Příhlášky na pozici helpera

1235721

Komentáře

• upraveno 6. July 2016
    1. Nick v hre: pajino
    2.Vek 15
    3.Vase skusenosti z minecraftem: Minecraft hrajem cca. 2 roky
    4.Znalost prostredia GameTeam.cza ako dlho u nás hraješ: Na Game Team.cz hrajem pol roka
    5.Zkusenosti z bývalich postov: Nebol
    6.Prečo chces byt Helprom: Chcem pomahat ludom
    7.Volám sa Pavol Szeif chodim na ZŠ Pankuchová 4 v Bratislave. Teraz idem do 9 triedy. Hram florbal. Na GameTeamu hram najradšie tropicraft. A ked skončim ZŠ tak by som sa chcel isť vyučit za kuchára.
  • upraveno 24. July 2016
    1. Nick ve hře. HardBlax (Originální MC dokoupím až po jistotě, že budu přijat, je to po domluvě s Monty70)
    2. Věk. 18
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Tak hrál jsem ho od bety do verze 1.8 a pak jsem měl až do teď pauzu s MC
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. tak hrál jsem tady asi před rokem, nebo dvěma... a hraji tu teď.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Dříve jsem měl na spoustě portálech práva, mám pocit, že i zde, ale nejsem si plně jist... důvod odchodu je samozřejmě jednoduchý, přestal mě bavit MC, ale teď mě to zase začalo bavit. 
    6. Proč chcete být helprem?: No nechci být úplně helper, radši bych přímo Admin, spíše Eventer, ale i tak mě baví pomáhat lidem, dávat pozor na chat/server, odpovídat na otázky a hlavně bavit lidi, což si tedy počkám až budu moc být eventer.... do té doby bych jenom pomáhal a odpovídal na vše. 
    7. Něco málo o sobě. Jsem student stření školy v Praze,ke škole mám práci... mám zrcadlovku a věnuji se menším projektům, kde mohu točit videa, teď se věnuji jednomu velkému projektu, který nebudu prozrazovat... dále mě tedy baví PC hry a teď mě zase začal bavit po dlouhé době MC, dále se věnuji grafice a občas jdu ven :D 

Byl bych moc rád, kdybych mohl dostat šanci, protože pak kdyby se mi podařilo vypracovat se až na Eventera bych mohl dělat přesně to co mě baví --. bavit lidi... každopádně to nic neměnní na tom, že mě baví lidem i pomáhat, proto kdybych se dokázal dostat později i na Admina a mohl bych jak dělat eventy, tak se i starat o server, bylo by to super a bavilo by mě to. 

//ADMIN EDIT: Nemáme na serveru pozici Eventer ;)
  • upraveno 13. July 2016
    1.Nick ve hře: xUkkieTwinkle
    2.Věk: Je mi 16 let
    3.Zkušenosti s Minecraftem: Minecraft hraji od 9 let..A byla jsem dobrá PVP.  :D Až do té doby, co jsem.. to je jedno :dizzy: 
    4.
    Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.Hraji u vás 1 rok a za chvíli 4 měsíce :D :o 
    5.
    Zkušenosti z bývalých postů : Já žádné posty neměla.. vůbec žádné :D 
    6.Proč chceš být helper: Chtěla bych být helper.., protože bych chtěla pomáhat lidem.. 
    Kdyby něco nevěděli, tak bych jim pomohla :)
    7.Něco málo o sobě:
    Jmenuji se Viktorie..
    Byla jsem helper na slabém serveru.. (nevím jméno -_- ) Nebyl moc aktivní.. tak jsem odešla..
    Bydlím na Moravě..Blízko Nemam_Nick ( muhehhehehhee :D )
    nevím co dál.. prostě si to strašně přeji.. být helper na GameTeamu.. jelikož je to nejlepší server..

