Příhlášky na pozici helpera

1356724

Komentáře

• 1. Nick ve hře: Chips016  :)  

2. Věk: Je mi 15  ;) 

3. Zkušenosti s MINECRAFTEM: Minecraft už hraji víc jak 5 let.. Měla jsem 1 a půl roku vlastní server :) Ale..pak mě to přestalo bavit a našla jsem server GameTeam a chodila jsem furt tam..:) Na pár serverech už jsem byla ADMINAK..SP.MAJITELKA..atd.. Hrála jsem přes legoidiot1 přispívala jsem docela dost na server GameTeam .. Ale pak jsem dostala originální MINECRAFT tak se jmenuji Chips01.. A na GameTeamu mě strašně baví SkyBlock a chtěla bych se tam stát aspoň tou HELPERKOU .. ráda pomáhám lidem.. tak jak v MINECRAFTU tak i v reálu :) .. 

4. Znalosti GameTeamu: GameTeam znám už strašně dlouho..  už asi 2-3 roky :) .. Ve foru GameTeamu se dobře vyznám :)..

5. Zkušenosti s postem: Měla jsem i svůj server 1 rok a půl jak už jsem psala.. :) byla jsem hodně krát ADMINKOU..HELPERKOU.. atd..:))

6. Proč chci být HELPER/KA: Protože GameTeam je můj nejoblíbenější server.. A strašně mě tam baví minihry..

7. Něco o sobě: Je mi 15 let.. Jmenuji se Vendula.. Bydlím za Pardubicema.. malá vesnička Říčky... Strašně ráda hraji MINECRAFT, je to vlastně pro mne taková nejoblíbenější hra.. Toť o mně asi vše :) 
  • 1. Nick ve hře: Cookie016
    2. Věk: 15 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Popravdě , minecraft hraji docela často. Tuto hru mi kdysi ukázala moje kámoška :) Hra se mi ovšem zalíbila a musela jsem jí zkusit také , no a teď na tom strávím skoro půl dne. Ovšem mám taky svoje limity , kdy mám přestat a jít se věnovat škole či jiným aktivitám . Ještě chci dodat že můj první server pro více hráčů byl právě GameTeam :)
    4. Znalost prostředí GameTeam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GameTeamu hraji docela hodně dlouho , jak jsem vzpomínala. Byl to můj první server , ve kterém jsem si mohla zahrát i s kamarády. Nejraději jsme navštěvovali creativ , kde jsme si hráli na rodinu či stavěli různé blbosti :) Do teď mi to zůstalo .Sice už tak často nehraju creative ale zase jsme si oblíbili skyblock . Také jsme měli hodně rádi eventy . Co každý víkend uspořádal majitel serveru Monty70 event . Byli hodně zábavné . Někdy se objevil parkour a někdy třeba hádání cedulek . Myslím si že i jednou jsme event navrhovali , ale nedopadlo to dobře :D . Myslím si že každý si tuto situaci představí . 
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Největší zážitek v té době byl to že mě kamarádka jmenovala spolu majitelem jejího serveru . Byla jsem hodně nadšená . Jako správný spolu majitel jsem kárala lidi či jim hodně pomáhala . ( Tohle mi zůstalo do teď ) Pak se server rozpadl , bylo mi to moc líto . Ani jedna jsme neměli tolik peněz na další zaplacení serveru , sice nám hodně hráčů pomáhalo a našli se i někteří co nám pomohli finančně , ale i tak server nevydržel . To mi však nedalo . Začala jsem skládat dohromady nějaké ty "drobňáky " , a nakonec jsem si po pár měsíců rozjela svůj vlastní server . Server mi vydržel docela dlouho , ale nakonec jsem ho věnovala svému dobrému kámošovi :) Ten mě tam věnoval helperem . No a tak to začlo . "Helperství " mě začalo hodně bavit . Když jsem skončila na jednom serveru , tak jsem nastoupila na druhý a tak to šlo dál a dál . Nakonec na to nezbil čas a teď bych to chtěla obnovit . 
    6. Proč chcete být helperem? Jak už jsem vzpomínala , tak helperem bych chtěla být hlavně proto , abych si zavzpomínala, a protože mě to hodně bavilo . Myslím že by jste byli možná semnou spokojeni .
    7. Něco málo o sobě : Jako malá jsem bydlela se svými rodiči v Americe . Proto také dobře ovládám angličtinu. Pak se ale mé mamince zastesklo po České republice a po rodině.A tak  jsme v mých 5 letech zase přiletěli zpět . Teď je mi 15 a mým koníčkem je farmaření . Dokonce i na farmě bydlím . Máme velkou farmu o kterou se snažíme společně starat :) Upřímně já většinu času strávím u psů nebo koní . No spíš celý čas . Ještě ať se vrátím k počítači . Nedávno se mi porouchal mikrofon , a pak celý počítač . Teď bývám na starém počítači kde není zabudovaný mikrofon a hlavně nemám sluchátka kde by ten mikrofon byl . Snažím se co nejdříve tuto chybu odstranit, myslím si že to bude brzo . Že jednou se dočkám . 

