Příhlášky na pozici helpera

13468920

Komentáře

• Dobrý den, posílám vám svojí přihlášku na post Helpera.

Nick ve hře: Dreikomor

Věk: 15 let.

Mé zkušenosti s Minecraftem: Minecraft hraji již od Alpha verze 1.2.4. Originální účet vlastním od verze 1.4.7 Beta. V minecraftu se zabývám především command blocky, eventy, příkazy. Znám většinu tzv. admin příkazů a s jejich použitím mám zkušenosti. Mohu téměř s jistotou říci, že jsem velký znalec hackerů, či jiných hráčů tohoto typu. Umím rozlišit hackera od slušného hráče a znám způsoby, jak si to ověřit.

Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Jsem poměrně nový hráč na gameteamu, ale i za tu krátkou dobu jsem stihnul nasbírat spoustu informací a zkušeností. Převážně hraji minihru Annihilation a také Egg wars. Dokonce jsem členem klanu Heal, ze kterého bych nejspíš kvůli postu Helpera odešel. Také znám několik lidí z Admin teamu a již poměrně dlouhou dobu spousty hráčů.

Zkušenosti z bývalých postů: Když začínal server survival games, zúčastnil jsem se náboru na (dříve) Adminy. Tito členové admin teamu měli za úkol se starat o server, pomáhat novým hráčům, odpovídat na otázky a celkově hlídat server. Majitelem byl dříve Profikk, který nabíral členy bez rozdílu na věku. Tehdy byla aktuální verze Minecraftu 1.3x Beta a já jsem se rozhodnul, že to zkusím. Prošel jsem pohovorem (Dříve řízeným na Skypu) a byl mi přidělen prefix a informace, o co se mám na serveru starat. Ačkoliv jsem byl celkem aktivní, za půl roku nám všem bylo sděleno, že se aktuální admin team ruší a přijde nová éra Adminů. Později se tato pozice přejmenovala na Helpera. Já společně s ostatními sedmi helpery (Adminy) jsem byl zbaven pravomocí a v podstatě vyhozen ze server Admin teamu. Mezi první Helpery byl přijat welfare93, který byl po dlouhou dobu na serveru vedoucí. Také NekroCZ, ze kterého byl nakonec hlavní Helper. Později jsem byl členem admin teamu několika dalších serverů, ale ty nejsou tak známe. Většina z nich už dnes ani neexistuje. Pro zajímavost například server Expedition craft. Ip již nefunguje dva roky. Za tu dobu jsem nasbíral spoustu informací a naučil se pracovat s hráči i teamspeakem, kde jsem často dělával správce.

Proč chcete být helprem? Helperem bych se chtěl stát proto, protože mám s touto prací zkušenosti. Dokážu se postarat o hráče, kterému například nepřišlo VIP, nebo má nějaký jiný problém. Nedělá mi problém se domluvit s hráči a vyslechnout je na TeamSpeaku, kde jsem v podstatě aktivní celý den, často i neaktivní v noci. Jak už jsem jednou psal, dokážu velmi dobře rozeznat hackera od běžného hráče. Nedělá mi problém poslechnout nadřízeného (moderátora, majitele) a jsem schopný pracovat i organizovat v teamu. Jsem si vědom svých činů, takže dokážu odhadnout délku i sílu trestu. Tím myslím dočasný ban, kick, mute.

Něco málo o mně: Jmenuji se David a je mi 15 let. Úspěšně jsem dokončil základní školu, což znamená, že za pár dní nastupuji na Střední polygrafickou školu v Praze. Mezi mé zájmy patří kreslení, plavání, grafika, hraní na počítači. Co se týče minecraftu, mám vlastní server, kde občas pořádám eventy a různé minihry. Můj email: dreikomor@gmail.com popřípadě jsem skoro celý den na TeamSpeaku.

Předem děkuji za přečtení i vyřízení.

S pozdravem,

Dreikomor.

• 1. Nick ve hře. - Zertix1
    2. Věk. -15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.- Minecraft hraju asi pět let a mám koupený minecraft ale přesto spíš hraju na GameTeamu
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.- Hraju na GameTeamu asi 4 roky
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)- Byl jsem helper na WesternCraftu ale byl na 1.6.4 a proto byl ukončen
    6. Proč chcete být helprem?- Protože si myslím že bych pomohl hodně GameTeam komunitě
    7. Něco málo o sobě. Je mi 15 a chodím na střední průmyslovou škoulu ve Žďáře.

