Příhlášky na pozici helpera

12122242627

Komentáře

•  Nick ve hře: KCcreeperNGU
    2. Věk: 14
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od verze 1.2.5 a Original jsem se stal od verze 1.3.1
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Gameteam hraju dlouho (nepočítám to) ale teď jsem měl problém s odcizením mého orig účtu na Minecraft.net, takže v posledních 2 měsících jsem minecraft nehrál (ukradli mi účet a změnili nickname na Graund_BBL)
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Na serveru GameTeam jsem ještě žádný post neměl ale na ostatních serverech jesm jich měl mnoho, posledně jsem byl Helper na Tekkit serveru a FutureCraftu. (Měl jsem také svůj vlastní tekkit server který se stal špičkou CZ/SK Tekkit serverů)
    6. Proč chcete být helprem?: Rád pomáhám lidem a když hraji na GameTeam.cz moc helperů/adminů na serveru nehraje (Jsou na TS ale já bych rád byl každý den aktivní i na serveru + TS3) Aktivní bych mohl být denně (až na vyjímky) cca 4 hodiny v kuse. 
    7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Vojtěch a je mi 15 let, studuji zatím na ZŠ v 9. třídě, rád sportuji (basketball a časem i Fotball) Na počítači jsem dost  často, teď se snažím naučit C++ Builder a později se věnoval IT.

Přeji pěkný den, Assassino01
  • upraveno 13. September
    ((Píšu přihlášku znovu, protože mi byly smazány komentáře.))

1. Nick ve hře.-

MoffFluen_
    2. Věk.-

15let. (16.12 - 16let)
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.-

Zkušenosti s minecraftem mám takové, jaké bych chtěla mít. Ale bohužel už několik měsíců se držím na verzi 1.8 a výš se mi určitě chodit nechce. Minecraft hraji 8 let.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.-

Na vašém serveru oxiduju od roku 2014 a moje znalost prostředí GameTeamu je všelijaká.
    Nemůžu to přesně popsat. Ale znám všechno, co bych chtěla znát.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)-

Byla jsem hodně krát Helperkou na serverech, co se drželi rok a po rozpadu jsem odešla a jednou jsem byla Adminkou. Byla jsem Helperka na serveru crazygame, který se teďkom topí.
    6. Proč chcete být helprem?-

Já si myslím, že z minulých postu mi zůstalo aspoň kousek znalosti na to, abych se šla rozvíjet i dál a nepromarnila to. Za zkoušku to určitě stojí.
    7. Něco málo o sobě.-

Jmenuji se Nikoli, pocházím z Ruska a momentálně žiju ve Španělsku. Co se týče Češtiny, tak si nemyslím, že ji mám tak špatnou na to, abych se kvůli pravopisným chybám nedostala někam dál. Ráda kreslím a tancuji, ale kvůli problémům v těle, díky kterým natolik moc hubnu,tak jsem musela se vším přestat. Přes prázdniny jsem se stala natolik liná, že nedokážu z postele vstát celý den. Jsem asi komunikativní, ale to musejí posoudit jinačí lidi. Mám hodně nepřátelů, ale někdo mi jednou řekl, ať si toho nevšimám a dělám, že jsou to moji kamarádi, co mě měli kdysi rádi. Jsem inteligentní pouze v některých věcech a taky mám ráda věrnost, spravedlivost a také upřimné lidi. Ráda se zastávám svých kamarádů a vezmu si jejich problém na sebe, aby to oni měli lehčí.