Todle je moje přihláška :) Všem ostatním držím palce , ať se usměje i na ně štěstí . Cookie016
  • upraveno 12. February 2016
    Uživatel nesplňuje podmínky.
  • upraveno 24. March 2016
        Přijat na post helpera. Gratulujeme
  • 1. Neni popripade koupim (zadam a prosim na kolenouch o jedden ze zaloznich :D)
    2.  15 let
    3. vysoke hraji od 1.2.5
    4. Z game teamem mam nejake zkusenosti a vim jak A-Team funguje
    5. Byl jsem helper na jednom mensim serveru ktery uz davno neexistuje a jestli si dobre vzpominam nikdo si na hira neztezoval :I
    6. rad pomaham lidem v ramci mezi jelikoz kazdy nekdy potrebuje pomoci a nekdy i ztrestat i kdyz se to na helpera nehodi :D
    7. Charizmatycky , Chaoticky , Vi o cem mluvi a pokudne tak je to o zivote :I , Ukecany

Ps k č.1 : Shiro je hodny :I Shiro chce pomahat :I Ale jestli to nevijde tak tedy aspon diky jestli steto cetli protoze blb Shiro si neni schopnej nasetrit na originalni mc :D

• 1. Nick ve hře:xMarkyPVPx
    2. Věk:15,5
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem:Minecraft hraju više 3,5 let takže mám dost skuseností napr.Redstone Master,Miner,Killer atd.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:Hraju u vás više 4 mesicu.Hraju dost miniher,survival atd.                                                                                                                                             5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):Helper na jednom se serveru ménem QouartCraft.
    6.Proč chcete být Helprem?Protože chci být pro Super Server GameTeam nejakou tou Osobností.Pro tenhle server.Chci pomáhat hráčum                                                                                                                                                                  7.neco malo o sobe:Moje nejlepší hraj je Minecraft.Hraju ju 3,5 let.Sem Slovák(Umím Česky).Hraju Futbal a ješte mnoho více :)

