Příhlášky na pozici helpera

12627293132

Komentáře

• @Zussen V přihlášce, kterou jsi psala 1.1.2018 jsi uvedla, že ti bude za 2 měsíce 16. Uběhlo 22 dnů a už je ti 16. Jak to děláš? 
  • 1. Nick ve hře: KilledYouCZ
    2. Věk: 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Hraju minecraft už 6 let
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GameTeamu hraji 3 roky (zhruba)
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Byl jsem Vedení na menším serveru
    6. Proč chcete být helprem: Protože mě tato pozice baví
    7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Filip Šubert pocházím z Brna a mé záliby jsou: Hraji fodbal a hodně volného času hraji minecraft . 
    Předem děkuji za odpověď
  • upraveno 15. March
    Edit Rosinka: Děkujeme za přihlášku, nedostačující věk 10 let.
  • 1. TheELeave
    2. 15
    3. Hraju kolem 7 let. a u vás jsme odehrál přes 500 hodin, s tím že jsem střídal ůčty (ztráta hesla)
    4. Gameteam znám dobře, ale vždycky se můžu zlepšit, co si pamatuju nikdy jsem nebyl zabanován (pokud jo tak jsem hrál přes Warez Launcher) a nyní mám lv. 20
    5. Byl jsem u vás (u Friti) Trenér, Následná rozepře a vyhození z postu.
    6. Hraju tady dlouho (ja vím hodiny u mně neodpovídají) a myslím že mám dost co nabídnout (z mojich pi****n se někdy ukáže něco NICE)
    7. Všechno Jsem Řekl (Doufám) 
                                                                                                                     Hodně Nudy Při Čtení Tehle
                                                                                                                                    Rakoviny                                                                                                                                  (Včetně mojí)
  • upraveno 15. March
    Edit Rosinka: Děkujeme za přihlášku, nedostačující věk 13 let.

• upraveno 15. March
    Edit Rosinka: Děkujeme za přihlášku, nedostačující věk 13 let.
  • chtěl bych být helperem
    1.wirek
    2.15 v březnu 16
    3.minecraft hraju 4 roky
    4.hraju u vás na serveru 3 roky
    5.ne
    6.chci,aby se na vašem serveru hrálo co nejlíp
    7.hraju florbal minecraft hraju každý den a mám team speak i skype

• 1. Nick ve hře. - Ve hře hraju pod originálním účtem se jménem Killer

2. Věk. - Je mi 16 let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju více jak 5 let . Minecraft znám perfektně (Znám chod hry,umím skoro všechny příkazy)

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - Na Gameteamu hraji asi 2 roky , měl jsem problémy s ůčtem tak jsem na serveru dlouho nehrál ale ted jsem zase začel. Prostředí servru znám moc dobře .

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zastával jsem pozici Moderátora na jednom nejmenovaném serveru cca 1 měsíc , důvod odchodu byl ten že mě v A-Teamu nebrali nikdy vážně .

6. Proč chcete být helprem? - Mám rád GameTeam a většinu lidí co tu hraje.Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru ostatním tím že spamují nebo dělají všelijaké hlouposti,chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféru na servrech GT.

7. Něco málo o sobě. - Jmenuju se Kristián a jsem studentem Střední škole v jednom poměrně malém městě v Karlovarském Kraji,ve volném čase rád hraji fotbal a ve velkém měřítku se věnuju Posilování.Poslední dobou se také okrajově zajímám o Fyziku.Jsem pozitivní a klidný člověk co nemá rád když Team nedrží spolu a snažím se zlepšit ve věcech co mám rád a baví mně.Minecraft hraju cca. 5 hodin za 1.Den (víc mi nedovolí povinnosti a ostatní ,,koníčky'').Aktivně využívám Ts3 a nemám problém ani se Skypem nebo jinou formou komunikace.
  • upraveno 30. January
    . Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.) Přezdívky mám jen krrral (To jak se jmenuji tak za ten nick "Nehraji"
    2. Věk. 15 Let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.Mám hodně zkušeností umím s Redstonem s Hráči s Příkazy a s Hackery (Umím je rozpoznat :}) Hraji MC od Verze .1.5 - 1.1.2
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.Umím hodně věcí rozpoznat hackera Atd. Hraju u vás 1-2 Roky myslím
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)Byl jsem Helper na server (IP: Play.Survival-Games.cz) A byl jsem eště na CraftManii Helper (Play.CraftMania.cz)
    6. Proč chcete být helprem? Chci být Helperem protože chci pomáhat hráčům hlídat server a být hodný
    7. Něco málo o sobě. Jmenuji se Lukáš je mi 15 Let Moje koníčky sou Fotbal,Hudba,Hry,Sport, Jsem po základní škole (Nebudu ji zveřejnovat Promiňte :})
    To by bylo vše Přeje hezký den Lukáš.

