Příhlášky na pozici helpera

1356724

Komentáře

 • upraveno 6. April 2016
  1. Nick ve hře: Nolcik
  2. Věk: Je mi 15 let (není problém se prokázat)
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji od verze 1.0
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: U vás jsem hrál již dřív, ale neaktivně, nyní jsem před pár měsícema opět začal, takže cca 2 měsíce
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Zkušenosti z bývalých postů nemám, vždy jsem si dělal své - zkoušel programovat v Jave a to pak následně přeposílal dál.
  6. Proč chcete být helprem?: Určitě chci pomáhat lidem a vzhledem k tomu, že jsem extrovert, nebude problém něco podrobně nebo i stručně danou problematiku vysvětlit.
  7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Radek (příjmení řeknu na požádání) a jsem z Plzně. Nemám ještě ukončenou 9. letou  povinnou školní docházku, ale to už dlouho trvat nebude. Hlásím se na gymnázium. Věnuji se (jak už jsem psal) Javě a nemám problém se naučit novým věcem. Znalost problémů a pluginů na úrovni výborné.

  Předem děkuji za odpověď! :smile: 
 • upraveno 9. April 2016
  Ahojtohle je moje příhláška na Helpera :smiley: 

  1. Nick ve hře. Nolmek
  2. Věk. 14 v srpnu 15
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. z minecraftem mam velké zkušenosti protože už jsem byl mnohokrát v A-Teamu, takže umím OP funkce apod...
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. hraji už asi 1 nebo 2 roky ale a jiné účty určitě za Nolmeka hraji už 1 rok, nejvíc hraji DragonEscape,OP anni a někdy zkusím všechno.
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) no byl jsem v A-T jak na Hráčských serverech tak i na normálních serverech občas jsem buď: Help, Builder, aneb Helpera
  6. Proč chcete být helprem? Mě baví pomáhat lidem a chci to byt na tomhle serveru protože je nejlepší :) a něco chci v životě dosáhnout :)
  7. Něco málo o sobě. Dobře umím gramatiku ale kdo by neudělal nějaké chyby :D Chodím na Gymnázium do prváku, Minecraft hraji už 7 let a možná i víc :D Tohle by byla moje přihláška na Helpera. Doufám že se mi to splní a můžu říkat že jsem něco dokázal co bych moc chtěl :smiley: 
  Nebojím se odhalit svojí tvář

  NOLMEK
  aneb Jan
 • 1. Nick ve hře : FunymasCz
  2. Věk.: 16
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. : Mc hraju 6 let. Ovládám příkazy ve hře. OP příkazy i příkazy přeš command Bloky. 
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete : Hraju u vás asi 3 měsíce nahráno kolem 11hodin. Nejvíce asi hraju Anni/UHC
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : Ano Admin na Gamesites.cz - Neaktivita
  Poté eventer na Majnuj odchod z důvodu nedostatku času. Helper na méně známých serverech .
  6. Proč chcete být helprem? Rád pomáhám lidem , kteří něco potřebují nebo neví. Nedělá mi problém to za ně vygooglit. S helperem jisté skušenosti mám a proto není problém radit i z něcoho mimo server.
  7. Něco málo o sobě. Jmenuju se Patrik, studuji na středné odborné škole v brně elektrotechniku, Bylím v Brně to snad ale jasné :smiley: . Nevím co bych vám měl víc říct kdyby něco kontaktujte mě na mail (funymas@seznam.cz)