• upraveno 16. February 2016
    1. Nick: BramboraSK.
    2. Vek: 16.
    3. Ako dlho hrám MineCraft ?: 3,5 roka Original mám 10 mesiacov.
    4. Znalosti na GameTeamu: Viem hrať všetky MiniHry, raz som pomohol Montymu kvôli chybe čo tam bola.
    5. Ako dlho hrám na GameTeamu?: 1,5 roka (približne).
    6. Zkúsenosti s postom: Mal som asi 8 serverov (všetky skrachovali -_-) A na jedom servery (známom) som bol Helper a nakoniec ma tam Majitel odmenil za najlepšieho Helpera :smile: Rád pomáham ľuďom...
    7. Prečo chcem byť Helperom?: Nie kvôli tomu aby som sa machroval, kvôli tomu aby som ľuďom pomáhal :smile: A už mi lezú na nervy hackeri (samozrejme si ich dôkladne prezrem).
    8. Niečo o mne: Bývam na Slovensku v meste Myjava (na hranici s Českom) a v škole som proste obyčajný človek... Nerobím kraviny. Na GameTeamu hrám často.
    9. Skúsenosti s Minecraftom: Som jeden z tých "profesionálnych" Command Blockerov. S Minecraftom mám profesionálne skúsenosti (napr. tvorba módov atd.)
  • upraveno 21. February 2016
  • upraveno 16. February 2016
    1 - Nick ve hře - GoniesHD
    2 - Věk - Za 16 dní 15 let.
    3 - Dobré, hraji Minecraft už 4 roky a docela to už ovládám.
    4 - Znalost prostředí GT. a jak dlouho u nás hrajete - Hraji na GT skoro 2 roky a prostředí docela znám.
    5 - Zkušenosti z bývalých postů - Na několik malých serverech jsem byl Builder a na jednom větším Builder.
    6 - Proč chcete být helperem? - Chci se stát helperem na GT právě kvůli podpoře tohoto serveru, chránění serveru před "havětí" a také rozvíjení mého oblíbeného a největšího serveru.
    7 - Něco málo o sobě - Jmenuji se Jakub a bude mi 15 let. Minecraft hraju rád a docela i často. Sportuji často, např - Fotbal, basketbal, plavání, snowboarding a bruslení. Mám 2 bratry a díky mému staršímu bratrovi jsem na tuto hru vůbec přišel. Chodím na základní školu blízko Jihlavy do 8 třídy. 
    Doufám že vyberete právě mě. S pozdravem Gonies. :-)
  • 1. Nick ve hře.Dark_Power2003
    2. Věk.15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.Minecraft hraju od verze 1.2.5 mám svůj server
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.Na serveru GameTeam mam VIP na druhém účtu na serveru hraju 68 hodin na druhém účtu mam jeden ORIGO jeden WAREZ
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    6. Proč chcete být helprem?Na GameTeamu hraju víc než na mém SERVERU
    7. Něco málo o sobě.Mám kopovaný MINECRAFT na GameTeamu hraju dost mám svůj server IP nepošlu-Nechci delat reklamu
  • upraveno 1. March 2016

• upraveno 1. March 2016

• upraveno 6. March 2016

• upraveno 21. February 2016
    Uživatel nespňuje podmínky.
  • upraveno 19. February 2016
    1. Nick ve hře: VoeR
    2. Věk: 16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: 4 roky hrania Minecraftu, zkúšenosti OP príkazy mám, i Helperské, už adminoval mnoho krát za tie 4 roky aj som bol helper či už aj spolumajiteľ to je fuk... Server som dal až do konca dokím majiteľ nemal hráčov alebo nemohol už ďalej pokračovať... Prvý server kde som bol Adminom,ten vydržal 2 roky.. 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Hrám viac ako 1 rok, ale chodím na server na 2-3 hodiny.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Bol som admin ako som písal vyššie, vydržal jeden server 2 roky, zháňal som ľudí zamiesto majiteľa.. Pretože Majiteľ nemal čas.. tak som sa staral aj o spawn aj server, platil som zaň, tie necelé 2 roky, a potom už som to nezvládol tak som to ukončil narovnako aj s majiteľom aj s spolumajiteľom. 
    6. Proč chcete být helprem?: Pomáhať ostatným hráčom, pomáhať serveru, trocha ukľudňovať annihilation a podobné eventy, a taktiež zabrániť spámu.
    7. Něco málo o sobě: Ahoj, Volám sa Andrej Guzmický,  mám 16 rokov za necelé 4 mesiace budem mať 17 rokov... Bývam na Slovensku, som Slovák, a som nato hrdý. Nezáleží čo bolo som ňou v minulostí, ale ako to bude v budúcností. Hrával som florbal a taktiež som hrával keď som mal 9 rokov som hrával futbal ako tréning, zápasy som nemohol.. 
    >:) 
  • nick:Mclittle_YT
    Věk:16 let
    ZK s MC: pár zkušeností mám jen podle toho v čem a v jaké situaci :)
    znalost GT a jak dlouho hraji: no znalosti gameteamu mám půl na půl znám celičký spawn nějaké servery ale jinak se vyznám v celku dost a furt nabírám více znalostí jsem rychle učenlivý a jak dlouho hraji? no bude to už nějakých 5 let mín ne možná že i víc.
    znalost bývalých postů: žádné nebyly
    proč být helper?: rád pomáhám hráčům s věcmi kterým nerozumějí ale musejí být smysluplné ty otázky
    něco o sobě: je mi 16 jmenuji se jakub rád bych byl někým vyjímečným ( admin ) jsem dislektik takže mi moc nejdou i/y ale učím se abych tu gramatiku ovládal :) to je vše už nevím co o sobě říci :)
  • upraveno 24. March 2016
    Přijata na post helpera. Gratulujeme

