    Baví mě pomáhat lidem, rád jsem když někkomu poradím( mám z toho dobrý pocit ). Rád bych se stal helprem protože bych moc rád chtěl pomáhat lidem kteří nevědí co dělat na ruzných minihrách např.: prison a takové ty minihry na kterých je ze začátku těžké pochopit o co jde. Chci pomáhat a třeba kickovat/banovat hráče co spamují, hackují, nadávají, ponižují atd. ...
    7. Něco málo o sobě.
    Jmenuji se Denis, mezi mé koníčky patří hraní počítačových her, čtení a hraní hokeje. Jak už jsem řekl baví mě pomáhat lidem (jsem zvyklý nevadí mi když se mě někdo zeptá na něco). používám TS3 a Discord.
    Discord: Obamovitch#0878 TS3: Gameteam server.
  • upraveno 4. September
    1.  Na vašem serveru hraji pod nickem MartYY_YT  (Dále je na mou IP registrován nick TriPro který je mého bratra)
    2.  Je mi 15 let 4.11 mi bude 16...
    3.  Minecraft hraji od verze 1.8.1 BETA Na pozici Helper jsem byl již na hodně serverech. Vyznám se v příkazech a jsem schopen hlídat Komunitu. Proto bych rád patřeil do vašeho A-Teamu a snažil serveru co nejvíce pomoci.. 
    4.  Na vašem serveru hraji již poměrně dlouhou dobu patří k mým oblíbeným serverům na kterých rád hraji.
    5. Byl jsem TeamLeader na serveru FastDreaming poté jsem odešel z důvodu  neaktivita komunity, dále jsem byl Technik na serveru Flex-Games tam jsem poté odešel kvůli nespokojenosti s A-Team Komunitou a byl jsem tam také jako ZkHelper ale druhý den to odvolali že můj nábor byla chyba a nábor neměl vůbec proběhnout a z pozice Technik jsem odešel z nespokojenosti s A-Teamem. 
    6.  Chtěl bych tu být Helper, protože bych byl rád ve vašem kolektivu a rád bych pomohl serveru aby tam nehrálo tolik Hackerů a aby byla ještě lepší komunita než je teď.
    7.  Jsem Martin.  Tento rok jsem začal chodit na Střední Školu. Mezi mé oblíbené aktivity patří Točení MineCraft videí na YouTube a stříhání/editování videí. Mám vlastního psa se kterým dělám sport s názvem Agility. Hraju MineCraft od verze 1.8.1 BETA tudíž od první verze MineCraftu což jsem již psal. Funkční Mikrofon na TeamSpeak Podporu mám. Denní aktivitu bych mohl mít 3-4 Hodiny denně. na serveru mám odehráno více jak 100 Hodin. Originální účet mám také. Program na prohledávání PC mám také (AnyDesk)  
  • Dobrý deň.
    Znova si podávam prihlášku tak tu je:
    1. Nick v hre: xX69adamXx (warez 69adam ktorý už nepoužívam)
    2. Vek: 17 
    3. Vaše zkúsenosti s Minecraftom: Minecraft hrám už od verzie 1.1, tak niake tie zkúsenosti mám.
    4.Znalosť prostredie GameTeam.cz a ako dlho u nás hráte: Na GameTeam.cz hrám 2 roky a myslím že prostredie GameTeam.cz poznám dosť dobre.
    5. Zkúsenosti z bývalých postov (pokiaľ niake boli, dôvod odchodu): Pred nejakou dobou som bol ChatHunter na vašom servery,takže niečo málo by som mal vedieť.
    6.Prečo chcete byť Helperom: Helperom chcem byť preto, lebo rád pomáham hráčom, keď niečo nevedia,
    7.Niečo málo o vás: Volám sa Adam, pochádzam zo Zvolena, chodím na strednú automobilovú školu, vo voľnom čase hrám hry,cvičím (konkrétne sa venujem Calisthenics),To bude asi všetko.