• upraveno 3. November 2016
    1.Nick ve hře:  francousak

2.Věk:  14 :)

3.Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji už cca 4 roky :) takže si myslím že nějaké ty skušenosti tam budou umím především s přikazama a commandama :) moje oblíbené minihry: bw,skyblock,anni. Na minecraftu trávím cca 7H deně  o víkendu  i 10 hodin :)

4.Znalost prostředí GameTeam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Mám nahráno 372Hodin takže tak :D

5.Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Byl jsem mnoho postů ale nejzajmavější byly na serveru Minicraft a  cubecraft tam jsem byl Builder a Admin Pomáhal jsem tam se stavbou minihry BedWars a SkyWars na druhém serveru jsem dělal skoro vše :) jelikož Majitel byl aktivní 1-2 h deně :) pak jsem byl mnohokrát Post: admina,helpera,moderátora,buildera na hráčských a začínajících serverů :) nejčastěji u hicorie :) 

6. Proč chcete být helperem: chtěl bych pomáhat chránit server před Hackerama,spamerama apod. a také bych chtěl být součástí tohoto serveru a rozvíjet ho :) přispíval bych i Finančně :)

7.Něco málo o sobě: Jmenuji se: Adam je mi 14let, chodím na základní školu Třída: 8.A. :) hraji Tenis a chodím na plavání, pocházím z Ústeckého kraje přesněji Město Chomutov :) Volný čas trávím na tenisse neb spíše na PC (hrani mc,a cretiverse :) )

Dopředu děkuji za přečtení a doufám že prospěju a že vyberete právě mě :)

-francousak
  • upraveno 5. October 2017
    Přijat
  • 1. patule1215
    2. Je mi 17 let.
    3. Minecraft hraji již 3 roky, kdysi jsem hrál pod warez nickem, ale před pár týdny jsem dostal od bratrance tento minecraft účet.
    4. Na tomto nicku 2 měsíce a 3 dny, pod warez nickem skoro 2 roky.
    5. Ano, byl jsem admin na pár mini-serverech, všechny však expirovaly. To však nestojí za řeč, můj již výše jmenovaný bratranec byl adminem na jednom velkém serveru (konkurenčním proto ho nebudu jmenovat) a když jsem mu řekl,že tu chci být helperem naučil mě veškeré příkazy, které zná.
    6. Chci podpořit růst serveru,bojovat proti hackerům a hlavně chci pomáhat hráčům.:)
    7. Jmenuji se Tomáš (příjmení nebudu jmenovat),žiji v Olomouci,je mi 17 let jak jsem již psal výše. Studuji osmileté gymnázium,zvládám ho však dobře a proto mám hodně volného času,který bych chtěl trávit zde jakožto helper.;) Mám bratra a sestru (oba mladší) k minecraftu mě přivedl právě bratranec.V minecraftu znám nadprůměrně příkazy.To co neumím je stavění,to však není v náplni práce helpera.

Děkuji za přečtení a přeji pěkný zbytek dne

• upraveno 10. September 2016
    1.Nick:KillerKillStreak

2.Věk:18 a pul
    3.Moje zkušenost s mc::Výborná
    4.Znalost prostředí GT:Na GT hraju měsíc a znám ho dost dobře :)
    5.
    Zkušení s posty:byl jsem helper na craftmani,zk helper na sg
    6.Helprem se chci stát protože chci pomáhat hráčum,na serveru hraju dlouho a mám zkušenosti,umím s příkazama apod,jsem aktivní :smile: 
    7.Něco o mě:Minecraft hraju 5 let,byl jsem helperem na:Craftmania,ZK.Helper na sg,rád jezdím na kole,hraju ruzné hry atd :)
    Email:Zde psat nebudu řeknu na skype.

Kdyby ste se ptali proč mám jinčí učet než nick toto je učet bratra.

• upraveno 11. September 2016
    1. Nick ve hře: AdamPlayCZ
    2. Věk: 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od 1. třídy s přestávkama, zhruba mám dohromady nahráno přes 2500 hodin.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: GameTeam.cz znám dobře, mojí prioritou je znalost BedWarsu. Na GameTeamu hraju 2 roky.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Býval jsem nejenom helperem, ale i adminem (na menších serverech). Většinou důvod odchodu byl že server zkrachoval.
    6. Proč chcete být helprem?: Protože vím že by mě tato funkce bavila :) a že mi gramatika vcelku jde
    7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Adam, rád hraju fotbal/florbal a samozřejmě PC hry, jako je samozřejmě minecraft, CS:GO a Rocket League. Mikrofon mám. TeamSpeak 3 mám. Skype mám, ale moc ho nepoužívám. V případě kontaktu mě kontaktujte na adamplaycz@email.cz
  • 1. Nick ve hře: Morpis_CZ

3. Zkušenosti s MC: Ja minecraft hraju asi 8 let.

4. Znalost prostředí Gameteamu: Na geamteamu se dost vyznam mam tu nahrato 200 H a více ted stím
    pocítadlem aktivnosti tu mam 90 H.
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Byl jsem hodně krát na pozici Helpera i Admina měl jsem i svuj server.