• upraveno 1. March 2016
    Uživatel nevyhovuje.

• upraveno 25. February 2016
    1. Nick ve hře.
    Ve hře se jmenuji adamar_adam.
    2. Věk.
    Jsem narozen 27.8.2001.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    Minecraft hraji od roku 2011 od verze 1.0. Originální minecraft mám od roku 2012. V minecraftu rád stavím nové originální věci jak z redstonu tak pomocí command blocku. Vždycky jak s někým hraju no tak se ho snažím naučit ho to postavit nebo mu to vysvětlit.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    Na Gameteamu hraji hlavně survival hry (skyblock, planetcraft, prison) hravně prison. Ale občas si zahraji také RocketWars, Bedwars nebo Creative. Na Gameteamu hraji asi 2 roky a od doby co se počítá odehraný čas jsem tady nahrál 48 hodin čistého času. Na Gameteamu hraji denně asi 2-8 hodin.
    Vždycky jsme si zakládaly servery a já byl vždycky ten co ostatním vysvětloval příkazy, nebo dělal tutoriály. Také jsem byl adminem, pluginmastrem, eventmastrem, buildrem nebo helperem na mnoha menších serverech. Důvody odchodu žádne nebyly většinou ten server skončil nebo skrachoval.
    6. Proč chcete být helprem?
    Rád lidem pomáhám a vysvětluju jim postup hry, co maji dělat, co nemají dělat a jak to dělat nejlíp. Někdy vydím na prisonu že tam není nikdo z A-teamu a nováčci neví co dělat. Já jím to ukazuju a radim jim.
    7. Něco málo o sobě.
    Jmenuji se Adam mám 14 let a chodím do 8.B základní školy. Hraji Minecraft, League of Legends, Banished nebo Kerbal space program. Rád stavím z redstonu, command blocku různe přístroje. Některé jsou užitečné některé ne. Jsem aktivně na Skypu a na TS3 (funkční mikrofon vlastním).

Za přečtení předém děkuji
    adamar_adam
  • EligAEligA
    Moderátor fóraAdmin
    upraveno 24. March 2016

Přijata na post helpera. Gratulujeme

• upraveno 26. February 2016
  • upraveno 26. February 2016

1.       Nick ve hře: Skulaurun (Origo)

2.       Věk: 16

3.        Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju víc jak 4 roky (1 rok warez než jsem si koupil ORIGO) Znám minecraft perfektně jak příkazy, tak hru samotnou.

