Příhlášky na pozici helpera

11516171820

Komentáře

• upraveno 9. September
    Nick ve hře  >> silenec123
    Věk  >> 19 let
    Zkušenosti s minecraftem  >> Minecraft už nějaký ten pátek hraji, takže si myslím, že mám dobré zkušenosti a na tuto pozici dostačující. 
    Znalost GT a jak dlouho tu hraji  >> Na GT už hraji několik let a znalosti mám snad více než dostačující. 
    Zkušenosti z bývalých postů  >> Žádné nebyly
    Proč chci být helperem  >> Už mě nebaví hrát jen minihry a chtěl bych server poznat zase trošku jinak a pokud možno mu pomoci. 
    Něco o sobě  >> Jmenuji se Filip, je mi 19 let, bydlím v Liberci a jsem na střední škole. Mezi mé koníčky patří 
    hlavně bojová umění a hraní her. 

Děkuji za přečtení a přeji hezký zbytek dne. :) 
  • upraveno 10. September
    1. Nick ve hře Yo_Zelda_oY
    2. Věk 13.
    3. Minecraft hraju tak cca 4-5 roků moje znalosti jsou perfektní, vlastně o minecraftu znám vše nějáke ty příkazy, craftění atd..
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Hraju tu již 2 roky a několik měsícu, moje znalost GameTeamu když nastanou nějáké chyby, bugy, nebo něco podobného rád to nahlásím a také rád pomáhám hráčum.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) Žádné nebyly.
    6. Proč chcete být helprem? Mám rád když někomu mužu pomoct například začátečníkum v minecraftu nebo na GameTeamu a také samozdřejmně když se najde nějaký hacker prověřim to a poté mu také dám ban, Také nahlásim nějaké chybyčky v něčem (Bugy).
    7. Něco málo o sobě. Je mi 13 jak je napsáno v druhé uvedené řádce, mám rád tělocvik neboly prostě cvičení například na záda, mám rád florbal, a také mám rád koupání v bazénu.

(Omlouvám se popřípadě za nějáke chyby.)
    Přeji hezký zbytek dne.

//edit: SirMartin: Hele, tu prihlasku nemusis postovat 1000x :D
  • upraveno 11. September
    1. Nick ve hře.(V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)
    Dragoman66 (Neoriginální, po případnám kladném vyřízení bych Originální verzi zakoupil.
    2. Věk.
    15 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    Minecraft hraji již delší dobu, Nikdy jsem nebyl ty typ survivalu a stavění, vždy jsem si raději zabojoval.
    Zpočátku jsem hrával na jiném serveru, ale po okradení sem se rozhodl začít hrát na GameTeamu, kde jsem už zůstal.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    GameTeam znám více než slušně, nahráno mám více jak 1000 hodin, Bohužel pokud by bránilo mému přijetí to, že jsem vlastníkem guildy chtěl bych tuto přihlášku zamítnout.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    Byl jsem Helperem na začínajích serverech, bohužel jsem vždy byl vyhozen protože jsem všechen čas trávil zde.
    6. Proč chcete být helprem?
    Helperem bych se chtěl stát, abych pomohl zlepšit komunitu a snížit počty hackerů na serveru.  Také bych byl rád nápomocen ostatním hráčům
    7. Něco málo o sobě.
    Všechen možný volný čas, věnuji GameTeamu, jinak chodím ven a bavím se s kamarády.
    Hodně času trávím na Parkouru,CS:GO,TW,RFW,Anarchii. Jinak se snažím vylepšovat guildu a dostat ji co nejdál to půjde.
    Hezký zbytek dne - Drago <3

• 1. Nick ve hře: gemy754 (originál) gemy754_CZ gemy754_LP (warez)

2. Věk: 15

3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Hraji ho už od beta verze a můj první server nebyl gameteam, ale jiný co si pamatuji ani jsem nevěděl jak se zaregistrovat ani jak udělat postel, ale časem se to naučím pamatu ji si jakou jsem měl radost když jsem zjistil jak se vyrábí planky.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Pamatuji si na hry které na Gametemu nejsou (agar.io, EGGWars atd.) a to se zdá být dlouho co tam byly.Potom asi hraji na Gameteamu 2 hodiny pokud není přístup k wi-fi (chata dovolená atd.).Celkem mám nahráno 220 hodin cca.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Majitel serveru. Odešel jsem kvuli tomu že na můj server nikdo nechodil jen kamarádi takže jsem ho přestal platit a čekal.

6. Proč chcete být helprem? Určitě kvůli hráčům kteří se snaží hodně věcí obejít.A snadno se dají zjistit jak? Na youtube je hodně návodů jak cheatovat a bugovat věci ve svůj prospěch, a díky tomu se dají zjistit hráči kteří to dělají a potrestat je.Taky kvůli pomáhání hráčům, protože HELPER má pomáhat (má to v názvu).

7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Jakub chdím do 9 třídy a na školu bych chtěl průmyslovku. Škola mě baví i ne je tam zábava hlavně se spolužáky i s učiteli. Často ven nechodím jenom o víkendech na chatu jak jsem psal. Nemůžu říct že mám čistý štít a možná kvůli tomuto asi nebudu helper ale man ban na anarchii za hacky zkráceno prej kvůli KA.

Hezký zbytek dne -gemy754
  • 1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.):tomtom2211 
    2. Věk.13 (7.2.2005)
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji 7 let a jsem často online
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.Hraji zde 6 let Hodin:675
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) býval jsem na jednom serveru helper ale už se ten server zrušil :( 
    6. Proč chcete být helprem? Protože bych podpořil častou aktivitou , skvělou komunikací, bohatými zkušenostmi , často bych byl i na foru
    7. Něco málo o sobě. Jmenuji se Tomáš mám 13 let chodím na Gymnázium do druháku. Rád  stavím, dělám redstone obvody, stavím různé mapy, a dělám s příkazama. Originální minecraft vlastním. Skype mám (i funkční mikrofon) a jsem často online.Moje koníčky jsou: Chodívám s detektorem na pole,či les,hraji 2 roky tenis, chodil jsem do skautu.Můj Skype: tomtom2211 Hacky jsem nikdy nepoužíval ani nepoužiju!!! 