Přeji hezký den :) 
  • 1.Nick ve hře:lukyno66
    2.Věk:15 let
    3.Zkušenosti s minecraftem:Hraju minecraft zhruba 4 roky
    4.Znalost prostředí Gameteamu:Znám velmi dobře hraju na něm celou dobu co hraju minecraft
    5.Hraju cca 3,5 roku
    6.Zkušenost z bývalých postů:Dříve builder na jednom neznámém serveru,důvod odchodu byl,že server postupně přestal fungovat
    7.Proč chcete být helperem?:Baví mě pomáhat lidem:D
    8.Něco o mě:Hraju florbal,fotbal,trochu se zajímám o IT,rád hraju počítačové hry
  • upraveno 20. July 2016
    1.Nick: kalberta (dříve kalaberta)
    2.Věk: 15
    3.Zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od verze 1.4.6., originální mám od verze 1.5.2. Často stavím velké budovy (např. hotel, hrad, farmu), dokážu si to dopředu představit. Znám i nějaké hacky, ale nepoužívám je.
    4.Znalost prostřednictvím Gameteam.cz: Na GameTeamu hraju cca 3 roky (měla jsem nějaké přestávky, ale pokaždé jsem se ráda vrátila). Vyzkoušela jsem všechny hry (např. Skywars, Planetcraft, parkour) a snažila jsem se prozkoumat celý server. GameTeam je můj nejoblíbenější server a z těch co znám, má i nejvíce možností na zábavu.
    5.Zkušenosti z bývalých postů: Bohužel moc zkušeností nemám, z velkých serverů žádné, ale pomáhala jsem adminovi na menším serveru (takže něco jako helper).
    6.Proč chci být helprem: Chci být helprem, protože hrozně ráda pomáhám lidem (hráčům) a nerada vidím, když někdo sprostě nadává, podvádí, atd. Především bych chtěla radit hráčům, pořádat eventy a celkově jim zlehčit hru a dopřát více zábavy. Naopak bych se ráda zbavila hráčů, kteří se chovají nevhodně.
    7.Něco málo o sobě: Jmenuji se Bára, po prázdninách půjdu do prváku. Bydlím v Praze a studuji na Gymnásiu. Ráda sportuji (nejvíce asi volejbal) a miluju zvířata (v budoucnu bych chtěla být veterinářkou). Na pc jsem docela často, ale mám i jiné povinnosti.  Splňuji všechny podmínky a co se týče komunikace, nemám problém i s něčím jiným než TS3 (třeba Skype).

Děkuji za přečtení a přeji pěkný den,
    kalberta
  • 1.Nick ve hře.: Mr_RazzyCz. 2. Věk.: 18 a půl roku. 3.Vaše zkušenosti s minecraftem.: Minecraft hraju už od verze 1.1 a Originalní Minecraft jsem se stál od verze 1.4.7. 4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.: Hrájů na GameTeamu už rok a půl,ale mě ukradli učet jménem: Wolfgang_CZ, takže jsem si to přejmenoval Mr_RazzyCz. 5.Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu).: Na Sg jsem byl Helper, ale server začal bugovat jako prase, byl jsem tak stresovaný a server bugoval 2 hodiny a Hráči Sg nemohli hrát Annihilation, bedwars, a různe minihry Sg. 6. Proč chcete být helprem?: Mám rád GameTeam a pomahám lidem kteří nevědějí, kde je denní odměna a dům vedení GameTeamu. Ovšem vadí mi hráči kteří kazí a zniči hru ostatním tím že spamují, hackujou nebo dělají všelijaké hlouposti, chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféru u miniher GameTeamu. 7.Něco málo o sobě.: Jménují se Jan Zelený, je mi 18 a půl toku, jsem po maturitě a pokračujů do Zemědělské univerzity Hl. m. Prahy na Suchdole. Rád Studujů Přírodovědu, Matematiku, Vlastivědu, Češtinu, Angličtinu a Fyziku. Mám Minecraft Forge a Minecraft OptiFine. Často jsem na počítači, ale mám hodně práce. Zdraví Mr_RazzyCz, dne 21.července 2016 v 20:04.
  • Zdravím. Dovolte abych se představil. Jmenuji se Lukáš a na GameTeamu hraji pod jménem ItzNightYT. Je mi 15 a chtěl bych se přihlásit na pozici helpera na serveru. Minecraft hraji už od verze 1.8.2 beta což znamená že ho hraji 5 let už. Na serveru hraji přibližně 3 rokem již a nejčastěji jsem se pohyboval na Skyblocku a SkyWars. To ale neznamená že sem tam nezajdu třeba na Crystals a další minihry. Ohledně toho kde jsem kdysi působil bych tu mohl psát hodně dlouho takže to nějak zkusim zkrátit. Před cca 4 rokama jsem působil na postu helpera na jednom z kdysi populárním serveru. Postupem času jsem se vypracoval z pozice helpera na pozici Hl.Admina kterým jsem byl až do konce serveru. Důvod konce serveru byl z nedostatků financí. Potom jsem byl na serveru majnr.cz v pozici Helpera a po nějakém tom čase zastával pozici Operátora serveru až do konce ukončení samotného serveru. To by bylo k tomu co jsem kdysi dělal. A proč bych chtěl být na tomhle serveru Helperem? Odpověď je jednoduchá. Chci omezit hackery na serveru z důvodu dobré hratelnosti a trochu lidi co píšou vulgárně omezit například mutem. Teď něco málo o sobě teda. Jak jsem zmínil už na začátku jmenuji se Lukáš , momentálně se zajímám o muj koníček čím je natáčení videí na sociální sít YouTube a to zejména natáčení her jako je například Minecraft. Dále rád běhám a provozuji atletiku. Na veškeré otázky ohledně této přihlášky jsem schopen odpovědět buď prostřednictvím fóra nebo teamspeaku.