  Z mé strany vše
  Funymas
 • NICK: __T0ms01__
  Věk: 15
  Zkušenosti: Mc hraji 3 roky. Nevím co víd dodat :D
  Znalost u GM: Hrával jsem jako warez u vás rok pak jsem si koupil origo a momentálně tu hraju pár týdnu :)
  Zkušenost posty: Byl jsem častokrát majitel serveru, adminem menších serveru a jinak nic.
  Proč chci helpera: Chci helpera proto že chci pomáhat lidem a to mě baví.
  O mě: Jmenuji se Tomáš Sedláček je mi 15 let a pocházím z Prahy kde jsem se také narodil. Chodím na sport stolní tenis a běhat. Na gm hraji tak 2 hodinky denně.
  Děkuji za odpověd :) • upraveno 10. April 2016
  1. Nick ve hře
   ElikDaBest.
  2. Věk
   Aktuálně mi je 12 let.
  3. Moje zkušenosti s Minecraftem 
   Minecraft jsem začala hrát od verze 1.4.2., takže takové 3 roky.
  4. Znalost prostředí GameTeam.cz
   S GameTeamem jsem se poprvé setkala někdy před dvoumi a více lety. Kamarád mi řekl, že je to super server,  tak jsem ho vyzkoušela. Hrála jsem tam za můj bývalý Warez účet, jehož jméno si už bohužel nepamatuji.  Pamatuji si ještě na starý Masakr, kde byli fajn lidi a nebyli tam žádní hackeři. Potkala jsem tam taktéž hodně  kamarádů, se kterými se do teď bavím.
  5. Zkušenosti z bývalých postů
   Pamatuji si, asi rok a půl, když začínal server CraftMania.Cz, tak jsem tam byla Builder. Stavěla jsem tam ještě  jejich staré lobby. Důvod odchodu? Odešla jsem hlavně kvůli jiným builderům a komunitě. Po tom půlroku co  jsem tam byla a server se rozvíjel, začali s tím chodit i noví lidi. Také začal stoupat A-Team, a tím i noví buildeři.  Odešla jsem sama od sebe, protože moje stavby už nebyly na úrovni. Builderů tam tehdy bylo asi 6 i se mnou.  Bohužel už nevím, jak vypadalo tehdy to lobby, protože je to nějaký ten rok zpátky a lobby se u nich změnilo asi  3x.
  6. Proč chcete být Helper?
   Jsem ráda když můžu někomu pomoct. Taky bych chtěla pomoct zastavit Cheatery, protože se mi poslední  dobou zdá, že jich je čím dál tím víc. Naposled když jsem hrála Annihilation tak to jelo. Jeden cheater za  druhým. 
   Samozřejmě bych taky chtěla zlepšit výkon serveru. Nápady na Minihry, někdy navrhnout nějaké ty stavby a podobně.
  7. Něco o mně 
   
  Jmenuji se Eliška Rašková a pocházím z Ústeckého kraje, město Chomutov. Ráda hraji na bicí, někdy si zahraji i na klávesy a samozřejmě hraji Minecraft. Věnuji se také škole a ostatním zálibám, třeba fotografování a volejbalu. Chodím do 6. třídy na škole, která je zameřena na sport. Do budoucna bych se chtěla stát profesionálním bubeníkem a dělat grafickou tvorbu. Toť ode mě vše, přeji hezký den a na shledanou. :smile: 
  A ještě bych zapomněla :smiley: 
  Můj skype : lucie906
 • Nick ve hře: ingomCZLP
  Věk: 15
  Vaše Zkušenosti Z Minecraftem: Umim  z Pluginy Hlavně z citizens,Worldedit,Enchant all, Atd...
  Znalost prostředí Gameteam.cz a Jak dlouho u nás hrajete: Hraji U vás od verze 1.7.2 natáčel sem i vás na serveru takže váš server Dobře znám
  Zkušenosti Z bývalých Postů: Byl Jsem na jednom Serveru Majitel Z HL.Majitelem a Pak jsem byl helper admin, hl.admin
  Proč chcete Být Helperem: chci být helperem že bych pomáhal A Zkrátka váš server Je Super Půlka Lidí mě tam zná ne osobně Ale podle Youtubu
  Něco Málo o Sobě: Jsem Závislej Byl jsem helper na serveru 1.7.2 ještě na tekkit lite na čarovnýho Minecraftu Na crafting Deadu a Normal Minecraftu a ještě na Royal World (Pán prstenú Mod) Tak to je všechno Doufám že mě Příjmete do A-teamu.
 • 1.Nick ve Hře : bakhp
  2. Věk : 15
  3.Vaše zkušenosti s Minecraftem : Podle mě vynikající
   4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete : Prostředí GameTeam znám velmi dobře na webu či fórku se vyznám . Hraní na Serveru to bude asi  3 roky + - .
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : Byl jsem adminem na nejmenovaném serveru všichni si mně na něm chválili ale , ve chvíli kdy se měnil admin - team se našel nikdo lepší nežli já  a já až jim byl k ničemu a tak mě vyhodily :(
  6. Proč chcete být helprem? : Já vždy rád pomáhám lidem  a je mi jedno na co se mě zeptají protože , jsem rád že se mě někdo vůbec zeptá na radu , jsem trpělivý člověk a je mi jedno na co se člověk zeptá klidně i na nejirelevantnějsí otázku já rád odpovím  ale , jediné co nesnesu je používání hacku a cheatu !!!!!!
  7. Něco málo o sobě : Mé jméno je Jan Pešek , je mi 15 let chodím do 9. ročníku základní školy , baví mě počítačové hry , programování a informatika . 