• 1. VerTy_ ; VerTyous

2. Momentálně je mi 15 let :)

3. Minecraft mám koupený od 2.měsíce roku 2015,ale již předtím jsem ho hrál asi od beta verze 1.8 kdy přidali endermana atd.S minecraftem mám zkušeností dost.

4. Na Gameteamu hraji asi od poloviny roku 2016.Pamatuju si dost věcí , které byly na gameteamu ještě když nebyl tak velký.Navíc se mohu kouknout na datum založení tohoto profilu na forums a vidím , že byl založen 23.Listopadu 2016.Na gameteamu znám mnoho funkcí takže jsem schopný poradit novým hráčům na game teamu mám nahráno asi přes 170 hodin když vezmu v potas oba účty.Vím jak spoustu věcí na serveru funguje a chodí.

5
    . Nikdy jsem neměl zkušenost být Helperem na velkém serveru, ale na menších jsem byl. Byl to server s modem čarovný minecraft, kde denně bylo asi 25 a více lidí.Na tomto serveru již nejsem helperem jelikož se změnil tehda majitel a ten nový si udělal vlastní a-team kde využil jeho reálné kamarády.Taky jsem vlastnil svůj MC server kde bylo možná tak 5-10 lidí ne moc ,ale byli.Tento server jsem měl hostovaný na VPS takže další zkušenost se servrama typu linux. Tento server jsem přestal platit a zkončil, jelikož na něm moc lidí nebylo a začal upadat.Na forum u jedné hry mám přes 140 vlastních postů a kdo ví kolik soukromých správ na téma pomoci a taky odpovědi na otázky.Myslím si, že pro práci v teamu je nutná dobrá komunikační schopnost, schopnost domluvit se na daném tématu a teď ta nejdůležitější schopnost pracovat v teamu a nedohadovat se o ničem.Já osobně si myslím , že nemám problém ani s jednou schopností uvedenou nahoře, sám jsem schopný hodiny mluvit s ostatníma .A pracovat na jednom projektu s ostatníma.Tím projektem myslím programování, o kterém se zmíním dole.

6. Můj důvod , proč se ucházím o toto místo je jednoznačný. Chci udělat server lepším místem pro nově přicházející , ale i stávající hráče, ale pro mě nejdůležitější a na prvním místě je důvod takový , že chci pomáhat ostatním hráčům. Vetšinou to už dělám třeba v lobby, nebo v minihře, ti nezkušení nebo noví hráči chtějí často poradit jak si zahrát s kamarádem, jak si koupit VIP na serveru, já se vždy snažím jim to vždy stručně popsat , tak aby to pochopili.Chtěl bych viděl nové hráče přicházet na tento server.Další z mnoha důvodů může být i ten, že chci pomoct komunitě GameTeamu aby rostla, taky bych chtěl zmírnit počet "Hackerů".Vím , že je to skoro nemožné aby jsme je všechny postihli ať to banem nebo napomenutím,  ale i to malé množství je číslo ! Vím že "Hackeři" jsou velkým problémem skoro každého serveru ne jen GameTeamu.Proto bych vám s radostí pomohl jakýmkoliv způsobem.Občas Anti-Cheat nezaznamená Hackera nebo Hacker má nový Client , který se nedá detekovat a proto v tuhle situaci je potřebná manuální práce ze strany Admina nebo moderátora popřípadě helpera.Taky bych se rád seznámil a pomáhal dalším super lidem z A-Teamu na serveru GameTeam!Naprosto mohu souhlasit, že tato činnost je náročná jak časem , tak trpělivostí, ale jak se říká trpělivost se vyplácí! Proto tento nábor zkouším.Nechával jsem si to dlouho proležet v hlavě jestli to chci vůbec dělat, jestli to budu mít čas dělat a nakonec jsem se rozhodl, že to zkusím.Vždy si člověk musí jít za tím, co chce ono to "něco " nedojde k němu. Kdybych mohl být jeden z vás plně by mě to naplňovalo a minecraft , celkově celý PC svět by mě bavil o hodně více.A tímto by byl můj cíl splněn. samozřejmě mám i další cíle, ale ty přijdou, až se stanu Helperem.                

7. 
    Abych začal tím, kde jsem skončil o 2 odstavce výš tak rád programuji již 4 roky se věnuji programování začínal jsem v HTML5/ CSS přes python jsem se dostal až k c# kde jsem asi půl roku programoval a nakonec přes JavaScript jsem se dostal až k Javě klasické, v té již mám rozdělaných pár teamových projektů o kterých jsem se zmiňoval nahoře. Většinou jsem mé projekty dělal s mým kamarádem a byli jsme pouze 2.Mám taky jeden projekt, na kterém jsem pracovali 3 to vše bylo propojeno přes Git.Momentálně se věnuji programování 2D platformer her na styl RPG, survival , post apocalyptic, ale v budoucnosti bych se rád také zaměřil na programování v Unity nebo Unreal Engine , zkrátka jakýkoliv herní engine, který je určen pro 3D hry.Programuji taky Pluginy a mody do Minecraftu moje mody například: Gun's mod .Mod, kde jsou zbraně a náboje a plugin: Když zničím určitý block který je předem nastaven v configu tak se po určitém časovém intervalu vrátí zpět na místo-Využitelné například v dolech v survivalu. Je to něco na styl Annihilation dolů.