Pre istotu sem dávam svoj banlist a profil:
    http://ban.gameteam.cz/users/xX69adamXx
    http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=xX69adamXx

Dúfam že sa vám prihláška bude páčiť a dúfam aj v tom že nakoniec ten Helper aj budem.
    Prajem ešte pekný zvyšok dňa.
    -69adam-
  • 1. OhaX
    2. 15 let
    3. Minecraft hraju od verze 1.5.2  takže si myslím že celkem pohoda ve znalostech
    4. Na GT hraju rok a půl takže mám celkem zkušenosti ......
    5. jsem zkušený Admin ,Cheathunter Atd. :) I na GT jsem byl v AT před půl rokm jako CHeat Hunter. Důvod odchodu byla nízká aktivita.
    6. Rád pomáhám lidem a Serveru od různých tipů lidí například Hackerů atd.............
    7. Mám 15 Let,chodím do 9ého ročníku zš.... bydlím V česku :) (u polska) zabývám se cvičením a programováním  hraju florbal hrál jsem fotbal a většinu času hraju minecraft... nejlépe z mc umím  asi pvp a stavění bloků pod sebe atd.... nejvíce mě baví luckywars...
    TOhle bude za mě všechno popřípadě mi napište o nějaké další informace o mě.... 
                                                                                <OhaX>

• upraveno 9. September
    Nick ve hře  >> silenec123
    Věk  >> 19 let
    Zkušenosti s minecraftem  >> Minecraft už nějaký ten pátek hraji, takže si myslím, že mám dobré zkušenosti a na tuto pozici dostačující. 
    Znalost GT a jak dlouho tu hraji  >> Na GT už hraji několik let a znalosti mám snad více než dostačující. 
    Zkušenosti z bývalých postů  >> Žádné nebyly
    Proč chci být helperem  >> Už mě nebaví hrát jen minihry a chtěl bych server poznat zase trošku jinak a pokud možno mu pomoci. 
    Něco o sobě  >> Jmenuji se Filip, je mi 19 let, bydlím v Liberci a jsem na střední škole. Mezi mé koníčky patří 
    hlavně bojová umění a hraní her. 

Děkuji za přečtení a přeji hezký zbytek dne. :) 
  • upraveno 10. September
    1. Nick ve hře Yo_Zelda_oY
    2. Věk 13.
    3. Minecraft hraju tak cca 4-5 roků moje znalosti jsou perfektní, vlastně o minecraftu znám vše nějáke ty příkazy, craftění atd..
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Hraju tu již 2 roky a několik měsícu, moje znalost GameTeamu když nastanou nějáké chyby, bugy, nebo něco podobného rád to nahlásím a také rád pomáhám hráčum.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) Žádné nebyly.
    6. Proč chcete být helprem? Mám rád když někomu mužu pomoct například začátečníkum v minecraftu nebo na GameTeamu a také samozdřejmně když se najde nějaký hacker prověřim to a poté mu také dám ban, Také nahlásim nějaké chybyčky v něčem (Bugy).
    7. Něco málo o sobě. Je mi 13 jak je napsáno v druhé uvedené řádce, mám rád tělocvik neboly prostě cvičení například na záda, mám rád florbal, a také mám rád koupání v bazénu.

(Omlouvám se popřípadě za nějáke chyby.)
    Přeji hezký zbytek dne.

//edit: SirMartin: Hele, tu prihlasku nemusis postovat 1000x :D
  • upraveno 11. September
    1. Nick ve hře.(V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)
    Dragoman66 (Neoriginální, po případnám kladném vyřízení bych Originální verzi zakoupil.
    2. Věk.
    15 let
    Minecraft hraji již delší dobu, Nikdy jsem nebyl ty typ survivalu a stavění, vždy jsem si raději zabojoval.
    Zpočátku jsem hrával na jiném serveru, ale po okradení sem se rozhodl začít hrát na GameTeamu, kde jsem už zůstal.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    GameTeam znám více než slušně, nahráno mám více jak 1000 hodin, Bohužel pokud by bránilo mému přijetí to, že jsem vlastníkem guildy chtěl bych tuto přihlášku zamítnout.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    Byl jsem Helperem na začínajích serverech, bohužel jsem vždy byl vyhozen protože jsem všechen čas trávil zde.
    Helperem bych se chtěl stát, abych pomohl zlepšit komunitu a snížit počty hackerů na serveru.  Také bych byl rád nápomocen ostatním hráčům
    7. Něco málo o sobě.
    Všechen možný volný čas, věnuji GameTeamu, jinak chodím ven a bavím se s kamarády.
    Hodně času trávím na Parkouru,CS:GO,TW,RFW,Anarchii. Jinak se snažím vylepšovat guildu a dostat ji co nejdál to půjde.
    Hezký zbytek dne - Drago <3

