Příhlášky na pozici helpera

145791021

Komentáře

• 1. Nick ve hře: ciro55

2. Věk: 17

3. Vaše zkušenosti s Minecraftem: bavímě hrát na serverech s lidmi 

4. Znalosti prostředí GameTeamu a jak dlouho tu hrajete: znám jako svoje boty hraju tu za moje nové origo už přes 300h,a přes to že mám originalní učet  tak jsem na GT jako doma

5. Zkušenosti z bývalých postů: býval jsem helper na eclot.eu a na dalších serverech 
    Duvod  odchodu: zrušení serveru

6. Proč chcete být helperem? na eclotu.eu mě bavilo pomáhat lidem a hrát s nimi mini games   a poznávat nové členy ATeamu a nové hráče

7. Něco málo o sobě: mé jméno je filip, je mi 17 let , mám rád černou a zelenou ,  Nejvíce hraji minihry mini anni ,
    skygiants , dragon escape 

• 1. Nick:ENDERMAN1181
    2. Věk:18
    3. Vaše zkušenosti:Viem vsechno o pluginoch nastaveni atd...
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:Na GameTeamu hram 10 let.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):Nebil sem a proto chci bejt.
    6. Proč chcete být helprem:Rad pomaham a nejsem problemovy.
    7. Něco málo o sobě:Rad hraju MC,chodim na strednu skolu,rad sportujem.Sem slovak.

• 1. Nick ve hře. kar1221
    2. Věk. 16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: hodně dlouho hraju minecraft už od alfy. 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: začínám za novej nick , dřív jsem tam měl účet a ztratil heslo , jinak vše znám jak to tam chodí.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Adminem na Gamesites , ale odešel jsem kvůli kidům , co tam brečeli , že je tenhle člověk lepší než druhej , celkově to bylo majiteloj jedno a nebavilo mě to tam. příkazy znám všechny :)
    6. Proč chcete být helprem?: Těch důvodů je hodně , ale k věci , rád pomáhám ostatním lidem , kteří začínaji nebo mají nějaké  problémy , takže jsem taková chůva , žádný ban jsem neměl , jsem čistý a hraju FAIRPLAY.
    7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Tibor pocházím z KráloveHradeckého kraje , hraju házenou 10let , byl jsem 3x nejlepší hráč ČR , Nemám rád toxické děti , tady na forum , jsou něteří děti , kteří každému píšou , že nesplnuje podmínky kvůli tomu , že ten dotyčný , se na ten post nedostal. To je vše , co jsem vám málo řekl. 

• 1. Nick ve hře stpeklona
    2. Věk. 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.Minecraft hraju více než 4 roky a začal jsem v MCPE
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. na gameteamu mam asi 300 hodin Lobby se moc nemění jenom jak si pamatuju tak Halloween :D
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    6. Proč chcete být helprem. Helprem se chci stát protože si myslím že s minecrftem umím a chci pomáhat druhým
    7. Něco málo o sobě. Jmenuji se Štěpán je mi 15 a Nejraději hraju Minecraft a CS:GO jsem mírně obézní chodím na ZŠ a chci být Helprem.

• upraveno 4. November 2016
    1. Nick ve hře: KnO_Cz
    2. Věk:26
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: dostacujci 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: jestevza byvaleho economy serveru a tekkitu 1.4.7
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):od helpera az po admina odchod byl kvuli pracovnim cestam po cizine 
    6. Proč chcete být helprem: jelikoz na serverch jich moc nepotkavam tak bych se jim zase rad stal a hlavne abych usmernil spam a nadavky klidne jen na klasik 01-02
    7. Něco málo o sobě: Mno hodne se toho zmenilo. Pracuji jako programator na cnc bruskach a fanuc systemu. Jiz uz necestuji po cizine minimalne rok a pul cestovat nebudu. Zakladam rodinu. Konicky cteni minecraft a par dalsich ktere uz nejsou tak podstatne:-) 
     Ps: vsak vy uz vite kde mne najit
  • 1.Môj nick je MrSheepCrazy
    2. Je mi 15 rokov
    3.S minecraftem mám veľmi dobré Skušenosti napr. mam veľmi dobrý pvp skill a minecraft hrávam už 3.5 roku
    4. Na game teamu už hrávam asi 1 rok a veľmi ma baví ale je to veľa hackerov tak preto chcem byť helper
    5. V minulosti som bol len helper na 1 serveru a inak som už nebo helper nikde
    6.Baví ma Pvp a nechceem mať proti sebe hackerov . A keď budú chcieť pomáhať hráčom.
    7.Som kapitán futbalového tímu v Skalicu U 15 v škole mám 1.-2 .
    Originálny minecraft mám 3.5 roka . Ďakujem za prečítanie :smile: 
  • 1. nick: TheBestRedMoon

2. vek : 15

3.Vaše skúsenosti z minecraftom: Veľmi dobre a dômyselne vymyslená hra ktorú hrám dokopy tak 3 roky (nie vkuse)

4. Znalosť prostredia GameTeam a ako dlho u nás hrajete: GameTeam poznám úplne celý myslím tím že každú a jednu hru mam odskúšanú a a viem ako to tu chodí. Hrám u vás 2 roky no na Originálnom Minecrafte tak 2 a pol mesiaca tuším.