  Děkuji Za Kladné Vyřízení 
 • _Endless_3112_Endless_3112
  HelperStavitel
  upraveno 14. May 2016
  Přijat!
 • upraveno 15. April 2016
  Uzivatel nesplnuje podminky.
 • 1.Nick ve hře: dadak177
  2.Věk: 15
  3.Zkušenosti s Minecraftem: Minecraft hraji již 3 roky a byl jsem 3 admin a 5 helper
  4.Znalost prostředí Gameteam a jak dlouho u nás hrajete: Na GT hraji již 1 rok je to server kterej mě nejvíc baví.
  5.Zkušenosti z bývalích postů (pokud nějáké byly,důvod odchodu): Všechny servery kromě jednoho se rozpadli kvůli penězům. Na tom jednom jsem admin.
  6
  .Proč chci být helper: Chtěl bych být helper protože GameTeam znám hodně dlouho hraju na něm každý den. Chci banovat a kickovat lidi co hackujou, nadávaj, dělaj raklamu atd...
  7.
  Něco o sobě: Jmenuju se Daniel rád hraju fotbal,florbal, vybíjenou atd... Rád jím jidla jako maso, čokoláda, jogurty. Chodím na ZŠ Školu Dolákovou. Hraji hry jako:. Call of Duty, Minecraft, Whos your daddy atd... Toto je něco málo o mě :) 
  ;) 
 • 1. Nick ve hře. - SmileyAgent (ano, vlastním originální hru.)

  2. Věk. Momentálně mi je 14 let, v listopadu mi bude 15 :3

  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Minecraft hraji cca 4 roky, z toho mám 1 rok originální minecraft. Ovládám příkazy, WorldEdit, PermissionsEx, Essentials, a mnoho dalšího.

  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Takže, na GT se orientuji velmi dobře, hraji u Vás cca 2 měsíce. 

  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) Takže, 3x sem prostřídal pozici admina na (nebudu jmenovat) serveru, 2x majitele na tom samém serveru a 1x správce... Server bohužel po 2. letech zkrachoval. Poté PL.Master na kamarádovým serveru, který taky zkrachoval. :smiley: 

  6. Proč chcete být helprem? Mám hodně zkušeností, umím komunikovat s ostatními, zatím nebyl žádný problém, který bych nemohl vyřešit. Pomáhám velmi rád, a jsem ochotný udělat jakoukoliv práci, kterou mi někdo zadá. Nejsem takový, co dá hned ban, když někdo řekne něco sprostého, jsem klidný, a snažím se vždy vše řešit spravedlivě.

  7. Něco málo o sobě. Takže... Kde bych měl začít? -> Jmenuji se Pepa, bydlím na Moravě v jedné malé vesničce poblíž Brna. Mezi mé koníčky patří jízda na kole, tenis, někdy i fotbal, ping-pong. Do školy moc rád nechodím, jako.. jsou tam nějaké sexy učitelky, ale prostě... každý ví, proč někdo nerad chodí do školy.. :smiley: 


  P.S: Budu rád, za kladné vyjádření :smile: .