• 1. Nick ve hře: gemy754 (originál) gemy754_CZ gemy754_LP (warez)

2. Věk: 15

3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Hraji ho už od beta verze a můj první server nebyl gameteam, ale jiný co si pamatuji ani jsem nevěděl jak se zaregistrovat ani jak udělat postel, ale časem se to naučím pamatu ji si jakou jsem měl radost když jsem zjistil jak se vyrábí planky.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Pamatuji si na hry které na Gametemu nejsou (agar.io, EGGWars atd.) a to se zdá být dlouho co tam byly.Potom asi hraji na Gameteamu 2 hodiny pokud není přístup k wi-fi (chata dovolená atd.).Celkem mám nahráno 220 hodin cca.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Majitel serveru. Odešel jsem kvuli tomu že na můj server nikdo nechodil jen kamarádi takže jsem ho přestal platit a čekal.

6. Proč chcete být helprem? Určitě kvůli hráčům kteří se snaží hodně věcí obejít.A snadno se dají zjistit jak? Na youtube je hodně návodů jak cheatovat a bugovat věci ve svůj prospěch, a díky tomu se dají zjistit hráči kteří to dělají a potrestat je.Taky kvůli pomáhání hráčům, protože HELPER má pomáhat (má to v názvu).

7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Jakub chdím do 9 třídy a na školu bych chtěl průmyslovku. Škola mě baví i ne je tam zábava hlavně se spolužáky i s učiteli. Často ven nechodím jenom o víkendech na chatu jak jsem psal. Nemůžu říct že mám čistý štít a možná kvůli tomuto asi nebudu helper ale man ban na anarchii za hacky zkráceno prej kvůli KA.

Hezký zbytek dne -gemy754
  • 1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.):tomtom2211 
    2. Věk.13 (7.2.2005)
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji 7 let a jsem často online
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.Hraji zde 6 let Hodin:675
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) býval jsem na jednom serveru helper ale už se ten server zrušil :( 
    6. Proč chcete být helprem? Protože bych podpořil častou aktivitou , skvělou komunikací, bohatými zkušenostmi , často bych byl i na foru
    7. Něco málo o sobě. Jmenuji se Tomáš mám 13 let chodím na Gymnázium do druháku. Rád  stavím, dělám redstone obvody, stavím různé mapy, a dělám s příkazama. Originální minecraft vlastním. Skype mám (i funkční mikrofon) a jsem často online.Moje koníčky jsou: Chodívám s detektorem na pole,či les,hraji 2 roky tenis, chodil jsem do skautu.Můj Skype: tomtom2211 Hacky jsem nikdy nepoužíval ani nepoužiju!!! 

• 1. VerTy_ ; VerTyous

2. Momentálně je mi 15 let :)

3. Minecraft mám koupený od 2.měsíce roku 2015,ale již předtím jsem ho hrál asi od beta verze 1.8 kdy přidali endermana atd.S minecraftem mám zkušeností dost.

4. Na Gameteamu hraji asi od poloviny roku 2016.Pamatuju si dost věcí , které byly na gameteamu ještě když nebyl tak velký.Navíc se mohu kouknout na datum založení tohoto profilu na forums a vidím , že byl založen 23.Listopadu 2016.Na gameteamu znám mnoho funkcí takže jsem schopný poradit novým hráčům na game teamu mám nahráno asi přes 170 hodin když vezmu v potas oba účty.Vím jak spoustu věcí na serveru funguje a chodí.

5
    . Nikdy jsem neměl zkušenost být Helperem na velkém serveru, ale na menších jsem byl. Byl to server s modem čarovný minecraft, kde denně bylo asi 25 a více lidí.Na tomto serveru již nejsem helperem jelikož se změnil tehda majitel a ten nový si udělal vlastní a-team kde využil jeho reálné kamarády.Taky jsem vlastnil svůj MC server kde bylo možná tak 5-10 lidí ne moc ,ale byli.Tento server jsem měl hostovaný na VPS takže další zkušenost se servrama typu linux. Tento server jsem přestal platit a zkončil, jelikož na něm moc lidí nebylo a začal upadat.Na forum u jedné hry mám přes 140 vlastních postů a kdo ví kolik soukromých správ na téma pomoci a taky odpovědi na otázky.Myslím si, že pro práci v teamu je nutná dobrá komunikační schopnost, schopnost domluvit se na daném tématu a teď ta nejdůležitější schopnost pracovat v teamu a nedohadovat se o ničem.Já osobně si myslím , že nemám problém ani s jednou schopností uvedenou nahoře, sám jsem schopný hodiny mluvit s ostatníma .A pracovat na jednom projektu s ostatníma.Tím projektem myslím programování, o kterém se zmíním dole.