5.Zkúsenosti z bývalych postov (pokiaľ nejaké boli, dôvod odchodu): Asi na 7 serveroch som bol helper , a na zopár aj staviteľ no ako to už chodí majiteľ už nemal záujem ďalej pokračovať pretože začal hrať inú hru.

6.
    Prečo chcete byť helperom? Helperom by som chcel byť preto že rád pomáham ľuďom ak niečo nevedia.
    A zase ich aj upozorňovať ak píšu na anni blbosti ,alebo sa nevhodne správajú.

7.
    Niečo málo o sebe: Moje krstné meno je Peter. Záľubi sú karate , plávanie a pracovanie z grafickými programami .  Ak by ste niečo potrebovali prikladám aj e-mail : filippeto55@gmail.com

E-mail poprosím potom zakryť alebo ako to tu funguje :smile:

Budem čakať na odpoveď
    Verní hráč

TheBestRedMoon

• 1. Nick ve hře:chaoscul
    2. Věk:14
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem:Dost dobré Minecraft hraji dlouho už 2 roky a na GameTeamu hraji taky 2 roky.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: jak jsem říkal hraji tu 2 roky.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):byli na MiniCraftu byl jsem tam Builder a jsem tam do teť builder.
    6. Proč chcete být helprem:No jako mýslim si že znám GT dost vše vím kde je.No nevím co bych k tomu dodal:D
    7. Něco málo o sobě: Ahoj už snad psát nemusím ale k věci jméno:Daniel jak jsem říkal je mi 14 a aby se neřeklo že jenom sedím u PC tak sportuji Např:fotbal,tenis a hráj jsem i florbal.
    A pevně doufám že si vyberete právě mně. Jo a abych nazapoměl na GT jsem LVL 65 

S pozdravem chaoscul (Daniel)

promiň za gramatiku :D ahojky.

• upraveno 13. November 2016
    Nick:XPvPSkiller 
    Mozem byt helper len na MCPE?
    Vek:14a pul
    Na GT sem hral uz 2roky pc a teraz hram uz pol roka na MCPE 
    Posty admin na *********
    A Owner na *********************
    Helper chcem byt preto lebo rad pomaham a na MCPE je vela hackerov a nedostatok helperov a to je problem !!! 
    Neco o mne: cely den sedim u mobilu a hram na Gameteamu a Piticraftu

• upraveno 5. February 2017
    Přijata na pozici helpra.
  • 1. Carraun

2. 17 rokov  (08.03. -> 18 rokov)
    3. Minecraft hrám približne 3 roky a neraz som bol v AdminTeame
    4. Hrám tu už 2 roky s nejakôu prestávkou s Minecraftom.  GameTeam pozná akotak celkom dobre. Ale stále neviem úplne všetko. 
    5. Zkúsenosti mám ale na GT som v admin team nikdy nebol. (prípadne z iných serverov ako: Helper,Operátor,Administrátor)
    6. Upozorniť hráčov na ich konania, spam, reklama, neslušné chovanie a podobne.
    7. Tak čo by som vám povedal, som hlavne zodpovedný, spolahlivý a hlavne čo by sa hodilo na väčšine serveroch, slušné chovanie. Mám aj nejaké hobby ako varenie, miešanie nápojov, hranie pc hier a na konzolách, počúvanie hudby, sledovanie YouTubu a podobne. Budem sa hlavne snažiť udržiavať poriadok a byť čo najviac aktívny. Samozrejme v rámci možnostiach, (nikto predsa nesmie až tak zanedbávať školu a podobné veci.) smile 
    To je o mne asi všetko, keď tak vám môžem ešte zodpovedať na pár vecí na TeamSpeaku.
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    *****************************************************************************************************************************
    Zdravím všechny uchazeče o post helpera.

Tímto všechny co napsali přihlášku nad zde vyznačené hvězdičky do 20.11.2016 
    zveme dne 25.11.2016 ve 20:00 na náš TeamSpeak k výběrovému řízení. 

První podstatnou podmínkou je mít funkční mikrofon!!!

Ti co zde již svou přihlášku nemají, byla jim smazána jsou vyřazeni z tohoto pozvání.

