Příhlášky na pozici helpera

145791024

Komentáře

• 1.Nick ve hře: WerewolfGamer
    2. Kolik ti je? 16
    3. Jak dlouho hraješ Minecraft? Už skoro 3 roky 
    4. Znalost prostředí GT Hraju docela dost na GT a je to můj nejlepší server. :) hlavně nejlepší je bedwars

5. Proč chce být helper? Chtěl bych docela pomáhat hráčům a banovat lidi co neumí hrát bez hacků...
    6. Měl jsi někdy už někde helpera? Ano měl, ale nechci dostat ban za reklamu..
    7. Něco o mě: Hraju fotbal, jezdím na kole, rád běhám, na GameTeam chodím asi 3x za den a za týden nahraju asi 6 hodin... Můj email: best150@email.cz mám i TeamSpeak3 a co nejrychleji si koupím mikrofon. Originální minecraft jsem si koupil asi už před 2 rokama... Kdyby něco bylo špatně, napište mi na email... 

Krásný den :blush: 

-WerewolfGamer
  • upraveno 18. May 2016
    Áno viem čítať každý môže dať prihlášku raz za dva mesiace ale dajte mi prosím ešte jednu šancu :) . Bolo to prvý krát kedy som hovoril s Admin týmom a stres bol na mieste :( , nerozmýšľal som. Je to len moja chyba ale budem rád ak mi dáte ešte jenu šancu. Ak aj tu pokazím tak sa na post Helpera nehodím. Ďakujem za pochopenie :) . (Ak to odmietnete hnevať sa nebudem a ani nemôžem.)

1. Nick ve hře: DancisSK_play

2. Věk: 16

3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecrfat už hrajem 3 roky 

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: GameTeam je môj najobľúbenejší server a poznám ho celkom dobre, hrám tam už od TechCraftu.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Na žiadnom servery som post nemal a chcem to vyskúšať

6. Proč chcete být helprem?: Rád pomáham ľuďom a chcem aby boli serveri bez cheaterov. To je aj úlohou helpera kickovat/banovat cheaterov. 

7. Něco málo o sobě: Začnem menom, volám sa Dano (to napadlo asi každého :) ) a mám rad šport, hrajem floorbal. Nejde mi gramatika ale snažím sa písať bez chýb :) . Baví ma veľa hier ale Minecraft je moja srdcovka :) . To je asi všetko. 
  • 1. Nick ve hře.-Dracek
    2. Věk.-15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.-hraji už do 1.2.5 chvíli jsem hral jako offiko hrač ale pak mi ukradli MC a nechtel jsem jsi už kupovat novy MC tak hraji warez
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.-už alespon 2 roky ale preručovane na tomto učtu mam už nahrato skoro 70 hodin jelikož tu hraji tak 2-3 h denne
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)-Helperem na Underportalu na futurecraftu odchod kvuli neaktivnímu vedení,na qplay tam jsem jsi to užil ale pak se zhoršila komunita helperu tak jsem odešel
    6. Proč chcete být helprem?- vždy rad pomužu lidem a GT je gut best server
    7. Něco málo o sobě. jmenuji jse filip jsem ze sokolova a hram zavodne paintball a hraji za školu folorball jako brankař