6. Můj důvod , proč se ucházím o toto místo je jednoznačný. Chci udělat server lepším místem pro nově přicházející , ale i stávající hráče, ale pro mě nejdůležitější a na prvním místě je důvod takový , že chci pomáhat ostatním hráčům. Vetšinou to už dělám třeba v lobby, nebo v minihře, ti nezkušení nebo noví hráči chtějí často poradit jak si zahrát s kamarádem, jak si koupit VIP na serveru, já se vždy snažím jim to vždy stručně popsat , tak aby to pochopili.Chtěl bych viděl nové hráče přicházet na tento server.Další z mnoha důvodů může být i ten, že chci pomoct komunitě GameTeamu aby rostla, taky bych chtěl zmírnit počet "Hackerů".Vím , že je to skoro nemožné aby jsme je všechny postihli ať to banem nebo napomenutím,  ale i to malé množství je číslo ! Vím že "Hackeři" jsou velkým problémem skoro každého serveru ne jen GameTeamu.Proto bych vám s radostí pomohl jakýmkoliv způsobem.Občas Anti-Cheat nezaznamená Hackera nebo Hacker má nový Client , který se nedá detekovat a proto v tuhle situaci je potřebná manuální práce ze strany Admina nebo moderátora popřípadě helpera.Taky bych se rád seznámil a pomáhal dalším super lidem z A-Teamu na serveru GameTeam!Naprosto mohu souhlasit, že tato činnost je náročná jak časem , tak trpělivostí, ale jak se říká trpělivost se vyplácí! Proto tento nábor zkouším.Nechával jsem si to dlouho proležet v hlavě jestli to chci vůbec dělat, jestli to budu mít čas dělat a nakonec jsem se rozhodl, že to zkusím.Vždy si člověk musí jít za tím, co chce ono to "něco " nedojde k němu. Kdybych mohl být jeden z vás plně by mě to naplňovalo a minecraft , celkově celý PC svět by mě bavil o hodně více.A tímto by byl můj cíl splněn. samozřejmě mám i další cíle, ale ty přijdou, až se stanu Helperem.                

7. 
    Abych začal tím, kde jsem skončil o 2 odstavce výš tak rád programuji již 4 roky se věnuji programování začínal jsem v HTML5/ CSS přes python jsem se dostal až k c# kde jsem asi půl roku programoval a nakonec přes JavaScript jsem se dostal až k Javě klasické, v té již mám rozdělaných pár teamových projektů o kterých jsem se zmiňoval nahoře. Většinou jsem mé projekty dělal s mým kamarádem a byli jsme pouze 2.Mám taky jeden projekt, na kterém jsem pracovali 3 to vše bylo propojeno přes Git.Momentálně se věnuji programování 2D platformer her na styl RPG, survival , post apocalyptic, ale v budoucnosti bych se rád také zaměřil na programování v Unity nebo Unreal Engine , zkrátka jakýkoliv herní engine, který je určen pro 3D hry.Programuji taky Pluginy a mody do Minecraftu moje mody například: Gun's mod .Mod, kde jsou zbraně a náboje a plugin: Když zničím určitý block který je předem nastaven v configu tak se po určitém časovém intervalu vrátí zpět na místo-Využitelné například v dolech v survivalu. Je to něco na styl Annihilation dolů.

*Jelikož forum nepodporuje tolik slov tak zde mám dodatek, který obsahuje dost věcí , které jsem nemohl zmínit.*  : https://hastebin.com/pokidohola.cs

