Příhlášky na pozici helpera

1181920212224»

Komentáře

 • Zdravím vás. 

  1.Nick: Monika2002

  2.Věk: 15 let

  3.Zkušenosti: Minecraft hraji už od roku 2012, takže tam nějaké ty zkušenosti jsou.

  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Vyznám se kompletně na webu GameTeamu, ať už jde o fórum, guildy, skiny, banlist apod. Na fóru jsem velmi často aktivní. A jak dlouho tu hraji ? Upřímně ani nevím, ale tak 3-4 roky :)

  5.Bývalé posty: Momentálně jsem trenér na Pokecraftu

  6. Proč chcete být helperem ?: Odpovědět na tuto otázku není tak lehké, jak by se mohlo zdát. Důvodů je hned několik. Helperkou se chci stát hlavně proto, aby se omezil počet hackerů na serverů, především na Annihilation, protože tam je hackerů nejvíce, ale samozřejmě chci, aby se nikde na GT žádní hackeři nevyskytovali :)

  7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Monika, chodím na střední školu do prváku. Na Ts3 jsem snad každý den, teda pokud je čas. Ráda si vždy pokecám a pomůžu ostatním hráčům.

  S pozdravem krásného dne a mnoho štěstí ostatním přeje Monča )
 • Jméno:Michalgo

  Věk:
  13

  Zkušenosti s Minecraftem:
  Znám hodně multiplayerových příkazů a umím je aktivně používat. Dále znám příkazy, které se na serveru používají velmi často - především umlčení, vykopnutí a zabanování hráče. Rovněž znám spoustu nepovolených modifikací a cheatů, tudíž se domnívám, že bez problémů poznám hackera od normálního slušného hráče.

  Znalost GameTeamu a jak dlouho tu hraju:Znám dobře, hraji tu cca od roku 2015;Dříve jsem si dával větší pauzy;Zkoušel jsem hrát i na jiných serverech, ale GameTeam, který je v top 3 nejlepších serverů v Česku a Slovensku, mě zaujmul nejvíce - především velkým množstvím funkčních a zábavných miniher a skvělou komunitou hráčů.

  Zkušenosti z minulých postů: Žádne nebyly

  Proč chcete být helperem:Chci být součástí projetku GameTeam, protože chci zpříjemnit hru všem hráčům na serveru, pomáhat jim, jak jen bude třeba a také omezit počet hackerů na serveru.

  Něco málo o sobě:Jmenuji se Michal a jsem na Základní Škole, baví mě hrát Minecraft a pomáhat lidem,banovat hackery a tím zpříjemňovat hru ostatním hráčům.Myslím si že by jsem byl přínosem pro GT.

 • Přeji dobrý den, zde je má přihláška na post helpera.

  1) Můj nick ve hře je Mob_Driver

  2) Je mi 15 let (za 2 měsíce 16).

  3) Minecraft hraji už cca 8 let od verze 1.8.1 beta a za tu dobu, co Minecraft hraji, jsem nasbíral hodně zkušeností jak z klasického vanilla Minecraftu, tak i z různých modifikací. Přeci je to jen dlouhá doba a dá se říct, že od té doby hraji aktivně jak singleplayer, tak multiplayer, který hraji především na GT. Prostředí GT je mi velmi známé, jelikož zde hraji již hodně dlouho - dá se říct, že zde hraji již od samého počátků GT, tudíž tak 6 let. Jsem proto detailně obeznámen se strukturou serveru – bez problému se vyznám ve hře, na TeamSpeaku a na webu. Originální Minecraft samozřejmě mám.

  4) Začínal jsem hrát na survival serveru, který se později stal GT Klasikem. Pokud si dobře pamatuji, tehdejší GT se skládal ze tří serverů - Klasik, Economy a Skyblock. Pamatuji si ještě starý web, na kterém bylo potřeba pro plnohodnotné hraní vyplnit tzv. noob test, který se skládal z pro mě dnes již triviálních 10 otázek. Přejděme ale dále. Na GT jsem byl u skoro u všech důležitých událostí - například nové lobby, přidávání miniher, map a jejich následné testování a mnoho dalších. Na každé z miniher jsem odehrál minimálně několik hodin, proto si myslím, že obecných zkušeností z prostředí GT mám dost, abych byl schopen vykonávat své povinnosti coby helper.