• 1. Nick ve hře.-Honzip
    2. Věk.10
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.hraju minecraft 4 roky
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.hraju tady 3 roky
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)nevím
    6. Proč chcete být helprem?protože si to přeju hodně dlouho
    7. Něco málo o sobě. hraju minecraft 3 roky a dal bych cokoliv zato že bych byl helper na gameteamu
  • Nick:
    Anne_Black (dříve WolfgirlTV)
    Věk:
    13 let (dva roky snad nevadí, vlastně mám za 2 měsíce 14 xddd) (šanci mi dát můžete u pohovoru ^^)
    Zkušenosti s mcpe:
    Hraju ho takové 3 roky, doporučil mi ho dobrý kamarád. Baví mě nejen hra, ale i tvorba skinů do mcpe atd. 
    Znalost GT a doba hry:
    GT znám celkem dobře, hraji na něm již 2 roky od Minetoxu, kdy bylo lobby strom a jela pouze anni xd
    Bývalé posty:
    Byla jsem v AT na více serverech, jako např. FakdCraft, MaxyCraft apod. 
    Nejčastěji jsem byla Builder, Helper, nebo Technik. Strašně ráda stavím ^^
    Celkem jsem byla v AT asi na 15 serverech. Z AT jsem nikdy neodešla, vždy ten server buď skončil nebo se do AT dostal Ricky_CZ, který mě vždy z AT vyhodil, ikdyž byl na nižší pozii než já -_- 
    Proč chci být helperkou?
    Jak jsem již asi říkala, (:D) miluju GT a štve mě, že je zde tolik hackerů.. Když se třeba někdo z AT objeví, všichni vypnou hacky a hrajou "nic netušit". Prostě bych s tím chtěla něco udělat, protože pak se např. Murderer nedá hrát, když mají hráči Ghost Hack a ty je nemůžeš zabít. 
    Chtěla bych prostě GT pomoci, ať už to bude jakkoli :)
    Něco málo o mně...
    Nesnáším spoustu lidí ve svém okolí, přátele mám spíš na internetu. Jsem Křesťanka, ale i EMO zároveň, miluju rockovou a metalovou hudbu, chtěla bych zhubnout, ale stejně miluju jídlo(marná jsem :DD), hraju 6 let na klavír a 1 rok jsem hrála na housle, zpívám, píšu na Wattpad(_AnneBlack_, doporučuji můj story Deníček 1 a 2), mám ráda dějepis a jazyky. Snad " krátké" info stačí :DD
  • upraveno 27. September
    1. Nick ve hře. - Ve hře hraju pod originálním účtem se jménem StuuSC.

2. Věk. - Je mi 16 let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju více jak 5 let . Minecraft znám perfektně (Znám chod hry,umím skoro všechny příkazy)

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - Na Gameteamu hraji asi 2 roky , měl jsem problémy s ůčtem tak jsem na serveru dlouho nehrál ale ted jsem zase začel. Prostředí servru znám moc dobře .

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zastával jsem pozici Moderátora na jednom nejmenovaném serveru cca 1 měsíc , důvod odchodu byl ten že mě v A-Teamu nebrali nikdy vážně .

6. Proč chcete být helprem? - Mám rád GameTeam a většinu lidí co tu hraje.Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru ostatním tím že spamují nebo dělají všelijaké hlouposti,chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféru na servrech GT.

7. Něco málo o sobě. - Jmenuju se Kristián a jsem studentem Střední škole v jednom poměrně malém městě v Karlovarském Kraji,ve volném čase rád hraji fotbal a ve velkém měřítku se věnuju Posilování.Poslední dobou se také okrajově zajímám o Fyziku.Jsem pozitivní a klidný člověk co nemá rád když Team nedrží spolu a snažím se zlepšit ve věcech co mám rád a baví mně.Minecraft hraju cca. 5 hodin za 1.Den (víc mi nedovolí povinnosti a ostatní ,,koníčky'').Aktivně využívám Ts3 a nemám problém ani se Skypem nebo jinou formou komunikace.

//AdminEdit.: Aktivni ban
    • 1. Nick ve hře: Kingalek_cz

2. Věk: 15

3. Vaše zkušenosti s minecraftem:
      Hraji mc od verze 1.2.5

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.: Nevím přesně jak dlouho tu hraju na gt ale mám nahráno kolem 230Hodin. Prostředí znám celkem dost hraju nejvíce HS,Skywars,LuckyWars,BedWars,Creative a Planetky nebo jak se to jmenuje :smiley:  Hraji i dlaší ale nebudu to tady vše vypisovat. :smiley: 

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)Měl sem na pár servrech Helpera a Admina odchod byl kvůli tomu že na servrech hrálo málo lidí tak tak nebylo co dělat. Tady na gt nic sem ještě neměl proto to jud teď zkusit.

