Příhlášky na pozici helpera

13468924

Komentáře

• upraveno 27. April 2016
    Uchazeč nesplňuje podmínky.
  • upraveno 5. May 2016
  • upraveno 5. May 2016

• upraveno 14. May 2016
    1. Princezna2004 (2004-12 let hraji mc :blush: )
    2. 17 (za měsíc 18 :smiley: )
    3. Byla jsem moderátorkou na jednom serveru (ne hráčském) ale bohužel na server skoro nikdo nechodil, tak ho majitel zrušil :( Zkoušela jsem verze MC 1.2 až 1.9 :smiley: xD Ale nejlepší je podle mě 1.8.9 :smile: 
    4. Hraji u vás 9 měsíců :) (cca :smiley: )
    5. Na serveru GT jsem ještě žádný neměla, ale na jiných server již mnoho :smile: Helper, moderátor a Mod :smile: 
    6. Proč chci být helperem ? Miluji server GT :blush: Vždy jsem si přála být někdo z A-teamu a taky server GT má skvělé majitele a vůbec celý A-team :smile: Velmi dobře by se mi pracovalo s celým A-teamem :smiley: 
    7. Takžeee... :smiley:  Moje jméno začíná na písmenko A :smiley: Je mi 17, mám bratra (18), doma máme zvěřinec :smiley:  Minecraft hraji skoro každý den (jen na serveru GT :'D) cca 3/4 hodiny s pauzou :smiley: 
    Mám ráda Montyho00 a taky Montyho70 :smiley: Sleduji každé jeho livestreamy na YT <3 :* Vždy ho poslouchám a přitom hraji :smiley: Snad to stačí :smile: Zbláznila bych se radostí, kdyby jste mne vybrali na pozici helpera :open_mouth: Ale to se asi nestane :(

//ondra852: Ne asi, ale urcite se to nestane. "
    Princezna2004 (2004-12 let hraji mc)"... Minecraft byl vydan roku 2009.

Edit Rosinka: - žádost zamítnuta.
  • upraveno 14. May 2016
    Uživatel nevyhovuje.
  • upraveno 13. May 2016
    Uživatel nesplňuje podmínky.
  • upraveno 13. May 2016

• upraveno 13. May 2016
  • upraveno 13. May 2016

• 1. Nick ve hře. cunik_xyz
    2. Věk. 15 Let.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. Minecraft hraji už od 1.2.5 tehdy mi ho úkázal kamarád, nemněl jsem ještě dost výkonný počítač takže jsem hru moc nehrál. někdy od verze 1.4.2 jsem Minecraft mohl hrát na plno s přijatelnýma FPSkama. Měl sem " vlastní "' server a nějaké ty simple příkazy umím.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Hraji tu už asi od Února, na serveru mam lvl 32 a nahraných hodin asi 20.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Adminem/Helperem jsem byl již na více serverech bohužel servery se rozpadli nebyl dostatek financí nebo jsem odešel protože mě minecraft přestal bavit.
    6. Proč chcete být helprem? Rád pomahám lidem :^), Udělám si klidně čas a hlavně že "vyřešíme problém".
    7. Něco málo o sobě. Jmenuji se Adam, je mi 15 let bydlím kousek od Prahy zajimají mě jazyky jako např C++ nebo Java. Nějak professionálně to neovládám ale problémy většinou dokážu vyřešit. Ve volném čase hraji Minecraft, Counter-Strike, GTA V na PS3 atp podle nálady. Abych se jen nechválil tak jsem docela Nervák :D

toť vše.
  • Nick ve hře:kyngs
    Věk:16
    Moje zkušenost z minecraftem je velká warez hraju 2 roky a origo 1 rok.Na GameTeamu hraju tak cca 2 měsíce od té do doby co hraju minecraft warez.
    Znalost GameTeamu je u mně velká jak už jsem zminoval hraju tam tak 2 od té doby měsíce co mám minecraft warez.No žádnej post jsem neměl.
    chci být heleperem protože se mi váš server zalíbil.
    No Je mi 16 let a bydlim v Újezdě u Brna.
  • 1. Nick ve hře. - Ve hře hraju pod originálním účtem se jménem apsechi

2. Věk. - Je mi 15 let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju více jak 3 roky (pod originálním účtem něco okolo jednoho roku).Minecraft znám perfektně (Znám chod hry,umím MP příkazy)