  5) Až na výjimky jsem nebyl na vysokých postech. Často jsem býval helper či builder, ale zastával jsem i vyšší posty, avšak to je minulost. V poslední době se nikde neangažuji, jelikož mi došlo, že to nemá cenu, jelikož se jednalo o projekty, které neměly žádný směr a budoucnost, a to je pro mě ztráta času. To, že šlo o špatné projekty, neznamená, že jsem na nich nenasbíral žádné zkušenosti, ba naopak. Umím na dobré úrovni pracovat se základními pluginy, tudíž se umím postarat o správný chod serveru. Rovněž jsem nasbíral zkušenosti ohledně týmové práce, a jelikož to na již zmíněných projektech nefungovalo příliš dobře, vím, v čem tkví chyby, které mohou týmovou práci brzdit, a vím také, jak se jich vyvarovat.

  6) Proč bych měl být helperem? Myslím si, že toho mám serveru co nabídnout. Jako helper jsem již působil, tudíž mám s tímto postem zkušenosti. Pokud jde o mé charakterové vlastnosti, mohu o sobě říci, že jsem zodpovědný, rozumný, ochotný pomáhat všem hráčům a klidný. Nestrannost při trestání hráčů je pro mě samozřejmostí a to je jedna z nejdůležitějších vlastností každého člena týmu. Vždy pečlivě zvažuji situaci a jsem schopen poznat, jaký trest si kdo zaslouží a jakou odpověď mu mám poskytnout – samozřejmě tím myslím slušnou a profesionální odpověď, která je v případě dotazů podložena argumenty. Jelikož jsem zkušený jak v samotném Minecraftu, tak v postech, které jsou součástí AT, tak mohu hráčům vždy poradit a pomoci tak, jak se od helpera očekává. Chci být helperem, jelikož mě pomáhání hráčům baví a naplňuje. Mám rád spravedlnost a chci hráčům na GT co nejvíce zpříjemnit hraní.

  7) A nyní něco o sobě: Jmenuju se František a rád hraju hry. Dost jsem si za posledních pár let oblíbil hru Minecraft, proto ji hraji v podstatě denně. Chodím do prváku na střední školu a studuji obor Informační Technologie. Rád pracuji s PC a pomáhám lidem s nejrůznějšími problémy jak ve hře, tak i mimo hru. Mým koníčkem je fotografování. Rád fotím a upravuji fotky. Na žádné kroužky momentálně nechodím, takže mám spoustu volného času. Mám funkční studiový mikrofon a umím na dobré úrovni ovládat program TeamSpeak 3 – tím chci říct, že ovládám základní funkce tohoto programu a jeho používání mi rozhodně není cizí. Na TS3 jsem denně a aktivní jsem i na spoustě sociálních sítí pro případ, že by mě někdo chtěl kontaktovat. Zároveň využívám sociální sítě a TS3 pro komunikaci s přáteli, se kterými si vždy užiji spoustu srandy.

  Jsem rád, že mám možnost podat si přihlášku na tento post. Helpeři jsou podle mě velice důležití pro chod serveru, jelikož někdo musí být hráčům k dispozici, pokud se potřebují na někoho obrátit. Jsem opravdu vděčný, že se mohu o post helpera ucházet – moc si této možnosti vážím.

  Děkuji za přečtení mé přihlášky a přeji hezký zbytek dne.
 • 1.  Krosta8

  2.  20 let

  3.  Minecraft hraji od prvního dne jeho koupě čili 16.8.2011. Specializoval jsem se hlavně na funkce redstone.

  4.  Hraji u Vás pravidelně od 17.8.2017. Nejprve jsem se seznamoval s funkcemi (global level, tokeny…), poté              jsem vyzkoušel různé minihry, které zde máte a následně jsem začal aktivně hrát na SkyBlocku. Každopádně nemám problém se během dne doučit vše potřebné, ačkoliv si myslím, že toho již nyní znám dost.

  5.  Začal jsem hrát na server Psycho-Project, kde jsem se po roce stal adminem a o necelý měsíc později spolumajitelem (server již neexistuje).
  Několik měsíců poté, co server byl zrušen, jsem si s pár přáteli založil vlastní, který běžel půl roku a na něm jsem měl možnost si vyzkoušet „řízení“ menšího serveru.