  S pozdravem,
  SmileyAgent
 • upraveno 18. April 2016

  1Nick ve hře. Daniel10KD
  2. Věk.          15 let
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Řekl bych, že poněkud dobré, minecraft hraji již 3 roky, a za tu dobu jsem nasbíral dost zkušeností
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. GT znám dobře, je to server založen na minihrách a prostředí a komunita je velmi příjemná, vždy se u vás zabavím, Hraji u vás cca 0.5 roku
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) Většinou to byly malé servery které většinou končili kvůli nedostatkům financí , ale když už jsem odcházel, příčinou byly neféroví admini a hlavně ! neaktivní 
  6. Proč chcete být helprem? Občas bych chtěl na serveru trošku větší kázeň, jde o to, že třeba na Parkouru někdy helper není, nebo někde není admin když má být, když už je admin na svém místě, je super. ale taky tam nemůže být vždy...  A hlavně. chci pomáhat s rozvojem serveru
  7. Něco málo o sobě. Tak třeba. Jmenuji se Daniel Kaduk , mezi mé koníčky patří hraní (nečekaně), fotbal, florbal nebo také nějaké ty bojové sporty, chodím na osmileté gymnázium. rád hraji na GameTeamu protože zde jsou férový admini a vhodné minihry. nevím co o sobě napsat dále. třeba že mi je 15, můj skype je anonym.cislo.9 .


  Toto je má žádost o přijetí do admin teamu.. 


  Děkuji 


                      
  Daniel
 • upraveno 24. April 2016
  Uživatel nesplňuje podmínky

 • upraveno 24. April 2016
  Uživatel nesplňuje podmínky.
 • upraveno 19. April 2016
  Nick v MC: BeeSt_HD.
  Věk: 15 let.
  Další informace:
  Minecraft hraju od verze 1.3.2 originální MC jsem si koupil v verzi 1.3.3 ...
  Na vašem serveru hraju CCa 9 měsíců.
  Jmenuji se Tomáš Richtár.
  Helper chci už být strašně dlouho, protože je GameTeam luxusní server hraji tam skoro pořád a už jsem dostkrát pomáhal lidem... :)

  Děkuji za přečtení...
  BeeSt_HD :) 
  Sry že to píšu dvakrát myslel jsem si že jsem to neodeslal ale odeslal.
 • 1. Nick ve hře. longshot44 (dlouhá střela) 
  2. Věk. 16
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Ale jo dobré a docela dost :) 
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Znalosti prostředí tak to určitě dobré a to sem poslední dobou bohužel nestíhal chodit na server + na serveru hraju jak to říct vůbec nwm  poměrně dlohou stihl sem si koupit nwm 3x vip a párkrát i něco vyhrát (karaoke forever :3) prostě dával sem do toho vše abych na serveru mohl hrát :)
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu. tak byl sem jednou admin na vlastním serveru bohužel se uplně rozpadl pak sem byl buldier na delta craft   ale ten taky padl :/ no a nakonec helper na jednom serveru jméno psát nebudu pokud budete chtít znát jméno rád napíši důvod odchodu na server sem nestíhal chodit (škola)  + bylo tam spoustu lidí kteří se nezavděčí AT a musí vše napadat což mě nebavilo jim dělat helpera (ano pro to se to dělá ale to co bylo tam to byla hrůza ale hl důvod škola.
  6. Proč chcete být helprem? Rád bych pomohl AT ze všemi různými prácemi. To to tu je asi furt ale rád pomáhám a to z všeljakym problém na vše bych si pořádně zaměřil :) . Rád bych se staral o ty hráče kteři jdou na server jen kvuli tomu aby buzerovali (nadávali)  a otravovali (spamovali)  o ty to egoisty bych se rázně postaral :)
  7. Něco málo o sobě. Takže ahoj mé pravé jmeno je  Dominik pocházím z malého městečka jmenem Březnice u Příbrami (středočeský kraj) jak už je vidět sem z České Republiky. Rád hraji fotbal který hraju od svých 5 let závodně dokonce za dva teamy XD+futsal ale to nehraju zavodně :/, chodím rád do kina na horory :3 + ven s kamarády. rád se věnuji i počítači ve škole dokonce nějaký ten počítač od virů atd opravím :DD no a taky chodím rád na tsko s kamoši si něco zahrát. na pc rád hraji mc,CS:GO,fifu,pesko ale vše bych omezil kdybych dostal zde šanci a věnoval se naplno funkci helpera takže děkuji tohle je vše doufám že se vám přihláška líbí 