6. Proč chcete být helprem: Chci být helperem protože me na GT mě baví hrat minihry. GameTeam je Super server a mam na hraní na GT hodně času.

7. Něco málo o sobě: Jmenuju se Patrik a hraju lední hokej za Rakovník. Nesnáším hráče který maji Hacky. Moje Nejoblíbenější hry jsou: Minecraft, The Sims, GTA 5 a Unturned.

• upraveno 20. November 2016
    Vzhledem k vyslovení nevole z admin teamu pro tvé přijetí...přihlášku zamítám.
  • 1. Nick ve hře. - dodominoCZ
    2. Věk. - 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju od 1.2.5. Byl jsem helper na serveru QPlay také na Survival-Games. Originalní minecraft učet už vlastním druhým rokem, minecraft už hraju cca 5 let. 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - Na GameTeamu mám odehrano 100hodin+ , GameTeam hraju od první verze annihilationu. (byl jsem zabanován bezdůvodně. [vysvětlení podám])
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - 
    Zkušenosti z postu helper ze serveru - QPlay (aktivita AT), Herwin Craft (nedostatek hráču) , CrazyCraft (zkrachování), The Archon (Neznalost angličtiny) a také Saico PvP (neznalost angličtiny).
    6. Proč chcete být helprem? - Protože GT hraju už dlouho a nebaví mě se koukat na ty hackery co hrají na tomhle serveru, chcu zažít normalní pocit být helper na nějakem normalním serveru kde mohu vykonávat svoje zkušenosti a pomáhat.
    7. Něco málo o sobě. - Jsem teenager který pochází z Ostravy. Má svuj TeamSpeak a rád pomáhá lidem. Hraju Basketball a dělám střední školu - Počitačová Grafiku (vývoj her a nových ruzných věcí do Počítače, například : Procesor, chladič, skladaní počítaču) . 
  • 1.blokslab
    2.16
    3. Minecraft hraju už 5 let a za těch 5 let už jsem se toho dost naučil.
    4. Hraji tu asi 3 roky a vím o gameteamu hodně.
    5. Na sg jsem byl admin jenže bylo moc práce kvůli špatnému anticheatu.
    6.chtěl bych pomáhat lidem, kteří něco neví.
    7.Něco málo o sobě. Jmenuju se Jakub Vala a chodím na střední školu. Moje koníčky jsou hrani her na počitači, a užívaní si života s kamarady. no proste typickej člověk v dnešní době. 
  • Předem se chci omluvit za svojí hloupost , vytvořil jsem diskuzi namísto abych napsal komentář , ihned jsem si svojí hloupost uvědomil , ale nejde mi to smazat . První dojem asi mám :D

1. Nick ve hře:Sasquatch
    2. Věk:18
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem : hraji přibližně od verze beta 1. tuším 2k9
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:Prostředí znám , se vším všudy a dá se říct všemi herními módy od parkouru až po anni 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Byl jsem jako Helper na SurvivalGames se jménem Scary_Master po dobu as 4 měsíců , pak jsem byl vyhozen za neaktivitu pač jsem byl na tři týdny ve Švédsku... Postů jsem měl více , ale ostatní jsou né moc důležité , builder,admin,moderátor a dvakrát i Majitel ...
    6. Proč chcete být helprem? Pač jsem půl roku bydlel u táty kde nebyl internet a já neměl příležitost se už někam dostat , teď jsem se odstěhoval a jsem na netu a času mám opravdu až moc
    7. Něco málo o sobě.: Dokonalost nejsem , spisovně píšu , rád komunikuji s lidmi a rád jim pomohu pokud je to v mých silách , základni znalost pluginů , základní znalost pluginů jako factions , worldedit a dále ... Jsem studentem SOŠ (TS i Skype mohu )
  • 1. Nick na serveru: Juior_Dog
    2.Věk:15
    3.Zkušenosti:Minecraft hraju už od 7 let, na minecraftu jsem závislý :D, na nějakých serverech jsem byl Admin i Helper.
    4.Znalost prostředí GT.cz a jak dlouho u nás hrajete:Začínal jsem na GameTeamu když mi bylo 12 let, hodně mě baví Annihilation,Skyblock,Parkour a Skywars :) .
    5.Zkušenosti z bývalích postů: Prvního Helpera jsem dostal u známého, baví a rád pomáhám hráčům když něco neví nebo jim něco nejde a i napomínat:).
    6.Proč chcete být helperem?:Moc se mi líbí server GameTeam rád bych všem pomohl:).
    7.Něco málo o sobě: MOC MOC mě baví hokej a florbal dokonce i hraji Florbal, Hokej jsem hrál asi 4 roky. Rád jezdím na čtyřkolkách a motorkách... Když jde o školu tak se mi nechce vůbec nic:D Doufám, že jste se na tuto přihlášku podívali... Doufám, že se mi moje přání splní:)