Pořadatelem výběrového řízení Rosinka 
  • upraveno 11. January 2017
                                                                     Zdravím všechny.
    1.Nick ve hře: Mauzik_CZ
    2.Věk: 15
    3. Zkušenosti s Minecraftem: Minecraft jsem začal hrát v červnu roku 2011 na verzi BETA 1.5.01, ale pouze                                                        příležitostně, aktivně jsem začal hrát od verze 1.2.5 a originální MC mám od verze                                                  1.4. U pluginů se orientuji hlavně v módech PVP/factions/MCMMO což je mi tu                                                        poměrně na nic, ale zvládám i ostatní.
    4. Znalost GT a jak dlouho tu hraji: Na GameTeamu hraji asi 2-3 roky nevím přesně v tu dobu jsem netušil, že                                                              něco jako přihlášku do A-Teamu budu někdy psát :).V současné době tu                                                                  mám  nahráno 225 hodin s levelem 58. A co se týká prostředí
                                                                 tak si troufnu říct, že to tu znám dobře, obzvlášť servery SkyBlock a                                                                        Klasik.
    5.Zkušenosti z bývalých postů: V minulosti jsem působil jako helper na PVP serveru a důvod odchodu byl                                                               zrušení serveru a nahrazení survival serverem na Whitelist a celkově odchod                                                         mnoha členů jak z řad AT tak hráči.
    6.Proč chci být helprem: V minulosti mě tato ''práce'' velmi bavila a navíc jsem zastáncem názoru, že Minecraft                                            je odpočinková hra a smetí v podobě hackerů, spammerů, grieferů atd. tu nemá co                                                  dělat. Chápu, že to vymýtit nelze, že to závisí čistě na hráčích co to provozují,
                                             ale prostě se chci podílet na snížení počtu takových lidí na serveru.
                                             Dále rád pomůžu lidem co pomoc potřebují a zaslouží  si ji.
    7.Něco o mně: Jmenuji se Ondra a bydlím v Trnávce nedaleko Přelouče, za silnicí u domu mi tu stojí elektrárna                            Chvaletice s nejvyšším komínem v ČR.Studuji v Pardubicích na střední průmyslové škole                                      chemické obor bezpečnostně právní činnost. Mezi mé koníčky patří florbal a skok do dálky a                                samozřejmě hraní PC her jako League of Legends, CS:GO a Minecraft.

Věřím v kladné vyřízení mé přihlášky a přeji hezký den.
    :smile: 

čistý, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=Mauzik_CZ
    1.Nick ve hře:8Dedula8
    2.Věk:16
    3.Vaše zkušenosti z minecraftem: Minecraft hraju od verze 1.5.2 a Original hráčem jsem se stal od verze 1.9.4
    4.Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: GameTeam byl můj první MC server který jsem kdy navštívil,dá se říct že jsem na něm vyrostl co se týká Minecraftu. Hraju tu téměř 2,5 roků (Strašně mě zajímá ten systém celého serveru GameTeam.cz ).
    5.Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - NE :)
    6. Proč chcete být helprem? - Mám rád server GameTeam a VĚTŠINU lidí co tu hraje. Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru(Hacky apod.) ostatním např.: spamují,nadávají,hackují atd.. nebo dělají všelijaké hlouposti,chci těmto lidím udělovat tresty nebo se jich popřípadně zbavit :) a tím zlepšit hratelnost a atmosféru serveru GameTeam.
    7.Něco málo o sobě. - Jmenuji se Boris , momentálně chodím na střední průmyslovou střední školu do druháku,
    Volný čas trávím u počítače,venku s kamarádama , moje oblíbené hry Dragon Rise,World Of Warships,Starcraft II,Minecraft , hrál jsem tennis ale už nehraju hrál sem ho  2 roky potom jsem přestal

Přeji hezký den všem :) 
    S pozdravem 8Dedula8 :smile: 

1záznam anticheat, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=8Dedula8

1. Nick ve hře: CZECruzzer
    2. Věk: 15, za pár měsícu 16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju cca 3-4 roky (rok warez, potom origo)
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GT hraju přibližně 3 roky... začínal jsem u vás hrát když jste měli na GT RPG server s názvem WOWCraft. Jo to byla pecka :D škoda že už ten server není :( co se týče znalosti GT tak ho znám dá se říct že dobře :D hraju tak nějak všechny minihry :D no jo co si budem nalhávat, GT je nejlepší server na CZ/SK minecraft scéně :D 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):  Mám docela dost zkušeností za admina i helpera :D buildera ne páč jsem anti talent na stavění :D většinou si mě i majitel pochvaloval a dostával jsem i od hráču pochvali :D a důvod odchodu byl POKAŽDÝ ten že majitel už neměl peníze na to aby server platil tak pokuď neplatíte server = smazání server a to se právě stalo :/ chybí mi to :dizzy: 
    6. Proč chcete být helprem?:  No proč... protože rád pomáhám lidem všeobecně :D když mě někdo osloví a zeptá se na něco ohledně serveru nebo na nějaké příkazy tak mu mile rád odpovím pokuď to není blbá otázka :D
    7. Něco málo o sobě.: No... jmenuju se David, zatím ještě studuju základku ale pak bych chtěl jít na školu s oborem kinologie (cvičitel psů),  rád hraju hokej, florbal a samozřejmě hraju hry :D. Jsem docela dost aktivní, ale nejčastěji hraju na vašem serveru.. je tam prostě největší zábava :D. Taky nejradši si volám s kamarády na tsku nebo skypu :D vývěr je většinou na nich a samozřejmě co jdeme pokaždé hrát.. no MC na server GT :D prostě všichni si váš server pochvalujou a já souhlasím :D. Děkuji za přečtení a samozřejmě taky přeju hodně štěstí ostatním uchazečům o post helpera na GT :). Hezký zbytek dne :).