• 1. Nick ve hře: (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.)
    Momentálně hraji za svůj originální Minecraft, kde mám nick MrRemi, dříve jsem hrál za Hypnoidz, když jsem ještě neměl zakoupen originální Minecraft.

2. Věk:
    Je mi 15 let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem:
    Zkušenosti mám docela velké. Minecraft hraji od verze 1.5.2 a stále mě baví a doufám že ještě dlouho bude. Hlavně když poznávám nové lidi, komunity a minihry.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:
    Podle GameTeam vysvědčení u Vás hraji 3 roky. Stále mě to u Vás baví, protože přidáváte pravidelně nové minihry. Jenom mě trošku mrzí smazání minihry RocketWars, která mě opravdu bavila!

5. Zkušenosti z bývalých postů: (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    Byl jsem helperem na serveru kámoše. Server skončil, protože nebylo moc lidí v A-Teamu a lidi nebyli hráči, kteří by si chtěli zahrát nějaké minihry nebo survival.

6. Proč chcete být helprem?
    Chtěl bych pomoct komunitě, která mě opravdu baví. Dále mě baví pomáhat lidem, kteří si neví s něčím rady. Jste docela slavný server, takže by to pro mě byla nová zkušenost.

7. Něco málo o sobě:
    Jmenuji se Tom. Bydlím ve východních Čechách. Už nějaký ten rok hraji badminton a chodím na moderní a folklorní tanec. Originální Minecraft budu mít za chvíli 2 roky. Jsem rád, že ho mám, protože jsem si mohl vyzkoušet minihry, jako třeba TIMV (HiveMC) nebo GetDown (Rewinside). Na GameTeamu jsem strávil docela dost času, kterého vůbec nelituji.

Přeji hezký večer!
    - MrRemi!
  • upraveno 15. March
    Edit Rosinka: Děkujeme za přihlášku, nedostačující věk 14 let.
  • 1.racek9 (originální)
    2. 16
    3. Co jsem si stáhl minecraft hledal jsem servery a druhý který mi vyrazil byl Gameteam.
    4. Na GT hraju od 1.7.
    5. ...
    6.Chci aby cheaterové nekazily hru ostatním. Vím že jsem dříve byl hacker, ale 
    přešel jsem na normální minecraft. Chci dokázat hackerům že hackovat není pravá zábava a aby nekazily hru ostatním. Děkuji!!!!
    7. Býval jsem hacker ale už nehackuji. Někdy za mě hackoval bratranec ale já si proto změnil heslo aby mě s tím neotravoval. Jak jsem již psal v 6. tak to že" chci dokázat hackerům že hackovat není pravá zábava a aby nekazily hru ostatním.
  • 1. Nick ve hře.  Dudy_SVK
    2. Věk. 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Viem rozpoznať hackerov, a viem dobre pvp.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Hrajem na serveri už 5 rokov, ale skoro stále si mením nicky nicky napr. : Adamkocubesvk, valkosk, dudy_27, dudy, 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) Bol som jeden čas Helper na Flex-Games  mohol som byť už Elitní Helper. Ale odišiel som, pretože ma to tam nebavilo.
    6. Proč chcete být helprem? Chcem pomôcť serveru k zlepšeniu. :)
    7. Něco málo o sobě. Moje meno je Adam, hrajem futbal. Väčšinu času trávim u počíťača. Som študent v poslednom ročníku na Základnej škole. Som priateľský nápomocný.. :)
  • 1. Nick v hre: xX69adamXx (warez 69adam)
    2. Vek: 16 (zachviľu mi bude 17).
    3. Vaše zkúsenosti s Minecraftom: Minecraft hrám už od verzie 1.1, tak niake tie zkúsenosti mám.
    4.Znalosť prostredie Gameteam.cz a ako dlho u nás hráte: Na GameTeam.cz hrám skoro 2 roky a myslím, že prostredie Gameteam.cz poznám celkom dobre.
    5. Zkúsenosti z bývalých postov (pokiaľ niake boli, dôvod odchodu): Zatiaľ som nikde nebol v A-teame, ale aktuálne som ChatHunter na vašom servery.
    6.Prečo chcete byť Helperom: Helperom chcem byť preto, lebo rád pomáham hráčom, keď niečo nevedia.
    7.Niečo málo o vás: Volám sa Adam, pochádzam zo Zvolena, chodím na strednú automobilovú školu, vo voľnom čase hrám hry, športujem - konkrétne cvičím.
  • Nick Ondra2007                                                                                                                                                           
    věk skoro 15 
    minecraft hraju 6 let umím toho celkem dost na gameteamu hraju 1rok a půl
    z jednoho serveru jsem odešel z AT kvůli nedostatku hráčů a neustálému hádání
    chtěl bych pomoct gameteamu s hackerami
    bydlím v Plzni a ve škole mam nejradši matiku. doufám že mi přijmete :) děkuji
  • upraveno 15. March
    EDIT Rosinka:  Pozici helper není jen o banování, tvá přihláška se mi moc nelíbila a proto jí zamítám. Příjemnou hru.