  S nástupem roku 2013 jsem si vytvořil vlastní modpack a pár měsíců poté jsem si s fanoušky založil modovaný server, kde pravidelně hrálo kolem 40 hráčů a vydržel zhruba tři měsíce, přičemž byl zrušen z důvodů financí.

  V polovině roku 2013 jsem nastoupil na Survival Games, kam jsem byl doporučen několika kamarády a zastával jsem nejprve pozici helpera, po měsíci Plugin mastera, kdy jsem pro server všechno s kamarádem nastavoval. 

  Koncem roku jsem se stal hlavním adminem, když jsem se pokusil rozjet nový projekt, který zahrnoval „dlouhodobě hratelný server“, ale dlouho to nevydrželo, protože měl být jen pro hráče s originálním Minecraft a chodilo tam denně sotva 30 hráčů. Odešel jsem pár měsíců po ukončení tohoto projektu.

  Mou poslední zkušeností byl server Craftmania, kde jsem zastával postupně helpera, admina a následně i hlavního admina. Tam jsem získal asi nejvíce zkušeností, když jsem měl na starosti admin team a částečně i činnosti okolo administrace server po boku majitele. Odešel jsem z důvodu nedostatku času (Nyní však tento problém nenastane, blíže mohu přiblížit při pohovoru).

  6.  Jak jsem předtím popsal, tak zkušeností mám dost a pomáhám hráčům pořád (nejen ohledně Minecraftu). Hlavním důvodem je ale to, že bych rád své zkušenosti zase někde uplatňoval, a právě váš server mi připadá jako tím správným místem.

  7.  Jsem studentem vysoké školy se zaměřením se na logistiku, kvalitu, řízení managementu a podnikovou ekonomiku. Dle mých přátel jsem perfekcionista a plánovač. Snažím se vše plánovat do detailu, a hlavně dělat věci efektivně. Mým koníčkem je badminton a libuji si v práci s Excelem.

  Nevím, jak moc se zde rozepisovat, proto jsem to zkrátil a případně nemám problém se o tom rozpovídat více v případě mého postupu na pohovor.

  Děkuji za přečteni,
  Krosta8

 • upraveno 12. September
  Ahoj podávám přihlášku o Helpera na serveru GT moc Bych byl rád za Helpera na jiném serveru jsem taky Helper.
  Nick:YT_david
  Věk:16
  Origo Minecraft:Ano mám origo MC
  Slušnost:Jsem na serveru GT slušny jako ribyčka 
  Zkušenosti:Mám stím dost zkušeností staral bych se o chat a pomáhal bych A-T
  Jak dlouho hraju GameTeam:1-2 roky
  Moc bych si přál být na serveru GT Helper je to můj sen a nej server  A doufám že se mi to splní.
  A doufám že vás stím neotravuji to je vše


  YT_david
 • 1.Nick ve hře:SnetyCZE
  2.Věk:15 Ale mam hlas jak 11 letý dítě :(
  3.Vaše skušenosti s Minecraftem:Minecraft hraju od verze 1.5
  4.Znalost prostředí GameTeamu a jak dlouho u nás hrajete:GameTeam znám celkem dobře,na GameTeamu
  hraji cca 1rok
  5.Zkušenosti z bývalych postů:žádný sem neměl :smile:
  6.Proč chcete být Helperem?:Protože mě štvou hráči co kazí hru
  7.Něco málo o sobě:Je mi 15 jak už sem říkal mám hlas jak malý dítě,bydlím na Mělníku,baví mě fotbal.

  Díky za přečtení
 •  Nick ve hře: KCcreeperNGU
  2. Věk: 14
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od verze 1.2.5 a Original jsem se stal od verze 1.3.1
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Gameteam hraju dlouho (nepočítám to) ale teď jsem měl problém s odcizením mého orig účtu na Minecraft.net, takže v posledních 2 měsících jsem minecraft nehrál (ukradli mi účet a změnili nickname na Graund_BBL)
  5. Zkušenosti z bývalých postů: Na serveru GameTeam jsem ještě žádný post neměl ale na ostatních serverech jesm jich měl mnoho, posledně jsem byl Helper na Tekkit serveru a FutureCraftu. (Měl jsem také svůj vlastní tekkit server který se stal špičkou CZ/SK Tekkit serverů)
  6. Proč chcete být helprem?: Rád pomáhám lidem a když hraji na GameTeam.cz moc helperů/adminů na serveru nehraje (Jsou na TS ale já bych rád byl každý den aktivní i na serveru + TS3) Aktivní bych mohl být denně (až na vyjímky) cca 4 hodiny v kuse. 
  7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Vojtěch a je mi 15 let, studuji zatím na ZŠ v 9. třídě, rád sportuji (basketball a časem i Fotball) Na počítači jsem dost  často, teď se snažím naučit C++ Builder a později se věnoval IT.

