Příhlášky na pozici helpera

1246724

Komentáře

• 1.Clement0726
    2.15let
    3.minecraft znam dost
    4.GameTeam mam rad a hram ho už 3 lety
    6.chci pomahat hračum dobre znam pokecraft
    7.Ked sa ma spita niekdo čo ma urobit z lucky egg poviem mu že ma prejs 1 000 blockov

• upraveno 13. May 2016

Uživatel nesplňuje podmínky.

• RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    upraveno 14. May 2016
    *****************************************************************************************************************************
    Zdravím všechny uchazeče o post helpera.

Tímto všechny co napsali přihlášku nad zde vyznačené hvězdičky 
    zveme dne 19.3.2016 v 18:00 na náš TeamSpeak k výběrovému řízení.

První podstatnou podmínkou je mít funkční mikrofon!!!

Ti co zde již svou přihlášku nemají, byla jim smazána jsou vyřazeni z tohoto pozvání.

Pořadatelem výběrového řízení Rosinka 
  • upraveno 14. May 2016
    Uživatel nevyhovuje.
  • upraveno 24. March 2016
  • upraveno 14. May 2016
    Žádost zamítnuta.
  • upraveno 14. May 2016
    Uchazeč nesplňuje podmínky.
  • upraveno 13. May 2016

• Zdravím,

1. Nick ve hře.
    - Na serveru vystupuji pod přezdívkou "Ich_Bin_Tyna", ale normálně v MC pod přezdívkou "Truger", neboť jsem tam v     minulosti hrával a již jsem zapomněl heslo, tak jsem si udělal nový účet.

2. Věk.
    - Stále mi je 14 let, ale 20. dubna dosáhnu 15ti let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    - Minecraft jsem začal hrát od verze 1.2.5 a to jsem byl v 5. třídě, tudíž ho již hraji pěkný 4 roky, ale MC jsem opravdu       jen nehrál. Od 6. třídy jsem se o MC začal hlouběji zajímat (bukkit, spigot, ...). Také jsem radil na forumu o MC na           kterém mám nad 850 příspěvků a dobré hodnocení v karmě.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    - Prostředí znám opravdu dobře... Tak na svém prvním herním učtu jsem měl určitě nějaké hodiny nahrané, ale jak jsem   již psal, neznám heslo. Na druhém učtu mám nahraných 24 hodin.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    - Bohužel, neměl jsem tu šanci své zkušenosti ještě využít v postu "Helper apod..."

6. Proč chcete být helprem?
    - Opravdu rád bych využil své zkušenosti i zde na GT. Vždy se přeci najde nějaký hráč, který si nebude vědět s něčím    konkrétním rady, ale najdou se i tací hráči, kteří si chtějí užívat hru víc, než je povoleno (cheaty..), a proto bych se          sem rád hlásil.

7. Něco málo o sobě.
    - Jmenuji se Jakub Hospodka, jsem student 9. třídy na Základní škole v Čáslavi. Z tohoto města pocházím a též v něm    bydlím. Již jsem si podával přihlášku na SOŠ informatiky a spojů v Kolíně. Mezi moje zájmy patří dost věcí, ale tak        určitě tam patří PC, trávení času s kamarády, lyžování, běhání, posilování ...

• upraveno 21. March 2016
    Uzivatel nesplnuje podminky. - zabanován za Reklamu na svůj server

Uživatel nesplňuje podmínky..
  •                                                     Uživatel nesplna podmínky
  • Nick v hre:

-olsk0509

Vek:

- 15 rokov

Vaša skúsenosť s minecraftom:

-Minecraft hrajem od verzie old_beta b1.6.6

-
    Za 5 rokov čo už hrám MC už toho o ňom dosť viem

-V MC sa zaujímam o Redstone, Command blockoch a o pluginoch

-od verzie 1.8. som prestal hrať na serveroch a hral som iba na GT

Znalosť z prostredia GT  a jak dlho na GT hrajem:

-no poznám značnú časť z A-Teamu

-na GT hrajem cca 2 roky (Keď som začal hrať  na GT som hral za starý účet axonlolz)

-Najväčšiu znalosť z GT mám z Skyblocku a z HS

Skúsenosti u bývalých postov:

-Na jednom servery sem bol helper asi 1 mesiac (HenPlex) s tým serverom som nadobro skončil. Dôvod odchodu na tom servery bola nuda a server asi aj skrachoval (Neviem presne či skrachoval). Na tom servery som bol asi jediný skúsený Helper. (Keď sem objavil GameTeam tak som skončil so všetkými servermi)

Prečo chceš byť helper:

-Chcem pomáhať hráčom, chcem byť súčasťou niečoho takého ULTRA MEGA SUPER ako je GT. A helpera nechcem preto aby som mal výhody a to neklamem.  A helpera chcem preto aby som pre GT niečo dobrého spravil.

Niečo málo o sebe:

-Bývam v Trnave čo je asi 50 km od Bratislavy

-Volám sa Lukáš

-Chodím na Gymnázium v Trnave

-Vo volnom čase robím MusicPacky do MC (To je niečo jako TexturePack len to mení zvuky na Platniach v MC), športujem, hrám MC a podobne...

Kontakt:

Dúfam že som všetko splnil.
  •  1.Můj nick ve hře je misavasakova. Je mi 15let.
    2.Minecraft nehraji tak dlouho, ale vím o něm dost věcí. Hlavně se zajímám o redstone. Hraji pouze na GT, jiné servery jsou pro mě takové, no jak bych to řekla takové prostě divné. Na serverech hraji od verze 1.8.9.
    3.GT má podle mne úžasné prostředí a je takový jiný(v tom lepším smyslu), je tu spoustu věcí joko jsou teď         například velikonoce.GT je úžasný také například tokenovými bombami, melounovými a redstone bombami.
    4. Zkušenosti z bývalých postav bohužel žádné nemám.
    5.Helper bych chtěla být hlavně proto, že ráda pomáhám lidem na GT.
    5. Teď vám povím něco málo o sobě:
    bydlím v pardubickém kraji,okres Chrudim.
    Jmenuji se Michaela.
    Chodím na zš.
    Ráda lyžuji, hraji MC, jezdím na koni a další věci.
    Soufám že mojí přihlášku přijmete.
                                                                                  děkuji Michaela

• upraveno 14. May 2016
    Žádost zamítnuta.
  • upraveno 14. May 2016

• upraveno 26. March 2016
    1) Nick:HackSore_SK
    2) Mám nahráno : 61 h a 30 min
    3) Originálni Minecraft Aho
    4) Věk 16
    5) Chtěl bych být Helper protože: Helper bych chtěl být proto, že jsem dobrý člověk, rád pomůžu, pokud by se stalo že bych nedokázal vyhovět hráči, tak bych se samozřejmě koukl na internet a zjistil bych jak bych hráči mohl pomoci. Samozřejmě bych se choval slušně a zdvořile 
    6) Přibližně 4-6 h někdy 0-2h
  • upraveno 28. March 2016
    nick:kuba5541
    věk:15 a pul let
    zkušenosti minecraft hraju 3 roky umím pracovat s pluginem atd.
    zkušenosti už jsem byl na 3x serverem Helperem a n jednom Hl.Helperem
    Na gameteam hraju 2,5 let znám všecjny minihry atd.Helperem chcu být rád někomu pomáham atd.
    A něco u mě jmenuji se Jakub Kalaš jsem z Brno rád chodím ven a na akce hraju frolbal fotbal a to je vše .
    Strašně si přeji být helperem muj
    email: kubikkalas@email.cz
    a to je vše
    napsal: kuba5541
    na Gameteam hraju týdne 45 hod

1. Nick ve hře.  Eve_CZ

2. Věk.  20 let

3. Vaše zkušenosti s minecraftem.

hraju mc uz od alfa verze

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.