• upraveno 15. March
    Edit Rosinka: Děkujeme za přihlášku, nedostačující věk 14 let a dále potřebuji klidné a trpělivé lidi, tvé rozčilování by mému teamu moc neprospělo.

Pěkný den Rosinka
  • upraveno 15. February
    1. Nick ve hře: smatlal
    2. Věk: 16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: velmi dobre a jsem helper na jednom servery a hrajuho 5 let
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: znalosti byl jsem tu každy den a chakt mim znalost z hračí i z adminy a hrajutu 1 rok
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):byl jsem helper na jedmon serveru a bul jsem strašně dobry i hračí chtěli mi něco dat 
    6. Proč chcete být helprem:hlavně kvuli toho že chci pomahat lidem jak s věci tak s radami
    7. Něco málo o sobě: je mi 16 chodim na střšdní bidlym v havířově a mam rad minecraft (hrajuho hodně) a mam zviřata psa kralika křečka
  • upraveno 15. March
    Edit Rosinka: Děkujeme za přihlášku, nedostačující věk 12 let.
  • upraveno 15. March
    EDIT Rosinka: Zdravím v každé přihlášce co jsi sem poslal píšeš jiný věk a já v teamu lháře nechci. Tvá přihláška zamítnuta.
  • 1. Nick ve hře: smatlal
    2. Věk:16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem:velmi dobre jsem helper jednoho serveru
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:už ho hraju 1 rok
    5. Zkušenosti z bývalých postů: jsem helper jednouho serveru
    6. Proč chcete být helprem: chci pomahat lidem a řešit problemi s hračí
    7. Něco málo o sobě: je mi 16 let,mam rad čokoladu a salsu
  • 1.Nick ve hře : Kichii_ (Shy_y)
    2.Věk 22
    3.Vaše zkušenosti s minecraftem: Jsou to už více jak léta hraní MC a rád hraji.
    4.Znalost prostředí GT a jak dlouho u nás hrajete : Já zde hraji dost často jakožto rád pomáham lidém, který si nevědí rady, na tomhle servru pusobím pul roka a pár měsícu.
    5.Zkušenosti z bývalých postu : Jo mnoho lidi ví, byl jsem Administrátorem už mnoho serveru mezi nimi je i jeden originální a pusobil jsem v něm 1 rok z duvodu, že jsem neměl dostatek času jsem musel bohužel odejít a vyskoušet do zde.
    6.Proč chcete být Helprem : Práce helpra mě napľňá udělat hráčem radost nebo řešit problémy, s kterými si hráči nevědí rady.
    7. Něco o sobě : Jsem 22 letý muž, který hraje Minecraft a baví ho to. Programuji i s javou a dělám ruzné věci víc mě baví pozice Helpra nebo Admina, nu ale najde se chvilka kdy si něco naprogramuji abych měl radost, vlastním 10ti slotovej server na testování mích pluginu a beru to jako koníček. Mám rád hudbu, spravedlnost i adekvátnost. 
  • upraveno 15. March
    EDIT Rosinka: MCPE má přihlášky jinde zkus popátrat. Pěkný den
  • 1. Nick ve hře : Mokoloko
    2. Věk : 17 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem : Moje zkušenosti  jsou takové ,že hraju minecraft cca 5 let. Rád jsem vždy pomáhal na serverech s menším počtem hráčůJednou jsme s kamarádem zkoušely postavit svůj server ,ale bohužel to nevyšlo. Co se týče staveb byl jsem hodně kreativní a někdy by se tomu dalo říkat i abstraktní umění. Pokaždé to však dopadlo dobře. Vždy jsem hrál radši modované servery nebo s něčím extra co jiný server neměl. Minihry jsem taky hodně hrál např.: skywars,bedwars.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete : Myslím si ,že se GameTeamu docela vyznám jak na webu tak i v prostředí klasického herního světa. Hraju u vás zhruba 2 roky. Začínal jsem na Dronex Klasiku kde jsem hrál minimálně rok a mám tam dosud svou původní resku. Nahráno co se týče portálu GameTeam tak mám 210 hodin. Beru to tak ,že na klasickém GameTeamu mám nahráno 201 hodin a zbytek hodin je zhruba PokeCraft.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : Žádné předešlé posty krom toho že jsem si zakládal server jsem neměl. Možná jeden ale ten server byl nenavštěvovaný takže by se tomu nedalo tak říkat (nebyl to můj server)