• 1. Nick ve hře
    MineMac
    2. Věk
    16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem
    Minecraft jsem hrál už když jsem byl malý kid a s A-Teamem mám také zkušenosti - asi rok na jednom úžasném serveru který pak zrušili.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    Prostředí znám dobře, především prostředí skyblocku kde hraji hodně často. Statistiky ukazují 69 hodin v kuse (zajímavé číslo) od doby kdy se to začalo měřit, ale před tím jsem hrál taky.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    Jak už jsem psal, byl jsem helper ale došly majitelovi peníze na hosting.
    6. Proč chcete být helprem?
    Helperem od slova help. Chci pomoct ostatním hráčům a pomoc k ještě lepší pověsti GameTeamu
    7. Něco málo o sobě.
    Něco o mně? Tak jsem kluk jako každý jiný, chodím do školy a odpoledne si zahraji Minecraft.
     Snad už bych jen dodal že Minecraft je moje srdcovka a rád bych se Minecraftu věnoval i nadále.
  • 1. LuongxX je moje přezdívka na všech serverech včetně GT
    2. Bohužel je mi méně než 15 ale prvně to chci zkusit ve 14 a pak kdyžtak v 15 letech
    3. MC hraju teprv 2 roky, ale znám příkazy, které by měl znát každý. Ale doučuju se další příkazy. (Chápu, zní to divně)
    4. Prostředí serveru GameTeam pod hostitelem MultiMine.Cz znám hodně dobře. Statistiky ukazují, že hraju cca 217 hodin. Hraju hodně na SkyBlocku a Planetcraftu
    5. Žádný bývalý post nebyl, ale pokud mě přijmete na pozici helpra, tak budu moc vděčný a budu se hodně snažit.
    6. Chci být helperem z důvodů spravedlnosti. Každý, kdo má hack by měl být zabanovan. Pomocí banu za hacky se nebude ztrácet pověst a historie GameTeamu.cz
    7. Jmenuji se Luong. Jsem národnosti Vietnamské. Jsem prvním rokem na gymnáziu šestiletého. Minecraft je můj poklad, který by měl být zachovan jako poklad dědičný. Miluju Pop Music, Rap, a Piano Music. Jsem závislý na spotify. Furt tam musím  si pouštět písničky

Doufám, že se vám přihláška zalíbíla.

S pozdravem LuongxX
    :smile: 
  • upraveno 24. May 2016
    1. Nick ve hře.Originál Marek1009 :)
    2. Věk.15 :)
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.Tak minecraft hraji cca 5 let.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.Prostředí znám hodne dobře a vše okolo.No tak 2 týdny ale odehraných mám cca 21.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)Byl jsem admin a helper ale server zkrachoval :(
    6. Proč chcete být helprem?Rád pomáhám a řeším nějáké věci s hráči a pokud potřebují pomoc tak jim budu vzdy nápomocen.
    7. Něco málo o sobě.Ahoj jmenuji se Marek Kameník je mi 15 let.Jsem z Bludova a chodím do základní školy Karla Staršího ze Žerotína Bludov.Taky se věnuji koníčkům jako Fotbal a Florbal a také samozřejmě Minecraftu :D.Na vašem serveru hraji cca 2 hodiny za den.Tak to bude asi vše.

Děkuji za odpovedi :)
  • 1.muj nick:JaviuppTv muj bývalí nick ve hře:Jesterka57xx bývalej nick píšu kvůli odehraní 14dní na serveru

2. Věk:15let

3. z minecraftem sem začal rok po vydaní hry mám hodně zkušeností znám na všechno recepty znám hodně příkazů no muj první server na kterém jsem hrál byl gameteam tak před dvěma roky nepomatuju si nick protože jsem byl ještě warez ze začátku byla moje nejoblíbenější hra masakr ted je to counterstrike potom jsem si hodně oblíbil skyblock 

4. Jak jsem již zminoval v minulé otázce začátku byla moje nejoblíbenější hra masakr ted je to counterstrike potom jsem si hodně oblíbil skyblock ten skyblock jsem si oblíbil protože jsem myslel že jste odstranily masakr před 4 dny jsem zjistil že tu je ale jmenuje se masakr ještě si pomatuji jak ste furt měnily vzhled lobby měly tam být dokonce i nějaký zavody lodiček a nevim jestli sem si  to nespletl ale myslím spíše že ne a moc sem se těšil až si je budu moc zahrat a pak delší dobu nehraju kvuly rozbitemu pc a zjistim že ty lodičky tam už nejsou a spousta dalších her dříve místo těch mobu tam byly portály a ještě si myslím že ste si mohly do lobby gt koupit i vlastní server 

5. žádné jiné posty nebily 

6. chci být helperem protože když jsem začínal na gt nic jsem nechápal nikdo my nic nevysvětlil proto bych rad pomáhal lidem kdyby někdy neco potřebovaly vysvětlit a nebo poradit z příkazy prostě nějak jim pomoct