6. Proč chcete být helprem?  Tak chtěl bych se stát helperem, protože tam chytám lidi (i děti) které nadávají lžou o věku a pak ty kecy ve smyslu znám se s Majitelem dám ti ban nebo můj táta je Majitel ti dá ban. 
       Banoval  bych čítry protože jak hraju celkem na gt tak na pvpečku atd.. mě už štve jak tam jsou čítři.

7. Něco málo o sobě.  Jsem Tomáš vlastním originální Minecraft rád bych se stal na GameTeamu Helper jelikož mám pak náladu se zabít když tam chytám čítry. jinak hraji Fotbal a rád běhám. Hraji hry  League of legends Minecraft a někdy i starý cs 1.6 :smiley: 
  • upraveno 17. September
    1. Nick ve hře:ondrasek10

2. Věk:12

3. Vaše zkušenosti s minecraftem:hraji ho přes 5 let a zanam ho od prvniho spawnutí a  po konec

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:znam vsechny minihry ale nejvice pokecaft a mam nahrano pres 1000 hodin na GameTeamu

5. Zkušenosti z bývalých postů:zatim jsem nebyl

6. Proč chcete být helprem?: chtel by jsem pomahat hrcum a postupe casu se dostat na admina a vilepsit pokecraft protoze Frita_,George_RR_Martin,XxTinkaxX,Lita,LuLuk nebývají moc aktivní

7. Něco málo o sobje:kluk co chce zlepsoat svuj oblibeny server

:)
  • 1. Nick ve hře: majkovicSK
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: mám zkušenosti s minecraftem, hraju tu už asi 3-4 roky
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: znám už asi vše na GameTeam.cz, celkem 58 dnu mám odehráno
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu: aktuálne som ChatHunter na GameTeam.cz :)
    6. Proč chcete být helprem?: chcem pomáhať hráčom na GameTeamu :smile: 
    7. Něco málo o sobě: no... furt hrajem  len na GameTeamu, a som kludnej človek to je asi vše :D 

-majkovicSK

• 1. Nick ve hře.-MixCZ
    2. Věk.-15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.-mc hraju už 7 let ale od 11 pořádně to znamená WE. hračské servery a i svuj server.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.-kolem 4-5 let
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)-byl jsem zk.helper na mideconu odchod kvuli nepříjemnému vedení.proto jse hlásím zde.
    6. Proč chcete být helprem?-umím nejlépe z všech funkcí byt helper takže je to hlavně kvuly tomu že na gameteamu je hodně hackeru a už mě nebaví tomu ustupovat takže bych chtěl pomoct.
    7. Něco málo o sobě.-mám čas každý den od 13:30 odpoledne až do večera.na mc jsem furt.chtěl bych hodně tuto pozici.Díky Marek Pavelka.
  • Ahoj chtel bych byt helperem protoze se mi vas serer hodne libi chodim tam za den nejmene 4 hodiny,je mi 13,hraji na tomto serveru 3 roky i vice nebudu davat bany kteri si to nezaslouzi treba ze se jim bugne neco a bude to vypadat ze lita tak si pockam priste jestli ma hacky to asi je vse.jmeno Mebaskill
  • 1. Nick ve hře.
       musicalcraftak
    2. Věk.
         14 let (snad  nevadí)
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
        Minecraft hraji od svých  9ti let a myslím že povědomí mám.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
        Na GameTeamu hraji cca rok a půl
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
         Zatím žadné
    6. Proč chcete být helprem?
         Vždy když si chci zahrát Anni nebo 1v1 tak je tam spousta hackerů a v ban listu je jen konzole.
    7. Něco málo o sobě.
        Jsem člověk který miluje minecraft a . Mé koníčky je natáčení videí a hudba. Chodím na gymnázium a být v A-teamu byl vždy můj sen.
    • Dobrý den A-teame
      1. KubikM
      2.14-15
      3.hraju minecraft 3 roky
      o minecraftu vím velkou většinu informací
      (moc jsem nepochopil jak mám udělat tu přihlášku na helpera tak doufám že to mám dobře smiley 