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - GameTeam byl můj první MC server který jsem kdy navštívil,dá se říct že jsem na něm vyrostl co se týká Minecraftu.Hraju tu téměř 3 roky (Měl jsem pár delších přestávek ale po nějaké době jsem se vždy rád vrátil).Prostředí servru znám moc dobře (Hraju nebo jsem minimálně vyzkoušel většinu serverů co tento portál poskytuje)

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zastával jsem pozici Moderátora na jednom dá se říct ,,konkurenčním'' portálu po dobu cca. 3 měsíců,odešel jsem kvůli ztrátě chuti hrát na daném portálu (Mohlo za to rozpadnutí naší ,,frakce'' a odchod jednoho z mých nejoblíbenějších členů AT)

6. Proč chcete být helprem? - Mám rád GameTeam a většinu lidí co tu hraje.Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru ostatním tím že spamují nebo dělají všelijaké hlouposti,chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféruna servrech GT.

7. Něco málo o sobě. - Jmenuju se Tomas a jsem studentem gymnázia v jednom poměrně velkém městě v Karlovarském Kraji,ve volném čase rád čtu a ve velkém měřítku se věnuju graffiti,street artu a moderní tvorbě písma (kaligrafii).Poslední dobou se také okrajově zajímám o vectorovou grafiku.Jsem pozitivní člověk co rád pracuje v teamu a snažím se zlepšit ve věcech co mám rád a baví mně.Minecraft hraju cca. 13 hodin za týden (víc mi nedovolí povinnosti a ostatní ,,koníčky'').Aktivně využívám Ts3 a nemám problém ani se Skypem nebo jinou formou komunikace.

Děkuju vám za přečtení a přeji hezký zbytek dne.
    apsechi 
  • upraveno 10. May 2016

• 1. nick ve hře-cukrovka
    2. věk-doufám že to nevadi ale mam 14 a půl ale umim dobře přikazy
    3. vaše zkušenost s minecraftem-mám originál minecraft a jinak zkušenosti  9/10
    4. znalost prostředí GameTeam.cz a jak dlouho u nás hrajete-na gameteamu to znám chodím tak skoro každý den a hraju tak asi priblizne 1 a půl roku protoze jsem hral za dva účty
    5. zkušenosti z bývalých postů-nebyly
    6. proč chcete být helprem-protože tenhle server se mi moc líbí je to muj nejoblibenejší server je to tu fajn
    7.něco málo o sobě-jsem kluk, je mi 14 a půl let, hraju 3x za týden florbal, ve škole zpíž 2 než 1 ale někdy je i ta 1,volný čas trávím u pc a hraju nejvíc GameTeam na minecraftu server se mi tak libil že jsem si kopil VIP na 6 mesícu a teď jsem se dostal dal a to znamená k naboru na HELPERA!!!

email: kuba.langer@email.cz
    skype: cukrovec97                                                                       Děkuju :)
    ts: chodim tak co 2-3 dny                                                                    

• upraveno 10. May 2016
  • 1. Nick ve hře dada02025
    2. Věk 16
    3. hraji mc 4 roky baví mně hodně jsem se naučil na jináčích serverech
    4. měsíc
    5. žádný 
    6. chci pomáhat lidem a baví mně to pracoval jsem na dost serveru :blush: 
    7. baví mně mc a rád pomáhám lidem a baví mně to něco o mně jmenujů jse Petr Meloun žiju na  vysočině a rad pomáhám :smiley: 
  • upraveno 8. May 2016
    1. Nick: KarlEss

2. Věk: 
    17 let

3. Zkušenosti s MC: 
    Mc hraji přibližně od roku 2011, celková znalost craftingů a základních věcí je samozřejmostí. 

4. Znalost GT: 
    Myslím, že tady není co řešit. Jelikož GT je velmi přehledný, tak nemám žádný problém s orientací. A pokud mám někde výpadek, tak si myslím, že už to není takový problém se na to mrknout a obohatit se. GT jako takové znám už velmi dlouho a za tu dobu jsem prostřídal několik účtů. Tudíž si již přesně nepamatuji jak dlouho u vás mohu hrát. Nejlepší bod orientace bude asi od dob Promethea. Samozřejmě, že mezi touto dobou jsem měl hodněkrát pauzu.

5. Zkušenosti s A-teamem: 
    Dříve jsem byl adminem zde na GT (pod jiným jménem) na serveru Prometheus. Bohužel v té době jsem byl nucen odstoupit z důvodu rozpadu/zrušení Promethea, Jelikož jsem admina měl pouze a jen na Prometheu, který se zrušil, tak jsem čekal na nějakou nabídku od GT ohledně dalšího adminovaní. Ta ale nepřišla. 