7. hraju na serveru gameteam už dost dlouho a minecraft hraji taky dlouho a už před dvěma roky sem se moc chtěl stát helperem ale nesplnoval jsem věk a koupenou kopii minecraftu prosim vyberte mě moc o to stojím dekuji že ste si našli čas na přečtení takovéto dlouhe zpravy.
  • 1.  Mokoloko
    2.  15.
    3.  Hraju Minecraft asi už 4 roky
    4.  Hraju u vás déle jak rok
    5.  Nemám
    6.  Chtěl bych pomáhat lidem a tvořit něco kreativního 
    7.  Jsem z Loun. Mám notebook Lenovo za 20 000,-  a gamingový mikrofon. Samozřejmostí je jednička z češtiny. E-mail : fufu2000@seznam.cz     Děkuji Mokoloko
  • 1. Nick ve hře: MattyusCZ
    2. Věk: 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: minecraft hraju uz 4roky a origo minecraft jsem si koupil pred 2roky
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: hraju uz na vasem serveru minimalne dva roky, nejvice hraju skywars, pokecraft
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): nebyl
    6. Proč chcete být helprem?: rad pomaham lidem,ktery neco nevedi nebo chteji s necim pomoct. vas server se mi hodne zalibil a chtel bych byt soucasti vaseho serveru.
    7. Něco málo o sobě.: je mi 15let. Jsem z Plzně, moje konicky jsou hrani na pocitaci, za sport delam Cheerleading.
  • 1. DragonBornDevin.
    2. 15.
    3. velká zkušenost v minecraftem je dobrá umím pravidla admin příkazy atd....
    4. 2 mesíce
    5. nevím já by jsem nikdy nešel pryč :D  
    6. rád pomáhám lidem :3
    7. rád dělám sporty : hokej,florbal a fotbal a rád běhám a chodím rád do posilovny.
  • 1. Nick ve hře: apsechi
    2. Věk: 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: No abych řekl pravdu, tak minecraft hraji od verze 1.4.6.. Znám dost pluginů (WorldEdit,Skywars,Bedwars a další..) 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Hrál jsem u vás i pod nickem "Flaffy_LP"..  Teď na nicku "Flafy_LP" mám na serveru nahráno málo hodin.. smile Na serveru GT hraji nějak dva roky.. Hrál jsem tam když začínala minihra jménem "Dragons".. 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) No byl jsem adminem  a eventerem na serveru Craftmania.cz.. Dělal jsem tam radost hráčům a udržoval pořádek.. blush ..   
    6. Proč chcete být helprem? Protože mám hráčům a celému serveru co předat. Tato práce mě baví.. Váš server se mi zalíbil, tak bych se rád stal i jeho součástí.. 
    7. Něco málo o sobě.
    No, 
    jmenuji se Tomas Kuklik... Žiji v okolí prahy... Mám docela hodně zkušeností ze serveru CraftMania.cz, protože tam jsem byl více jak 10 měsíců Adminem.. Vím co taková práce odnáší.. Už lehce umím vysvětlit problémy.. Vždy pomůžu.. Snažím se být vstřícný a hodný ke všem hráčům... Hráči co mají problém a napíší mi jim rád pomůžu.. 
    Doufám, že toho není málo.. Popřípadě vám nějaké info mohu dodat..

Přeji krásný zbytek dne,
    apsechi.
  • 1.OscarMagyar
    2.16
    3.Minecraft hraju 4 a pul roku [Original mám od 1.3.1] Hraju (SG,MINIHRY)
    4. Na GameTeamu hraju (2 roky)
    5.Nebyl ... 
    6.Rád pomáhám s aktivitami a kdyz hraju (MiniHry) tak vzdy je tam náký Hacker !
    7.Mám 16Let (Nejspíš trávím u Počítače) a Hraju Fotbal {Bydlím v Praze} Moje TOP hry jsou [CS:GO,The Sims]