• Ahoj já jsem wartkor a chtěl bych se ucházet o Post helpera vím že nesplňuji věk ale za skoušku mi to stojí  vím že mám ban ale i tak si to podám
    1. wartkor
    2. 10
    3. minecrfaft hraju cca 2,5 roku hrál jsem na mobilu poté jsem přešel na PC kde pořád hraji
    4. na GT se celkem orientuji  nejčastěji jsem na Anhilation nebo bed wars
    5.  Nikdy jsem helper nebyl ale jsem majitelem serveru a znám příkazy ale helper jsem nikdy nebyl
    6. helperem bych chtšl být protože rád pomáhám hráčům a také bych rád mutoval sprosté hráče a že jich na GT fakt není málo!
    7. Jsem kluk  Rád hraji na PC a chodím ven sporty žádné nedělám teda dělám ale né sportovně ale jen tak kdyz se mi chce.
    //upozornění: Kdyz jsem se minule hlásil o post helpera neměl jsem ani origo ani TS3 ted uz mám oboje takže podmínky splnuji az na ten věk no :/
  • Dobrý den Má přihláška : 

1. Rhd_Cz
    2. Věk : 15 v listopadu 16
    3. Vaše Znalosti Minecraftu : Hraju minecraft od 9 let Měl jsem přez 10 serverů kde jsem byl majitel a spoustu pozicí admina nebo helpera takže znám většinu příkazů
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. : Přez 3 roky něco málo pod 1000 hodin herního času Znám hlavně pokecraft kde se hlavně pohybuju a jinak teď hraju na normálním gameteamu spoustu miniher
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : Pokud se nepočítá vip tak neměl
    6. Proč chcete být helprem? Na gameteamu je spoustu hackerů a nováčků a hráčů co si chtějí zahrát na serveru kde nejsou HACKEŘI rád bych tyto hackery zabanoval takzvaně vyčistil server navíc rád pomáhám nováčkům radím lidem a pomáhám s těžkými věcmi
    7. Něco málo o sobě. : Dost často hraju gameteam no co si budeme chodím sem každý den minimálně 2x denně se podívám na forum jestli bych něco mohl vyřešit nebo alspoň poradit. Každý den jsem na gameateamu v rozmezí 6-10 hodin nenávidím hackery miluju gameteam :D a mám rád kebab 

Předem děkuji s pozdravem Rhd4 nebo Rhd_Cz :D
  • Nick ve hre : galenac
    Vek 15 
    Znalost o Minecraftu : Minecraft uz hraju 4 roky hral jsem vsechny verze a myslim si zebych mohl bejt na SERVERU uzitecny
    Znalosti GameTeam: Uz jsem byl helper na jinych serverech a byl jsem tam docela uzitecny (oblibenym od majitele) a vice mene si myslim ze bych mohl pomahat lidem , GameTeam znam hodne a uz na nem hraju pres 3 roky a za tu dobu si myslim ze jsem to ho dost pochytal
     Zkušenosti z bývalých postů : zadne nebyli
    Proc chdi bejt helperem : chci pomahat lidem a odpovidat na otazky a take bych hral pokusil bych se bejt na TS ne na nejakych jinych sitich
    Neco malo o sobe : jmenuji se Tomas Rumler je mi 15 let  
    chdom do 9.tridy