*Jelikož forum nepodporuje tolik slov tak zde mám dodatek, který obsahuje dost věcí , které jsem nemohl zmínit.*  : https://hastebin.com/pokidohola.cs

Děkuji za přečtení. -VerTyous
  • upraveno 18. September
    1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)
    Môj herný nick : personal
    2. Věk.
    Zachvíľu 13 (mám tenký hlas)
    Minecraft Moje skúsenosti hrávam minecraft od 1.0 verzie hrávam ho každý deň cca 10 hodín a keď neni škola asi 15h a v podstate o minecrafte viem veľa :) hrávam ho od asi roku 2010
    Na GameTeame mám nahraních cca 1000 hodín znalosti: sú tu hackery a preto sa chcem stať helper pomáhať ľudom a byť stále online :)
    a sú tu fajn minihry ktoré si rád zahrajem :)
    Niekedy keď som si robil servery cez hicoriu tak bolo tam málo ľudí ale server bol strašné napluginovaný atď
    proste som si s tým dal veľa práce a moc ľudí mi to neocenilo :(
    Helper ako už som hovoril sa chcem stať s dôvodu prostého : Hackery
    Chcem pomáhať ľudom a chcem obmedziť počet hackerov pretože na GameTeame hrávam strašne veľa a keď hrávam minihry vážne už mám nervy na tích hackerov (skrátene) Chcem pomáhať ľudom obmedziť počet hackerov a chcem aby ľudia ma mali rádi že by som tam fakt niečo aj robil
    a chcem pomoc ľudom na TSku ktorý dostali ban neprávom
    7. Něco málo o sobě.
    Niečo málo o mne som chlapec narodil som sa 25.9 2005 chodím do školy do 7.A triedy
    Hrajem Minecraft a to je všetko je to moja najobľúbenejšia hra strašne moc hrávam na GameTeame
    Som aktívny na TS3/skype a som zo Slovenska :)
    Ďakujem za pochopenie : personal :)

• Zdravím Vás!

1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)

Na serveru hraji za originální nick MrRemi, dříve jsem hrál za warez nick Hypnoidz.

2. Věk.

Je mi 15 let.

Mé zkušenosti s Minecraftem jsou, podle mého názoru, dost velké, jelikož Minecraft jako samotný hraji od verze 1.5.2.

Prostředí GameTeamu znám poměrně dobře! Za originální nick (MrRemi) zde hraji asi 3 roky, a za warez nick (Hypnoidz) tady hraji, dle mých předpokladů, 2 nebo 3 roky. Přijde mi to dost dlouhá doba na to, abych poznal GameTeam ze všech stran a věděl, co od Vás čekat.

Byl jsem helper a admin na serveru kamaráda, který už dlouho není. Dále jsem měl pár serverů sám, ale nedařilo se mi, proto jsem je ukončil.

Chci nějakým způsobem pomoct GameTeamu, a nejlepší způsob pomoci je pro mě pomáhat hráčům z pozice helpera. Chci také pomáhat hráčům, kteří si lámou hlavu nad nějakou informací, která pro ně není jasná. V chatu se také dost často objevují vulgarismy, které by hráči používat neměly. Bohužel velká polovina hráčů potřebuje upozornění od člena A-Teamu, aby někdo z nich přestal používat vulgarismy.

7. Něco málo o sobě

Jmenuji se Tom a bydlím v Pardubickém kraji. Chodím prvním rokem na gymnázium, na které jsem se docela dost těšil. Mám rád hodně zvířátek, mezi které nepatří pavouci ani hadi. Chodím na kroužek moderního tance, kde tancuji už sedmým rokem. Dále tancuji v kroužku, kde tancujeme folklórní tance, se kterým jsme v březnu jeli do Kostariky ve Střední Americe.

Vkládám sem také banlist a můj profil, pro jistotu:

http://ban.gameteam.cz/users/MrRemi

http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=MrRemi

Děkuji za přečtení, už je to vše!

S pozdravem

- MrRemi

• Zdravím,
    chcela by som sa znova pokúsiť o post helpera. Po nejakej tej prestávke posielam prihlášku znova, pretože si myslím, že by som tým GameTeamu nejak pomohla.

1. Nick v hre: ItzMiskA_

2. Vek: 15 

3. Vaše skúsenosti s minecraftom: Nejak v roku 2014/15 mi kamarátka pri volaní na skype ukázala hru minecraft. Začínali sme na verzii 1.5.2 a nejakom SkyBlock servery kde mi to nejak vysvetľovala (Nejak tak, že som sa pýtala ako rozcraftiť drevo). Takže si myslím, že za tú dobu som skúseností nazbierala veľa.

4. Znalosť prostredia GameTeam.cz a ako dlho u nás hráte: GameTeam sme začali hrať o čosi neskôr. Začali sme sa nejak zoznamovať s minihrami a celkom sa nám zapáčilo Crystals a zablúdili aj na ďalšie minihry. Hrám tu nejaký ten rok. Mám tu nejakých tých 1178 hodín, tak si myslím, že času tu trávim celkom dosť.

5.Skúsenosti z bývalých postov: Pôsobila som tu 5 mesiacov ako ChHunter.

6. Prečo chcete byť Helper: Na minihrách alebo len samotnom lobby sa nájdu hráči,ktorý sa napoja a niečo nevedia,snažím sa nejak pomáhať ale kvôli tomu, že mám 15 rokov tak pri počítači veľmi nie som. Ale je tu aj
    ďalší prípad nadávok/hackerov. Viem, že s hackermi nič nenarobím ale k nadávkam.. nikto nejak normálneho hráča počúvať nebude. Myslím, že by som nejakou tou časťou mohla GameTeamu pomôcť a viesť ho nejak k lepšiej ceste.

7.Niečo o sebe: Volám sa Miška. Bývam v meste na východe Slovenska a prvým rokom som začala chodiť na Cirkevné gymnázium. Začala som sa venovať koňom a kynológii. Celkom rada staviam ale nejaký profík v tom nie som.