PODEPSÁN : Night
  • Dobrý den, já jsem Jack_Ounes a chci si podat přihlášku na helpera, protože převážně hraji skyblock a dost často tam bývají dohady, krádeže, spamy a vulgarity. Chtěl bych tedy pomoct omezit tuto negativní aktivitu a zlepšit tak prostředí, komunitu a celkové chování lidí ne jen na skyblocku. Je mi 15 let (30/5/2001) a minecraft hraji od verze 1.3.2 kdy mi ho doporučil můj kamarád. Taktéž první server na kterém jsem kdy hrál, byl právě GameTeam kde jsem začínal na creativu pod warez nickem gonki007. Když jsem nabral nějaké zkušenosti odvážil jsem se vydat na EconomyLand kde jsem také dlouho hrál. S minecraftem mám tedy dlouholeté zkušenosti, které se mi velice hodí. Na GameTeamu jak jsem již psal tedy hraji od počátků, kdy zde byl pouze EconomyLand | Creative | Skyblock a více si toho již nepamatuju. Zatím nemám žádné zkušenosti z jakýchkoliv postů u AT. Funkční TeamSpeak3 s poměrně dobrým mikrofonem mám samozřejmě také.
          Přeji Vám hezký zbytek dne :smile:

• 1 .Nick: mik35
    2. Vek: Bude my 16
    3.Zkušenosti: Minecraft bavim už od 6 rokov :)
    4.Srdce GameTeam:.Na GameTeame Bavim asi 3 roky
    5.Moje zkušenosti z postom: Bol som SP.Maitel,Bulider,HL.Maiteľ a Admin :)
    6.Prečo chcem byť Helperom: GameTeamu chcem pomáhať aby to bol taky server že lepši než mineplex...
    7.O mne...:Volám sa Alexander Stariat som pardubic. Chodím na strednu školu Počitačovu... Učíme sa tam robiť programy atd... Na GameTeam Viem dať za 1 tyžden až 64 h :) Skype sasko14985 Email: alexander.stariat@gmail.com Ďakujem za odpoveď :)

• Ahoj mé jméno je B3JD1S3K ( jirka ).
    Věk: 15,5 (Myslím že vhodné na Helpera)
    GameTeam: Na serveru GameTeam hraju už pomalu od verze 1.7 i dříve umím hodně příkazu commandy redstone obvody věci atd..

Proč chci být Helper?
    Helperem bych se chtěl stát z důvodu toho že mám na GameTeamu hodně známých kteří hackují a rád bych jim chtěl dát ban a chtěl bych pomoct gameteamu od hackerů a různých ,,KIDŮ´´ kteří neumí bez hacků hrát .Z helperem mám hodně zkušeností - Helper na 5 serverech .) 

E-mail: jirkabejdak@centrum.cz, stromorodec@seznam.cz
    TS3: --------

(Denní aktivita na GameTeamu 4-8 hodin)
  • B3JD1S3K
    15,5
    Velké zkušenosti z Helperem commandy atd.
    GameTeam znám výborně hraju asi 3-4 roky
    Helper na 5 serverech (Nepohodnutí z A-Teamem a Majitelem(10 Let) - Následné vyloučení)
    Helperem bych se chtěl stát z důvodu toho abych pomohl GameTeamu a jeho čistým hráčům(bez hacků) aby se 
  • 1. Nick ve hře.lmae11

2. Věk.15

3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    Hraji ho od první Bety příkazy znám už od 1.2.5 (nadprůměrně) 

