Příhlášky na pozici helpera

1232425262729»

Komentáře

• 1. Nick ve hře.  [namam origo odcudzili miho tak pouzivam warez] noboss společný učet so bratom potom si vytvořil vlastní učet hrame na společným pc takže multi učti na mojom pc niesu
    2. Věk. za nedlho 14 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. hram od 1.2.5
    6. Proč chcete být helprem? hraval som všetky minihry ale teraz hram prevažne skyblock 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) mal som iba vlastni server 2 roky
    6. Proč chcete být helprem? chcem pomať druhém na servery 
    7. Něco málo o sobě. volam sa Richard Šechný mam 13 rokou .Na počitač chodim cez vikendy a cez sviatky elbo ked som chory :D
    koničky: futball basketbal
  • upraveno 5. January
     1.Nick: TigeeeerLP123, TigerLP123 (Na TigerLP123 nehraju)

2. Věk: 13 (v dubnu mi bude 14)

3. Zkušenosti s MC: Minecraft hraji od verze 1.7 

4. Znalosti prostředí GT: Na GT hraju když tu ještě bylo Agar.io :D (Ano že jsem možná někde psal něco jiného, ale teď jsem si vzpomněl že si pamatuji když tu bylo Agar.io)

5. Zkušenosti z Bývalých postů: Byl na jednom serveru Admin, ale server už neexistuje.

6. Proč chcete být Helper ?: Protože rád pomáhám lidem ohledně příkazů a dalších věcí a nemám rád hackery.

7. Něco o mě: Takže jmenuji se Honza. Rád hraji na počítači, ale dělám i jiný aktivity jako je karate (které dělám několik měsíců). Rád chodím i ven s kamarády třeba někam na park, nebo jen tak do přírody. Jinak ano vím že jsem dostal ban, ale byl jsem jenom glitchnutej do blocku na EggWars a AntiCheat mi dal bez upozornění rovnou ban. Jinak jsem přísně proti hackerům. Jinak jsem vcelku optimistický člověk a dokážu si jak se sebe tak i z kamarádů udělat srandu (Takže pokud vás někdy urazím tak to myslím ze srandy) 

Jinak se omlouvám za gramatické chyby.
  • Zdravím, rád bych se ucházel již po třetí o místo Helpera.

1. Nick ve hře: DR0NZER
    2. Věk: 14 co nevidět 15
    3. Zkušenosti: Celkem velké, ohledně pluginů atd. moc ne
    4. Znalost prostředí GameTeam: Ano znám, hraju zde již kolem roku
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Ano mám, konkrétně z pozice ChatHunter na vašem serveru
    6. Pomáhat hráčům jak na TeamSpeaku kde se hodně často vyskytuju, tak i ve hře a přímo zde na fóru
    7. Jmenuji se Richard, bydlím v městě Ostrava, rád hraju videohry ,ale i sportuju a to třeba stolní tenis nebo florbal 
  • Zdarvím rád bych se ucházel o místo Helpera.
    1.nick ve hře: Lord_Carian_YT
    2.Věk:11 skoro 12
    3.zkušenosti:celkem velkké aly pluginy atd.moc ne
    4.Znalost prostředí GameTeam:ano trochu znám hrál jsem tady před rokem celkem často
    5.Zkušenosti z bývalých postů:ne ani jsem nebyl
    6.Pomáhat hráčům jak na ts3 tak na serveru jsem vždy někde
    7.Jmenuju se Matěj rád hraju hry natáčím videa a tak no.
  • 1. Nick: Constantine1813
    2. Věk: 16
    3. Minecraft hraji od verze 1.5.6
    4. Na Gameteamu hraji již 2. rokem a vyznám se tu i bez helpera.
    5. Byl jsem admin nejméně na 3 serverech
    6. Helperem chci být proto, že chci pomoci jiným hráčům, kteří nemají moc zkušeností s tímto serverem, a to nemyslím jen nováčky, rád pomohu všem!
    7. Jmenuji se Jan Endrych a bydlím v Hradci Králové. Mé záliby jsou čtení knih, rád hraji šachy a někdy si zahraji i Minecraft. Také rád hraji florbal, stolní tenis nebo parkour... Skype: Jan Endrych

děkuji za váš čas,
    Constantine1813
  • 1. nick: zybazoubek 
    2. věk: je mi 15 
    3. zkušenosti s minecraftem hraji od verze1.5.2 
    4. Gameteam: znám ho dlouho ale hraji teprve rok 
    5. post: neměl jsem :/
    6. chci být helperem, protože chci mít svůj první post a chci lidem odpovídat na normální otázky (např. proč nejde parkour?)
    7. jmenuji se David, jsem z Libereckýho kraje a hraji šachy, fotbal a florbal na Gameteamu mam zatím lvl 97