~Dúfam, že sa prihláška bude páčiť.
      Pekný zbytok večera/dňa. ^^

• 1.Nick ve hře:MaX_CZko(nemam origo)snad nevadi
    2.Věk.:15
    3:hraju ho 4 roky umim celkem dobre stavet umim pvp 
    4:mam u vas 118 hodin na gameteam hraju hlavne klasik je to skoro jediny server na kterem hraju 
    5:skoro pokazde kdyz jsme zalozili server jsem byl ten co vsechno vysvetloval prikazy redstoun obvody atd a  odchody nebyly protoze dycki kdyz oni to skouseli tak znicili tim celej server
    6:protoze mne stve jak tam jsou ti hekeri tak bych s nima chtel udelat poradek a rad nekomu pomoham
    7:jmenuji se max e mi 15  chodim do 8.b do senova rad chodim ven mam rad prirodu
    a rad chodim na server gameteam
  • 1.Nick:CrystalDino, X_Niki_X
    2.Věk:16 let
    3.Skušenosti s Minecraftem:Minecraft hraju 6 let baví mě pomáhat a stavět
    4.Skušenosti s GameTeamem:Hraju na něm 5 let ale za víc nicků jako třeba X_Niki_X a GameTeam Miluju!
    5. Nikdy jsem neměl ani VIP ani jsem nebyl v Admin Teamu
    6.Chci být Helperem protože mě baví pomáhat ostatním třeba když se mě na něco někdo ptá
    7.Jmenuju se Cyril je mi 16 let Minecraft hraju 6 let baví mě stavět a pomáhat ostatním a miluju GameTeam v Minecraftu jsem profesionál takže se pořád neptám jak se třeba něco vyrobí .A hrozně bych chtěl být Helperem a pomahat ostatním a hlavně Montymu70.
  • 1. GlAuDvIgUs123
    2. 15 let
    3. Minecraft hraji od verze 1.5.2. a originální minecraft vlastním přibližně rok, občas si zahraju minihry, ale začínal jsem na survival serverech.
     4. Na GameTeamu hraju aktivně přibližně 2 roky, hrál jsem zde i dřív, ale ne moc aktivně, hraju hlavně creative, ale často si zahraju i minihry hlavně parkur, SW, BW nebo anni. Měl jsem zde i 2x HS, který vydržel delší dobu, ale časem mě přestalo bavit se o HS starat.
     5. Dříve, možná 3-4 roky zpátky jsem byl v A-Teamu na dvou menších serverech, jednou builder a jednou zase helper, odešel jsem kvůli malé návštěvnosti serveru a neaktivitě ostatních členů A-Teamu.     
     6. Helperem bych chtěl být, protože často, když hraju nějakou minihru, tak je tam plno hackerů a je těžké si pak normálně zahrát hru. Taky mi přijde, že AT je aktivní hlavně na crea a prisonu, takže moc nekontroluje ostatní servery a chtělo by to někoho, kdo by kontroloval i ostatní minihry. A taky hlavně, když někoho někdy reportnu, tak se mi ještě nestalo, že by hráč, kterého jsem reportnul dostal ban během hry.  
     7. Chodím na střední průmyslovou školu do nejmenovaného města zaměřenou na elektrotechniku. Rád chodím ven hrát pokemon GO, nebo jen tak jezdit na longboardu. Hraju hry na PC, hlavně minecraft, ale občas si zahraju i jiné hry. Každý pátek chodím hrát ping pong a to je asi vše, co bych chtěl napsat .
  • Zdravím, rád bych se ucházel o místo HELPERA ve vašem AdminTeamu.
    Ve hře se jmenuji Hewwit_CZ.
    Momentálně mi je 15 let :)
    S minecraftem mám velké zkušenosti.. hraji již od BETY a originální minecraft né a né si koupit.. Ale pokud    by přišlo na věc není problém.
    Na vašem portálu hraji již 5 let pokud né víc :D Nejvíce hraji na klasiku, prisonu, a HS.. ale rád si zahraji i      jiné minihry (to už podle nálady).
    Na jiných serverech jsem v AT nebyl. Vždy jsem se tomu vyhýbal, ale teď mi to prostě nedalo a řekl jsem si        že bych to mohl zkusit a pomoc tak třeba nějak serveru.
    Helper bych chtěl být protože znám prostředí GT i tu komunitu... Někdy je opravdu zábava si číst ten chat a vidět tam jen samé nadávky nebo urážky. A to bych se chtěl pokusit eliminovat i když vím že to není nic lehkého ale mám rád výzvy tak bych to rád zkusil.. ale to už potom záleží na vašem rozhodnutí :) 
    Mám DISCORD i TEAMSPEAK3 a také funkční mikrofón. 

Tak.. a teď něco málo o mě.
    Jsem student Střední Školy Gastronomie a obchodu Zlín, je mi 15 let jak jsem již zmiňoval.
    Ve volném čase se věnuji posilování, běhání,  PC a občas si doma i něco ukuchtím :cookie: 
    Vidím to tak že to je vše.. :)

A ještě bych se chtěl omluvit za svůj ban list! Hlavně za ten incident s bugováním. :confounded: 
    Zde přidávám odkaz na svůj ban list: http://ban.gameteam.cz/users/Hewwit_CZ

Snad jste to dočetli alespoň dokonce...
    S pozdravem Hewwit_CZ. :sweat_smile: 
  • upraveno 25. September
    Zdravím tak jsem tu opět a pokusím se vypomoci serveru. Pomáhal bych jak serveru, tak i hráčům při problémech. Je to můj sen působit na takovém serveru. Sním o tom už cca 5 let. A dal bych cokoli působit na serveru jako nějaká pozice.

Jaký je tvůj nick na
    serveru: Louis1311 (moc si už nepamatuji, nějaké nicky byli ale všechny jsem dal kamarádům z důvodu nehrání na starých účtech.)
    Tvůj věk: je mi 16 let.
    Zkušenosti s minecraftemtak určitě zkušenosti mám. MC hraji už nejak od 9 let, takže už nějaký ten den to bude. Má 1. verze mc byla nejaka ta 1.6.x
    Znalost prostředí GT: ano znám ten server skvělé sice né moc do detailů, ale ano znam. Nejvíce bedwars,skywars a takové ty pvp minihry. Na serveru mám odehráno okolo 490 hodin.
    Zkušenosti z bývalých postů: ano býval jsem helper na takovém velkomalem serveru. Byl jsem spokojený, ale časem začalo vedení být takový moc přísní a potrpeli si na poradnou práci. Takže duvod odchodu je že vedení bylo přísné.
    Dále jsem byl helper na serveru Midecon. Byl jsem tam spokojený, ale bohužel odešlo Vedení a to nové nebylo ono. Proto jsem odešel.
    Proč chci být helperem: tak strašně moc mě ta pozice inspirovala, tak jsem si zkusil někde nabrat nějaké zkušenosti s helperem no a začalo mne to bavit. Helperovaní je skvělá věc jak pro hráče tak i pro server. Za tu dobu jsem nasbíral spoustu nových zkušeností.
    Něco o sobě: ahoj jsem Daniel Cerman je mi 16 let a žiji v Kostelec nad Orlicí, což je v Královéhradeckém kraji. Rád hraji hry na PC. Nejvíce se svými kamarády. Nejvíce hraji MC a nebo CS:GO. Dále už od 5 let se věnuji opravavováním automobilů. Proto jsem si vybral Vocelovu školu v HK. Snažím se v tom vyžívat a chtěl bych v tom pokračovat nadále. Po škole mám v plánu jít na zaučení do automobilky značky škoda. A po čase si založit vlastní garáž kde budu moci v klidu pracovat.