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Hraji tu asi 1 rok ale né aktivně dovedli mě jsem lidi z ******-games.cz kdy tu nehrálo moc lidí proto jsem na tomhle serveru nehrál moc dlouho, ale pak jsem zas začal když tu byla ta mapa o přežití tak to jsem hrál dost Aktivně.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)Měl jsem asi 10 serverů ale byli neúspěšný jinak na GameTeame nemám

6. Proč chcete být helprem?Tak chtěl bych se stát helperem, protože tam chytám lidi (i děti) které nadávají lžou o věku a pak ty kecy ve smyslu znám se s Majitelem dám ti ban nebo můj táta je Majitel ti dá ban podložil bych klidně screeny ale už nemam jelikož jsem si asi 30x reinstaloval PC a pak něco originálního banoval čítry (je to tak naschvál napsané D)
    7. Něco málo o sobě.  Jsem Viktor vlastním originální Minecraft rád bych se stal na GameTeamu.cz Helper jelikož mám pak náladu se zabít když tam chytám čítry (schválně napsané) jinak hraji fotbal minecraft cs go 
    team fortres 2
  • 1. Nick ve hře. - Ve hře hraju pod originálním účtem se jménem Dwerdari

2Věk. - Je mi 15 let narozen 10.5.2001.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju více jak 3 roky (pod originálním účtem něco okolo jednoho roku).Minecraft znám perfektně (Znám chod hry,umím MP příkazy)

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - GameTeam byl můj první MC server který jsem kdy navštívil,dá se říct že jsem na něm vyrostl co se týká Minecraftu.Hraju tu téměř 2 roky. Prostředí serveru znám dost dobře  (Hraju nebo jsem minimálně vyzkoušel většinu serverů co tento portál poskytuje (Skyblock)

5Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Byl jsem Adminem na jednom dá se říct ,,konkurenčním'' portálu po dobu cca. 7 měsíců,odešel jsem kvůli ztrátě chuti hrát na daném portálu ,a odchod jednoho z mých nejoblíbenějších členů AT)

6. Proč chcete být helprem? - Mám moc rád GameTeam a většinu lidí co tu hraje.Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru ostatním tím že spamují nebo dělají všelijaké hlouposti,chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféru na servrech GT.

7. Něco málo o sobě. - Jmenuju se Jan a jsem studentem na škole Horymírova v 9 třídě.Ve volném čase rád hraju a ve velkém měřítku se věnuju tvorbě log pro různé začatníky na youtubu.Poslední dobou se také okrajově zajímám o vectorovou grafiku.Jsem pozitivní člověk co rád pracuje v týmu a snažím se zlepšit ve věcech co mám rád a baví mně.Minecraft hraju cca. 16 hodin za týden (Víc času hrát mi moc nedovolí čas').Aktivně preferuji TS3 a nemám problém ani se Skypem nebo jinou formou komunikace.

Děkuju vám za přečtení a přeji hezký zbytek dne.
     Dwerdari
  • 1. Nick ve hře.  MrBubble.

2. Věk. 15 za 2 mesiace 16.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    Zkušenosti mám s minecraftom dobré.( Minecraft hrávam 4 roky (Originál minecraft mám 2 roky.Minecraft poznám perfektne)

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    Na Gameteamu hrám 2 roky.Prostredie Gameteamu poznám veľmi dobre
    či už na servere, webe alebo na fóre sa vyznám dobre.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod 
    odchodu)
    Skúsenosti z bývalých postov mám, bol som Moderátorom na CraftMáni a dôvod prečo som odišiel bol lebo som sa vzdal postů...

6. Proč chcete být helprem?
    Rád pomáham hráčom je mi jedno čo sa ma spýtajú, ja aj tak odpoviem, som dosť trpezlivý človek, na Gameteamu strávim tak 2 hodiny,ale väčšinu času odpovedám hráčom, alebo hrám minihry...

7. Něco málo o sobě.
    Volám sa Peter mám 15 rokov bývam v Bratislave som na základnej škole 9 ročník, baví ma minecraft, programovanie, hokej...