čistý, 
    http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=CZECruzzer
    Ahojda, rád bych se přihlásil na pozici helpera :) Prosím, nezahazujte mě hned kvůli věku :)

Nick ve hře: TheMasterGrey

Věk: Je mi 12 let, ale kdyby jste mě viděli, resp. četli v chatu, jako ostatní by jste to neuhádli.

Zkušenost s minecraftem: No, nidky jsem to nepočítal, ale nebál bych se říct, že ho hraji víc než 4 roky.

Znalost serveru: Na GameTeam mě přivedl kamarád začátkem roku 2015, tudíž zde za měsíc budu hrát zhruba 2 roky. Neexistuje minihra, kterou bych nevyzkoušel a také neexistuje minihra, která by mě u Vás
    nebavila, takže bych se nebál napsat, že má zkušenost je velmi dobrá.

Zkušnosti z jiných postů: Tak, na oficiálním serveru kamaráda jsem admin a na několika HS mám také pozici v ATeamu. Právě to mě dovedlo k tomu, žádost napsat.

Proč bych chtěl být helper: Opravdu moc rád pomáhám lidem, někteří mě berou jako "toho co pomůže" za což jsem velmi rád. Jinak mě také baví být vyčleněný z davu, ale to už není taková záminka. A navíc miluji organizování zábavy a soutěží.

Něco málo o mě: No :) Rád sportuji a jsem aktivní na minecraftu, né minecraftu. GameTeamu, jiný minecraft neznám :D Pokud mě zde 1 den nenajdete, asi mám vážný problém :D A na Vašem serveru mám plno kamarádů. Bohužel i odpůrců ale těch moc není.

Mockrát Vám děkuji za pozornost a za čtení mě přihlášky. Přeji hezký den.
    TheMasterGrey.

čistý, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=TheMasterGrey

Nick: D_M_C_Z_E_CH
    Věk: 16
    Zkušenosti: Hraji od verze "BETA" , originální minecraft jsem si koupil až vyšla verze 1.2.5 . Znám MINIMÁLNĚ 30 příkazů + umím s pluginy a se servery , takže jsem toho dosti pochytil :smiley: Znalosti GT : hraji zde už od dob když tento server začínal ale pod jiným nickem (min_man) to je můj druhý originální MineCraft :wink: .Zkušenosti s postem : byl jsem na menších serverech admin,builder a helper takže se už trochu vyznám :smile: .Proč být helper : na GT hraji denně okolo 4 hodinek a jelikož mám zkušenosti tak toho chci využít . Vždy jsem o tomto snil (asi tedy každý :smiley: ) ale bylo by to dobré se mezi členy A-Teamu dostat :smile: .O sobě : Jmenuji se Jiří Haller a jsem z Kralovic (Plzeň sever) Chodím do základní školy Kralovice . Hraji street ball , fotbal , florbal , hokej , basket a chodím na atletiku na GT jsem si už minimálně 6x koupil kredity (200kreditů šlo na VIP) a zbytek na PlanetCraft :smile: Skype : jirik.haller . Email: darkmcze@seznam.cz . Předem Děkuji za odpověď :smile: 

čistý, 
    http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=D_M_C_Z_E_CH
    1. Nick- BrunoBananaCZ / BananPlaysCZ možná si do té doby změnim nick :)

2. Věk- 15 Let 30.6.2001.

3. Zkušenost- No jelikož Minecraft hraju od doby kdy to byl ještě Minecraft Classic tak si uvědomuju že se dostal docela daleko když dřív si tam mohl jen těžit a stavět. Zda li si dobře pamatuju tak těžení a stavění dříve bylo i jiné :P myslim pravý čudlík na myši Ničit a levý Stavět :D ale vážně je to dlouho a už si to nepamatuju, ale nikdy v té době by mě nenapadlo že vyjde  takovýhle server jako je Gameteam :P je úžasný a moc mě to na něm bavý.

4. Znalost GameTeamu- No znalost GameTeamu :D na 
    GameTeamu hraju asi tak 3,5 roku  protože dřív jsem byl úplně zažraný do Minecraftu :P a hlavně do vašeho serveru bohužel jsem hral za jinej nick (brunobanana) tak ted mam mín nahraných hodin ted mam 6 dnů a 16H :/. Jelikož na GameTeamu nechodím na moc miniher chodím jen na SkyBlock, BedWars, SkyWars a OPUhc to je asi vše tak nemam moc velké zkušenosti na GameTeamu nejvíc zkušeností mám na SkyBlocku... Ten máte fakt úžasnej protože není moc lehké získat ty lepší věci což je dobře a hlavně místo peněz Emeraldy konečně něco speciálního jenom by to chtělo aby lidi do chatu mohli psát tak po 5-10 vteřinách hrozně mi vádí ten Chat :/ to je prozatím vše.

