[Dronex Klasik] Otázky/komunikace/Nápady

12346»

Komentáře

• A ještě k tomu antiafk, aby toho nešlo zneužívat.
  • upraveno 25. March
    Ono by nevadilo kdyby tam nechodil, ale kdyby měl víc lidí co by mohlo nahodit ten server, nebo víc lidí kteří by se starali o hráče, dělali různé eventy, LIMITED edice apod., myslím si, že by to zvedlo u lidí zájem a bylo by tam víc hráčů.. (Což je zřejmě nezrealizovatelná věc bohužel)

Osobně si myslím že když se na Klasiku změní a udělá něco nové tak je to zázrak..
  • Pokud vám vadí,že nedělají eventy apod. tak se jich snad zeptejte jestli by to nešlo zrealizovat,nebo hrajte někde jinde kde se survivalu věnují naplno.
  • Ak dačo od dronexa chcete jediná možnosť je tsko.....
  • Jen mě tak napadlo co takhle dostávat za zabitého bosse money 
  • dronex_dronex_
    Moderátor
    @MajkysCZE nehrám csko :)))
    @strejdacreeper dík za nápady, ale večšina sa ich týkala aktuálneho spawnu, na ktorom už nebudem robiť žiadne zmeny, keďže do letných práznín sa už bude hrať na novom spawne
    @kiler007 na bossov nemám žiadny plugin, sú to obyčajný mobovia, pri ktorých neide v pluginu "killermoney" rozlýšit od obyčajného zombíka
    @Agriotes , keď mám dobrú náladu, tak aj na minecrafte xd
    @Grimnir robiť eventy si vyžaduje človeka kto sa tomu bude venovať každý deň, a tiež si to pýta čas na vystavbu máp, mobarén atd.... na čo nemám čas, keďže svoj čas strávený na minecrafte strávim makaním na novom spawne.
    @Ment2007_ VIP hráći maju 4 resky ale 100x100 čo je 4x večší priestor ako si môžu dovoliť hráči bez vip. ale dobre, si zober že 4 resky 100x100 je 12x viac ako 4 resky 50x50 

• Jen mě tak napadlo co takhle ňejaké hotely uš mě nebaví jak se každý začatečnik ptá (nemužu s tebou bydlet platil bych ti)
  • Třeba by se hodil update Klasiku z 1.8 (Nebo na jaké verzi je) na 1.12 (i s 1.9 PvP)
    Protože to může mít i spousty výhod :)

• upraveno 22. June
    Ahoj,
    Bylo by dobré kdyby jste přidali combat log (Věc která jde nastavit proti odpojování se z pvp). Takhle by jste se zbavili mnoha lefterů a banů (Automaticky by ho to zabilo). Myslím že by to byla dobrá věc, ale i kdyby jste to nepřidali nevadí

-MaSTEr1616
  • @dronex_ ;
    Ahoj Drone, můj starší návrh na přidání do dolů na lapis, cedulku která vykoupí celý inventář znáš, a tvá odpověď že bude možná na nových dolem mě potěšila. Chtěl jsem požádat jestli by byl velký problém přidat na klasik plugin s armor standy, jako to je npř. na PlanetCraftu. Myslím že bych nebyl jediný co by tento plugin ocenil, samozřejmě pokud s ním umějí pracovat, což se naučit není vůbec těžké.
    Mimochodem, viděl jsem nový spawn, a je moc hezký, jde vidět že se nezapřeš. 
    Děkuji: HenryTerry
  • upraveno 14. July
    Vyjádřím se k tkmu přestupu na novejsi verze krome toho že spoustu lidi ten typ PVP stve znamenalo by to i že by se musel dělat celej bossland od znovu respektive bossové, takže pochybuju že to drknex bude vhtit dělat
  • upraveno 14. July
    HenryTerry otazka je k cdmu by to hracun bylo kdo si to dneska dava na Armor Stand uz ta permise hracum dat možnost psat na cedulky tucne mi přijde celkové zbytečná

A k tem Armor Standum, plugin neni jedina moznkdt jak ten Armor Stand udelat
  • cs dejte do shopu xp lahvy okpo 64ks
  • Ahoj @dronex_ bylo by dobré do shopu dát výkup shnilého masa po 64 nebo víc :D já se tam trápím jak furt jenom klikám :D díky. A ješte k novému bosslandu dost se stává že se v chatu objeví slimeboss byl poražen....esence se objevila ale on se spawne až tak cca za 5 min :D. A Indominuse by jsi mohl fixnoout 7 x se mi stalo to že se spawnul ale nebyl tam..
    Díky,
    tvůj obdivovatel a poskok :D HooniganCZ :D 

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.