Ďakujem za váš čas :)

• 1.Nick ve hře: killkill89
    2.Vek:15
    3.Vaše skušenosti s minecraftem: uspokojive 
    4.Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Cca 1 mesiac
    5.
    Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):
    zkušenosti mam velke z rôznich serverov na mnhych som bol Hl.helper, dôvod odchodu vyhodili ma z dôvodu nepotrebnosti
    6.Proč chcete byt helperem:
    1.Rad pomaham a nikdy ludi nenecham v problemoch snažim sa ich vitiahnut to najrchlejšie a po 2.nechcem aby na serveroch boly heckery kazy to reputaciu serveru 
    7.Neco malo o sobe: no moc toho neni asi najviac času stravim pri rekonštrukci kamaratoveho serveru

Ospravedlnujem sa ked pišem raz po česky potom po slovensky :D
  • 1. Nick ve hře: Meowolf

2. Věk: 18 let

3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji už od roku 2009 na alpha verzi. Přestože to bylo velice primitivní, neskutečně mě to zaujalo, poněvadž sandboxové hry mám nejradši. Chvíli jsem to poté nehrál, protože to začalo být dost monotóní. Vrátil sem se k němu začátkem roku 2014 a všechny ty updaty za poslední roky se mi zdály jako by to už nebyl starý Minecraft, ale něco mnohem lepšího, tak jsem si o něco později koupil originální verzi a začal jsem hrát online. Mí přátelé, kteří v Minecraftu byli tehdy mnohem ostřílenější než já mě naučili spoustu věcí o základech jako lektvary a enchanty a taky něco složitějšího s redstonem a práci s command bloky. Hned jsem se do toho ponořil a začal jsem zkoumat různé módy, nejen na vlastní pěst, ale i pomocí gameplayů. V poslední době hraji i další hry, hlavně strategie, RPG a survival, ale ani to mi nezabrání se často ponořit do Minecraftu.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Nejsem u Gamateamu moc dlouho, popravdě je to 7 dní co mám váš launcher a hned mě zamrzelo že nejde použít pokédex, item finder a další klíčové věci z Pixelmonu. Pořád je to ale dosud nejlepší český Pixelmon server, co jsem našel (opravdu se mi líbí integrace Tinkers Construct a Carpenter's Blocks do hry společně s Pixelmonem).

5. Zkušenosti z bývalých postů: Žádný post jsem ještě na minecraft serverech neměl, avšak nikdy jsem o to ani neusiloval, poněvadž jsem nevěděl, jestli se ve hře pořádně vyznám. Nyní věřím tomu, že bych mohl být přínosem pro ostatní hráče a jsem si jistý tím, že dokáži pracovat v týmu.

6. Proč chcete být helprem?: Jsem toho názoru, že lidé by si měli pomáhat a snažím se jít příkladem. Často se ale najdou lidé, kteří záměrně kazí hru ostatním, což mi neskutečně vadí. Lidé by měli hrát aniž by si navzájem kazili hru nebo měli komplikace kvůli různým bugům. Často se shledávám s hráči, kteří mají nějaké nepokoje (ať už svoje, nebo mezi sebou) a já chci možnost jim pomoci. Vždy mám v lásce možnost hru nějak obohatit. Tak jednoduché to je, rád pomáhám.

7. Něco málo o sobě: Jsem student gymnázim v Čakovicích, taktéž známého jako GYMČAK. Aktivně se LARPu, kde se často projevuji jako šermíř. Dlouhé hodiny doma před akcí trávím vyráběním pomůcek jako dýmovnice, pochodně, barvy na obličej apod.. Když zemřu (kupodivu ne tak často) pomáhám organizátorům připravováním zbroje, dobového nábytku nebo občerstvení. Což mne přivádí k další mé vášni, vaření. Nejsem kuchař ani číšník, ale tuze rád vařím a o víkendech griluji. Dost často s přáteli hraji deskové nebo karetní hry, jako World of Warcraft: The Boardgame nebo Magic: The Gathering. Rád si dělám nové přátele a rád se bavím.

• BodlikczBodlikcz
    Moderátor
    upraveno 15. August 2016
    1. Nick ve hře. Bodlikcz

2. Věk. 14 let

3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Minecraft hraji plně od 1.5 - tedy od roku 2013. Moje nejoblíběnější verze      jsou 1.7.2 a 1.8. Znám dobře spíše starší minecraft verze, ale něco i o  novějších. Originální minecraft účet mám cca 1 rok

4. Znalost prostředí Gameteam.cz

a jak dlouho u nás hrajete. 
    Na gameteamu hraji 2 roky s menšími   pauzami  a odehraným časem 229 hodin.    Gameteam je jeden z mých nejoblíbenějších  MC serverech. Hraji zde převážně Skyblock a minihry. Dokážu najít co je potřeba na webu gameteamu, nebo na foru   popř. na serveru