5. Post- Nic pardon :/

6. Proč chci být Helperem?- Helperem bych chtěl být proto protože rád pomáhám lidem vždy když někdo něco chce tak mu pomůžu :) Teda pokud to nejsou nějaký lepší věci :D ty fakt nedávám Helperem nechci být jen kvůli tomu že má výhody, ale kvůli tomu aby lidi byli štastný :) Helper má pomáhat lidem ne se vytahovat Ha jsem lepší než vy já jsem Helper a vy jste jen ubozí hráči nene to bych nikdy neudělal Byl bych rád jen za jejich radost :)

7. Věci o mně :P- Takže jmenuji se Bronislav Herčík bydlím v Praze moje  oblíbená barva je Modrá oblíbené jídlo Kuře, rád pomáhám lidem co mají potíže :P bohužel jsem taky závislý na PC :/ kvůli tomu Mam blbé známky :( oblíbený předmět (ve škole) Matematika, Tělocvik. Zrovna teď když to píšu mám horečku takže pardon za chyby nebyl jsem dlouho ve škole takže vůbec nepřemýšlim :/ bohužel už nevím co napsat :/ byl bych ážně rád kdyby jste mě vybrali předem děkuji

čistý., dva nicky..

1.McworldgameCZ
    2.15 let
    3.S Minecraftem mám hodně zkušeností hraju minecraft již 5 let znám příkazy pro helpery a podmínky
    4.Na GameTeamu hraji už 2 Roky Prostředí znám hrál jsem již všechny minihry minimálně 10x Mám LvL 69 a odehráno 551 hodin
    5.Byl jsem Helper Na serveru FamilyCraft ale odešel jsem protože tam nikdo nehrál
    6.Chci být Helper protože rád pomáhám lidem a mám rád Lidi s GameTeam A-Teamu 
    7.Jmenuji se Jan je mi 15 let rád hraji počítačové hry hraji Tenis mám 179 Cm jsem s Karlovarského Kraje. město uvádět nechci. Na Gameteamu jsem denně aspoň 4 nebo 5 hodin Chodím na základní školu do 9 třídy

čistý, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=McworldgameCZ
    1. Nick ve hře - gemy754

2. Věk - 14 a tři čtvrtě

3. Vaše zkušenosti s minecraftem - poprvé sem viděl MC v animovaném songu potom sem ho viděl v televizi a od té doby sem hrál minecraft asi cca od 6 let hrál jsem cca 3 roky jen survival a pak sem narazil na multiplayer a když vyšla 1.5.2 tak sem na multiplayeru začal být závislí (tím způsobem že jsem přestal hrát survival světy) a potom za 1 rok sem našel GameTeam a to si pamatuju že tam nebyli hráčské servery byl tam eště OneShot a myslim si že SlimeAttack nebo tak nějak.

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete - hodně dlouho pamatuju si i agar.io u vás mám i video "Agar.io na GameTeamu O.o
    :) mám i lvl 62 a mám 7 dnů a 43 h pokuď sem si zpletl čas omlouvám se.A cca za den 2 až 5 za týden asi tak 18 až 25.

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Mám můj server ale vůbec na něm nejsem a měl sem i jeden ale ten mi ukradli ale já sem se dostal přez E-Mail a změnil heslo na něco jiného a eště ten server dala za svůj :( a potom lhala že to byl její brácha -_- .

6. Proč chcete být helprem? - na GameTeamu hraju často Krystalky a tam se najdou problémi a nadávky i hackeři ale i jak co funguje.

7. Něco málo o sobě - jmenuji se Jakub přímení nechci zmiňovat protože se za něj stidím mám E-Mail i TeamSpeak3 skype: gemy754      E-Mail kubaoff@seznam.cz    (sem byl menčí když sem ho vimíšlel) mám i dva kámoše kteři hrajou na svím serveru ale občas si zahrajeme i ty Krystalky.

čistý, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=gemy754

1. Nick v hre: BramboraSK

2. 
    Vek: 15, narodeniny 27.8.

3. Moje skúsenosti s MineCraftom: Minecraft hrám od verzie 1.3.2. Originál mám od verzie 1.8.9. Viem moc dobre s príkazmi, neraz som robil plugin mastera. ale helper je podľa mňa záživnejší.

4. Moje skúsenosti s GameTeamom: Na GameTeame som hral od nepamäti, bohužial na Warez účte, takže na origu nemám nič moc. Hral som už skoro všetky minihry. Dokonca som si raz vytrhol medzerník z klávesnice keď som chytil rage pri parkouru. :D A mlátil som do stolu tak, ako Žolík.