  Z pozdravem Longí :3
 • Nick: TomMaliGamesTVCZ
  Věk: 15
  Zkušenosti: Dobré
  Znalosti GameTeamu: Na GameTeamu hraji několik let a už všechno vím a všechno znám. Hraji na GameTeamu už 3 roky
  Zkušenosti s postem: Byl jsem Builderem na 5ti serverech a helperem na různých větších serverech.
  Proč chci být helperem: Protože chci pomáhat :smile: 
  Něco o mně: Jmenuji se Tomáš Faltus a bydlím v Praze. Točím na YouTube a mám spoustu peněz díky YouTube Money. Email: tomasek.faltus@gmail.com
   

 • 1. Nick ve hře. SupraX982
  2. Věk. 15
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Myslim že nejáke mam bol som ADMIN hlavne Builder a pomáhal som stavať a skrašľovať server na menších serverov . Minecraftu sa venujem už par rokov hrám to od verzie 1.2.5 takže už nejaké skúsenosti mam poznám príkazy pluginy a všetko o ADMINOVANI ovládam :)
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Tak hrávam tam dlho hlavne s kamarátom keď sa nudíme a prídeme sa ku vám zabaviť prostredie mam prechodene a poznám ho :)
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) ANO mam ako som spomínal vyšš
  ie dôvod odchodu dlho nevydržali bud peňažne alebo neboli hrací.
  6. Proč chcete být helprem? Chcem pomáhať hracom vlastne to je aj úlohou Helpera budem sa snažiť a určite vás nesklamem
  7. Něco málo o sobě. Tak volám sa Paťo mam 15 rokov Vo voľnom čase hrám hry alebo hrám Florbal Futbal a daľšie rôzne športy . Strašne ma bavia hry som ich fanušík zbieram hry. To je taky základ ktorý som povedal o sebe pri rozhovore na TS3 vám môžem určite zodpovedať viac

 • upraveno 21. April 2016
  Ahoj :) Jelikož se chci stát helperkou, tady vám posílám veškeré podrobnosti které potřebujete vědět :)

  1. Nick ve hře.: akaAlissa

  Věk: 15 let

  3. Vaše zkušenosti s minecraftem.: Minecraft již hraju 3 roky. Takže určtě zkušenosti na to , aby jsem se stala helperkou mám :)

  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. : Na GameTeamu hraji 2 roky. z toho nějakou tu dobu na mém originálním minecraft ůčtu, a zbytek jsem hrála warez. 

  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)Na jednom Serveru jsem byla po dobu 3 měsíců helperkou. Odešla jsem z důvodu, že tam nebyla vůbec dobrá komunita, každý zbrojil proti každému.


  6. Proč chcete být helprem?: Jsem velmi společenská osoba s dobrým srdcem, což znamená, že velmi ráda pomáhám lidem. GameTeam je velmi atraktivní a skvěle propracovaný server :) Skvěle vycházím s ostatními lidmi, a také s AT. Se svými zkušenostmi na Gameteamu  se chci podělit i s ostatnímy začínajícímy hráči .

  7. Něco málo o sobě.: Takže Jmenuji se Adéla :D je mi 15 let. Chodím na grafickou školu. Nejen že trávím hodně času u sportu ale i u počítače. A první věc zo zapnu když zapnu počítač je minecraft. Ano, Jsem částečně závislá na počítači... (ale kdo by v této době nebyl) Jsem moc společenská, udržím tajemství  a hlavně dobré kamarády. Ještě nikdo si nestežoval že by jsem mu něco provedla. Jsem vztřícná a spolehlivá :)

  PS: mám TS, i mikrofon :)


  A to je tak asi vše :) Děkuji za přečtení moji přihlášky a předem děkuji za všechny informace :)
  AkaAlissa (Adéla)     Přeji příjemný zbytek dne :) • 1. Nick ve hře: DancisSK_play

  2. Věk: 16

  3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecrfat už hrajem 3 roky 

  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: GameTeam je môj najobľúbenejší server a poznám ho celkom dobre, hrám tam už od TechCraftu.

  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Na žiadnom servery som post nemal a chcem to vyskúšať

  6. Proč chcete být helprem?: Rád pomáham ľuďom a chcem aby boli serveri bez cheaterov. To je aj úlohou helpera kickovat/banovat cheaterov. 
   