• 1. Nick ve hře - MixxPlay ale nedavno som si zmenil nick na _Piticko_ ale planujem si naspäť zmeniť ten nick

2. Věk - 15

3. Vaše zkušenosti s minecraftem - Minecraft hram približne 5 rokov takže skusenosti mam celkom dobre...

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete - na GT hram 2-3 roky ale nedavno som si kupil Origo takže nemam na tom učte skoro nič nahrate a celkom viem kde a čo sa nachadza lebo na GT som hral skoro od začiatku ale neviem presne od kedy je tento server

5. 
    Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - nebolo

6. Proč chcete být helprem? - lebo rad pomaham a chcel by som pomahať menej skušenym hračom

7. Něco málo o sobě - Volam sa Andrej, mam 15 rokov, Som Slovak a denne cca 2-8H hram niake hry najmä ten Minecraft
  • 1. Nick ve hře:JohnWerdy
    2. Věk: je mi 15 let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraji asi 7 let začinal jsem se svymi kamarady hrat v 8 letech dost jsem se tedy v minecraftu naučil pvp a parkour aspon nejak zvladam a v MCrad radim lidem.
    4. 
    Znalosti GameTeamu: Znam skoro cely admin team na GameTeamu zazil jsem nekolik generaci Meho nejoblibenejsiho serveu :).
    5. Z
    kušenosti z postem: Jediny vetsi post byl kdyz jsem byl VIP.
    6. Proč chcete být helprem?: Rad pomaham lidem a kontroluji cheatery atd. A take jsem aktivni skoro kazdy den aspon 1 hod.
    7. Něco málo o sobě: Rad mam Karete uz ho delam asi od 5 let trenink mam jenom ve ctvrtek od 17:30 jinak mam cely den po skole cas , proto by u me velka aktivita nebyla problem. Bydlim v Jindrichove Hradci. A moje nejoblibenejsi hra je MC. Muj email je Jan.kai@centrum.cz a Skype: JohnyCZ / Jan Kaisersot. :)))))))))) PS: Omlouvam se za chyby rozbite hacky na klavesnici :wink: .
  • upraveno 25. September 2016
    1. Nick ve hře.- Na serveru hraji za nick DrozdLP 2. Věk.- Od 21.9.2016 mi je 15. 3. Vaše zkušenosti s minecraftem.- Minecraft hraji již od verze 1.5 , kde se přidal nový inventář . Poté co mě single player přestal bavit vydal jsem se na servery a prvním z nich byl GameTeam. Který mě zaujal velmi dobře. Hrál jsem hlavně skyblock na svém werez nicku (již už vlastním origo MC). Na game teamu jsem pak přestal hrát. Poté co mě kamarád pozval na server CraftMania , kde jsem strávil dva a půl roku tak jsem si řekl že tam zkusím nábor, no nevyšlo mi to... .Tak ale těd hlavně k těm zkušenostem. Na minecraftu jsem vyrůstal a učil jsem se PvP snad kde se dala, hlavně na LAN serveru a pak ty přikazy které mi daly zabrat ale naučil jsem se je rychle . 4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.- Na GameTeamu hraji už celkově asi jeden rok ... . Před tím než jsem si koupil origo tak jsem zde hrával hlavně na werez účtu. Hraji zde především Minigames, hlavně BW a Anni. Na serveru mám kamarádku která je v AT , jmenuje se _ZuzikCZE_ , která je zde helperka. 5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Byl jsem na jednom malém serveru Builder (myslím že to byl server Ultra-Gaming), tam jsem taky získal první cenné zkušenosti a také jsem aktivně pomáhal hráčům. Poté jse ze mě stal helper, Admin, HL.Admin a nakonec SP.Majitel, zde na této pozici jsem naučil nejvíce co jsem kdy mohl se naučit o minecraftu. Příkazy jsem uměl jak básničky. 6. Proč chcete být helprem?-Chci být helprem jelikož vím že mám na to a vím také že by jste moji pomoc uvítaly. Byl bych ochotný pomáhat hráčům a i ostatním helprům kdyby jsi nevěděli rady co a jak? Pomáhal bych hlavně tam kde by se dalo což je skoro všude. 7. Něco málo o sobě.- No když to musí být. Tak jmenuji se Marcel a jsem z Moravy. Je mi 15. let. Jsem milý člověk který rád pomáhá lidem ve všech situacích s ohledem na vše. Mám rád sport, motorky (vlastním pitbike orion 125), a občas točím na YouTube. Mé asi největší koníčky jsou jízda na kole(motorce), jízda na koni a fotbal. Jsem člověk se kterým se můžete bavit o všem co chcete.
  • upraveno 27. September 2016