4.       Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na Game team hraju asi 2 roky. Našel jsem ho na internetu 1 rok po tom, jak jsem si koupil ORIGO. Sice jsem nehrál na GT pořád spíš s přestávkami jak jsem si přeinstalovával minecraft tak se mi server smazal, ale pak jsem si řekl „vždyť já znám jeden super server“ a jaký to asi byl server přece GT

5.       Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) Na serveru Game Team jsem žádný post bohužel neměl

6.       Proč chcete být helprem? Mám hodně rád GameTeam dokonce jsem už psal i diskuzi o tom jak zde A-Team a ostatní dobře spolupracují a chci jim být nápomocen jako HELPER a také pomáhat hráčům a naopak pokárat ty co hry kazí. Zlepšit hratelnost a pomoct hráčům na GameTeamu

7.       Něco málo o sobě. Jmenuji se Adam a chodím na střední školu. Moje koníčky jsou: Hraju fotbal a sleduju v televizi hokej a hlavně hraju hry na PC na serveru GameTeam. Jsem spravedlivý a umím věci a trable pochopit.

S láskou a radostí přeje pěkný den Skulaurun :smile: 

• upraveno 1. March 2016

• upraveno 1. March 2016
    Uživatel nevyhovuje.
  • 1. V hre sa volám Nexo_Sk.
    2. Mám 15 rokov.
    3. Minecraft hrám už od verzie 1.4.2 takže už nejaké tie poznatky o minecrafte viem a ešte trošku viem s World Editom ale to iba naozaj trochu, ale to tu nepatrí.
    4. Na GameTeame hrám už cca 1 rok ale kedže som si zmenil meno na originálnom minecrafte tak sa mi na serveroch vymazali štatistiky ktoré som mal s toho dôvodu som GameTeam dlhšie nehral,ale jedného dňa ma kamarát zavolal nech tu u vás na chvíľu zahrám a od v tedy tu hrám každý deň aspoň 1-3 hodiny môj odohraný čas je 2  dny a ešte niekoľko hodín a minút a za ten čas som si zaslúžil 42 level.
    5. Nedávno som bol builder na jednom serveri a tam som niečo naučil s world editom, ale viete aké to je keď majiteľom je 9 ročné dieťa (nič v zlom mladším hráčom) a ten server časom spadol lebo ho nemali ako financovať. 
    6. Helperom chcem byť preto lebo hocikedy keď prídem na server je celý chat zaspamovaný vetami ktoré sa začínajú na prečo, ako, načo, kde, ako a tak ďalej a žiadna odpoveď ale chápem že admini majú aj iné starosťi a preto chcem byť helper a na buildra si netrúfam.
    7. Žijem na Severnom Slovensku v okresnom meste Námestovo chodím na základnú školu ale robím skúšky na technickú dúfam že to vyjde vo voľnom čase hrám hry najviac Minecraft občas PayDay2 a niekedy AC2
    Tak toto je odo mňa všetko a dúfam že my vyjde aj toto. 
  • 1. Nick ve hře : Wegan 
    2. Věk : 13
    3. Minecraft hraji již od února roku 2012. Tudíž to jsou již 4 roky. Za tu dobu jsem toho hodně zkusil, objevil a tato hra mě velice zaujala. 
    4. Na serveru GameTeam hraji asi 1,5 roku. Server je od doby co jsem ho objevil můj nejoblíbenější. Je tu spousta skvělých miniher a všeho. 
    5. V roce 2013 jsem byl asi měsíc na jednom menším českém serveru helper. Ale server musel být ukončen kvůli nedostatku času majitele. 
    6. Velmi rád bych pomáhal ostatním hráčům a celému A-Teamu. (Pomáhal bych s dotazy, cheatery a se vším, s čím bych mohl).
    7. Jmenuji se Přemysl a je mi 13 let. Ve volném čase se rád zabývám sportem či hraní her na PC. Mou nejoblíbenější hrou je určitě Minecraft. Na serveru GameTeam hraji denně klidně 4 hodiny a jsem co nejvíce aktivní na TS3. 

• 1. Nick ve hře.
    mafianko548 s týmto účtom hrávam na Vašom serveri. Origo mám na inom nicku.