  7. Něco málo o sobě: Začnem menom, volám sa Dano (to napadlo asi každého :smile: ) a mám rad šport, hrajem floorbal. Nejde mi gramatika ale snažím sa písať bez chýb :smile: . Baví ma veľa hier ale Minecraft je moja srdcovka :smile: . To je asi všetko. 

  V prípade otázok píšte na email : dancissk@gmail.com
 • 1.Nick v hre:Ibemuz
  2.Vek:15
  3.Vaše skúsenosti s Minecraftem:Minecraft hrám už od verzie 1.4.7 viem že je to asi málo ale čo už :)
  4.Znalosť prostredia Gameteam.cz a ako dlho u nás hráte:Na servery GameTeam hrám 4 roky a tou dobou som už pochitila tie skúsenosti ;)
  5.Skúsenosti z bývalých postov (ak nejaké boli,dôvod odchodu)-Nikdy nebola..
  6.Proč chcete byť helprem?-Chcem byť Helperkou pretože už neznášam tých ľudí ktorí si chcú dokázať že maj cheaty..Ráda pomáham ľuďom aj do teraz a furt ma to baví keď už hrám na GameTeamu tak dlho.
  7.Niečo málo o sebe:Volám sa Terka a je mi 15 rokov,zatiaľ študujem 9 triedu ZŠ,robím ostatné koníčky(napríklad šport,varenie a kreslenie).Na počítači som skoro furt aktívna aj na iných sociálnych sietí som aktívná.

  Ďakujem za odpoveď :)
 • 1.Nick ve hře - Skiller_94
  2.Věk- 17
  3.Zkušenosti s Minecraftem - MC hraji od verze 1.2.5
  4.Znalost prostředí Gameteam.cz - Na Gameteam.cz hraji 2 roky a dlouho jsem hral na Klasiku.
  5.Zkušenosti z bývalých postů - Na Pokecraftu - Trenér , na postu jsem byl 1 měsíc , a odešel jsem z důvodu neaktivita (bohužel přestal jít počítač) 
  6.Proč chcete být helprem? - Rád pomáhám lidem , a chtěl bych pomáhat Dronexovi na Klasiku 
  7.Něco málo o sobě - Jmenuji se Michal je mi 17 let ,studuji na SOU (Střední odborné učilistě) prvím rokem , bydlim v Hustopečích u Brna

  Děkuji za odpověd:  :)
 • 1. Nick ve hře. cunik_xyz
  2. Věk. 15 Let.
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Minecraft hraji už od 1.2.5 tehdy mi ho úkázal kamarád, nemněl jsem ještě dost výkonný počítač takže jsem hru moc nehrál. někdy od verze 1.4.2 jsem Minecraft mohl hrát na plno s přijatelnýma FPSkama. Měl sem " vlastní "' server a nějaké ty simple příkazy umím.
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Hraji tu už asi od Února, na serveru mam lvl 32 a nahraných hodin asi 20.
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Adminem/Helperem jsem byl již na více serverech bohužel servery se rozpadli nebyl dostatek financí nebo jsem odešel protože mě minecraft přestal bavit.
  6. Proč chcete být helprem? Rád pomahám lidem :^), Udělám si klidně čas a hlavně že "vyřešíme problém".
  7. Něco málo o sobě. Jmenuji se Adam, je mi 15 let bydlím kousek od Prahy zajimají mě jazyky jako např C++ nebo Java. Nějak professionálně to neovládám ale problémy většinou dokážu vyřešit. Ve volném čase hraji Minecraft, Counter-Strike, GTA V na PS3 atp podle nálady. Abych se jen nechválil tak jsem docela Nervák :D

  toť vše.
 • Nick ve hře:kyngs
  Věk:16
  Moje zkušenost z minecraftem je velká warez hraju 2 roky a origo 1 rok.Na GameTeamu hraju tak cca 2 měsíce od té do doby co hraju minecraft warez.
  Znalost GameTeamu je u mně velká jak už jsem zminoval hraju tam tak 2 od té doby měsíce co mám minecraft warez.No žádnej post jsem neměl.
  chci být heleperem protože se mi váš server zalíbil.
  No Je mi 16 let a bydlim v Újezdě u Brna.
 • 1. Nick ve hře. - Ve hře hraju pod originálním účtem se jménem apsechi