    6. Proč chcete být helprem : Helperem bych se chtěl stát z důvodu věcí na forum co jsou nedořešený. Dále bych rád chtěl pomáhat na serverech jak modovaných tak normálních. 
    7. Něco málo o sobě : Jsem svobodný, bez koníčků. Jsem vstřícný a milý na každého normálního člověka. Když potkám tupce ,dokážu se slušně naštvat. Času na hraní mám fůru tak mě neváhejte kontaktovat.
  • 1. Nick ve hře: xzale
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od verze 1.8.9 a Original jsem se stal od verze 1.3.1
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Gameteam hraju dlouho (nepočítám to) ale teď jsem měl problém s odcizením mého orig účtu na Minecraft.net, takže v posledních 2 měsících jsem minecraft nehrál (ukradli mi účet a změnili nickname na MinecraftNoob)
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Na serveru GameTeam jsem ještě žádný post neměl ale na ostatních serverech jesm jich měl mnoho, posledně jsem byl Helper na SkyFlex. (Měl jsem také svůj vlastní tekkit server který se stal špičkou CZ/SK Tekkit serverů)
    6. Proč chcete být helprem?: Rád pomáhám lidem a když hraji na GameTeam.cz moc helperů/adminů na serveru nehraje (Jsou na MC ale já bych rád byl každý den aktivní i na serveru + MC) Aktivní bych mohl být denně (až na vyjímky) cca 4 hodiny v kuse. 
    7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Vojtěch a je mi 15 let, studuji zatím na ZŠ v 10. třídě, rád sportuji (Fotbal časem i  Florbal) Na počítači jsem dost  často, teď se snažím naučit  
  • 1. Nick ve hře: xzale
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od verze 1.8.9 a Original jsem se stal od verze 1.3.1
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Gameteam hraju dlouho (nepočítám to) ale teď jsem měl problém s odcizením mého orig účtu na Minecraft.net, takže v posledních 2 měsících jsem minecraft nehrál (ukradli mi účet a změnili nickname na MinecraftNoob)
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Na serveru GameTeam jsem ještě žádný post neměl ale na ostatních serverech jesm jich měl mnoho, posledně jsem byl Helper na SkyFlex. (Měl jsem také svůj vlastní tekkit server který se stal špičkou CZ/SK Tekkit serverů)
    6. Proč chcete být helprem?: Rád pomáhám lidem a když hraji na GameTeam.cz moc helperů/adminů na serveru nehraje (Jsou na MC ale já bych rád byl každý den aktivní i na serveru + MC) Aktivní bych mohl být denně (až na vyjímky) cca 4 hodiny v kuse. 
    7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Vojtěch a je mi 15 let, studuji zatím na ZŠ v 10. třídě, rád sportuji (Fotbal časem i  Florbal) Na počítači jsem dost  často, teď se snažím naučit  
  • 1. Nick ve hře. (V případě, že jste hráli i na jiných přezdívkách, uveďte všechny.) - _Tem0s
    2. Věk. - 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - celkem hraju minecraft dlouho
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - hraji u vás celkem 5 měsíců :)
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - měl jsem post jenom na HS, takže trochu vím co mám dělat :)
    6. Proč chcete být helprem? - chtěl bych pomáhat helperům/modům/a hráčím na serveru
    7. Něco málo o sobě. - hraji nejvíce minecraft, cílem v životě je že bych se chtěl stát dobrým malířem :) a koníček je vaření.