hraju ti asi cca 16 dni

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)                                                                      

byl jsem admin,moderator,helper,spolumajitel a builder

6. Proč chcete být helprem?

chtel bych tu byt admin

7. Něco málo o sobě.

jsem autolakyrnik rok po skonceni skoly hraju az moc hry jsem online od po-pa od 17:00 az do 20:30 a so-ne od rana do vecera muj skype: tyler.cz      Email: 
    lolzero77@gmail.com
    1. Nick : Rysman
    2. Věk : 15
    3. Skúsenosti z MC: minecraft hrávam už od 1.5.2  a stále pokračujem hrávam  ho už celkom dlhú dobu a to už  3 roky  takže už mám nejaké tie skúsenosti príkazy zvládam samozrejme rád sa naučím aj niečo nové nemôžem vedieť všetko.
    4.  Znalost Gameteamu ? :  Na GM hrávam už nejaký ten rok presnejšie sú to asi 2 roky a čo sledujem tak sa dosť zmenil pridalo sa veľa zaujímavých minihier chodím  hrávať pravidelne každý deň samozrejme ak je to môžné 
    5. Zkušenosti z bývalých postů  mám dosť skúseností bol som v pozícií Helpera aj Admina dôvod prečo som skončil ?  Jeden z serverov  skončil  Majitel tam často nechodil a server nebol zabezpečený takže tam boli samý hackeri  hral som aj na iných tam bol dôvod iný snažil som sa  ako som vedel ale A-T to nevedel oceniť stále som bol len helper.
    6. Proč chcete být helprem? Chcem pre tento server robiť viac nie len niekedy podporiť ale aj pomôcť hráčom a nahlásiť tých ktorý  buguju heckuju a nevážia si toho že tu môžu hrať.
    7. Som za každú srandu ale len do  istéj miery bývam v maličkéj dedine  športujem : Futbal, Florbal keď je zima aj hokej  som  dosť kludný len tak ma hneď niečo nenaštve.

+ origo mc samozrejme mám a TS nebude problém :smile: 
  • upraveno 20. May 2016
    Přijat na pozici Helpera. Gratulujeme.

• upraveno 14. May 2016
  • 1. Nick ve hře - erpen
    2. Věk - 30. července 2016 mi bude 14. Sice vím že mi je málo ale mislím si že bych dokáyal být helprem.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraji  už 4 roky. A myslím si že mám hodně znalostí.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - hraji u vás zhruba 3 měsíce.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Žádná zkušenost.
    6. Proč chcete být helprem? - Protože chci zabránit tomu aby tam bylo tolik hekrů. Chci si vklidu zahrát a myslím že nejsem sám, štvou mě tam lidi co maji heky a myslí si jak jsou drsný a přitom bez heků by to nedokázali.
    7. Něco málo o sobě. - Jmenuji se Míša Tomášek. bydlím v Praze. Myslím že už jsem zkušený hráč a vím jaké to je když má proti mně někdo heky. 

PS pardon za chybi a krásný zbitek dne. :smile: 

• upraveno 14. May 2016
    Okopírovaná přihláška...!!!
  • upraveno 13. May 2016
  • 1.nick ve hře:pajakunice
    2.věk:15 let
    3.moje zkusenostyi s minecraft:minecraft hraju 3 roky na gametemu sem 2 rok a pořad me minecraft
    neomrzel:)
    4.znalost prostředí gametemu:lobby znam cele ip bylo pořad jine a gametam ma strasne hezke lobby:)
    5.zkušenosti z bývalých postu [pokud něake byly]:prvniho helpera sem doastal na jednom serveru a to co jsem zazil se neda popsat:)
    6.proč chcete být helperem:chci pomahat lidem kreti neco nevedy a chci chytat hackery na op anni a chetery:)
    7:neco málo o sobě:nejraci mam kdyz přijdu ze školy a zapnu pc a du hnet na gametaem mam rad psy a kočky
    a chci zacit tocit na gameteam:) dekuju když me přijmete:)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.