LEGENDS/ LGS- nový nábor by: jonas1285

upraveno 13. February 2017 v Guildy - Nábory
Dobrý deň předem upozorňuji i když budete splňovat všechny podmínky tak to neznamená že vás můžeme na 100% přijmout 

Předem k náboru.. toto je iba psací čásť nieje to vše jelikož být první to znamená nějakou odpovědnost a nieje to jen tak, tak taktéž prosím jestli máte opravdu zájem se účastnit náboru tak poprosím o scela upřímné odpovědi na moje dané podmínky. 
a s toho se mužete dovtípit že budete na druhou část náboru potřebovat TeamSpeak 3 a teď už konečně k náboru.

1. Věc jest taká že očekáváme 100% upřímnost a 100% komunikaci se všemi členy guildy takže nechci slyšet nic takové jako: s ním já se bavit nebudu.. atd 

2. S prvním pravidlem souvisí i to omezit se vulgarit především v guild chatu a i v četu globálním.. na ts3 si mluvte jak chcete ale prosím o nějakou kázeň a disciplínu, pochopím někdy to sprosté slovíčko to se stát muže.. ale myslím že nemusím dodávat jak jsem to myslel.

3. Jelikož vážně nikdo z naší guildy nemá náladu se bavit s někým.. kdo nieje na tolik pravopisně zdatný tak poprosím ať mi předem sem píší lidé kterým bylo 14. let nebo v blízké době bude.. dokážete si snad představit jaké by bylo mít v guildě někoho komu je 14- a někoho komu je 15+ .. 

4. Čtvrtá podmínka jednoduše spočívá v tom že vážně nepotřebujeme lidi co nebudou aktivní takže poprosím aspoň tu  4+- hodin aktivitu denně to by bylo tak akorát... doplňující věc pochopím když tu někdo pár dní nebude kvůli něčemu že školy atd.. přece jenom je to jenom hra... tím vyplývá to že prosím aspoň o upozornění v chatu že tu nebudete. 

5. Podmínka souvisí s tím že by bylo báječně a na nejvýš i nutné mít TeamSpeak 3 když například bude potřeba něco řešit.. neznamená to že máme nějaké povinné týdení porady  jako jiní.. když například přidají nové úkoly tak počítám automaticky s tím že se napíše že jdeme všichni dělat to a to a jde se.. nepotřebujeme na to nějakou stupidní poradu ale snad mě chápete a nechci toho nějak moc. 

6. Podmínka je tak trochu samozdřejmnost  počítám s tím že je jasné že jsem nevezmeme někoho kdo například je brzo po unbanu či například o něm víme že hacky má.. takže tiež prosím pište tu iba lidi co si opravdu myslíte že tie hacky nemáte a že nejste schopní je v jistém způsobě využívat s tím souvisím.. když objevíte nějaký bug tak né že ho začnete využívat v náš prospěch ale očekávám že ho automaticky nahlásíte, tím automaticky nuluji nějaké pomluvy o tom že LGS hacky či buguje, protože na tom si já sám osobně potrpím a  kladu na to důraz.. 

7. Sedmé pravidlo zní když  zjistíme že bugujete nebo určitým způsobem hackujete nemyslete si že vás len upozorníme nebo dostanete podmínku ale ..... automaticky vás vyhodíme z Guildy.. To stejné platí při náboru.. 

8. Podmínka je už taková doplňující myslím že je jasné že potřebujeme ty lidi co už malinko ví jak a co mají hrát proto aby dávali určitý počet skóre.. takže prosím aspoň 400+ odehraných hodin 

9. A poslední podmínka je mít aspoň ten levl 80+ myslím že tím dokážete tiež že víte jak a co dělat.. a hrát. 

10. Doplňující pravidlo nemám zájem o vedení hádek s jinými guildami na to si myslím že jsme až moc dospělí.. a inteligentní aby jsme se nikde s ničím nechlubili a tiež nikoho nepomlouvali.. 

To je za mě vše a přeji krásný zbytek hraní LGS člen/náboroví důstojník jonas1285 .. předem děkuji i za účast v náboru.. rád si vaše přihlášky pročtu a celá guilda tiež.. a když už to budete psát tak toršku na úrovni a gramaticky správně.. jsem s cela seriózní..   