6. Proč chcete být helprem? 
    Velmi často na serveru vidím hráče, kteří si píší o pomoc nebo o radu, ale já buď nemám dostatečná práva na pomoc a nebo si vůbec ani hráč nevšimne, že jsem mu odpověděl. Tudíž odpověď je taková, že chci být helperem hlavně kvůli komunitě lidí.

7. Info o mně: 
    Ahoj,moje jméno je Radek a bydlím v malém městečku na Moravě. Již druhým rokem studuji na prestižním gymnázii. Ve svém volném čase se především věnuji fitness a celkově sportu. (fotbal,běh,crossfit) Zbytek času trávím buď učením a nebo hraním PC her. Především tedy MC a CS:GO, na kterém jsem taky současně adminem. (Mám na mysli adminem na komunitním serveru) Myslím, že tohle by tak k těm základním informacím stačilo,budu velmi rád pokud se mi ozvete a budeme mít společnou spolupráci.

S pozdravem KarlEss.
  • upraveno 13. May 2016
  • upraveno 13. May 2016
    Uživatel nesplňuje podmínky
  • upraveno 9. May 2016
    Dobrý den,
    rád bych byl na GameTeamu Helper. Moc zkušeností nemám byl jsem Moderátor na Hicoria.com.  Chtěl bych se zlepšovat v tom co mne baví a to je pomáháním ostatním. A to je také ten důvod, proč chci být Helper právě u vás, jste český a kvalitní server.
    Jmenuji se Tomáš a je mi 15 let. Minecraft hraji již od verze 1.2.5 kdy jsem měl svůj první počítač. Na GameTeamu hraji +- měsíc. Ano, můj odehraný čas na to nevypadá a to z toho důvodu, že jsem hrál dříve na jiném účtě a to "Tomas", "ThomasCZ tehdy jsem střídal hodně jmen spojených s "Tomas" takže si nepamatuji všechny, ale zkušenosti s GameTeamem mám. :smile: .
    Originální minecraft mám. :smile: 
    Důvod proč bych chtěl být helperem jsem již napsal nahoře. Samozřejmě TS3 a mikrofón mám. smile . 
    Mám zkušenosti i s Minecraft serverem, měl jsem několik svých na kterých hrálo poměrně dost lidí. smile 

Mimochodem napsal jsem si diskuzi přímo do sekce "Přihlášky do A-Teamu" moc se omlouvám, a prosím smažte to. :)

Děkuji.

S pozdravem,
    Tomáš.
  • jméno: bojga
    věk:15
    znalosti gameteamu:GameTeam znám hodně dobře od té doby co mám originál hry minecraft tak se spolužákem trenujeme ve škole otázky ohledně GameTeamu :smile:  na GameTeamu hraji už od té doby kdy  na GT bylo eště Zombiez
    zkušenosti s postem:žádné zkušenosti nemám(tím pádem ani žádný důvod k odchodu)
    proč chcete být helprem:rád bych nějakým způsobem pomáhal admin-teamu na gameteamu,a taky jsem skoro každý den aktivní
    něco o mě: je mi 15 let a chodím do 9 ročníku základní školy,svůj volný čas trávím u počítače nad hrou minecraft  protože jiné hry mě nelákaj. A abych nezapomněl na GT jsem byl zabanován pouze jednou a to neprávem ani nevím za co to bylo ale na Teamspeaku jsme to vyřešily.
    kontaktní ůdaje:email Teodor90@seznam.cz
     děkuji za přečtení a omlouvám se za to že budete muset zakrýt můj email 
    všechny otázky pište na můj email, děkuji za přečtení popřípadě za ztrátu vašeho času 
     přeji pěkný den 
  • Nick: Robert:CZLP
    věk: 16
    zkušenosti: Minecraft hraju skoro 3 roky a mezi tím jsem jsem dost hrál na gameteamu a jsem skoro tak dobrej jako MenT teda podle mě
    Znalosti GameTeam.cz: Na GameTeamu hraju 1 a půl roku a vím že za takovou dobu meli už 2 Lobby ale taky vím že mají jako jedinný český server warp Skiny což je výhoda a htěl bych si i přidat vlastní skin abych ho mohl uploadovat a mít tak takový skin co nemá nikdo jiný ale taky není na žádném originálním účtu
    Proč být HELPER: znám věci na GameTeamu na které se většina ptá v Chatu například kde jsou tajné chodby na SkyWars
    O sobě: Jmenuji se Robert Kováčik bydlím ve Znojmě na jižní moravě je mi 16 let narodil jsem se 12.7.1999
    chodím na ZŠ Judr. Josefa Mareše na klášterní ulici. Jsem YouTuber a zkoumám večer hvězdy svým dalekohledem. Na GameTeam.cz jsem každý den aspoň 4 hodiny
    Díky za případné přijmutí
  • 1. Nick: Slovakne
    2. Vek: 15
    3. Skusenosti: Minecraft hram už 4 roky.A na gameteame hram už dosť dlho 
    4. Znalosť Gameteamu odhranej čas:znalosti dobre čas 1 rok 
    5. Skúsenosti s postov: Bol som na serveroch admin,helper a aj Majtel servera . dôvod odchodu zlý a - team
    6. Chcem byť helperom: Baví má gameteam sú dobrý členovia a teamu dobre sa tu hrá a chcem pomáhať hráčom ako vždy a veľa ďalších veci
    7. O mne: Rád mám fotbal,rád hram Minecraft a mám rád psov chovam 2 psíkov a mám rád prácu s počítačmi .