Děkuji že jste si udělali čas na přečtení. Přeji všem hodně úspěchů v náboru. A přeji hezký den/večer.

Louis1311
  • upraveno 26. September

Nick:  kuba001cz

věk: 11

Zkušenosti: Byl jsem už helper na jednom serveru. I přes to že nejsem helper na vašem serveru snažim se pomáhat co nejvíce lidem co začínají a nevědí co a jak mají udělat aby se dostaly dopředu.

Zkušenost s GameTeam: Nebudu lhát, mám 700 odehraných hodin.

Zkušenosti z Postů: Na server začalo chodit hodně lidí.

Proč ? : protože bych rád pomáhal lidem co to potřebují a co chtějí hrát  spravedlivě a né prostřednictvím krádeže, podělávání, hacků atd. Také z mích vlastních zkušeností. Např: Jednou sem si postavil exp farmu a chtěl jsem si trochu přivydělat tím že vstup bude placený ( 15 emeraldů na vstup na omezenou dobu). Jenomže nějací lidé to udělaly tak že si daly prostě /sethome a kdykoliv chtěli mohli si zvětšovat level.

O mě : Hraju fotbal, PC, . Minecraft hraju zhruba 4-5 hodiny. O víkendu 5-7hodin.

Prosím byl bych moc rád kdybych se mohl stát helperem.   

//EDIT mrmila: s takovým banlistem nedoporučuji 
    http://ban.gameteam.cz/users/kuba001cz
  • upraveno 26. September
    1. Nick ve hře: Dříve LindieOfficial, nyní Emregize.
    2. Věk: Je mi 13 let.
    3. Vaše zkušenosti s Minecraftem: Sice jsem Minecraft dlouho nehrál, ale po dlouhé době mě to začalo lákat tak jsem ho znovu začal hrát :)
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na minulém účtu mám přes 300 hodin, tady sice jen 30, ale prostředí se mi ihned vybavilo :)
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Býval jsem Helper na "menších" serverech a byl jsem i povýšen na Moderátora..
    6. Proč chcete být Helperem: Vím že teď napíšu něco co asi každý 2. člověk, ale chci pomoci serveru.
    7. Něco málo o sobě: Jmenuju se Lukáš, jsem z Prahy a chodím do 8. třídy. Minecraft mě cca před rokem přestal bavit, tak jsem s tím seknul, ale nyní mě opět baví a proto žádám o tuto pozici :)
    Nejvíc jsem aktivní na Creativu. Hodně lidí tam často nadává a není tam A-Team.. Já jsem často online takže by to mohlo trochu serveru pomoct :)
    Děkuju za přečtení <3
    (Vím, že mě nejspíš nepřijmete kvůli věku, ale mám na svůj věk hodně dobré chování)
  • 1. Nick ve hře: Marky_SVK

2. Věk.: 16

3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Mám veľké ,pretože MC hrám už od 12. Takže 4 roky. Hlavné príkazy  pre Helpera viem. Aj tie základné príkazy.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Váš server poznám veľmi dobre. Na servery hrám tak cca 2 roky. Aj s prestávkami.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Nechcem robiť reklamu ale bol som Hlavák na StorForCrafte a aj Zk. Helper na Qplay. Prečo som odišiel? Na SFC už hrálo málo ľudí a nebaví ma robiť prácu iba pre 5 hráčov.
    No a  na Qplay som odišiel kvôli osobám ktoré nechcem menovať. Začali sa správať ako deti a povyšovali sa nad nami atd.

6. Proč chcete být helprem?: Viem príkazy, som ochotný pomáhať, chcem pomôcť
    každému kto bude potrebovať pomôcť a dokážem samostatne uvažovať.

7. Něco málo o sobě. No tak , Volám sa Marek, Mám 16 rokov, som aktívny už len preto lebo pracujem s PC a grafikou. Chodím na strednú školu na odbor MPS [ Mechanik PC sieti]. Som komunikatívny, mám origo mc a nemal som u Vás ani jeden ban. Rád pomáham takže ma baví táto ,,Práca.'' Ešte chcem dopísať , že mám tento účet nový. Preto  mám na tomto iba 27 hodín. Mál som druhý origo účet len ten mi ukradli a tam som mal tak cca 243 hodín.

Za odpoveď ďakujem.
  • 1. Nick ve hře: Flanke a DarkFTW

2. Věk: 15 let

3. Vaše zkušenosti s minecraftem: S touto hrou mám (podle mého názoru) hodně zkušeností. Často jsem byl na hráčských serverech sp.majitel protože jsem často dělal různě věci např. Nastavení pluginů. Pokud bych měl něco říct ohledně surivalu a miniher tak mě opravdu hodně baví uhc. Co se týče příkazů pro helpera tak které bych neznal tak bych se samozřejmě doučil.

4. Znalost prostředí GameTeam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na serveru hraji tak nějak asi 1 rok ale to bylo za warez účty ("Momentálně vlastním 2 originální účty") takže kdybych to počítal i za ty warez účty tak to bude asi 1 rok. S kamarádem jsem přišel na bug, ale ten už asi všichni znají. Nevím ale jak brát to prostředí nebo jako stavby a atd. nebo prostředí co se týče map z různých miniher. Mapy si myslím že docela znám.

5. Zkušenosti v bývalých postů: Pokud bych měl brát jako známější servery tak jsem nikdy nebyl.

6. Chtěl bych se stát helperem kvůli své vysoké aktivitě hraním hry. Vypomohl serveru s různými chybami. Určitě bych chtěl posílit svojí trpělivost, respektovat názory různých lidí a chtěl bych se naučit soustředit a vytrvat. A vydržet s problémy hráčů od prvních až do ty poslední. Také se chci stát helperem protože poslední dobou hackeři hodně přibyly a proto bych hrál také minihry

7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Dominik a je mi 15 let. A také mám velmy rád fotbat hraji za Teplice. Hodlám si zařídit svoje studio někdy do budoucnosti pokud to bude nějak možné :D. Rád hraji různé střílečky jako třeba PUBG, CS:GO a podobné hry. Mám dobré chování jak ve škole tak jinde. No a teď bych chtěl začít natáčet na YT.