Nakonec přidávám naši né úplnou ale částečně plnou fotečku z Prisonu . 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Tímto Zahajují nový nábor do guildy LEGENDS/LGS 

Komentáře

• upraveno 13. February 2017
    Zdravím mám zájem o vstup do Vaší guildy, zaujala mě hlavně ta fotka co jsi na konci toho postu přidal. Líbí se mi když hráči hrají týmově a myslím si že to je naprosto super chodit po minihrách v takovém počtu hráčů! Předem bych chtěl podotknout že mám bohužel jen 258 hodin a level 77. To je z důvodu toho že jsem nedávno měl ban na 11 měsíců, za "Zneužívání bugů". Kdyby si o tom chtěl vědět více, nemam problém, napiš mi když tak pm/msg ve hře. 
    Co vám mohu nabídnout pokud budu přijat?
    Aktivita 6-7 hodin denně (O víkendu více. +Né moc často si dám 2 denní pauzu a dělám něco jiného).
    Velmi dobrého hráče co se týče: pvp, znalost map a gameteamu a další.
    Myslím že by tohle mohlo na začátek stačit. Jak jsem již psal, pro více informací mě kontaktuj /f msg
    Shrnutí:
    Aktivita, znalosti GameTeamu, výborné zkušenosti co se pvp týče, nikdy jsem nedostal ban za hacky,
    malý level, málo hodin.
  • Zdravím mám zajem o vstup do váší guildy sem upřímný a v pohodě s nikim se nehadamje mi 14 let sem aktivní jak kdy vetšinou ano 4 h tu jsem skoro každý den až na vyjimky jsem teamovej hacky nemám ale dostal jsem 5 na anni 5 za hack client i když hacky nemam a 5 jsem dotsal unban i když jsem to jednou zkusil pak jsem si je odinstaloval ale přece každý je jednou zkusil ne:() nikdy jsem nebugoval  8 podminku splnuji skoro z pulky  mam 212 h a 81 lvl což myslym že je fajn ničím se nechlubím ani nepomlouvam to je vše muj nick:AdamosFrajeros

• ehm ehm proč píšeš jak slovák @jonas1285  když nejsi :D
  • Ehm Ehm..  @bumqlo a jak víš že nejsem? Povím ti takoví krásný příběh v roce 2001 se jedné ženě a jednom muži narodil kluk jménem Jonáš a narodil se jím nedaleko Bratislavy ten kluk tam odchodím mateřskou školku a tam daco pochytil. Do první třídy ale nastoupil nedaleko  Brna a od té doby tam i bydlí momentálně chodí do deváté třídy a nejen že ovládá slovenštinu tak i češtinu a angličtinu s němčinou. ;) :,D 
  • Ehm Ehm..  @bumqlo a jak víš že nejsem? Povím ti takoví krásný příběh v roce 2001 se jedné ženě a jednom muži narodil kluk jménem Jonáš a narodil se jím nedaleko Bratislavy ten kluk tam odchodím mateřskou školku a tam daco pochytil. Do první třídy ale nastoupil nedaleko  Brna a od té doby tam i bydlí momentálně chodí do deváté třídy a nejen že ovládá slovenštinu tak i češtinu a angličtinu s němčinou. ;) :,D 
  • Ahoj, Chcel by som ku vám do guildy.
     Nick v hre : CoolVideos
    Vek : 11 Aktivita : 3-7 h denne
    Obľúbene minihry : CounterStrike, Prison, Skyblock, SkyWars, Annihlation
    Odohraných hodín : 720+ hodín
    level : 142
    TS3 Mám Skype Mám :)

Bol by som rád keby ste ma vzali :)

-Cool <3
  • Ahoj @jonas1285 ; chtěl bych k vám do GUILDY 

Nick:Benik_CZ
    Věk:je mi 10 ale slušnost s minecraftu mám když tak si o tom věku můžeme něco říct na Skype můj Skype Ben Regen wink 
    Aktivita:3-5 hodin denně 
    Oblíbené mini hry:Prison,CounterStrike,Cristals anni,anni,
    Odehraných hodin 242 teď přesně nevím 
    Level na serveru:85
    Mám Skype i ts3 Skype:Ben Regen.byl bych rád kdyby ste mě vzali díky. 

-Benik_CZ
  • upraveno 7. March 2017
    Zdravím,

@
    Benik_CZ a @CoolVideos napište nám to zde ;)

.Patrik_
  • upraveno 7. March 2017
    @PatrikSlo_CZE jen chci rict ze nezalezi na veku ale na tom jak umite hrat minecraft a jakou mate skusenost ja z minecraftem skusenost mam umim pvp takze by ste mne mohli vzit  aspon to se mnou skusit.

-Benik_CZ
  • Já sem ti pouze napsal že to máš naspat do jiříkovi diskuze... ;) 

.Patrik_
  • @PatrikSlo_CZE já to na psal jsem i do jirikovy :hushed: 
  • upraveno 8. March 2017
    Píši momentálně dosti vyčerpán jelikož na mě dolehla nemoc prosím všem vzájemcum mějte slitování každý přeci byl nemocný a proto prosím obraťte se buďto na jirika i když po posledním přezkoukámání jsem usoudil že prozatim do mého uzdravení nikoho nabírat nebudeme ale zjišťuji vás že až mi bude lepe rád si svámi osobně promluvím-promluvíme na ts3 či na skypu ještě jednou opakuji vyčkejte a odměny se dočkáte.  

-LGS(jonas1285)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.