  2. Věk. - Je mi 15 let.

  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju více jak 3 roky (pod originálním účtem něco okolo jednoho roku).Minecraft znám perfektně (Znám chod hry,umím MP příkazy)

  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - GameTeam byl můj první MC server který jsem kdy navštívil,dá se říct že jsem na něm vyrostl co se týká Minecraftu.Hraju tu téměř 3 roky (Měl jsem pár delších přestávek ale po nějaké době jsem se vždy rád vrátil).Prostředí servru znám moc dobře (Hraju nebo jsem minimálně vyzkoušel většinu serverů co tento portál poskytuje)

  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zastával jsem pozici Moderátora na jednom dá se říct ,,konkurenčním'' portálu po dobu cca. 3 měsíců,odešel jsem kvůli ztrátě chuti hrát na daném portálu (Mohlo za to rozpadnutí naší ,,frakce'' a odchod jednoho z mých nejoblíbenějších členů AT)

  6. Proč chcete být helprem? - Mám rád GameTeam a většinu lidí co tu hraje.Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru ostatním tím že spamují nebo dělají všelijaké hlouposti,chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféruna servrech GT.

  7. Něco málo o sobě. - Jmenuju se Tomas a jsem studentem gymnázia v jednom poměrně velkém městě v Karlovarském Kraji,ve volném čase rád čtu a ve velkém měřítku se věnuju graffiti,street artu a moderní tvorbě písma (kaligrafii).Poslední dobou se také okrajově zajímám o vectorovou grafiku.Jsem pozitivní člověk co rád pracuje v teamu a snažím se zlepšit ve věcech co mám rád a baví mně.Minecraft hraju cca. 13 hodin za týden (víc mi nedovolí povinnosti a ostatní ,,koníčky'').Aktivně využívám Ts3 a nemám problém ani se Skypem nebo jinou formou komunikace.

  Děkuju vám za přečtení a přeji hezký zbytek dne.
  apsechi 
 • 1. nick ve hře-cukrovka
  2. věk-doufám že to nevadi ale mam 14 a půl ale umim dobře přikazy
  3. vaše zkušenost s minecraftem-mám originál minecraft a jinak zkušenosti  9/10
  4. znalost prostředí GameTeam.cz a jak dlouho u nás hrajete-na gameteamu to znám chodím tak skoro každý den a hraju tak asi priblizne 1 a půl roku protoze jsem hral za dva účty
  5. zkušenosti z bývalých postů-nebyly
  6. proč chcete být helprem-protože tenhle server se mi moc líbí je to muj nejoblibenejší server je to tu fajn
  7.něco málo o sobě-jsem kluk, je mi 14 a půl let, hraju 3x za týden florbal, ve škole zpíž 2 než 1 ale někdy je i ta 1,volný čas trávím u pc a hraju nejvíc GameTeam na minecraftu server se mi tak libil že jsem si kopil VIP na 6 mesícu a teď jsem se dostal dal a to znamená k naboru na HELPERA!!!

  email: kuba.langer@email.cz
  skype: cukrovec97                                                                       Děkuju :)
  ts: chodim tak co 2-3 dny                                                                    

 • 1. Nick ve hře dada02025
  2. Věk 16
  3. hraji mc 4 roky baví mně hodně jsem se naučil na jináčích serverech
  4. měsíc
  5. žádný 
  6. chci pomáhat lidem a baví mně to pracoval jsem na dost serveru :blush: 
  7. baví mně mc a rád pomáhám lidem a baví mně to něco o mně jmenujů jse Petr Meloun žiju na  vysočině a rad pomáhám :smiley: 
 • upraveno 8. May 2016
  1. Nick: KarlEss

  2. Věk: 
  17 let

  3. Zkušenosti s MC: 
  Mc hraji přibližně od roku 2011, celková znalost craftingů a základních věcí je samozřejmostí. 

  4. Znalost GT: 
  Myslím, že tady není co řešit. Jelikož GT je velmi přehledný, tak nemám žádný problém s orientací. A pokud mám někde výpadek, tak si myslím, že už to není takový problém se na to mrknout a obohatit se. GT jako takové znám už velmi dlouho a za tu dobu jsem prostřídal několik účtů. Tudíž si již přesně nepamatuji jak dlouho u vás mohu hrát. Nejlepší bod orientace bude asi od dob Promethea. Samozřejmě, že mezi touto dobou jsem měl hodněkrát pauzu.