  Přeji pěkný den, Assassino01
 • upraveno 13. September
  ((Píšu přihlášku znovu, protože mi byly smazány komentáře.))

  1. Nick ve hře.-

  MoffFluen_
  2. Věk.-

  15let. (16.12 - 16let)
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem.-

  Zkušenosti s minecraftem mám takové, jaké bych chtěla mít. Ale bohužel už několik měsíců se držím na verzi 1.8 a výš se mi určitě chodit nechce. Minecraft hraji 8 let.
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.-

   Na vašém serveru oxiduju od roku 2014 a moje znalost prostředí GameTeamu je všelijaká.
  Nemůžu to přesně popsat. Ale znám všechno, co bych chtěla znát.

  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)-

  Byla jsem hodně krát Helperkou na serverech, co se drželi rok a po rozpadu jsem odešla a jednou jsem byla Adminkou. Byla jsem Helperka na serveru crazygame, který se teďkom topí.
  6. Proč chcete být helprem?-

  Já si myslím, že z minulých postu mi zůstalo aspoň kousek znalosti na to, abych se šla rozvíjet i dál a nepromarnila to. Za zkoušku to určitě stojí.
  7. Něco málo o sobě.-

  Jmenuji se Nikoli, pocházím z Ruska a momentálně žiju ve Španělsku. Co se týče Češtiny, tak si nemyslím, že ji mám tak špatnou na to, abych se kvůli pravopisným chybám nedostala někam dál. Ráda kreslím a tancuji, ale kvůli problémům v těle, díky kterým natolik moc hubnu,tak jsem musela se vším přestat. Přes prázdniny jsem se stala natolik liná, že nedokážu z postele vstát celý den. Jsem asi komunikativní, ale to musejí posoudit jinačí lidi. Mám hodně nepřátelů, ale někdo mi jednou řekl, ať si toho nevšimám a dělám, že jsou to moji kamarádi, co mě měli kdysi rádi. Jsem inteligentní pouze v některých věcech a taky mám ráda věrnost, spravedlivost a také upřimné lidi. Ráda se zastávám svých kamarádů a vezmu si jejich problém na sebe, aby to oni měli lehčí.


 • 1. Nick ve hře.-Honzip
  2. Věk.10
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem.hraju minecraft 4 roky
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.hraju tady 3 roky
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)nevím
  6. Proč chcete být helprem?protože si to přeju hodně dlouho
  7. Něco málo o sobě. hraju minecraft 3 roky a dal bych cokoliv zato že bych byl helper na gameteamu
 • Nick:
  Anne_Black (dříve WolfgirlTV)
  Věk:
  13 let (dva roky snad nevadí, vlastně mám za 2 měsíce 14 xddd) (šanci mi dát můžete u pohovoru ^^)
  Zkušenosti s mcpe:
  Hraju ho takové 3 roky, doporučil mi ho dobrý kamarád. Baví mě nejen hra, ale i tvorba skinů do mcpe atd. 
  Znalost GT a doba hry:
  GT znám celkem dobře, hraji na něm již 2 roky od Minetoxu, kdy bylo lobby strom a jela pouze anni xd
  Bývalé posty:
  Byla jsem v AT na více serverech, jako např. FakdCraft, MaxyCraft apod. 
  Nejčastěji jsem byla Builder, Helper, nebo Technik. Strašně ráda stavím ^^
  Celkem jsem byla v AT asi na 15 serverech. Z AT jsem nikdy neodešla, vždy ten server buď skončil nebo se do AT dostal Ricky_CZ, který mě vždy z AT vyhodil, ikdyž byl na nižší pozii než já -_- 
  Proč chci být helperkou?
  Jak jsem již asi říkala, (:D) miluju GT a štve mě, že je zde tolik hackerů.. Když se třeba někdo z AT objeví, všichni vypnou hacky a hrajou "nic netušit". Prostě bych s tím chtěla něco udělat, protože pak se např. Murderer nedá hrát, když mají hráči Ghost Hack a ty je nemůžeš zabít. 
  Chtěla bych prostě GT pomoci, ať už to bude jakkoli :)
  Něco málo o mně...
  Nesnáším spoustu lidí ve svém okolí, přátele mám spíš na internetu. Jsem Křesťanka, ale i EMO zároveň, miluju rockovou a metalovou hudbu, chtěla bych zhubnout, ale stejně miluju jídlo(marná jsem :DD), hraju 6 let na klavír a 1 rok jsem hrála na housle, zpívám, píšu na Wattpad(_AnneBlack_, doporučuji můj story Deníček 1 a 2), mám ráda dějepis a jazyky. Snad " krátké" info stačí :DD
 • upraveno 14. September
  1. Nick ve hře. - Ve hře hraju pod originálním účtem se jménem StuuSC.