• 1.diversiti
    2.11
    3.Rad na minecrafte kontroluju lidi na ts3 gameteamu ci nepustaji hudbu,clownfish atd..... na serveru gt rad kontroluju nadavky ked tak napisu aby prestali a či hrači nemaju hacky atd.......  minecraft hraju 4-5rokov 
    4.na vašom servri mam odehranich približne 500hodin tak nieak som level 82 (vaš server je naj )
    5. nemal som ziadne posti ci co je to 
    6.chcem bit helper kvoli tomu abi sem pomahal hlavne vam abi tam neoli hekri abi všechni hrači hrali spravedlne atd.....
    7.rad hraju minecraft a kontroluju lidi ci nemaji hacky atd(uz em to psal :D ) rad se smeju chodim do 6 triedy som SK  a nevim dobre gramatiku lebo sa mi nechce pisat dlzne mekčene atd.... XD  (dakujem kebi ste ma prijmli :)
  • Nick na MC:Zussen
    Vek:14
    Minecraft uz hram od mojich 6 rokov ale na GameTeamu som zacala hrat ked som mala 9 a je to vyborny server.=) Na MC som kazdy den od max 3 do 9 aj viac v kuse bavi ma to
    Viac krat som bola aj helper na Qplay admin na GalaxiServer.Len  na GameTeamu velmi malo casu stravia ludia v A-Teame
    takze tak.Ale inak to server na ktorom sem byla. D
  • Nick:megaloos
    Věk:13let
    Minecraft hraju od 8let.Na GameTeamu sem hrál od 10let:)
    minecraft hraju každý den.Asi tak 5-6h. Deně věnuji MC.
    Znám GameTeam.cz jako své boty vým kde je vše např.Jeskyně tajná místa:) a td..
    Nikdy sem nebyl v Ateamu:(Ale chtěl bysem být když nebudu nevadí:( co se dá dělat:)
    Kdyby sem se stal helperem tak bych pomáhal lidím a nováčků a take hlídal aby se vždy při hře zůčasnilo co nejméně HACKERŮ!!
    Jsem kluk je mi 13jak sem říkal.Hraju rád fotbal a šachy.Sem i YouTuber točím na GameTeamu mám 12odběratel.Nechci se vychvalovat.
    A jmenuji se Mira. :) Doufám že mně vyberete tak Ahoj

PS:Vým že sem už psal přihlášku ale to mi bylo 12let ted' mi je už13let zachvýli 14 asi za 20dní je mi 14let.Doufám že mně vyberete:) Tak čauko a Pozdravuju  MONTYHO!!
  • upraveno 26. September
    1. Nick ve hře: Nelaach

2. Věk:14 (V lednu mi bude 15)

3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji od verze 1.5.2, takže nějakou tu zkušenost mám.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GTčku hraji zhruba rok, za tu dobu jsem vyzkoušela téměř všechny minihry a nejčastěji se nacházím na prisonu.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Rok a půl zpět jsem byla Hl. helperka na jednom serveru, ale ten server se zrušil.

6. Proč chcete být helprem?  Chtěla bych pomáhat hráčům i celkově serveru.

7. Něco málo o sobě. Jmenuji se Nela a je mi 14 let, minecraft jsem začala hrát díky jednomu mému kamarádovi, který mi hru podrobně vysvětlil (Možná ne až tak podrobně, jelikož jsem si stěžovala majiteli serveru kde jsme hráli, že mi nejde vykopat bedrock :dizzy: ). A abych nezapomněla, také ráda sportuji, hraji házenou a hrála jsem fotbal, florbal a volejbal. Nějaké základní příkazy zvládám, ale pokud bych nějaké neuměla, tak se je ráda doučím :blush: 

Přeji pěkný den.
    -Nelách

• upraveno 26. September
    1. Nick ve hře:Honzip
    2. Věk.10
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.Minecraft hraju 3 rokyd
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.2 roky
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)helper 
    6. Proč chcete být helprem?protoze chci pomahat lidem na skvelim servere gameteam
    7. Něco málo o sobě.je mi 10 let hraju minecraft kvuli bracho ukazal mi ten minecraft
  • upraveno 30. October
    1. Nick ve hře: MrRemi

2. Věk: 14 (v prosinci 15)

3. Vaše zkušenosti s minecraftem: S Minecraftem mám docela velké zkušenosti! Minecraft hraji přes 6 let a stále mě to baví. Poznávám totiž nové minihry, lidi, ale hlavně super komunity! Doufám, že mě zkušenosti budou ještě přibývat a že Minecraft budu hrát ještě dlouho!