• upraveno 12. January
    Nick na serveru mám : MinexakCZ
    Věk : 15 
    Minecraft hraji už poměrně dost dlouho, už od verze 1.8 beta. A mám docela dost zkušeností s komandama atd.
    Na serveru GameTeam hraji už od roku 2014. A orientuji se zde docela dobře, i z důvodu že jsem takový všetečka a zjišťuji si info a commandy od jiných helprů atd.
    Dělával jsem helpera admina a další prefixy na menších serverech ale ty se třeba po roce rozpadly.
    Proč chci být helper ? :smiley: Z pár důvodú, například : a) Baví mě pomáhat lidem ( tomu se věnuji na serveru GT i když nejsem helper ). b) Chci pomáhat lidem s kill aurou a huzuni a dalšíma cheatama aby se dostaly do banlistu :smiley: . c) a asi poslední věc která mě teďka napadá je že bych si chtěl vyzkoušet pomáhat třeba 100lidem na rez a ne třeba dvoum lidem na raz.
    Jmenuji se Roman Polák bydlím v okolí Mostu. Chodim do 7.ZŠ v Mostě je mi 15let. Věnuji se převážně počítačové grafice a hraní na GameTeamu a hraní paladins a dalšich her. A na serveru GameTeam 
    hraji cca 3hodiny denně. Doufám že se vám můj rádoby výtvor bude líbit. :smile: 

• 1. Nick ve hře: Srbsko
    2. 13-14
    3. Minecraft hraji asi už okolo 5 let a umím několik příkazů co helper potřebuje
    4. Už hraju na gameteamu docela dost dlouho. Od začátku minihry TurfWars
    5. -_-
    6. Proč chcete být helperem? Protože mám zkušenosti, rád pomáhám hráčům, pro případ umím dobře stavět
    7.  Skype nemám, Email : petbarta@post.cz Gmail: petbarta400@gmail.com Youtube channel : hexxitmaster
  • 1. Nick ve hře: _Tem0s
    2. Věk - 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem - minecraft hraju 5 let, takže vím craftings atd. 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: hraju u vás už přes 70 hodin. 
    5. post: neměl jsem
    6. Proč chcete být helprem: Chci pomáhat A-Teamu a novým hráčům na GT :) hlavně dětem a dospělejším osobám!
    7. Něco málo o sobě: Mám minecraft origo, nejsem nervní a jsem spokojenej se vším. Rád si zahraju někdy cs 1.6, nejsem typ člověka který nesnáší děti které dělají kraviny na serveru a dávám idem 3 šance :) 
    Ps: pokud budu vybrán do A-Teamu jako Helper tak bych byl rád za ochotu lidem z A-T díky. _Tem0s
  • upraveno 13. January
    1. Rony11
    2.14 věk
    3. MINECRAFT hraju od roku 2010.
    4. Hraju u vás skoro od začátku.
    5. Na GameTeame jsem ješte post neměl.
    6. Chtěl bych být helperem proto že chci aby na serveru nebily žándí hackeři a chci moc pomáhat A-Teamu.
    7. Hraju fotbal,dělám atletiku a parkour a je mi 14.
  • Jako pochopím že třeba na minecraft jsem narazil až v 10, ale prosím tě rony11 doopravdy nemůžeš hrát minecraft od 6 let, to mi trochu nedává rozum.... tak si prosím tě nevymíšlej.... díky
  • Zdravím všechny, 
    mé jméno je Koty, přesněji tedy můj originální nick zní: just_Koty , ale budu rád, když mi budete říkat Koty. No, jak asi všichni víme, tuto přihlášku si podávám proto, že bych chtěl být součástí Admin Teamu zde na GameTeamu . Je to možná klišé, že podávám přihlášku zrovna v tomto období, kdy AT přijímá členy jen minimálně, nicméně to i přesto chci zkusit. Nemám rád přihlášky typu pouhého vyplnění formuláře, takže to provedu trochu slohově.
    1) První otázka je ohledně nicku (popř. nicků) , tedy přezdívka/y pod kterými hraju/jsem hrál. Takže: Hraji na účtu just_Koty (originální MC), jako předchozí nick jsem používal nick Luzermean, ale ten na stránce profil.gameteam.cz není. Takže jediný používaný nick je just_Koty. To je tedy pro tento krátký odstaveček vše.