  2. Věk. - Je mi 16 let.

  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju více jak 5 let . Minecraft znám perfektně (Znám chod hry,umím skoro všechny příkazy)

  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - Na Gameteamu hraji asi 2 roky , měl jsem problémy s ůčtem tak jsem na serveru dlouho nehrál ale ted jsem zase začel. Prostředí servru znám moc dobře .

  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zastával jsem pozici Moderátora na jednom nejmenovaném serveru cca 1 měsíc , důvod odchodu byl ten že mě v A-Teamu nebrali nikdy vážně .

  6. Proč chcete být helprem? - Mám rád GameTeam a většinu lidí co tu hraje.Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru ostatním tím že spamují nebo dělají všelijaké hlouposti,chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféru na servrech GT.

  7. Něco málo o sobě. - Jmenuju se Kristián a jsem studentem Střední škole v jednom poměrně malém městě v Karlovarském Kraji,ve volném čase rád hraji fotbal a ve velkém měřítku se věnuju Posilování.Poslední dobou se také okrajově zajímám o Fyziku.Jsem pozitivní a klidný člověk co nemá rád když Team nedrží spolu a snažím se zlepšit ve věcech co mám rád a baví mně.Minecraft hraju cca. 5 hodin za 1.Den (víc mi nedovolí povinnosti a ostatní ,,koníčky'').Aktivně využívám Ts3 a nemám problém ani se Skypem nebo jinou formou komunikace.
  • 1. Nick ve hře: Kingalek_cz

   2. Věk: 15

   3. Vaše zkušenosti s minecraftem:
   Hraji mc od verze 1.2.5

   4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.: Nevím přesně jak dlouho tu hraju na gt ale mám nahráno kolem 230Hodin. Prostředí znám celkem dost hraju nejvíce HS,Skywars,LuckyWars,BedWars,Creative a Planetky nebo jak se to jmenuje :smiley:  Hraji i dlaší ale nebudu to tady vše vypisovat. :smiley: 

   5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)Měl sem na pár servrech Helpera a Admina odchod byl kvůli tomu že na servrech hrálo málo lidí tak tak nebylo co dělat. Tady na gt nic sem ještě neměl proto to jud teď zkusit.

   6. Proč chcete být helprem?  Tak chtěl bych se stát helperem, protože tam chytám lidi (i děti) které nadávají lžou o věku a pak ty kecy ve smyslu znám se s Majitelem dám ti ban nebo můj táta je Majitel ti dá ban. 
    Banoval  bych čítry protože jak hraju celkem na gt tak na pvpečku atd.. mě už štve jak tam jsou čítři.

   7. Něco málo o sobě.  Jsem Tomáš vlastním originální Minecraft rád bych se stal na GameTeamu Helper jelikož mám pak náladu se zabít když tam chytám čítry. jinak hraji Fotbal a rád běhám. Hraji hry  League of legends Minecraft a někdy i starý cs 1.6 :smiley: 
 • upraveno 17. September
  1. Nick ve hře:ondrasek10

  2. Věk:12

  3. Vaše zkušenosti s minecraftem:hraji ho přes 5 let a zanam ho od prvniho spawnutí a  po konec

  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:znam vsechny minihry ale nejvice pokecaft a mam nahrano pres 1000 hodin na GameTeamu

  5. Zkušenosti z bývalých postů:zatim jsem nebyl

  6. Proč chcete být helprem?: chtel by jsem pomahat hrcum a postupe casu se dostat na admina a vilepsit pokecraft protoze Frita_,George_RR_Martin,XxTinkaxX,Lita,LuLuk nebývají moc aktivní