  5. Zkušenosti s A-teamem: 
  Dříve jsem byl adminem zde na GT (pod jiným jménem) na serveru Prometheus. Bohužel v té době jsem byl nucen odstoupit z důvodu rozpadu/zrušení Promethea, Jelikož jsem admina měl pouze a jen na Prometheu, který se zrušil, tak jsem čekal na nějakou nabídku od GT ohledně dalšího adminovaní. Ta ale nepřišla. 

  6. Proč chcete být helprem? 
  Velmi často na serveru vidím hráče, kteří si píší o pomoc nebo o radu, ale já buď nemám dostatečná práva na pomoc a nebo si vůbec ani hráč nevšimne, že jsem mu odpověděl. Tudíž odpověď je taková, že chci být helperem hlavně kvůli komunitě lidí.

  7. Info o mně: 
  Ahoj,moje jméno je Radek a bydlím v malém městečku na Moravě. Již druhým rokem studuji na prestižním gymnázii. Ve svém volném čase se především věnuji fitness a celkově sportu. (fotbal,běh,crossfit) Zbytek času trávím buď učením a nebo hraním PC her. Především tedy MC a CS:GO, na kterém jsem taky současně adminem. (Mám na mysli adminem na komunitním serveru) Myslím, že tohle by tak k těm základním informacím stačilo,budu velmi rád pokud se mi ozvete a budeme mít společnou spolupráci.

  S pozdravem KarlEss.
 • upraveno 9. May 2016
  Dobrý den,
  rád bych byl na GameTeamu Helper. Moc zkušeností nemám byl jsem Moderátor na Hicoria.com.  Chtěl bych se zlepšovat v tom co mne baví a to je pomáháním ostatním. A to je také ten důvod, proč chci být Helper právě u vás, jste český a kvalitní server.
  Jmenuji se Tomáš a je mi 15 let. Minecraft hraji již od verze 1.2.5 kdy jsem měl svůj první počítač. Na GameTeamu hraji +- měsíc. Ano, můj odehraný čas na to nevypadá a to z toho důvodu, že jsem hrál dříve na jiném účtě a to "Tomas", "ThomasCZ tehdy jsem střídal hodně jmen spojených s "Tomas" takže si nepamatuji všechny, ale zkušenosti s GameTeamem mám. :smile: .
  Originální minecraft mám. :smile: 
  Důvod proč bych chtěl být helperem jsem již napsal nahoře. Samozřejmě TS3 a mikrofón mám. smile . 
  Mám zkušenosti i s Minecraft serverem, měl jsem několik svých na kterých hrálo poměrně dost lidí. smile 

  Mimochodem napsal jsem si diskuzi přímo do sekce "Přihlášky do A-Teamu" moc se omlouvám, a prosím smažte to. :)

  Děkuji.

  S pozdravem,
  Tomáš.
 • jméno: bojga
  věk:15
  znalosti gameteamu:GameTeam znám hodně dobře od té doby co mám originál hry minecraft tak se spolužákem trenujeme ve škole otázky ohledně GameTeamu :smile:  na GameTeamu hraji už od té doby kdy  na GT bylo eště Zombiez
  zkušenosti s postem:žádné zkušenosti nemám(tím pádem ani žádný důvod k odchodu)
  proč chcete být helprem:rád bych nějakým způsobem pomáhal admin-teamu na gameteamu,a taky jsem skoro každý den aktivní
  něco o mě: je mi 15 let a chodím do 9 ročníku základní školy,svůj volný čas trávím u počítače nad hrou minecraft  protože jiné hry mě nelákaj. A abych nezapomněl na GT jsem byl zabanován pouze jednou a to neprávem ani nevím za co to bylo ale na Teamspeaku jsme to vyřešily.
  kontaktní ůdaje:email Teodor90@seznam.cz
   děkuji za přečtení a omlouvám se za to že budete muset zakrýt můj email 
  všechny otázky pište na můj email, děkuji za přečtení popřípadě za ztrátu vašeho času 
   přeji pěkný den 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.