2) Jako další bod přihlášky zde máme věk. Pokud jde tedy o doporučený věk, tedy 15 let, to splňuji, jelikož je mi právě 15. K tomuto bodu se toho snad nedá moc napsat, tudíž to bude pro tento odstaveček také vše.

3) Bod třetí obsahuje “mé zkušenosti s minecraftem“. Nechci se mýlit, ale minecraft hraji od roku cca 2010/2011 (kontrola podle 1. dohledaných fotek) tedy nějakých 7 let. Stránku minecraftu znám z perspektivy hráče s originálním účtem, ale také z perspektivy hráče s warez klientem. Myslím si tedy, že moje znalosti jsou vcelku obstojné, ne-li dobré, či ještě lepší. Jsem skromný, tudíž si nemyslím, že bych byl nějaký minecraftový guru. Ale předpokládám, že těmi dny strávenými za počítačem a hraním minecraftu jsem již nějaké zkušenosti nabyl. Takže tento odstavec také ukončím, jelikož mi připadá, že k tomuto tématu již o mnoho více napsat nelze. 

4) A přecházíme k bodu s pořadovým číslem 4. V tomto bodu máme za úkol popsat naši znalost z prostředí serveru, respektive jak dlouho zde hraji. Takže znalosti z tohoto prostředí mám si myslím opravdu velké, vzhledem k tomu, že na serveru hraji již pěknou řádku let. Tedy od momentu přidání PLC(Planet Craftu) na GameTeam, možná to bylo ještě nějakou tu dobu předtím. Hraní na GameTeamu je jako když jazyk naráží na vylomený zub. Myslím to v tom významu, že se k GT (to je ten vylomený zub) vždycky vrátím. Takže znalost… jak řekl chytrý pán Sokratés „Vím, že nic nevím“. Vždy je se totiž v čem zlepšovat a stále získávat nové znalosti. Ty bych právě rád nabyl i ze strany členu AT, měl bych pak větší rozhled a také bych se pohyboval asi po větší části serveru, nebo bych se poté právě fokusoval na server, který mám rád a dozvěděl bych se o něm i více informací „ ze zákulisí “. Pohybuji se tedy na serveru/minihře s názvem Planet Craft. Ale velmi rád si zahraji i na jiných minihrách. Po přidání je i Team SW mou oblíbenou minihrou. Pokud opustíme sféru pouze minecraftu, pohybuji se aktivně na fóru, kde se v rámci svých schopností a znalostí snažím radit hráčům, měl jsem zde už účet just_Koty, ten byl ale bez mého přičinění zabanován, právě tam jsem hráčům s vervou radil, co a jak. Přejděme z fóra např. na web. Na webu se umím pohybovat, využívám ho. Přejděme na profil a banlist, obě tyto služby občas využiji, spíše tedy profil.gameteam.cz .Občas skočím i na Plug.Dj a rád si poslechnu některé skladby. Opusťme teď i sféru internetu a přesuneme se na sociální sítě. Profil gameteamu sleduji na Facebooku, účastním se soutěží o VIP a rád sleduji různé otázky a odpovídám na ně. A jdeme na Discord, tam se vyskytnu jen občas, ale taky jsem se tam už několikrát podíval. Teď přejděme na moji oblíbenou věc, tou je TS3. Tady jsem docela hodně aktivní, někdy se mi podaří i vyřešit čekárnu, ale bohužel často se mnou lidé nechtějí mluvit, jelikož potřebují AT. A to i na naprosté zbytečnosti. Ale to tady psalo už hodně lidí, takže toto není žádné umění. Jsem na TSku rád, povídám si s kamarády a dovádíme spolu i na minihrách. Tento bod se mi velice líbil, jelikož jsem se mohl rozepsát. Ale jdeme dál.
    5) „Zkušenosti z bývalých postů“ to je název tohoto bodu přihlášky. Pokud jde o samotný GT, nikdy jsem žádnou funkci neměl, ani nyní nemám. Pokud se přesuneme mimo GT, byl jsem Admin na serveru mého kamaráda, ale ten se bohužel rozpadl, i když by měl dobrou budoucnost. Dále jsme s oním kamarádem zakládali ještě pár serverů, ale ty nebyly vůbec úspěšné, takže nějaké ty zkušenosti zde budou.

