[Dronex Klasik] Otázky/komunikace/Nápady

12346»

Komentáře

• NÁPADY

1. více regionu.
    2. možnost dát si více domovů pro [group] default (5-10 home lokací) [group] vip (10-15 home lokaci)
    3. nechat hráče hlasovat o dalším bossovy například v chatu se zeptat v podobě kvízové otazký co chceme aby byl boss za moba pak jaký měl specialní item meč sekeru atd.
    4. více pozorovat určité hráče o kterých se opakovaně v chatu píše od různých hráču že mají hacky.
    5. update anticheatu.
    6. důrazně poupravit warp pvp např hráči se leavuji  s arény a je jim to jedno a ban stejně nemají.
    7. opravit buglý drill ve warp pvp v jeho části je povolené pvp.
    8. je třeba více chathunterů na klasiku jen jeden nestačí nebo věyší aktivita přítomných moderátorů.
    9. to je vše děkuji strejdacreeper.
  • Zdravím, velmi bych ocenil, kdyby vip mělo třeba o 3 resky více, hodilo by se mi to.
    Díky.
  • MajkysCZE není asi úplně normální, když k mým nápadům dá nesouhlas ty s nimy souhlasíš a něco přidáš on dá souhlas já ti to okomentuju že je to dobré a on k tomu že stebou souhlasím dá nesouhlas to člověk nepochopí ok algoritmus ano ne ano ne pochopím ale jestli to je naschvál tak se nad sebou zamysli.
  • @strejdacreeper A ty si myslíš že tyhle věci udělají jenom mávnutím kouzelné húlky? Chce to hodně práce :)
  • @strejdacreeper sam jsi mi ve hre psal, ze umis programovat..
  • já neříkal že umím programovat já řikal že znám nastavení pluginů a  a jejich úpravy.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.