• upraveno 14. May 2016
    Uživatel nevyhovuje.
  • 1. pozorWC35

2.  Věk: 15 

3.Minecraft hraji od verze 1.4 , ale originální účet mám od verze 1.8

4.Na GameTeamu hraji cca 5 let :) Zkušenosti mám veliké , a o gameteamu toho vím velmi hodně :)  GameTeam je takový ten server , jak na něm zůstanete třeba až 6 hodin :) GameTeam mám moc rád , a kdyby se povedlo tak bych rád své zkušenosti sdílel z dalšími :)

5.Zatím ne :)

6.Helperm bych rád byl , protože rád pomáhám a rád se dělím o zkušenosti z dalšími :)

7. Jsem obyčejný kluk z vesnice. Je mi 15. Chodím na ŽŠ *****(Nechci říkat místo kde bydlím , vesnice je malá a nikdy nevíte) Dělám různé sporty: Basketball , Fotbal , Hokej , Atletiku , A karate :)
  • upraveno 14. May 2016
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    *****************************************************************************************************************************
    Zdravím všechny uchazeče o post helpera.

Tímto všechny co napsali přihlášku nad zde vyznačené hvězdičky od 14.3.2016 
    zveme dne 18.5.2016 v 19:00 na náš TeamSpeak k výběrovému řízení

První podstatnou podmínkou je mít funkční mikrofon!!!

Ti co zde již svou přihlášku nemají, byla jim smazána jsou vyřazeni z tohoto pozvání.

Pořadatelem výběrového řízení Rosinka 
  • 1. Nick ve hře : DenielCze
    2. Věk : 14 (Myslím že by se to obešlo i bez těch 15 let).
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem : Minecraft hraji už 4 roky.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete : Hraji u vás měsíc a prostředí GT znám dobře vyznám se ve Forum a Webu.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : Měl jsem pozice asi nejvíc Helpera a příkazy znám taky hlavně umím z WE a důvod odchodu byl že server zrušili. Měl jsem si vlastní server 3 měsíce potom mě to přestalo bavit a šel jsem hrát jiné hry.
    6. Proč chcete být helprem? : Chci být Helperem, protože pomáhám rád lidem a vždy jim napíšu co potřebujou.
    7. Něco málo o sobě : Jmenuji se Daniel je mi 14 let. Rád hraju Minecraft moje nejoblíbenější hra. Žádný sport nehraji.

TeamSpeak3 s mikrofon mám.

Doufám že mi dáte alespoň na zkoušku. 
  • 1. Můj nick je Marekii
    2. Je mi 15 let.
    3. Minecraft hraji dlouho dobu. Baví mě mám dobré zkušenosti s Minecraftem.
    4. GameTeam byl můj první server na který mě přivedl kamarád. Hrál jsem na mnoho dalaších serverů ale nejvíce  se mí líbí GameTeam. Hraji tu něco přes 1 rok :smile: 
    5.--------------------------------
    6. Protože mě GameTeam baví a chtěl bych pomáhat a hlavně mě nejvíce hraji u vás skyblock  jiné mini hry!
    7. Jmenuji se Marek je mi 15 let. Baví mě sport sportuji a cvičím každý den hraji PC hry. A bohužel nemám originální Minecraft ale chci to zkusit. Po prázdninách pudu do prváku docela se těším. tak

Tohle by bylo asi všechno o mě tak byl bych rád to skusit!
    Hezký den. Marekii

• upraveno 17. May 2016
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.