5. Minulé posty: Robil som Helpera na Eclote. Server sa bohužial zrušil, tým pádom som nemohol pokračovať.

6. Prečo chcem byť helper: Rád pomáham ľuďom. Raz som dostal moju kamarátku z ťažkej psychickej situácie, a odvety sme spolu. :smile: Každopádne nestrpím cheaterov. Vždy ma naštvú...

7. Niečo o mne: Som taký trotlík zo Slovenska. Hrám Pokémon GO!. Ako som už spomenul, mám dievča. Chodím do 9.A, tým pádom viem dobre športovať. Baví ma pomáhanie, programovanie a skladanie počítača.
    Volám sa Marián, ale normálne sa mi hovorí Majo alebo Zemiak.

Ďakujem sa prečítanie príspevku, a prajem Vám krásny zvyšok dňa!
    S pozdravom, Brambora.

Red-FH, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=BramboraSK
    #1. Můj nick na serveru: NeDrO_CZ

#2. Je mi 16 let 

#3. Minecraft hraji již od 1.2.5 a moje znalosti se až doteď stále zvětšují. Hrál jsem již mnoho módů, teď sídlím na Pokecraftu a ten už plně ovládám. Vyznám se i v pluginech, ale to okrajově, příkazy znám nadmíru dobře.

#4. Na GameTeamu jsem hrál již před několika lety, jenže to byl ještě takový menší skromný server. Jak jsem už psal, právě sídlím na Pokecraftu, který už hraju před 4 měsíce, ale za tu dobu jsem už poznal dost lidí a naučil se mnoho věcí, Pokecraft jsem hrál již před rokem, ale opustil jsem od něj.

#5. Na GT jsem zatím nikdy nedostal možnost působit v Admin Teamu, ale z jiných serverů vím, jaká zodpovědnost je za postem Helpera a i vyšších. Jako Admin jsem vystupoval na mnoha nejmenovaných serverech.

#6. Chci být Helperem proto, že lidé na Pokecraftu mnohdy žádají o pomoc a nebyla jim poskytnuta, jelikož od vytvoření Pokecraftu serveru 2. helpeři hrají spíš tam a na 1. kouknou jen vyjímečně. Bohužel musím napsat stejnou větu, jako předešlí, ale baví mě pomáhat hráčům, ale jen pokud slušně požádají.

#7. Jsem přátelský kluk, který rád hraje hry, počínaje CS:GO po LoL a Minecraft. Mám pevné nervy a jen tak mě nic nerozhází, spory řeším, pokud to jde, tou klidnou formou. Rád hraju basket a volejbal, nebaví mě ale fotbal. Nerad se vtírám a pomlouvám. Bydlím v Praze a moje křestí jméno je Martin (těší mě ty kdo tohle právě čteš)

Děkuji za to, že jste mojí žádost dočetli až sem.
    S pozdravem NeDrO

čistý, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=NeDrO_CZ

1. Nick ve hře: iTzRene_
    2. Věk: 14 o chvíľu 15.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hrajem 2 roky od verzie 1.5.2, originálom som sa stal 23.8.2016 od verzie 1.9.2.
    4. Znalost prostředí GameTeam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GameTeame hrajem  dokopy +- 300+ hodín. Čiže 40+ dní.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Na GameTeame som žiadný post ešte nemal ale vlastnil som server kde som testoval moje amatérske pluginy. Mal som ešte jeden ktorý som už sprístupnil aj hráčom, poskytovali sme Bw, Sw, Pb, Creative, Sb a Survival. Pred nedávnom som odišiel z AT ako builder z jedného nemenovaného servera, odchod zapríčinilo to že tam skoro nikto nechodil a už ma to tam nebavilo. 
    6. Proč chcete být helperem?: Helperom by som sa chcel stať pretože rád pomáham hráčom a chcem na serveri udržovať kľud. Keďže AT je vidieť zriedka a ja by som tam bol tak často tak si myslím že by som sa o ten kľud dokázal postarať. A asi nie som jediný ktorému vadí ako ostaní hráči spamujú (napr. SB), kazia priebeh hry (napr. cheatovaním) alebo sa vyjadrujú vulgarizmami.
    7. Něco málo o sobě: Volám sa René, pochádzam zo Slovenska presnejšie z Rožňavy. Chodil som 6 rokov na základnú umeleckú školu, voľný čas trávim väčšinou pri počítači hraním minecraftu, pozeraním filmov, čítaním kníh alebo idem dakde von s kamarátmi. Mojím koníčkom v poslednej dobe je tvorenie amatérskych pluginov (amatérskych lebo sa ešte len učím). Chcel by som ešte dodať že mám plne funkčný mikrofón, TS3 a tak tiež aj skype.

Ďakujem za prečítanie a krásny zvyšok dňa!