Děkuji za přečtení mé přihlášky ;)
  • 1. Ve hře se jmenuji Lezn.
    2. Je mi 12 let jenom. Snad na tom tolik nezáleží :/
    3.Hraju Minecraft asi 5 let. Hrál jsem prvně kolem 5 vezre minecraftu, zkušenosti s redstonem a comm. blockama docela umím. Ušlo by to.
    4. Prostředí GT docela znám, hlavně hraju na HS,Creative,Skyblock na GT hraju asi 2-3 roky, Hodin na GT mám 402 hodin, na GT hraju asi 2h+ v kuse.
    5.Na serverech když jsem už byl pozice byl jsem Helper,Admin, kamarád zakládal občas server tak jsme tak chodily. Jinak nic moc jsem nebyl .
    6.Rád pomůžu lidem a vysvětlím jim jak co mají hrát a nemají, rád poradím.
    7. Jmenuji se Adam a mám 12 let. Hraju Minecraft,Fortnite to je tak vše. Mám TS3+ funkční mikrofon.

Děkuji za přečtení náboru k pozici Helpera. děkuji za přečtení.
    Lezn, Hráč GT.

• 1. Nick ve hře - DrWex

2. Věk - za 4 měsíce mi bude 17 Let. 

3. Vaše zkušenosti s minecraftem - Minecraft hraji už od verze 1.7.3 beta takových 5-6 let 

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete - GameTeam znam celkem dobře hraju tu již něco přes 2 roky. A dovolil bych si říct že až na par problémů  semnou nebyl žadný problém. Rad GT pomáham co se týče chyb ve hře (Bugu). S Lidmi na GT vychazím taky fajn oper na par vyjímek ale opravdu jich moc není.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - býval jsem helper naposledy před dvěma lety 

6. Proč chcete být helprem? - Vždy když někdo potřebuje pomoct tak mu pomužu. Na serverech se snažím udržovat klid v chatech, ale je to celkem problém protože nekteří hrači si dělají co chtějí a jsou nepoučitelní.

Ano vím nepotřebuji Post na to abych mohl pomáhat a udržovat klid v chatu. Ale když vidí v chatu někoho z AT tak je tak vetší šance že se opravdu zklidní.

7. Něco málo o sobě. Jmenuji se Dominik Šanda a chodím na střední školu. Moje koníčky jsou hraní her na pc a basketball.  

Sice je hodne velka pravdepodobnost že tu znovu uvidim ,,Zamítnuto'' ale proste aspoň to zkusím :-) co kdyby se to tentokrát povedlo. 

To by bylo asi vše předem dekuji za vyřizení 
                                               S pozdravem Wex
  • 1. Aktulní jméno ve hře - OverKrecekPower dříve před přejmenování jsem hrál na nicku OverFakkePower, pravda je tam ban za jednou nehezkou věc, ale co je to bylo.
    2. 17 Let
    3. Minecraft hraju od nepaměti takže nějaký ten rok v tom bude.
    Originální verzi hry mám
    4. Na gameteamu hraju už od dob kdy zde byl WowCraft, sice na jménech které už si bohužel nepamatuju. Nahraných mám 500 hodin +-
    Na starém účtě mám ban za shazování serveru, ale jak sem řekl, co bylo to je a nic s tím neudělám.
    Na tomto mám taky pár banů 1 za otravování Montyho ale taky už to bude nějaká ta doba
    Pak za reklamu na ts server, když mi nešel váš tak sem kamarádovi posílal Ip od mého vlastního TS aby sme mohli jít kecat a za MultiAcc, Který sám nechápu.
    Převážně se pohybuji na Creativu a teď mě celkem chytl i Prison a sem tam zajdu i na ostatní servery.
    5. Na tomto serveru rozhedně ne.
    6. Protože na tomto portálu trávím ne malé množství hodin a chtěl bych to nějak zužitkovat a myslím si že právě pomáháním ostatním bych strávil čas lépe než 
    Na server jsem schopný být strávit tak dlouho jak uznám za vhodné takže někdy 3 hodiny někdy 15 někdy dýl.
    Jsem aktivní ve dne v noci.
    K tomu sedím prakticky furt doma a nemám co na práci.
    Na forum GameTeamu se sice tolik nepohybuji, ale nic co by se nedalo napravit.
    7. Takže něco zajímavého... Jmenuju se Tomáš bydlím v nejmenované vesnici blízko Litoměřic. Aktuálně nestuduji nikde jelikož sem byl na oboru který mě naprosto nebavil a rohodl jsem se přestoupit, ale připsali se k tomu další komplikace takže na školu nastoupím bohužel až příští rok.
  • 1.Nick:Nizik
    2.Aktuální Věk
    3.Minecraft hraju už dlouho 
    4.Na GT mám odehráno hodně hodin
    5.Ježiš nevím co je 5otázka
    6.Trávím tady každý den 30minut někdy tu ani nejsem
    7.Chci pomoct GT ale ne jako každej kdo tu píše: Budu banovat hackery nechci je tu... 
    Admini budou , hackeri take .. Věnoval bych se spíš AC protože mám své vlastní hacky a na GT fungujou :D :D :p  
    8.Něco zajímavého: Jsem člověk rozumný Vyspělý (Homo sapiens sapiens) Jsem ze kmenu obratlovci a mám chuť GT pomáhat ve dne ráno a v noci ne tam spím .

Děkuji za vzetí do Ateamu a pokud mě nevezmete tak vám pak dám další přihlášku někdy jindy :D :D 

Nizik 
  • upraveno 21. October
    1. Nick ve hře: Med_
    2. Věk: 17
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: hraju minecraft už od verze 1.2
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: hraju zde kolem 4 let. Znam každý princip minihry a kouty GT. Mám nahráno okolo 300 hodin
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): býval sem helper na jednom menším serveru. Odešel jsem kvůli neaktivite ostatnich clenu A-Teamu.
    Rád pomůžu v kazde situaci, jsem trpelivy a dokazu pomoct zcela se vším. Vyznám se i v nejakych prikazech jako např. WorldEdit atd.
    7. Něco málo o sobě:
    Jmenuju se Honza, mam 17 roků, studuju stredni odbornou eletrotechnickou skolu v Plzni. Minecraft hraju rád, i pres to že se výrazně zmenila komunita. To mě ale neodradilo hrát svoji oblibenou hru.