5. Zkušenosti z bývalých postů
    (pokud nějaké byly, důvod odchodu) 
    Nemám žádné zkušenosti z bívalých  postů                                                                                                                    
    6. Proč chcete být helprem? Myslím si, že pomáhat lidem je správná věc, ale na serveru jsou lidi, kteří   používají hacky/cheaty. Chtěl bych aby těchto lidí bylo na Gaameteamu čím dál tím míň a aby nerušily ostatní hráče z jejich hraní

7. Něco málo o sobě. Jmenuji se Petr. Hraji na GT skoro každý den. Budu chodit do 9. třídy. Nyní jsem na           gymnázium TGM. Hraji rád počítačové hry raději mám RPG se středověkou grafikou jako Heroes of might and magic 3 nebo 5, dále Might and magic 7 for blood and honor a Might and magic 8 day of the destroyed.  ale i jiné hry. Samozřejmě hraji i minecraft. 

TimeSpeak: ano
    Email: Bodlik@centrum.cz - (prosím žádne spamy)
  • upraveno 24. August 2016
    Bugery do teamu nechceme.

• Nick ve hře ?: Ultracakelol Věk:Budu mít 15 let.
    Zkušenosti minecraftu:Minecraft hraji už verze 1.2.5. a kolem 6-7Let
    Na gameteamu hraji: 1Měsíc
    Zkušenosti z postem: Byla jsem adminka na menších serverech a builderka na serveru a pomáhala :)
     Proč být helperkou:Je to super být helperkou protože gameteam je jeden z nejlepší serveru v Česko slovenských serverech a na gameteamu hraji až 3-4 hodiny:
    O sobě: Jmenuji se Zuzka :-D Jsem z Olomouce chodím do základní školy Gympl Hraji Holčičí fotball a Házenou.Týdně jsem až na gameteamu 32Hodin Skype: bráchův svůj nemám ben.neb64 E-mail. Moje nejkrasnější přezdívka Scoobik@post.cz
    Děkuji za odpověĎ Ultracakelol :-)
    Originálku mám.
  • 1. Alias_205
    2. 15
    3. Hrám ho 4 roky,viem docela dobre príkazy
    4. GameTeam.cz poznám dosť dobre,hrám u vás asi 1 rok keď počítam aj warez účty
    5. Boli docela rozsiahle väčšina serverov skrachovala čo bol dôvod odchodu alebo tam luďia v Admin teamu sa nevedeli správať
    6. Helperom som bol zaťial na všetkých serveroch v ktorých som bol v AdminTeamu pretože viem spolupracovať z luďma,a že mám dobre nápady čo vylepšiť.
    7. Volám sa Martin,je mi 15 rokov chodím na strednú školu a učím sa za kuchára.Koníčky mám fotball,hokej,BasketBall a behanie.Keď netrávim svoj čas na tréningoch tak som pri mojej priatelkini alebo za PC podla toho jak som unavený.

• 1) Nick: IwDy

2) Věk: 12
    (Byl bych rád, kdybych mohl dostat alespoň malou kapku naděje)

3) Vaše zkušenosti s Minecraftem:
    Co si vzpomínam, tak minecraft hraji od verze 1.5.2, tehdy to nebyl minecraft jako dnes, ale hra ve které byl singleplayer méně oblíbenější než dnes. Nevím proč, ale vždy jsem stavěl domy ze dřeva či vlny a pak je zapaloval. 

4) Znalost prostředí GameTeam a jak dlouho u nás hrajete:
    Na GameTeamu hraji už od roku 2013 (myslím), přivedl mě tam můj kamarád, který u vás hral. (Tímto mu děkuji)
    Hned co jsem se připojil a zaregistroval, tak mě hned zaujaly létající nápisy a podobné efekty.
    Pamatuji si postup všech lobby. 
    Nejdřív bylo lobby na které jsem se připojil a už si to nepamatuji, pak bylo "stromové", lobby s domečky a autíčky a teď tohle aktuálni.
    Co vím nejvíc hraji bedwars a pokuď mohu uvidíte mě  jako VIP.

5)Zkušenosti z bývalých postů (pokuď nejaké byly, důvod odchodu)
    Pamatuji si, že jsem byl helper nebo admin na ostatních serverech. Důvod odchodu byl takový, že zbytek admin teamu si dělal co chtěl nebo majitel serveru příjmul neschopence, který se bavil rozdáváním banů hráčům.