- iTzRene_

//Clay_cz: hráč zde popisuje, že mu vadí jak ostatní píší vulgárně. On sám přitom často nadává ostatním. Hráčům se však ve hře snaží pomáhat.

detekován, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=iTzRene_
    1. nick ve hře : marekcesek
    2. věk 16 let
    3. Minecraft Hraji od verze 1.3.1
    4. Znám GameTeam Dobře a mam nahráno přes 413 hodin (na GameTeamu)
    5. Bohužel nemám žádné skušenosti s těmito posty ale ád bych měl
    6. Rád se snažím pomoct nováčkům a dalším lidem . A na GameTeamu jsem docela Dlouho. Samozdřejmě je tu pár Helperů ,ale rád bych byl taky.
    7. Něco o mě ,hmm. Jmenuju se Marek Češek ,jsem z Třince , chodím do 1.ročníku na střední školu v Havířově(SŠTO-Havířov) Hraji Hokej a Tenis.
     Email : marek.cesek@seznam.cz  Skype: Marek Češek (upozorňuji moje fotka je 3 roky stará)
    Na Game Teamu jsem skoro každý den.

Předem Děkuji za odpověď.

//Clay_cz: Hráč se ve hře vyjadřuje vulgárně, proto mu byl udělen trest.

čistý, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=marekcesek
  • upraveno 12. January 2017
    1. Nick ve hře: MixCZ174
    2. Věk: 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od verze 1.2.5 a Original jsem se stal od verze 1.4.1
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Gameteam hraju dlouho (nepočítám to). znám ho dobře je to můj nejoblibenější servr.
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Na serveru GameTeam jsem ještě žádný post neměl ale na ostatních serverech jesm jich měl mnoho, posledně jsem byl Helper na Tekkit serveru . (Měl jsem také svůj vlastní tekkit server.
    6. Proč chcete být helprem?: Rád pomáhám lidem a když hraji na GameTeam.cz moc helperů/adminů na serveru nehraje (Jsou na TS ale já bych rád byl každý den aktivní i na serveru + TS3) Aktivní bych mohl být denně (až na vyjímky) cca 4 hodiny v kuse.
    7. Něco málo o sobě: Jmenuji se Marek a je mi 15 let, studuji zatím na ZŠ v 9. třídě, rád sportuji (kajak a časem i rybaření) Na počítači jsem dost  často, teď se snažím nytáčet videa na youtube.

Přeji pěkný den, Marek Pavelka MixCZ17

//Clay_cz: hráč se ve hře vyjadřuje neslušně.

3záznamy, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=MixCZ174
    1.nick: Tomaseek
    2.věk: 17
    3.moje zkušenosti: minecraft hraju asi 4 roky
    4.znalosti GameTeamu: znám skoro celý GameTeam a na hraju asi 2 roky
    5.zkušenosti z bývalých postů: žádné nemám :(
    6.proč chci být helper: protože chci pomáhat lidem na GameTeamu
    7.něco málo o mě: jmenuju se Tomáš jsem z Bystřice pod Lopeníkem.Chodím do SŠ 2.ročník.Rád hraju na PC,fotbal,stolní tenis.Chvíli jsem natáčel s bratrem na YT
    PS: můj skype TomaseekCZ

2 záznamy anticheat, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=MixCZ174
    Zdravím, 
    1. Nia_Freestyler
    2. 18 let
    3. Minecraft hraji již od verze 1.0.0, takže je jisté že nějaké ty zkušenosti mám :) 
    4. Na GameTeamu hraji již více než 5 let, pamatuji si ještě jak na Creativu kdysi dávno byl Spawn jako PokéBall.
    5. Na GT jsem již byl Moderátorem na server Creative (Minimálně tři roky zpět), na tento post se chtěl znovu angažovat. Důvod odchodu byl nedostatek času a velmi malá aktivita.
    6. Helperem či Moderátorem bych se chtěl stát zejména na serveru Creative, jelikož jsem na tomto serveru zatím žádného Helpera/Moderátora zatím neviděl a všichni víme že je to tam potřeba, nyní na Creativu trávím většinu volného času a to co se tu v Chatu odehrává je nepopsatelné. Chci pomoct s vývojem komunity Creativu či celého portálu GT.cz. Přímo na Creative mě napadá pár věciček, které by se daly zrealizovat.
    7. Jmenuji se Tadeáš, jak jsem již psal je mi 18 let. Studuji již třetím rokem na soukromé střední škole v Praze, obor IT. Mými koníčky jsou: Programování v C#, Downhill, venčení mého psovitého kamaráda a samozřejmě že i hraní počítačových her. Pamatuji si že na GT, byly vždy porady v neděli kolem dvacáté hodiny večer, ale nedělí trávím s otcem na chatě (Ano i v zimě, je to taková naše zašívárna.). To jest asi vše co bych mohl o sobě napsat. Pokud by se to vše dalo skousnout, rád bych se znovu stal nejlépe Helperem / Moderátorem na serveru Creative. Samosebou že TS3 + kvalitnější mikrofon mám. :)

//Clay_cz: Hráč se vyjadřuje nevhodně, píše slova která do úst člena adminteamu v žádném případě nepatří.