  7. Něco málo o sobje:kluk co chce zlepsoat svuj oblibeny server

  :)
 • 1. Nick ve hře: majkovicSK
  2. Věk: 15
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem: mám zkušenosti s minecraftem, hraju tu už asi 3-4 roky
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: znám už asi vše na GameTeam.cz, celkem 58 dnu mám odehráno
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu: aktuálne som ChatHunter na GameTeam.cz :)
  6. Proč chcete být helprem?: chcem pomáhať hráčom na GameTeamu :smile: 
  7. Něco málo o sobě: no... furt hrajem  len na GameTeamu, a som kludnej človek to je asi vše :D 

  -majkovicSK
   

 • 1. Nick ve hře.-MixCZ
  2. Věk.-15
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem.-mc hraju už 7 let ale od 11 pořádně to znamená WE. hračské servery a i svuj server.
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.-kolem 4-5 let
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)-byl jsem zk.helper na mideconu odchod kvuli nepříjemnému vedení.proto jse hlásím zde.
  6. Proč chcete být helprem?-umím nejlépe z všech funkcí byt helper takže je to hlavně kvuly tomu že na gameteamu je hodně hackeru a už mě nebaví tomu ustupovat takže bych chtěl pomoct.
  7. Něco málo o sobě.-mám čas každý den od 13:30 odpoledne až do večera.na mc jsem furt.chtěl bych hodně tuto pozici.Díky Marek Pavelka.
 • Ahoj chtel bych byt helperem protoze se mi vas serer hodne libi chodim tam za den nejmene 4 hodiny,je mi 13,hraji na tomto serveru 3 roky i vice nebudu davat bany kteri si to nezaslouzi treba ze se jim bugne neco a bude to vypadat ze lita tak si pockam priste jestli ma hacky to asi je vse.jmeno Mebaskill
 • 1. Nick ve hře.
     musicalcraftak
  2. Věk.
       14 let (snad  nevadí)
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
      Minecraft hraji od svých  9ti let a myslím že povědomí mám.
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
      Na GameTeamu hraji cca rok a půl
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
       Zatím žadné
  6. Proč chcete být helprem?
       Vždy když si chci zahrát Anni nebo 1v1 tak je tam spousta hackerů a v ban listu je jen konzole.
  7. Něco málo o sobě.
      Jsem člověk který miluje minecraft a . Mé koníčky je natáčení videí a hudba. Chodím na gymnázium a být v A-teamu byl vždy můj sen.
  • Dobrý den A-teame
   1. KubikM
   2.14-15
   3.hraju minecraft 3 roky
   o minecraftu vím velkou většinu informací
   (moc jsem nepochopil jak mám udělat tu přihlášku na helpera tak doufám že to mám dobře smiley 

 • Ahoj já jsem wartkor a chtěl bych se ucházet o Post helpera vím že nesplňuji věk ale za skoušku mi to stojí  vím že mám ban ale i tak si to podám
  1. wartkor
  2. 10
  3. minecrfaft hraju cca 2,5 roku hrál jsem na mobilu poté jsem přešel na PC kde pořád hraji
  4. na GT se celkem orientuji  nejčastěji jsem na Anhilation nebo bed wars
  5.  Nikdy jsem helper nebyl ale jsem majitelem serveru a znám příkazy ale helper jsem nikdy nebyl
  6. helperem bych chtšl být protože rád pomáhám hráčům a také bych rád mutoval sprosté hráče a že jich na GT fakt není málo!
  7. Jsem kluk  Rád hraji na PC a chodím ven sporty žádné nedělám teda dělám ale né sportovně ale jen tak kdyz se mi chce.
  //upozornění: Kdyz jsem se minule hlásil o post helpera neměl jsem ani origo ani TS3 ted uz mám oboje takže podmínky splnuji az na ten věk no :/
 • Dobrý den Má přihláška : 