2. Věk.
    15 rokov, o pol roka 16 :)

3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    Minecraft hrám už pár rokov s prestávkami... Táto hra ma zaujala hlavne po technickej stránke ako sú servery a pluginy.. 

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    Hrávam u Vás prevažne len SkyWars a nedávno som začal hrávať aj SkyBlock ktorý ma vo Vašom podaní takisto zaujal.
    Hrám u Vás okolo dvoch týždňov, viem možno je to skoro na podávanie prihlášky no myslím že poznám Váš systém serverov a pod. dosť dobre. :)

Vlastnil som dva servery jeden tri roky druhý jeden rok. 
    Nechal som to tak lebo som po čase nemal už toľko času ako kedysi.
    Ten server ktorý mal 3 roky bol medzi T.O.P servermi toho času...

6. Proč chcete být helprem?
    Zaujal ma Váš server a celkovo jeho prepracovanosť.
    Chcel by som Vám pomôcť s chodom serveru a riešiť osobne tých cheaterov ktorých občas nájdem na SkyWars. :wink: 

7. Něco málo o sobě.
    Ako som už spomenul mám 15 rokov, vlastním ORIGO minecraft.
    Bývam na Slovensku, chodím na základnú školu a mám dosť času venovať sa Vašemu serveru a pomáhať Vám s ním. :smile: 
    Mám TS3 aj mikrofón takže nieje problém byť aktívny aj na TS3.
    Ovládam príkazy zo základných pluginov, dokážem pracovať so základnými pluginmi (Nastavenia)

• 1. Nick: Mikekopec
    2. Věk: 17
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju už asi 5 let, v roce 2014 jsem měl roční přestávku. Byl jsem adminem celkem na hodně serverech, a měl jsem i svůj vlastní server, ale bohužel jsem ho musel zrušit protože jsem na to neměl čas a ani náladu.
    4. Znalost prostředí Gt: Na serveru hraju hlavně Anni OP, Bedwars, Skywars
    Nahráno na GT mám 28 hodin
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Zatím jsem u vís neměl zkušenost být v A-teamu
    6. Proč chcete být helprem?: Protože tu hlavě hrávám OP anni a většinou ale vadí mi ti hráči kteří kazí hru ostatním pomocí spamování, nadávání v chatu a taky mi vadí hodně hackeři
    7. Něco málo o sobě: Jmenuju se Michal, je mi 17 let.
    Momentálně jsem na střední škole na oboru zámečník (2 ročník), na počítači jsem docela často, ale teďka do pátku moc nemohu být aktivní protože ve škole momentálně dělám svařečský kurz.

Předem děkuji za odpověď, Mikekopec

• upraveno 6. March 2016
    1. JumperCZ
    2. 16 let
    3. Byl jsem správcem jednoho trochu neznámého serveru ale pak jsem objevil tento nejlepší server na planetě.
    4. Já osobně si myslím že GameTeam znám dobře a hraju u vás přes půl roku.
    5. Jak už jsem zmínil byl jsem správcem jednoho serveru ale pak jsem našel tento server tak už jsem na něm přestal hrát.
    6. Adminem chci být protože mám rád spravedlnost a pomáhat lidem a aby na serveru byl klid.
    7. Je mi 16 let. Jmenuji se Honza. Rád hraju Beach Volleyball a žiji v Praze.

PS: S TS3 moc neumím ale slibuji že se to doučím :-) a origo mc mám taky!
  • 1.StarMoonLP
    2.15let
    3.minecraft znam dost dobre
    4.gameteam mam rad a hraju tady asi 1rok ale zmenil sem si nick a vymazali se mi věci
    5.casto jsem byl admin na HS
    6.nechci urazit ale na gameteamu chci hodne věci vylepsit a chci pomáhat hracum
    7.jsem klidný a umim hodne vecí dobře vyresit a vždy chci aby obe strani byly spokojeny

PS:teamspek nemam ale stahnu si ho a sorry za pravopis
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.