[Dronex Klasik] Otázky/komunikace/Nápady

dronex_dronex_
Moderátor
upraveno 12. May 2017 v Klasik
Otazky na server klasik   :grey_question:

máš-li nějakou otázku na server Klasik neboli Dronex Klasik, napiš nám sem do komentáře.
 Tato diskuze je hlavně pro hráče kteří se odpovědi na serveru po čas hry nedozvěděli.
(neboj se zeptat na cokoli... no ovšem nevhodné komentáře mažeme)
:warning:  Snažte se vyhýbat hlavně: spamu, sprostých slov
*na vaše otázky odpovídají : dronex_, Majk0_

Volná komunikace s Admin teamem klasiku :cookie:

Tuto diskuzi (topic) můžeš klidně brát i jako volný chat s ostatními hráči,
 nebo mezi naším Admin teamem a hráčem.

Nápady na Server Klasik  :star: 

máš-li nějakej nápad čo by se hodilo na server dronex klasik? neboj se , zdelit nám ho. 
Díky této diskuse bylo opraveno mnoha chýb a bylo pridaných mnoho funkcii na klasik.
«13456

Komentáře

• Ahojte ludia :smile:
  • Ahoj nemá někdo nápad pro novej kit na našu mob Arenu ? kdyš tak ho klasicky napíšte do komentáru. :smile: 

【Pro psaný komentaru se prve musíš zaregistrovať !!】
  • Ahoj mám na vás jednu otázočku koľko by ste chceli mob arén. :smile: 

•      Nápad pro Kity

• VIP - kit ktorej by obsahoval třeba nejakýho super mazlíčeka a nejaký to dobrý brnení...
    • Lavahand - kit ktorej by mněl lávu a vědel by ji položit třeba jenom na vyznačený mýsta
    • Farmer - kit ktorej by mněl nejaky potiony, a třeba gold blocky+ crafting kde si muźe udelat Gold Apple
    vaša verná hráčka Suzie :love: 

doufam že to proberete. ďakuji za přecteni :blush: 

• ahoj @Suzney ;
    k  "vip" ano něčo také plánujeme.. ale planuji to trocha jako mix zo všech kitu.. 
    k "Lavahandovi"... dobrej nápad.. ale jak znám tak se tam jistý lidé budu týma lávama podpalovať... kdyš to no nejak pujde zabezpečit.. budeme to možná realizovať..
    k "Farmerovi" ... dobrej nápad ale zda se mi to trošilinka zbytečný... 

praju ti pěknej deň -dronex
  • Nerad to říkám ale chtělo by to něco udělat stím rozgrifovaným světem :-/ 
  • ahoj @KnO_Cz ;
    neustále delávame částkový regenerováni svéta s World editem,
    pomoci príkazu //regen ve oblasti /warp priroda 2/3/4/5... a myslím si že warpy "priroda8" priroda7" a "priroda9" sou ješte ve klidu obyvatelny...
    no dla mně to zatim stačí a žádny jiný (větší) opatreni delat v týto době netřeba

praju ti pěknej zvyšok dna 

• upraveno 2. January 2016
    Do MobArény bych přidal nový kit Kaktus! :3 (Chain armor Unbreaking III & Thorn III + Iron sword )
  • dronex_dronex_
    Moderátor
    upraveno 2. January 2016
    ahoj @DangerCactus_Cz ;
    hráč "Giovingo,Vojta141" byly zabanovaný ostatny ovšem budu sledovani
    ďakujeme za nahláseny a přiste to radši napíš do sekcii "nahlaseni cheatru"

k kitu "Kaktus" dobrej nápad.. ale doplnil bych s kaktusama ktorý by pak na jistý místa šel sádat.. 
    ovšem kdyš budu lepší kity vymyslené.. tak to možná nevijde..

praju pěknej zvyšok dňa -dronex
  • ahoj dronex ohodnotiš mi takovy mestečko a jesli mi tam worldeditem daš vodu byl bych rad do plavečaku menuju se na servru davidekjoninas tak se namne portni

diky za přešteni

• ahoj @davidekjoninas ;
    ahoj klidně se mrknu kdyš tak mi napiš sem resku.. kdybyže nejsi na serveru :smile: 

praji pěknej zvyšok dně -dronex 
  • Achuuuj ! @dronex_  chcel by som sa s vami podeliť s mojim nápadom na MobArenu ktorý spočíva vtom že by ste pridali kit spider (Ktorý by sa skladal s : 5-10 pavučín,mazlíček-spider, JumpElixíry,2 SpeeElixír,Armor : IronChestplate,IronBoots,Kožená helma,Kožené gate :blush: (Kožené veci zafarbené na čierno))

Dík za prečteni !!  -KinsLove100
  • KinsLove100 děkujem za velký nápad :) 
  • dronex_dronex_
    Moderátor
    upraveno 3. January 2016
    Ahoj @KinsLove100 ;
    K "spider" kitu A čo kdyby ten kit umel lézt po stenách? :'D je mi pak ale jasný že hrači to budú zneuživať... A proto by byla táto funkcia toho kitu brána jako super sila... Časovo limitovaná... Ďakujeme za príspevok!
    Praju pěknej zvyšok dňa. -dronex
    Ovšem kdyš budú lepší nápady tak bohužel tento kit nebude zrealizovaný

• Ahoj @dronex_. Díky za prečtení a pouvažováni :smile: .  Ale jak chtete udelat to lezení po stene?

Ták ešte raz Díky za prečtení -KinsLove100
    Moc bych se potešil kdybys mi ješte raz odepsal :smiley:  
    Tak pá!
  • No hele... Něčo by sa vymyslelo A kdyš ne tak no.. Tak nějaká jinaká super sila..třeba :'D
    Tak sa maj..!
  • přejí hezký den :)
  • Nechcete povolit hráčům příklad //expand vert ?
    Příkaz slouží k ,,dooznačení'' určené plochy od bedrocku do nebe.
    Usnadní to hráčům tvorbu resek:D
  • ahoj @ribenjiCZ ;
    príkaz "//expand vert" je prikaz s pluginu World edit a služi na rozšireni uzemi označenýho Wečkem (od bedrocku až po oblaky) 
    ovšem kdyš prijdeš a nejakej podobnej prikaz o ktorem ale máś ověřeny že funguje tak mi ho sem pak napíš ďakuji. -dronex

• Dobře zkusím něco vymyslet
  • Nápad na nový kit Nový kit BOMBER by mohl mýt 5x TƝT, Leather boots,leggins,hat porbarvene na červenou a iron chestplate,
    Iron
     Meč

• @SeQ_ ;
    mně sa zda že kdyš tam mame kit "piro" s 15tima tnt,a brnenim skoro stejným (+...
     tak je to zbytečný.. -dronex
    ovšem kdyš najdeš nějakej spusob jak to vyřeśit tak ho sem klidne napiś nam ho
  • Zase já kdy bude nový shop a vetší výběr ??? :-) 
  • ahoj @KnO_Cz nový Shop se už děla bude brzo :) 
  • ahoj shop se pripravuje... bohužel se ješte jenom stavý .. protože bude na novom planovanom spawnu.... ve shopu pak nalzete výkup ,nákup a pak sekce suroviny, blocky, specialny blocky,... protože dla mně dalšej oddeleny warp nema zmysel delat...  
  • nějaká pěkná soutěž ?? bude :-) 
  • upraveno 3. January 2016
    ahoj @KnO_Cz plánujem soutěž :)
  • Chce to do shopu obsidian^^!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.