Mam ts3 a mám i funkční mikrofon. 
    Díky za odpovědi.
    Z pozdravem Med_ :smiley: 
  • 1. Nick ve hře: Můj momentální a pravděpodobně stálý nick name je jonas1285 hrál jsem taky na učtě Grepa_K což bylo moje první origo, které jsem si pak přehodil na učet jonas1285
    2. Věk: Momentálně jsem 10.10. 2018 dovršil 17 narozeni takže jsem přesně 17 let a 13dní starý (od doby co píši tuhle přihlášku)
    3. Moje zkušenosti se hrou Minecraft jsou dosti dostačující Minecraft jsem hrál už jako malý fakan od verze 1.5 mám vyzkoušené skoro všechny verze ale nejvíce mi vyhovuje 1.8 - 1.9
    4. Na Vašem serveru hraji už nějaký ten pátek přesněji zruba 3-4 roky samozrejmě né neustále měl jsem i určité pauzy když mě minecraft moc nebavil ale prošel jsem velkou spectrou miniher na Vašem serveru ať už od například ZombieZ nebo třeba Agaria či One shotu až po stále minihry SkyWars, MiniAnihelation či moji neojoblíbenější minihru Prison na které trávím dost času. Podle GT statistik má odehraných zruba 101 dní co že je 2423 hodin.
    5. Dělal jsem Buildera na 2 serverech a odešel jsem z důvodu neaktivity jejich Admin Teamu na GT jsem se přihlašoval na pozici ChatHunter ale byl jsem nepřijat z důvodu banlistu ke kterému se ještě dostanu v bodě číslo 8. ale byl mi navržen další termín a to přesněji o 3 měsíce později ale to už jsem v té době byl neaktivní a pozice ChatHunter je v momentální situaci zrušená. 
    6. Proč bych chtěl být Helperem? Jsem ochoten pomáhat hráčům a starat se o dobrý průběh serveru,snažím se být vždy pozitivní i když je to v některých situacích dost složité řeším věci v klidu a v pokoji a myslím že bych serveru mohl být nápomocný.
    7. Jmenuj se Jonáš je mi 17 let mojí zálibou je hraní počítačových her a bavení se s přáteli studuji Ekonomickou Akademii a jsem ve 3. ročníku budu maturovat z matiky takže mi držte palečky ^^ jsem pohodář a jsem pro každou srandu ale samozřejmě v určitým měřítku jsem dosti seriozní a rozhodí mě málo každá věc. 
    8. Zde bych se rád vyjádřil ke svému banlistu, který je sice nepěnký ale já ho beru jako příjem zkušeností a ponaučení z některých situací. momentální počet banu je 22 z toho polovina jsou bany od AC který jak už je známo banuje dost lidí za uplné blbosti ale chápu že není lehké udělat 100% funkční AntiCheat. můj poslední ban od Admina je z 
    23.09.2017 a od té doby jsem se poučil dostatečně a myslím si že i vyspěl k názoru co a jak chci dělat všechny bany dokážu v klidu vysvětlit proč a z jakeho duvodu jsem je dostal. jako bonus jsem se i aktivně zapojil do opravení chyb u AntiCheatu. Myslím si že post helpera není jen o tom že by člověk měl mít čistý banlist ale spíš i o zkušenostech z udělených banu a převážně o zkušenostech ze samotné hry. Jsem schopen komunikovat s jakýmkoliv členem Admin teamu nemám žádné výhrady k žádnému členu a určitě mě i dost členů admin teamu zná i když né přímo tak určitě ano. 
    9.Jen abych dodal jsem dost často na GT teamspeaku či třeba GT discordu což znamená že mám fuknční mikrofon a určitě z technické stránky je u mě vše v pořádku. 
    Srdečně všem děkuji za přečtení a budu se těšit kdyby náhodou na osobní pohovor. By Jonas1285
  • upraveno 23. October
    Nick: RizyYT, pouzival jsem jeste i S1rKn1ght (PS: na RizyYT jsem origo mel, ale nekdo mi ho ukradl, snad vadit nebude. Kdybyste me vzali tak bych si znovu origo koupil. 

Vek: 13 za par 6 mesicu 14

Zkusenosti s MC: Zkusenosti dle meho mam docela dobre, mc hraju od 8 nebo 9 let cca.

Znalost prostredi herniho portalu GameTeam: Jako znam to docela dobre, ale prevazne hraji na prisonu, ale ted se snazim pohybovat vice i po skyblocku, a obcas, ale zajdu i jinam. 

Zkusenosti z byvalych postu:  Nikdy jsem nic nebyl, ale jednou jsem si zalozil vlastni server, za realne penize, ale nebyl uspesny takze uz neexistuje. 

Proc chcete byt helperem: Helper bych chtel byt, protoze se mi uz nelibi hackeri, nadavky, (Ale i ja obcas ujedu a nadavam, hlavne kvuli hackerum), a taky bych nejak chtel pomoci Admin-Teamu a vlastne celemu Serveru. 

Neco malo o sobe: Chodim na zakladni skolu do 7.B, rad jezdim na kole, chodim ven s kamosema, ale taky travim u pc na GameTeamu, a taky si obcas zaposiluju v posilovne at naberu nejaky ty svaly.