• upraveno 2. March
    NÁBOR - HELPER

NICK > ValtorLP
    VĚK > 15 let
    ZKUŠENOSTI > Minecraft už nějakou tu dobu hraji, a mám docela velké zkušenosti, co se týče příkazů, apod..
    ZNALOSTI  GT > Na serveru někdy hraji docela často, server znám 2 roky,  rád hraji Parkour nebo Prison..
    ZNALOSTI POST > U vás jsem ještě větší hodnost jak hráč nebyl, ale na ostatních serverech už ano..
    PROČ HELPER > Baví mě komunikovat s lidmi a hlavně pomáhat, umím s příkazy, jsem aktivní celý den, ...
    O MNĚ > Je mi 15, jsem aktivní celý den, jsem muž, umím s lidmi dobře komunikovat, nejsem hloupý, s některými od vás z A-Teamu už si rozumím, sport u mě zrovna nevede, čas spíš věnuji na počítači, nebo budoucí prací u vás..
    EMAIL > Valtorek508@seznam.cz

Děkuji za rychlou odpověď a přeji pěkný zbytek dne..
    S pozdravem.. Valtor
  • AriesaAriesa
    Helper
    upraveno 15. March
    Želám pekný deň,

chcela by som Vás upozorniť na skúseného hráča 19049604, za ktorého bude najlepšie hovoriť jeho práca v prospech GT:

http://forum.gameteam.cz/profile/discussions/3528/FireBladeCZ

190tku poznám dlho, má príjemné vystupovanie a keď potrebujem pomôcť, chodím za ním ako mnohí ďalší. Jediný dôvod, prečo nepodáva prihlášku je, že ctí podmienky a uvedomuje si, že má zápis v banliste. Ten zápis však viac vypovedá o jeho aktivite a nahratých hodinách a nie o obchádzaní pravidiel. Napriek možnosti, prejsť z warezu na originálny účet s novým nickom, toto nevyužil. Aj keď by mu to dovolilo podať prihlášku do AT s čistým štítom ...

(Viem že záujem a schopnosti má. Nevidela som vhodnejšiu kategóriu, ako Vás na 190tku nasmerovať. Týmto ho nechcem zvýhodniť a môj príspevok mu v žiadnom prípade nemá ublížiť. Ďakujem za pochopenie.)

Držím palce Nevypočítateľný  ;) , a verím v skúsenosti AT pri výbere uchádzačov.
    Ariesa_ 

• 1. Nick ve hře: 19049604
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji od verze 1.5.2, takže téměř 5 let.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: GameTeam byl můj 1. server který jsem kdy navštívil a hned mě začal bavit Klasik, kde jsem potkal super lidi a hraji tam do teď. Občas také zajdu na SkyBlock,  Prison pro trochu pvp nebo minihry s friends :). Server znám dobře, hraji tu něco kolem 3 let a mám odehráno 158 dnů.
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Býval jsem admin na jednom malém, již zaniklém serveru, takže jsem něco málo pochytil. 
    6. Proč chcete být helprem: Rád pomáhám hráčům, když něco potřebují a chtěl bych pomoct admin teamu s jejich prací.
    7. Něco málo o sobě: Je mi 15 let, studuji na gymnáziu a bydlím v královohradeckém kraji. Na GT hraji aktivně, ts3 a mikrofon mám.

Vím, že nesplňuji podmínku žádného banu, ale už je to dávno, proto bych vás chtěl poprosit o prominutí :/

už nemám co dodat jelikož @Ariesa ; to kousek nademnou popsala docela hezky :p o:)
                                                                                                                                                                                                                      -Váš FireBladeCZ
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.