6) Minule jsem uvedl, že se na této otázce dělí zrno od plevele, tento názor mám stále, ale přesto to trochu upravím. „Proč bych měl být helper ?“Na tuto otázku je velmi náročné odpovědět. Ucházím se o post helpera, jelikož mi GameTeam zpříjemňuje život již docela dlouho, a rád bych také se nějak odvděčil a chci, aby GT poctivým hráčům také zpříjemňoval chvíle na PC. Byl bych také rád, kdyby hráči moje rady brali vážně a nesmáli se mi poté, co 5 minut píšu co mají udělat. A velmi rád bych se stal součástí týmu, jelikož mi připadají lidi, kteří zde působí fakt super a dá se s nima i v klidu popovídat, nebo zazpívat. Taky bych rád řešil spory na různých minihrách, jelikož to kazí pocit ze hry, kterou nám GT poskytuje. A máme tu konec dalšího bodíku. Ale teď nás čeká bod poslední.

7) A teď už jen něco málo o mě. Jmenuji se Kuba, je mi 15 let. Navštěvuji víceleté gymnáuium, ovládám Angličtinu, Polštinu, Němčinu, Slovenštinu a úplné základy ruštiny.Mezi mé koníčky patří tenis, stolní tenis, fotbal. Mám kocoura, nemám sourozence a žiji v Moravskoslezském kraji.

To je k mé přihlášce vše, budu rád za jakoukoliv zpětnou reakci. Zde je pár odkazů, které se hodí : Profil- http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=just_Koty ; Banlist- http://ban.gameteam.cz/users/just_Koty .

Díky za Váš čas,

Koty

•  nick: laskabezlasky věk: 15 zkušenosti:Minecraft hraju už 3 let a za těch 3 let už jsem toho dost pochytil  Znalosti GameTeamu:Na gameteamu hraji už 2roky  zkušenosti z postem: byl jsem Helper atd.... na Survival-games.cz.  proč být helperem: GameTeam je skvělí server a vždy jsem chtěl pomáhat s mojí oblíbenou aktivitou . o sobě: Jmenuji se Ondřej Kříž jsem z Lančova.Chodím do základní školy Sport.Hraji Fotbal.Na gameteamu hraju tak týdně 20hodin. a Děkuji  
  • 1. Nick ve hře. PetanHoger
    2. Věk. 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Dost dobré hlavně především umím hodně dobře stavět
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Gameteam znám jež 
    pamatuji si když tam byli ještě ty starý miniry a u vás hraju 3+ let 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) žádné
    6. Proč chcete být helprem? Jsem aktivní a Gameteam znám už dlouho a myslím si že bych Gameteamu mohl pomoct.

• Uživatel nesplňuje podmínky
  • Nick ve hře : megaloos
    Věk : 15.let
    Zkušenosti   s minecraftem : minecraft hraji už 8.let znám celý GT :) a hraji každý den na ním.
    Proč chci být HELPEREM ? : Pomáhal bych hráčů a dalším... je to můj sen být HELPEREM na GT.
    Zkušenosti z bývalích postupů : nebyl jsem nikdy A-T na GT ale na jiných serverech (HL.ADMIN a ADMIN ) - jsou mé bývalé postupy...
    Něco málo o sobě : Je mi 15.let. hraji šachy. Rád hraji minecraft jsem i YOUTUBER a natáčím taky minecraft a i na GT ... to by bylo vše..

By - megaloos                               
  • 1. Nick ve hře: N1C0
    2. Zkušenosti: Minecraft hraju už 3 roky :)
    3. Znalosti na Game Teamu : Hraju tam už 2 roky akorát teď mám "Novější" ůčet. :)  A je to super server! ;)
    4. Proč chci být Helper: Protože Game Team je skvělý server a vždycky jsem chtěl být Helperem na slavnějším serveru. ;)
    5. O mě : Jmenuju se Nico (Francouzské jméno) Jsem z Severních Čech, Rád sportuju a Hraju rád na Game Teamu.. ;) Denně jsem aktivní alespoň 4-5 hodin... :)
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Děkuji za Odpověď ;) 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.