  1. Rhd_Cz
  2. Věk : 15 v listopadu 16
  3. Vaše Znalosti Minecraftu : Hraju minecraft od 9 let Měl jsem přez 10 serverů kde jsem byl majitel a spoustu pozicí admina nebo helpera takže znám většinu příkazů
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. : Přez 3 roky něco málo pod 1000 hodin herního času Znám hlavně pokecraft kde se hlavně pohybuju a jinak teď hraju na normálním gameteamu spoustu miniher
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : Pokud se nepočítá vip tak neměl
  6. Proč chcete být helprem? Na gameteamu je spoustu hackerů a nováčků a hráčů co si chtějí zahrát na serveru kde nejsou HACKEŘI rád bych tyto hackery zabanoval takzvaně vyčistil server navíc rád pomáhám nováčkům radím lidem a pomáhám s těžkými věcmi
  7. Něco málo o sobě. : Dost často hraju gameteam no co si budeme chodím sem každý den minimálně 2x denně se podívám na forum jestli bych něco mohl vyřešit nebo alspoň poradit. Každý den jsem na gameateamu v rozmezí 6-10 hodin nenávidím hackery miluju gameteam :D a mám rád kebab 

  Předem děkuji s pozdravem Rhd4 nebo Rhd_Cz :D
 • Nick ve hre : galenac
  Vek 15 
  Znalost o Minecraftu : Minecraft uz hraju 4 roky hral jsem vsechny verze a myslim si zebych mohl bejt na SERVERU uzitecny
  Znalosti GameTeam: Uz jsem byl helper na jinych serverech a byl jsem tam docela uzitecny (oblibenym od majitele) a vice mene si myslim ze bych mohl pomahat lidem , GameTeam znam hodne a uz na nem hraju pres 3 roky a za tu dobu si myslim ze jsem to ho dost pochytal
   Zkušenosti z bývalých postů : zadne nebyli
  Proc chdi bejt helperem : chci pomahat lidem a odpovidat na otazky a take bych hral pokusil bych se bejt na TS ne na nejakych jinych sitich
  Neco malo o sobe : jmenuji se Tomas Rumler je mi 15 let  
  chdom do 9.tridy

 • 1.diversiti
  2.11
  3.Rad na minecrafte kontroluju lidi na ts3 gameteamu ci nepustaji hudbu,clownfish atd..... na serveru gt rad kontroluju nadavky ked tak napisu aby prestali a či hrači nemaju hacky atd.......  minecraft hraju 4-5rokov 
  4.na vašom servri mam odehranich približne 500hodin tak nieak som level 82 (vaš server je naj )
  5. nemal som ziadne posti ci co je to 
  6.chcem bit helper kvoli tomu abi sem pomahal hlavne vam abi tam neoli hekri abi všechni hrači hrali spravedlne atd.....
  7.rad hraju minecraft a kontroluju lidi ci nemaji hacky atd(uz em to psal :D ) rad se smeju chodim do 6 triedy som SK  a nevim dobre gramatiku lebo sa mi nechce pisat dlzne mekčene atd.... XD  (dakujem kebi ste ma prijmli :)
 • Nick na MC:Zussen
  Vek:14
  Minecraft uz hram od mojich 6 rokov ale na GameTeamu som zacala hrat ked som mala 9 a je to vyborny server.=) Na MC som kazdy den od max 3 do 9 aj viac v kuse bavi ma to
  Viac krat som bola aj helper na Qplay admin na GalaxiServer.Len  na GameTeamu velmi malo casu stravia ludia v A-Teame
  takze tak.Ale inak to server na ktorom sem byla. D
 • Nick:megaloos
  Věk:13let
  Minecraft hraju od 8let.Na GameTeamu sem hrál od 10let:)
  minecraft hraju každý den.Asi tak 5-6h. Deně věnuji MC.
  Znám GameTeam.cz jako své boty vým kde je vše např.Jeskyně tajná místa:) a td..
  Nikdy sem nebyl v Ateamu:(Ale chtěl bysem být když nebudu nevadí:( co se dá dělat:)
  Kdyby sem se stal helperem tak bych pomáhal lidím a nováčků a take hlídal aby se vždy při hře zůčasnilo co nejméně HACKERŮ!!
  Jsem kluk je mi 13jak sem říkal.Hraju rád fotbal a šachy.Sem i YouTuber točím na GameTeamu mám 12odběratel.Nechci se vychvalovat.
  A jmenuji se Mira. :) Doufám že mně vyberete tak Ahoj

  PS:Vým že sem už psal přihlášku ale to mi bylo 12let ted' mi je už13let zachvýli 14 asi za 20dní je mi 14let.Doufám že mně vyberete:) Tak čauko a Pozdravuju  MONTYHO!!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.