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GameTeamu hraju asi 2-3 roky. Stále přidáváte nové minihry a doplňky. Strašně jste mě potěšili s Hráčskými servery, protože mě fakt baví. 

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Byl jsem helprem. Já vlastně sám neodešel, server přestal fungovat a dlouho se nespustil. Tak už jsem ho neřešil a nestaral se o něj. Potom jsem mohl být adminem, ale jelikož jsem tam byl první den a zkoušel jsem nábor, tak mě nechtěli vzít. 

6. Proč chcete být helprem? Baví mně pomáhat lidem, který něco nevědí. Dále bych chtěl podpořit komunitu, kterou mám fakt rád a baví mě! Je to i nová zkušenost, kterou bych chtěl absolvovat.

7. Něco málo o sobě. Jmenuju se Tom. Jsem z vesnice z Pardubického kraje. Chodím na badminton, někdy na volejbal, folklorní a moderní tanec. Měl jsem ještě víc koníčků, ale kvůli času jsem je musel nechat. Na GameTeamu trávím celkem dost času, denně tak 3-4 hodiny, pokud mám čas, pokud moc ne, tak 1-2 hodiny. Originální Minecraft mám rok a půl a jsem rád, že ho mám, dává mi to víc možností.

Přeji pěkný den!
    - MrRemi

//AdminEdit.: Aktuální ChatHunterská přihláška.
  • upraveno 27. September
    Pls rosinka Helper je muj sen prosim ta ja ho strasne chci a na Minecrafte se volam SpeddyTV tak by som to chcel je to muj sen a je my 14 a hraju tam 2 roky FB:Dominik Coreja mam tam pikachua a hraji hadzanu
  • 1. Nick ve hře: SpeddyTV
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem:
     Veľmi dobre 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:
      2 roky
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):
     Nebol
    6. Proč chcete být helprem?:
     Pretože rád pomáham a ešte som nim nebol a rad by som to vyskúšal ale hlavne že chcem pomáhať a potom sa dostať aj vysie ak sa to bude dať. 
    7. Něco málo o sobě:
     Mám rad šport chodím na Kick Box už skoro 7 Rokou mam už 4 Víťazstva 
     zo šampionatou Europe do 70kg Svoj volny čas trávim pri počítači hranim rôznich hier Najobľúbenejšiou hrou je Minecraft,Cs,Garry's mod,Sims City a The sims. Chodím na strednú odbornú školu automobilovú Kde študujem karosára a som na 3+2 To je niečo malo omne Ak budete chcieť viac kludne sa spýtajte rad 
  • 1. Nick ve hře: MustMake
    2. Věk. 13 let (Chovat se umím dobře a pravopis ovládám)
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji už dlouho, jak na GT tak i na singleplayer) (Minecraft mám už od roku 2011)
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Hraji u vás cca 4 roky a nahraných hodin mám přes 500 (Nejvíce hraji na Serveru Sky Block)
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Na GT jsem nebyl na pozici vyšší než VIP.
    6. Proč chcete být helprem? Moc se chci stát členem GT A-teamu a baví mě pomáhat lidem a dělat věci pro lid. Chci zamezit urážkám a podvodům, které se např. na Sky Block dějí.
    7. Něco málo o sobě. Jsem kluk, pocházím z Moravy, je mi 13 let a mám moc rád Game Team a Server Sky Block a komunitu na Game Teamu. Mám Skype: MMCR a ts3 a mikrofon také :smiley: 

Děkuji Vám za přečtení a přeji hezký zbytek dne.
    S pozdravem: MustMake
  • 1. Nick ve hře.