6)Proč chcete být helperem ?
    Nejde mi tak o mutování jako pomáhání, protože helper by měl pomáhat a ne jen mutovat. Vždy potkám nějakého nováčka co potřebuje poradit s denní odměnou nebo neví jak si koupit VIP či podobné problémy.
    Možná si říkáte, že k pomáhání snad nepotřebuji prefix, ne ? Ano máte pravdu, ale když mě nekdo odmínte s větou jdi do **** tak si připadám jako blb. Ano při mutování platí pořekadlo "Dvakrát měř jednou řež" Udělali byste mi tím obrovskou radost aspoň zkusit jaké je to být helperem. Kamarádovi jsem pomohl s založením forum učtu i učtu ve hře, nedávno jsem mu poradil jak si stáhnout TS3.

7)Něco málo o sobě:
    Zdravím, moje jméno je Bednář Marek a jak už víte je mi 12 let. Zajímám se o hasiče i problematiku jezů. Dříve jsem hrál na piano a chodil do zpěvu.
    Zvládám diakritiku a pravopis.

Když mi přihlášku odmítnete, budu se snažit pochopit, že na můj věk se helper nehodí.

Děkuji za přečtení, IwDy ;)
  • ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
    ╔ 1.
     Nick ve hře.  
    ¤David112
    ══════════════════════════════════════════════════════════════════════
    ╔ 2. Věk.
    ¤17 rokov
    ╔ 3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    ¤Nejakých 4-5 rokov,môj prvý spustený minecraft bol: Beta 1.7.2
    ╔ 4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    ¤Väčšinou hrajem BedWars,EggWars, hrával som aj SkyBlock,SkyWars a poznám aj nejaké iné servery na ktorých som občas bol,tento nick je nový teraz hrajem na tom ale skôr som hral na nejakom ale už neviem meno účtu.Na GT hrám asi okolo 2 rokov.
    ╔ 5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu).
    ¤Bolo ich veľa:majiteľ vlastných server,builder,helper,admin,hl.admin-väčšinou čo bolo tak sa buď server rušil,post do teamu sa musel kúpiť,klesanie hráčov.
    ╔ 6. Proč chcete být helprem?
    ¤Pomáhať ľudom lebo čo vidím tak je niekedy čoraz menej ľudí z teamu na servery.
    ╔ 7. Něco málo o sobě.
    ¤Volám sa Dávid,rád hrávam football.Väčšinou na pc hrajem mc alebo občas zaspomínam na cs 1.6.
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  • upraveno 22. August 2016
    Dobrý den chci se stát na serveru GT helperem
    1. Nick ve hře: jirkaooo
    2. Věk. 15 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. měl jsem vlastní server nějaký příkazy umim
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: na Gameteamu hraju 20 dnů 8 hodin....
    a gameteam znám dobře 74 level
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): byl jsem na svým serveru Majitel
    ale už mi vypršel :neutral: 
    6. Proč chcete být helprem? chci pomáhat lidem který se na GT nevyznají. máte super server :smile:  
    7. Něco málo o sobě. chodim ještě do školy přesně do 8.třídy. baví mě minecraft  už nevím co napsat :wink: 

předem děkuji za odpověd                                                                                                        jirkaooo
  • 1.Nick ve hře :Tomasxxl
    2.Věk : 16
    3.Zkušenosti s minecraftem: už ho pár let hraju :D
    4.Hraju tu docela dlouho už to pár měsícu bude
    5.
    Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): mám zkušenosti s Adminstvím , ale potom se server rozpadl
    6.Proč se chceš stát helperem? Chci pomáhat lidem poradit občas si s nima zahrát nějakou tu minihru a také pokecat s a-t a pořešit organizační věci
    7.Něco málo o sobě : Většinu času věnuju minecraftu stavím si v singlu spawny , nebo chodím na servery kde radím lidem, kecáme na skypu, a hrajem takhle asi tak trávím dny :D cokoliv by jste se chtěli zeptat jsem tu zde pro vás :)
    Budu se těšit na komukaci s vámi děkuji
    Tomasxxl
  • 1. Nick ve hře - NightWolf_CZ

2. Věk - 14 (v listopadu 15)

3. Vaše zkušenosti s minecraftem - minecraft hraju vetsinou v multiplayeru a to od verze 1.5.2

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete - hraji zde uz tak plus minus 3/4 roku a uz se zde i trochu vyznam ale ted sem zde asi mesic nebyl a smazalo mi to ucet takze zacinam znovu na lvl 1