čistý, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=Nia_Freestyler ;
    1.Můj nick ve hre je: batalanto
    2.Věk? 17
    3.Vaše zkušenosti s mc? Umím nastavit Minecraft servery měl sem jich už hodně a vyznám se v pluginech.
    4.prostředí GT a jak dlouho hraju? Hraju u vás tak rok nebo dva. A jak to myslíte prostředí ? Celkem ten server znám.. prostředí nejspíše také.
    5.Zkušenosti z bívalích postů. Myslíte na GT ? Tam sem nikdy v AT nebyl. Ale už hodně krát jsem byl majitel a stále sem na svém serveru, a vyznam se... Zkušeností už mam celkem dost. Znam hráče :smiley: 
    (např. připojí se na server a vidí že je tam majitel a hned: můžu do AT ?) to nesnášim. Ale jeslti dostanu to místo zde, Budu jim pomáhat, a dodržovat pravidla.
    6.Proč chcete být helperem? a kdo by nechtěl ? .. každý člověk co hraje mc vám řekne Ano. :smiley: , Chci pomoct tomuto serveru.. a hlavě hráčům když jim něco nepůjde.
    7.Něco málo o sobě. jsem mladý a celkem zkušený v Minecraftu.. zabívám se jím již 7 let. A skoumám ho.. Jsem hodný na hráče. Vždy jsem jim pomohl. Nikdy se nestalo že jsem je např. na svích serverech ignoroval.
    mam hráče rád. A tento server také, tak proč ne ? :) 

//Clay_cz: za poslední týden napsal do chatu 4 slova, dvě z toho byla vulgární.

čistý, 
    http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=batalanto
    1.nick:An0nimka
    2.vek:15
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    3.Moje skúsenosti s MC sú veľmi zaujímave. Vlastne som začala hrať od verzie 1.3.2  a začalo ma to dosť baviť hlavne to ťaženie,a ako každý som začala hrať na single a potom môj prvý server bol game team na ktorom som si postupom času oblubila pomáhať hráčom a tak... 
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    4.Moje znalosti ohľadom game teamu sú všeliake kedže som sa musela učiť keď som prvý krát prišla na game team server ale išlo to rýchlo. Začala som si zvykať na to prostredie a A-team ale bolo to super.Pomerne dosť dlho hrám na gameteame budu to už 2 roky.
    5.Moje skúsenosti z bývalých postu sú pestrofarebne,hlavne som sa toho veľa naučila. Dôvod odchodu boli rodinne problémy.
    6.Hlavne preto kedže je game team vynikajúci server z Česka a Slovenska,na ktorom by som chcela pomáhať hráčom nahlasovať hackerov riešiť problémy,vlastne sa aj zoznámiť s novými ludmi ktorý sú v a-teame,ale hlavne je to o tom že by som chcela pomôct Adminom ako aj samotnému game teamu aby nemali toľko prác okolo hráčov.Vlastne je to táka skúsenosť do života.
    7. Som dievča , ktoré berie zábavu. Moje záľuby sú asi tak len hranie MC  . Žijem v menšej dedinke. Môj voľný čas trávim hraním Minecraftu na serveri GameTeam alebo na TS3.

čistý, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=An0nimka
    Zdravím
    ***********************************************************************************************************************************
    1. Nick ve hře : rhd4
    ***********************************************************************************************************************************
    2. Věk : 15
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem : hraji to od 8 nebo 9ti let jako malej kidos jsem u toho strávil tak 7-8 hodin denně a sem tam si zahraju dodnes chvili jsem dělal nějake servery mody pluginy a pod nic moc nevyšlo
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete : GT znám 4 roky znal jsem pokecraft prvni a potom topicraft a postupně více a více dnes hraji pokecraft minihry jsem na plug.dj/gt/ a sem tam když mužu pomužu hračům tak 2-3 lidem týdně neni to moc ale alspoň něco 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : Pardon ale nevím co je post a z předchozích přihlášek to nejde vyčíst takže napíšu co jsem pochopil : takže majitel jsem byl více než 100x zkušenosti s Ateamem mam velmi rozsahle a vždy mam na blízku bratrance co umí každou věc z AT.
    6. Proč chcete být helprem ? : Uznejte že všichni tu nejsou na pomohani lidem ja jsem ten co by chtěl mít něco na pomoc ostatním a něco pro sebe což je vím že musím pomáhat lidem a tak to bude i nadále každý den jsem schopen pomoci 4 lidem protože musím se učit do školy přece jen počítá se mi to do příjmaček a nechci to p******t  ale až to budu mít za¨sebou budu aktivnější.
    7. Něco málo o sobě. : Jmenuji se Daniel je mi 15 let bydlím ve Zlínském kraji v Uherském Hradišti mám sestru a bráchu oba o hodně starší mám rodiče nečekaně. a Jsem kluk :D                                                
    ***********************************************************************************************************************************                                                                                                                                                                                                                                                     Ps: Omlouvám se za dlouhý text S pozdravem Daniel

Frita - chování, http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=rhd4
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.