Můj nick je Zuno1Cze.

2. Věk.

Je mi aktuálně 15 let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem.

Mám poměrně bohaté zkušenosti, hraji ho  už od verze 1.5.2.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.

Aktivně hraji všude (kromě Creative, ale někdy i tam zajdu.)   

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)

Byl jsem hodně krát Helper,Admin,Builder na serveru Detro-Craft (Možná se jmenuje jinak dlouho jsem tam nebyl.) 

6. Proč chcete být helprem?

Chci pomáhat lidem a poté dostat na Moderátora.

7. Něco málo o sobě.

Takže. Je mi 15, Chodím do deváté třídy, Jsem z Moravy, Rád pomáhám.
    Aktuálně jsem na pozici ChatHunter
    Více informací mě nenapadlo snad to nebude vadit.

Děkuji za přečtení.
    Zuno

• 1. Nick ve hře. - PheterPey
    2. Věk. 17
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. výborne (95%)
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. poznám na GT úplne všetko hrám tu cca 2-3 roky
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) nebol, momentálne som ChHunter
    6. Proč chcete být helprem? Bavý ma pomahať ľudom (hráčom) a snažiť sa zdokonalovať čím viac a viac a podporiť komunitu GT  
    7. Něco málo o sobě. Som jednoduchý chalan, baví ma šport, kamaráti, bmx, scateboarding, a v ostatnom čase som na GT serveru, študium - IT - mechanik počitačových sieti.
  • 1. Nice ve hře : KikinCZ

2. Je mi : 14 let

3. Mám docela vysokou znalost býval jsem v Admintýmu na různých serverech párkrát hostoval.

4. Je to založené na MiniHrách. Hrál jsem předtím zde jen kvůli minihrám s kamarády ale poté jsem tu už asi 1 měsíc skoro nonstop aktivní

5. Býval jsem Helper,Admin,Sp.Majitel,Majitel Párkrát jsem hostoval nastavoval programoval pluginy atd.

6. Strašně mě baví pomáhat lidem kteří si neví rady co s čím a pak kvůli vysoké aktivitě.

7. Jmenuji se Kryštof Hušák bydlím v okolí K.Varů chodím do 9. třídy strašně rád pomáhám,občas se naštvu a trucuji dokud to nevyprchá,jsem komunikativní a hodně aktivní na počítači.

• můj nick je nečekaně zybazoubek
    • je mi 15
    • minecraft hraji necelý rok, ale myslím že si vedu dobře
    • hraji na gameteamu od té doby co mám minecraft ( a mám 92. lvl)
    • ještě jsem post neměl (maximálně na HS xD)
    • chci být help, protože mám už docela známost a taky chci mít něco za nickem :)
    • jmenuju se David a jsem z Libereckého kraje, na minecraftu jsem skoro pořád, hraji fotbal, florbal a závodně šachy.
  • upraveno 28. October
    1. Nick ve hře: SKgamerCZ
    2. Věk: 15 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Umím hodne príkazu a všechno s WorldEditu
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GT hraju asi 3 roky. A GameTeam je jeden s nejlepších servrú.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): -
    6. Proč chcete být helprem? :na vašem serveru být helperem je užasné chci pomáhat lidem na gameteamu
    7. Něco málo o sobě. Jmenuji se petr, sem ze Slovenska ale nahodou umim moc dobre česky. Bydlim ve vesnici. Chodím na strednu elektrotechniskú školu do prvního ročníka. Chodim na krúžek opravy a údržby PC.

//AdminEdit.: Zdravím, momentálně nedostatečná aktivita.

• upraveno 28. October
    Je mi 16 roků momentální
    Gameteam hraju od malička/od 7 roků
    Nacházím hackery
    Nesnáším hackery :s

Byt helperem je muj sen tak snad se to povede doufám fto <3

//AdminEdit.: Zamítnuto
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.