Děkuji za přečtení. -VerTyous
  • upraveno 18. September
    1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)
    Môj herný nick : personal
    2. Věk.
    Zachvíľu 13 (mám tenký hlas)
    Minecraft Moje skúsenosti hrávam minecraft od 1.0 verzie hrávam ho každý deň cca 10 hodín a keď neni škola asi 15h a v podstate o minecrafte viem veľa :) hrávam ho od asi roku 2010
    Na GameTeame mám nahraních cca 1000 hodín znalosti: sú tu hackery a preto sa chcem stať helper pomáhať ľudom a byť stále online :)
    a sú tu fajn minihry ktoré si rád zahrajem :)
    Niekedy keď som si robil servery cez hicoriu tak bolo tam málo ľudí ale server bol strašné napluginovaný atď
    proste som si s tým dal veľa práce a moc ľudí mi to neocenilo :(
    Helper ako už som hovoril sa chcem stať s dôvodu prostého : Hackery
    Chcem pomáhať ľudom a chcem obmedziť počet hackerov pretože na GameTeame hrávam strašne veľa a keď hrávam minihry vážne už mám nervy na tích hackerov (skrátene) Chcem pomáhať ľudom obmedziť počet hackerov a chcem aby ľudia ma mali rádi že by som tam fakt niečo aj robil
    a chcem pomoc ľudom na TSku ktorý dostali ban neprávom
    7. Něco málo o sobě.
    Niečo málo o mne som chlapec narodil som sa 25.9 2005 chodím do školy do 7.A triedy
    Hrajem Minecraft a to je všetko je to moja najobľúbenejšia hra strašne moc hrávam na GameTeame
    Som aktívny na TS3/skype a som zo Slovenska :)
    Ďakujem za pochopenie : personal :)

• Zdravím Vás!

1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)

Na serveru hraji za originální nick MrRemi, dříve jsem hrál za warez nick Hypnoidz.

2. Věk.

Je mi 15 let.

Mé zkušenosti s Minecraftem jsou, podle mého názoru, dost velké, jelikož Minecraft jako samotný hraji od verze 1.5.2.

Prostředí GameTeamu znám poměrně dobře! Za originální nick (MrRemi) zde hraji asi 3 roky, a za warez nick (Hypnoidz) tady hraji, dle mých předpokladů, 2 nebo 3 roky. Přijde mi to dost dlouhá doba na to, abych poznal GameTeam ze všech stran a věděl, co od Vás čekat.

Byl jsem helper a admin na serveru kamaráda, který už dlouho není. Dále jsem měl pár serverů sám, ale nedařilo se mi, proto jsem je ukončil.

Chci nějakým způsobem pomoct GameTeamu, a nejlepší způsob pomoci je pro mě pomáhat hráčům z pozice helpera. Chci také pomáhat hráčům, kteří si lámou hlavu nad nějakou informací, která pro ně není jasná. V chatu se také dost často objevují vulgarismy, které by hráči používat neměly. Bohužel velká polovina hráčů potřebuje upozornění od člena A-Teamu, aby někdo z nich přestal používat vulgarismy.

7. Něco málo o sobě

Jmenuji se Tom a bydlím v Pardubickém kraji. Chodím prvním rokem na gymnázium, na které jsem se docela dost těšil. Mám rád hodně zvířátek, mezi které nepatří pavouci ani hadi. Chodím na kroužek moderního tance, kde tancuji už sedmým rokem. Dále tancuji v kroužku, kde tancujeme folklórní tance, se kterým jsme v březnu jeli do Kostariky ve Střední Americe.

Vkládám sem také banlist a můj profil, pro jistotu:

http://ban.gameteam.cz/users/MrRemi

http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=MrRemi

Děkuji za přečtení, už je to vše!

S pozdravem

- MrRemi

• Zdravím,
    chcela by som sa znova pokúsiť o post helpera. Po nejakej tej prestávke posielam prihlášku znova, pretože si myslím, že by som tým GameTeamu nejak pomohla.

1. Nick v hre: ItzMiskA_

2. Vek: 15 

3. Vaše skúsenosti s minecraftom: Nejak v roku 2014/15 mi kamarátka pri volaní na skype ukázala hru minecraft. Začínali sme na verzii 1.5.2 a nejakom SkyBlock servery kde mi to nejak vysvetľovala (Nejak tak, že som sa pýtala ako rozcraftiť drevo). Takže si myslím, že za tú dobu som skúseností nazbierala veľa.

4. Znalosť prostredia GameTeam.cz a ako dlho u nás hráte: GameTeam sme začali hrať o čosi neskôr. Začali sme sa nejak zoznamovať s minihrami a celkom sa nám zapáčilo Crystals a zablúdili aj na ďalšie minihry. Hrám tu nejaký ten rok. Mám tu nejakých tých 1178 hodín, tak si myslím, že času tu trávim celkom dosť.

5.Skúsenosti z bývalých postov: Pôsobila som tu 5 mesiacov ako ChHunter.