• upraveno 2. June 2016
    nick ve hře maradam
    věk 17
    moje skušenosti z minecraftem dobře hraju  no asi tak 5 let
    no na gameteamu sem novej mam tam teprv lvl 52 31 procent a odehrál sem tam přesně 4 dny 5 hodin a 44 minut
    pokus z bívalich postu (žádné nebili)
    no helprem chci bít proto protože bich rád dával bany a dozvěděl se něco víc o gameteamu :)
    něco o mně (chodim rád hrát fotbal hraju ještě gta 5 a různé věci) a to je snad fše tak ahoj 
  • upraveno 13. July 2016
    Uživatel nesplňuje podmínky.
  • upraveno 13. July 2016
  • 1.nick ve hře: Mirinda_boy
    2.věk: 16
    3.vaše zkušenost z minecraftu: minecraft hraju od verze 1.2.5
    4.znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: znalosti mám dobré a hraju ho u más asi 2-3 roky
    5.zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): nebyly
    6.proč chcete být helprem?: protože rád pomáhám lidem a nikdy sem helprem nebyl
    7.něco málo o sobě: tak o Gameteamu mě poprvé řekl bratranec a bavilo mě to tam hrát a pořád baví. Rád dělám sport 

Děkuju a pěkný den vám přeje: Mirinda_boy
  • upraveno 13. June 2016
    Uchazeč nesplňuje podmínky.
  • upraveno 13. June 2016
  • upraveno 13. July 2016
  • 1.nick: Wrtek
    2.je mi 19
    3.umím s command blokamaar hrají od verze 1.4.1
    4.nedostal jsem ban a gameteam hrají asi každém druhém den
    5.neměl jsem ho
    6.rád pomáhám,nejsem sprostý,a rád poradím :)
    7.jsem Čech,sem často ma PC,a hrají MC
  • upraveno 13. July 2016
  • Věk : 16
    hraju už 5 let a za těch 5 let už jsem toho dost pochytil Znalosti GameTeamu
    :Na gameteamu hraji už 2roky  zkušenosti z postem: byl jsem admin atd.... na menších serverech proč být helperem: GameTeam je skvělí server a vždy jsem chtěl pomáhat s mojí oblíbenou aktivitou . o sobě: Jmenuji se Lukáš Hrdina jsem z Pardubic.Chodím do základní školy Spořilov.Hraji Fotbal a Florbal.Na tropicu hraju tak týdně 25hodin.  
    Nick: Mirandaniel

• upraveno 13. June 2016
  • upraveno 13. June 2016
  • Nick ve hře drda007
    Věk 17 let
    Vaše zkušenost s minecraftem  velmi dobre hraju ho 3 roky
    Znalost s prostřednictvím GameTeam.cz hraju na něm dva roky
    Zkušenost z bývylích postů  byl jsem helper na kámošově serveru
    Proč chcete být helprem? Protože nesnáším lidi s hackama včera jsem hrál egg wars a pořát na nás nabíhal týpek s KA
    Něco málo o sobě:
    Na minecraftu jsem většino dvě hodiny deně a na GameTeamu tak hodinu
  • upraveno 13. July 2016
    Lháře tu nechceme.
  • 1.Nick: Tominko_SK
    2.Vek:15
    3. Minecraft hrávam už od verzie 1.4.4
    a Originálny hrávam už Verzie 1.5.1
     4.GameTeam hávam na prielome roku 2013 a 2014 a chodievam na všetky serveri rád 
    5. No Bol som na Servery kamaráta ale to sa napočíta a takže nemám nič viac skušeností(duvod odchodu pohádanie sa s kamarátom)
    6. Moc krát Reportujem hráčov kvoli Fly-ju a AntiKnockbacku a určite Kvoli tomu že chcem Pomáhat Celemu GT a Hráčom ktorý na nom hrávaju predsa su  to len tý bez ktorých by nebol GT 
    7.
    Poznám vela príkazov a som naučný a rád sa poučim :smile: POzná ma Skoro Cele GT kvoli mojim Vulgarizmom ktorým som už skoro 6 mesiacov Odolávam a už ani viac nechcem nadávat lebo som si vtedy Myslell že som šééf a no chapetema Rád sa opýtam ked niečo newiem a Hrávam Futbal Za 3 Ligu sme prvý ale to už nieje o MC takže dufám že ma vyberiete :blush: 
  • upraveno 13. July 2016

• upraveno 13. July 2016
  • upraveno 13. July 2016
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.