[Dronex Klasik] - Otázky, komunikace & nápady na vylepšení

12346»

Komentáře

• A ještě k tomu antiafk, aby toho nešlo zneužívat.
  • upraveno 25. March 2018
    Ono by nevadilo kdyby tam nechodil, ale kdyby měl víc lidí co by mohlo nahodit ten server, nebo víc lidí kteří by se starali o hráče, dělali různé eventy, LIMITED edice apod., myslím si, že by to zvedlo u lidí zájem a bylo by tam víc hráčů.. (Což je zřejmě nezrealizovatelná věc bohužel)

Osobně si myslím že když se na Klasiku změní a udělá něco nové tak je to zázrak..
  • Pokud vám vadí,že nedělají eventy apod. tak se jich snad zeptejte jestli by to nešlo zrealizovat,nebo hrajte někde jinde kde se survivalu věnují naplno.
  • Ak dačo od dronexa chcete jediná možnosť je tsko.....
  • Jen mě tak napadlo co takhle dostávat za zabitého bosse money 
  • dronex_dronex_
    Moderátor
    @MajkysCZE nehrám csko :)))
    @strejdacreeper dík za nápady, ale večšina sa ich týkala aktuálneho spawnu, na ktorom už nebudem robiť žiadne zmeny, keďže do letných práznín sa už bude hrať na novom spawne
    @kiler007 na bossov nemám žiadny plugin, sú to obyčajný mobovia, pri ktorých neide v pluginu "killermoney" rozlýšit od obyčajného zombíka
    @Agriotes , keď mám dobrú náladu, tak aj na minecrafte xd
    @Grimnir robiť eventy si vyžaduje človeka kto sa tomu bude venovať každý deň, a tiež si to pýta čas na vystavbu máp, mobarén atd.... na čo nemám čas, keďže svoj čas strávený na minecrafte strávim makaním na novom spawne.
    @Ment2007_ VIP hráći maju 4 resky ale 100x100 čo je 4x večší priestor ako si môžu dovoliť hráči bez vip. ale dobre, si zober že 4 resky 100x100 je 12x viac ako 4 resky 50x50 

• Jen mě tak napadlo co takhle ňejaké hotely uš mě nebaví jak se každý začatečnik ptá (nemužu s tebou bydlet platil bych ti)
  • Třeba by se hodil update Klasiku z 1.8 (Nebo na jaké verzi je) na 1.12 (i s 1.9 PvP)
    Protože to může mít i spousty výhod :)

• upraveno 22. June 2018
    Ahoj,
    Bylo by dobré kdyby jste přidali combat log (Věc která jde nastavit proti odpojování se z pvp). Takhle by jste se zbavili mnoha lefterů a banů (Automaticky by ho to zabilo). Myslím že by to byla dobrá věc, ale i kdyby jste to nepřidali nevadí

-MaSTEr1616
  • @dronex_ ;
    Ahoj Drone, můj starší návrh na přidání do dolů na lapis, cedulku která vykoupí celý inventář znáš, a tvá odpověď že bude možná na nových dolem mě potěšila. Chtěl jsem požádat jestli by byl velký problém přidat na klasik plugin s armor standy, jako to je npř. na PlanetCraftu. Myslím že bych nebyl jediný co by tento plugin ocenil, samozřejmě pokud s ním umějí pracovat, což se naučit není vůbec těžké.
    Mimochodem, viděl jsem nový spawn, a je moc hezký, jde vidět že se nezapřeš. 
    Děkuji: HenryTerry
  • upraveno 14. July 2018
    Vyjádřím se k tkmu přestupu na novejsi verze krome toho že spoustu lidi ten typ PVP stve znamenalo by to i že by se musel dělat celej bossland od znovu respektive bossové, takže pochybuju že to drknex bude vhtit dělat
  • upraveno 14. July 2018
    HenryTerry otazka je k cdmu by to hracun bylo kdo si to dneska dava na Armor Stand uz ta permise hracum dat možnost psat na cedulky tucne mi přijde celkové zbytečná

A k tem Armor Standum, plugin neni jedina moznkdt jak ten Armor Stand udelat
  • cs dejte do shopu xp lahvy okpo 64ks
  • Ahoj @dronex_ bylo by dobré do shopu dát výkup shnilého masa po 64 nebo víc :D já se tam trápím jak furt jenom klikám :D díky. A ješte k novému bosslandu dost se stává že se v chatu objeví slimeboss byl poražen....esence se objevila ale on se spawne až tak cca za 5 min :D. A Indominuse by jsi mohl fixnoout 7 x se mi stalo to že se spawnul ale nebyl tam..
    Díky,
    tvůj obdivovatel a poskok :D HooniganCZ :D 

• Chcem sa opýtať ako sa robí ta res s bodkou.

• AriesaAriesa
    Admin
    upraveno 5. January
    - drevena motyka
    - oznacis dva body
    - ide aj /res select vert, ale u subzon sa vyznacuje vacsinou mensia cast
    - /res subzone NAZOVSUBZONY
    - a portujes sa tam /res tp RESKA.SUBRESKA
    miesto portnutia upravujes rovnako ako v reske ... ale musis stat v tej subzone a /res tpset
    rovnako nastavujes aj povolka ... stojis v subzone /res set NICK trusted t
  • Ahoj,dlouho jsem na klasiku nebyl a celkem by mě zajímalo kam se poděli všichni bossové např wither triton atd... jsou tam sektory 1,2,3 ale dostupný je jen 1. nechtělo by to vrítit zpět? Ano možná to je jen kvůli tomu že teď jspu zas vánoční bossové ale i tak :disappointed: 

• @MartyDew Bossland v3 je poměrně nový, Sectory 2 a 3 budou přidány, v plánu je také další novinka na Klasiku warp a rank [CHAOS] a opravdu se nedá vše stihnout za jediný den. Starý Bossland rozhodně vrácen nebude.
  • Ahoj. Mám dotaz ohledně prodávání Bannerů ve své resce. Ptala jsem se několikrát i ve hře a nedostalo se mi odpovědi. Jak zjistím ID už hotového banneru s několika vrstvami tak, aby fungovala cedulka?  Viděla jsem v jiných reskách, že bannery bez problému prodávají, ale neporadil mi ani google. Dále mě zajíma, jak je to na klasiku obecně s ID předmětů a proč se některé liší od oficiálních id, které jsou uvedeny při stisknutí F3+ H popřípadě na webu s idčky.
  • Majk0_Majk0_
    Moderátor
    upraveno 17. August
    Ahoj @Marmeleon,
    Jestli chceš zjístit ID itemu, stačí napsat /iteminfo .. V tomhle případě ti stačí si vzít do ruky zmiňovaný banner, napsat /iteminfo a ID itemu opsat na cedulku do shopu.
  • Dronex prosím udelejte tam 7 dvojbedny pt iv a sh v ad se to nemine protoze na trznici se minulo xdd
  • Dobrý den. Prosím podle mě by bylo klasik lepší kdyby se bossove spawnovali častěji např..ORION se spawnuje co 2 dny a já uš jsem ho nevyděl 1 měsíc. Děkuji
  • Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či je možné si vytvoriť warp lebo je podľa mňa nesprevodlivé, že niektorý htáči, ktorý sú mimo AT si warp vytvoriť môžu (PetaFak) ale napríklad ja nie. Vopred ďakujem. S pozdravom Kikoelektrikar.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.