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Byl jsem pul roku support na majnuj ale po jeho rozpadu jsem z a-teamu odesel stejne jako vetsina jeho clenu protoze nebylo nic na praci a s necekanym prejmenovanim nebyl nikdo spokojen snad kromne majitele

6. Proč chcete být helprem? pomahani me bavi a po konci majnuj nemam co delat a take bych chtel trochu omezit cheatery na gameteamu protoze jich je zde vazne mnoho i kdz se to a team snazi jak jen muze

7. Něco málo o sobě. Pravim jmenem jsem Josef bydlim ve vesnici u hodonina v jihomoravskem kraji a na GT mohu byt ted spise nahodne a od konce prazdnin plus minus 4 hodiny denne od 4 hodin takze casu na to mam dost

Za precteni me prihlasky dekuji a doufam ze vas zaujala
    NightWolf_CZ
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    *****************************************************************************************************************************
    Zdravím všechny uchazeče o post helpera.

Tímto všechny co napsali přihlášku nad zde vyznačené hvězdičky do 24.8.2016 
    zveme dne 30.8.2016 ve 20:00 na náš TeamSpeak k výběrovému řízení. 

První podstatnou podmínkou je mít funkční mikrofon!!!

Ti co zde již svou přihlášku nemají, byla jim smazána jsou vyřazeni z tohoto pozvání.

Pořadatelem výběrového řízení Rosinka 
  • Nick - patrikcraft
    Věk - 15
    Zkušenosti - minecraft jsem hrál už od svých 10 let tak myslím že jsem toho za těch 5 roků docela hodně pochytil :smile: 
    Znalosti na Gameteamu -  na gameteamu hraju už 5 let a je to můj nejoblíbenější server
    Zkušenosti s postem - na menšíh serverech jsem byl jako helper atd :smile: 
    Proč být helperem - Gameteam sám o sobě je boží server a chci pomáhat s mojí aktivitou :smile: 
    O sobě jmenuju se Patrik mezi moje oblíbené sporty patří karate, jízda na kole a na longboardu, florbal, moje koníčky chodím zpívat, hraju na klavír chodím do základní školy v Doudlebách nad orlicí.Na game teamu hraju každý den.
    Skype - patas.stepanek
    E-mail - patasstepanek@gmail.com
  • 1. Nick ve hře lmae11
    2. Věk 16
    3. hraji mc 4 roky baví mně hodně jsem se naučil na jináčích serverech
    4. 5 roku
    5. žádný 
    6. chci pomáhat lidem a baví mně to pracoval jsem na dost serveru blush 
    7. baví mně mc a rád pomáhám lidem a baví mně to něco o mně jmenujů jse David Borak žiju na Svatave  a rad pomáhám smiley 
  • 1. Nick ve hře. - Volám sa : Mato151100
    2. Věk.              -  Mám 16 rokov
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.  - - Hrám ho už 5 rokov
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - 2 roky, vyznám sa v GameTeame
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - neboli (zatial :) )
    6. Proč chcete být helprem?  Chcel by som robiť túto hru čistejšou,lepšou a dohliadať na čistý priebeh hry (Banovať cheatrov)
    7. Něco málo o sobě.    mám 16 rokov som zo Slovenska (btw to ste vyčítali z mojho jazyka) Milujem túto hru :)

ďakujem za pozretie
  • 1. Můj nick ve hře je: lmae11
    2. Můj věk je 16 let a za 1 měsíc mi bude 17
    3. Moje zkušenosti jsou profesionální.. Minecraft hraji od verze 1.2.5 až po 1.8.9
    4.Znalost s GameTeamem mam velkou a na serveru hraji už 4,5 roků.. Takže ho moc dobře znám...
    5. Pardon ale to už si bohůžel nepamatuji [za tohle se moc omlouvám]
    6. Já chci být Helperem ,protože to byl vždy můj sen si to vyzkoušet a podporovat server zbavovat se Hackerů atd... 
    7. Mé pravé jméno je David. Je mi 16 let. Jsem začáteční YouTuber [YT] a odhodlám šetřit do nové techniky abych mohl točit ze serveru GameTeam.. Moje oblíbené koníčky jsou Hasiči,Fotbal.. Na GameTeamu bych strávil celý den [Kromě týdne to budu vždy po škole  ] To je asi vše...

Krásny večer a zatím Ahoj.. /lmae11/
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.