Apolo_Man_Cz

Je mi 15let :-).

Hraju minecraft od verze 3.1.1,originální minecraft mám od verze 1.5.1,Minecraft hraju 2roky.

GameTeam hraju od verze 1.8.9.

Posty (žádné).

Helprem bych chtěl bých proto že bych chtěl pomáhat ostatním lidem kdyby něco nevěděli,a chci aby server byl bez cheaterů :-).

(Jmenuji se Martin je mi 15let chodím na fotbal

• 1. BobinCZEplay
    2. 15
    3. MC hraju 5 let , nějake zkušeností mám.
    4. Na gt hraju už tak 1,5roku ,
    5.Zkušenosti s postem Helper , duvod odchodu , špatná komunita 
    6. Rád pomáhám lidem
    7. Jmenuji se sebastian , jsem z moravskoslzkého kraje , na gameteamu jsem online každý den moin 2 hodky , Chodíval sem na bojové sporty , dnes už nechodím na nic neni moc času , škola atd .... :) Díky za odpověd

• upraveno 25. January 2017
    Přijat na post helpera.
    Gratulujeme!
  • Rius_Rius_
    Moderátor
    upraveno 27. November 2016
    Přijata na pozoci helpera - gratulujeme.

• 1. Nick ve hře.Niakk01
    2. Věk.15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.Hodně velké minecraft  hraju již od alphy 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.Znám hodně vaše prostředí a hraji u vás přes 60hodin
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)Žádné posty jsem nedával 
    6. Proč chcete být helprem?Gameteam je skvělým serverem a myslím si že by byl ješte lepší kdyby přibyl helper jako jsem já mám hodně velkou aktivitu 
    7. Něco málo o sobě.Jmenuji se Jan Teper a pocházím z Příbramy chodím do Základní školy příbram jiráskovy sady hraji florbal (teprve výcvik) skype:honza.teper FB:Honza Teper email:honzateper@post.cz Pokud mě příjměte budu moc rád případně děkuji za odpověd 
  • 1. Nick ve hře je : LordKnedlik
    2. Momentální věk je : 15
    3. Už jsem byl administrátorem na mnoha serverech jinak na GT hraji vcelku často a hlavně mě to baví..
    4. Já např. hodně hraji na HS většinou jako administrátor podle majitelů jsem spolehlivý.
    5. Býval jsem na jednom sevreru momentálně neznám název no zastával jsem prvně pozici Moderátor následně Helper a nakonec místo administrátora můj důvod odchodu byl ten že jsem byl bez důvodu zabanován jedním z hackerů.
    6. Chci být helperem z těchto důvodů : Rád bych pomáhal hráčům kteří neví moc co dělat mohl bych jim říct a třeba vysvětlit nějaké z miniher doporučit třeba jaké se líbý mě a podobně.
    7. Něco o mě?
    / Na GT/
    - můj momentální rank na GT je 47
    - měl jsem seště jeden účet jménem Lord_Moreplay kde jsem měl ještě větší lvl.
    /Ve skutečnosti/
    - Jak jsem říkal je mi 15
    - Moje hobby je programování, rád programuji s HTML, bootstrap a JavaScript.
    /Děkuji moc za přečtení /