(Vim ze me nezeberete, jen kvuli tomu memu banlistu, ale vim co jsem delal, jsem si toho vedom, tak me muzete vzit nazkousku, pozdeji by jste usoudili jestli jsem dobry, ale nikdy jsem nehackoval.)
  • 1.Nick ve hře:snehulda_cz.
    2.věk:15.
    3.Vaše zkušenosti s minecraftem:Mc hraju 3roky Origo 2roky.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:Na GameTeamu hraju asi rok a půl,hraju nebo jsem minimálně vyzkoušel většinu serverů co tento portál poskytuje.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu:Ještě nikde jsem v žádnem A-T nebyl ale mám zkušennosti z Hračských Serverech.
    6. Proč chcete být helprem?Rád bych pomohl lidem a rád pomáham,moc helperu ano Adminu nevidím na serveru tak proto bych chtěl Helpera.Jsem hodně Aktivní.
    7. Něco málo o sobě:Jmenuju se Hozna je mi 15Let studuju zatím v 9třídě, rád hraju Pc hry A mobilní hry,dělám bojový sport a rád Cvičím.
  • Nick ve hře  >> KajaJeEcht
    Věk  >> 11 Let
    Zkušenosti s minecraftem  >>Minecraft hraju už 5 let takže tak nijak zkušenosti mam ale hlavně! "Nikdy nekopej pod sebe"
    Znalost GT a jak dlouho tu hraji  >> Na gt už hraju 1 rok je to můj nejoblíbenější server nahráno mam 662 hodin.
    Zkušenosti z bývalých postů  >> Žádné nebyly
    Proč chci být helperem  >> Rád radim hráčům
    Něco o sobě  >> Ahoj Jmenuji se Karel [Přímení nemůžu GDPR..] je mi 11 let. Každý den jsem online na Gametamu. Moje koníčky jsou Hraní na saxofon a chodím do kapely. q-q A bydlím V Karlovarském Kraji.
  • upraveno 27. October
    1. YorkshirCity (Bráchové na tomto PC: YQ, David750 ,GamingTeam Bratranec: P)
    2.Vek:14 Dátum:17.8. 2004
    3. MC Hraju od 8let.. Od MCPE 0.10.5 (Ale na PC od 10/11 let) 
    4.Na tomhle nicku.... no, celkem chvíli malý level, moc tu zas tak nehraju..
    5.Nikde sem v A-T Nebyl.. Vím možná to je divný.. Ale lidé když sem se ptal.. ale ty jsi kid a nežebrej.. možná to znáte.
    6. Víte, rád pomáhám lidem, Kdyžtak zabránít nadávkám a udelat pokoj... zabranovat hackerum a podobne, totiž ono hackeri ničí hru, a kdyby sem byl helper určit kdyby sem jim rekl že až prestanou určite by prestali.. nevím to moc jiste záleží kdo :D Být helperem není lehké to vím.   Ale chtel bych to vyzkoušet a možná mne i prijmete... Jinak príkazy celkem ovládám (tie hlavní)
    7. Jmenuju se Jakub, chodím do 8.B , rád kreslím a pogramuju... rád plavu, hraju tenis... Rád pracuji v tímu. Rád chodím s práteli ven a povídám si.. Jako aktiní bych byl denne asi 5hodin nebo víc, ts3 není problém. Nemám tu možná 100hodin, chtel bych zde víc hrát. GT je muj nejoblíbenejší server.. Na GTBans mám IPBan kvuli brachovi...
    Why Not. Doufám že mne prijmete, a dekuji za všechno... Váš Hráč -YorkshirCity
  • Ahoj, tak to zkusím :smiley: 

1.Nick ve hře
    ArtemisCZE

2.Věk
    14 (Vím, že je to málo...ale doufám že ten rok nevadí :3)

3. Zkušenosti
    Minecraft hraji tak nějak od prvních verzí. Začínala jsem na MCPE a asi před 2-3 roky jsem začala na klasickém MC. Ráda stavím, i když ty výtvory jsou hrozné :D A za ty roky jsem si hodně začala hrát na GT.
    Na MCPE to byly BedWars a na MC Sky Block <3 Ráda pomáhám :3

4.Zkušenosti na GT
    Jak už jsem psala nahoře, začínala jsem na GT přes MCPE a o pár roků později jsem se ukotvila na GT pro MC. Ráda pomáhám na Sky Blocku začátečníkům, ale i pokročilejším. Samozdřejmě pomáhám ráda všeobecně :wink: Měla jsem více účtu, ale postupem času se mi změnili (3x). Na GT jsem skoro 24/7, krom když není škola. To pak jsem na GT cca od 14 hodin a v Úterky a Čtvrtky od 16-17 hodin :3

5.Zkušenosti z bývalích postů

Kamarád měl na MCPE server, tak jsem mu tam chodila pomáhat a on mě učil příkazy a pomáhala jsem tam lidem a moc mě to bavilo. Bylo to fakt super, než kamarád přestal hrát. Pak jsem si jednou zakládala sama, ale to prostě nebylo ono. Ráda se nové příkazy naučím <3

6. Proč?

Už jsem se zmiňovala víše, ale nevadí. Ráda pomáhám, když lidé SPAMují, nebo píší nevhodné věci, snažím se jim vysvětlit proč ne a zastavit jejich nevhodné chování <3

7.Něco o mně 
    Takže je mi 14 :D Jak už jste si všimli. Jmenuji Klaudie/Klaudy a mám ráda počítače(takové všechny ty technické věcičky) a ráda kreslím,čtu a hraji Minecraft a jiné hry <3 Bydlím Králové Hradeckém kraji.
    Mám Discord a funkční mikrofon taky. TS3 taky asi nebude problém zařídit.

Děkuji za přečtení <3
    S pozdravem přeje krásný den 
    ArtemisCZE 

• 1. Nick ve hře.
    1. Môj nick v hre je GunMan (meno nemám rovnaké nakoľko mi to neišlo) 

2. Věk.
    2. Mám 17 rokov.

3. Minecraft som začal hrať od verzie 1.2. Moje skúsenosti sú nadpriemerné.

4. Na GameTeame hrá len rok a všetky servery a minihry mám už obzreté a videné.

5. Bol som adminom na jednom servery. Dôvod odchodu: server bohužial skrachoval a nemohol pokračovať. Mal som aj vlastný server  ale to nieje moc podstatné.

6. Mám skúsenosti, som bezkonfliktný, milý, nápomocný a zábavný človek.

7. Něco málo o sobě.
    7. Volám sa Denis a som z Bratislavy. Moje hobby je v prvom rade hranie hier (Minecraf alebo Farcry5) a v druhom je MMA. Rád pomáham hráčom a snažím sa konflikty riešiť a pomocť. 

Za prečítanie ďakujem. <3
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.