6. Prečo chcete byť Helper: Na minihrách alebo len samotnom lobby sa nájdu hráči,ktorý sa napoja a niečo nevedia,snažím sa nejak pomáhať ale kvôli tomu, že mám 15 rokov tak pri počítači veľmi nie som. Ale je tu aj
    ďalší prípad nadávok/hackerov. Viem, že s hackermi nič nenarobím ale k nadávkam.. nikto nejak normálneho hráča počúvať nebude. Myslím, že by som nejakou tou časťou mohla GameTeamu pomôcť a viesť ho nejak k lepšiej ceste.

7.Niečo o sebe: Volám sa Miška. Bývam v meste na východe Slovenska a prvým rokom som začala chodiť na Cirkevné gymnázium. Začala som sa venovať koňom a kynológii. Celkom rada staviam ale nejaký profík v tom nie som.

~Dúfam, že sa prihláška bude páčiť.
      Pekný zbytok večera/dňa. ^^

• 1.Nick ve hře:MaX_CZko(nemam origo)snad nevadi
    2.Věk.:15
    3:hraju ho 4 roky umim celkem dobre stavet umim pvp 
    4:mam u vas 118 hodin na gameteam hraju hlavne klasik je to skoro jediny server na kterem hraju 
    5:skoro pokazde kdyz jsme zalozili server jsem byl ten co vsechno vysvetloval prikazy redstoun obvody atd a  odchody nebyly protoze dycki kdyz oni to skouseli tak znicili tim celej server
    6:protoze mne stve jak tam jsou ti hekeri tak bych s nima chtel udelat poradek a rad nekomu pomoham
    7:jmenuji se max e mi 15  chodim do 8.b do senova rad chodim ven mam rad prirodu
    a rad chodim na server gameteam
  • 1.Nick:CrystalDino, X_Niki_X
    2.Věk:16 let
    3.Skušenosti s Minecraftem:Minecraft hraju 6 let baví mě pomáhat a stavět
    4.Skušenosti s GameTeamem:Hraju na něm 5 let ale za víc nicků jako třeba X_Niki_X a GameTeam Miluju!
    5. Nikdy jsem neměl ani VIP ani jsem nebyl v Admin Teamu
    6.Chci být Helperem protože mě baví pomáhat ostatním třeba když se mě na něco někdo ptá
    7.Jmenuju se Cyril je mi 16 let Minecraft hraju 6 let baví mě stavět a pomáhat ostatním a miluju GameTeam v Minecraftu jsem profesionál takže se pořád neptám jak se třeba něco vyrobí .A hrozně bych chtěl být Helperem a pomahat ostatním a hlavně Montymu70.
  • 1. GlAuDvIgUs123
    2. 15 let
    3. Minecraft hraji od verze 1.5.2. a originální minecraft vlastním přibližně rok, občas si zahraju minihry, ale začínal jsem na survival serverech.
     4. Na GameTeamu hraju aktivně přibližně 2 roky, hrál jsem zde i dřív, ale ne moc aktivně, hraju hlavně creative, ale často si zahraju i minihry hlavně parkur, SW, BW nebo anni. Měl jsem zde i 2x HS, který vydržel delší dobu, ale časem mě přestalo bavit se o HS starat.
     5. Dříve, možná 3-4 roky zpátky jsem byl v A-Teamu na dvou menších serverech, jednou builder a jednou zase helper, odešel jsem kvůli malé návštěvnosti serveru a neaktivitě ostatních členů A-Teamu.     
     6. Helperem bych chtěl být, protože často, když hraju nějakou minihru, tak je tam plno hackerů a je těžké si pak normálně zahrát hru. Taky mi přijde, že AT je aktivní hlavně na crea a prisonu, takže moc nekontroluje ostatní servery a chtělo by to někoho, kdo by kontroloval i ostatní minihry. A taky hlavně, když někoho někdy reportnu, tak se mi ještě nestalo, že by hráč, kterého jsem reportnul dostal ban během hry.  
     7. Chodím na střední průmyslovou školu do nejmenovaného města zaměřenou na elektrotechniku. Rád chodím ven hrát pokemon GO, nebo jen tak jezdit na longboardu. Hraju hry na PC, hlavně minecraft, ale občas si zahraju i jiné hry. Každý pátek chodím hrát ping pong a to je asi vše, co bych chtěl napsat .
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.