• 1.nick ve hře: Marchelo56
    2.věk: 15 let
    3.vaše zkušenosti  s minecraftem: minecraft hraju 2 roky a umim hodně příkazů
    4.znalost prostředí gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: gameteam znám prošel jsem asi celou mapu :)
    na gameteamu hraji 1 rok.
    5.Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):
    6.
    Proč chcete být helprem?: chci pomáhat a nováčkům poradit na serveru  ;)
    7.něco málo o sobě: rád hraju minecraft,na PC mam i jiné hry ale ty mě tolik nebaví jako minecraft, minecraft je
    moje nejoblíbenější hra mam doma králíka a znám celkem dost serverů.
  • 1. Nick ve hře. kingh15
    2. Věk. 16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. moje zkusenosti s MC jsou velike jsem ve vyvojarskem teamu minecraftu
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. na gameteamu hraji docela dlouho cca 300 hodin a pomaham llidem najit nejake věci bez A-Tamu
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) uz jsem delal prihlasku na helpera a nic z toho není tim padem si ji delam o rok později
    6. Proč chcete být helprem? chci pomáhat lidem delat eventy
    7. Něco málo o sobě. jsem hodny laskavy poslusny ale ne TSku moc nebyvam ani na skypu ale nekdy tam jsem max 2hodiny dekuji kingh15 :wink: 

• 1. Nick ve hře: HarleyQuinn72
    2. 15
    3. Minecraft hrám od verzie 1.3.1 a potom som si kúpil original
    4. Na gameteam hrám dlho ale musel som si zmeniť meno z NikosLP
    5. Bol som admin na skrachovanom servery. Odišiel som odtiaľ z dôvodu hráčov ktorý boli strašne nevychovany
    6. Rád hrám na gameteame a rád aj pomáham na servery
    7. Volám sa Nikolas Štefan Katona. Bývam v Nitre a rád sa kamaratim s hráčmi. Ako som spomínal mám 15 na gameteame sa snažím byť čo najviac.
  • 1:nick ve hře: bradleysjr
    2věk: 16
    3zkušenosti: minecraft hraju od 7
    4: Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: hraju u vás už od té doby co na gameteamu bylo dragons escape cca: 4 roky
    5: Zkušenosti z bývalých postů: nebyl jsem ale na helpery kouká na youtube
    6. Proč chcete být helprem?: protože mě baví kontrolovat aby nikdo neměl hacky

7. Něco málo o sobě: Jmenuju se Adam Lausman je mi 16 let hraju basketball a hry nehraju jenom minecraft.

• BodlikczBodlikcz
    Moderátor
    upraveno 19. March
    Přijat na pozici helpera.
    Dodatečná gratulace
  • nick: jojo19
    věk: 17 let
    zkušenosti: Minecraft hraji od verze 1.5.2 takže asi od mích 8 let
    znalost GameTeamu: Na GameTeamu hraji už 4 roky.
    zkušenosti z bývalých postů: Na menším serveru jsem byla builder, ale ten už je zrušený (server).
    důvod proč chci být helprem: Například, když hraju anni, tak mě nebaví jak mají pořád KA nebo Flyhack.
    o mě: jmenuji se Tereza, hraji házenou a bydlím v Chomutově. Jsem na střední škole, mam sice 1 ale i tak mě to dost nebaví.
  • 1. Nick ve hře. drogyr26
    2. Věk.15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.Byl jsem na jednom minecraft serveru Hl.Helper.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.1 Rok.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)Na GameTeam sem neměl ještě žádný post ale Vlastnil jsem svůj Minecraft server.
    6. Proč chcete být helprem?Protože mě práce helpera baví a byl by jsem tu asi 5 hodin deně
    7. Něco málo o sobě.Když mě někdo naštve tak se taky na něj naštvu,-A když jsou lidi hodný tak jsem tady na ně hodný.

• upraveno 29. October 2016
    1. Nick ve hře: LDAR
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: hráč od +-10 let, jde mi a baví mě PvP.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:hraji u vás  asi 3 roky a sem lvl 85 (než odpovíte tak možná budu víc), prostředí na gameteamu: potkávám tu denně spousty hackerů ale jinak je to tu fajn.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Byl sem v AT na asi 5ti serverech (podle hráčů vždy úspěšný) a důvod odchodu byl pokaždé rozpad nebo krach serveru(př: Eclot.eu)
    6. Proč chcete být helprem?: jak jsem napsal ve 4. každodenně potkávám hackery a chtěl bych to změnit.
    7. Něco málo o sobě:Jsem aktivní a dobrý hráč, umím pravopis :smile:
    Předem děkuji za odpověď a doufám že mi to vyjde.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.