Plugin kupony (Coupons) - pište co by jste chtěli kuponem přidat

13

Komentáře

• mohly by jste přidat : zk.helper,hl.helper,hl.builder,zk.builder,manager atd.... ?
  • @gameteams zlata je i oranzova, ona je neco mezy.. :D, ale je spise zlata, protoze v minecraftu neexistuje orange jako text, pouze oranzove blocky, takze kdyz chces mit oranzovou tak je to gold.. :dizzy: 
  • vlasastavlasasta
    Retired
    Zdravím.
    Mám návrh na kupóny, které by byli dobré pro šablonu HideAndSeek

Jednalo by se o kupóny pro zick Coinu (něco jako je v Survivalu money)
    Příkaz pro givnutí -> /has coins add <player> <amount>
    Takže například
    Poukaz na 100 Coin /has coins add {player} 100
    Poukaz na 200 Coin /has coins add {player} 200
    Poukaz na 500 Coin /has coins add {player} 500
    Poukaz na 1000 Coin /has coins add {player} 1000

Dále bych přidal poukazy pro zisk Expů (to jsou zkušenosti, při kterých hráč rank-up-ne
    Příkaz pro givnutí -> /has exp add <player> <amount>
    takže například
    Poukaz na 100 Exp /has exp add {player} 100
    Poukaz na 200 Exp /has exp add {player} 200
    Poukaz na 500 Exp /has exp add {player} 500
    Poukaz na 1000 Exp /has exp add {player} 1000

A jako poslední bych přidal nastavování modifieru tj. kolikrát dostane hráč více coin a exp
    Příkaz pro nastavení -> /has setmodifier <player> <modifier>
    takže například
    modifier na jedna - základní nastavení - /has setmodifier {player} 1
    modifier na dva - dvojnásobek toho co základní - /has setmodifier {player} 2
    modifier na tři - trojnásobek toho co základní - /has setmodifier {player} 3
    atd.

- vlasasta
  • Mě napadl kupón na příkazy /ptime a /pweather (změní čas nebo počasí, ale jenom tomu určitému hráči, pokud hráč použije /ptime day a je noc, tak se pouze tomuto hráči změní na den, ostatní budou vidět noc :D , vysvětlovat neumím :D ) toto by mohla být i výhoda pro Premium.
  • Ještě mě napadlo, že by mohl bejt kupón na /ec (ender truhla)
  • Zdravím, mám nápad jak vylepšít kupony, nešlo by to tak že by kupon si mohl vlastnoručně vytvořit majitel, že by vytvořil kit např. Zastupce,spravce a nastavil tomu kuponu nějaké permisse. Bylo by to dobré pro ty hs kde mají Zastupce Majitele .... Spravce ... ChatHunter atd... Děkuji :sunglasses:
  • Ahojky,
    @TheBoss1027 cituji Monty70 -
    Problém je v tom, že kupony musím já připravit a implementovat do serverů. majitelé k této funkci nemají přístup (bezpečnostní opatření) a proto vás zde žádám o návrhy co by se prostřednictvím kuponů mělo hráčům zpřístupnit.

-Peyo

• upraveno 13. June
    Ahoj!
    Přidal bych kupon kde by bylo: Money 100 , 500 , 1.000 apod!
    Přidalo by to hráčovi určitý počet Money....
    Chápu jde /ECO ,ale to není zas tak EFEKTIVNÍ

a rozhodně bych přidal &f[&c&lVedení&f] <Hrac> Kterej by dostal SP, ale s prefixem [Vedení]

/Kupon Give <Nick> Vedení 1

• Ahoj Monty70 chtel bych aby do kuponov byl pridan kupon Hl.SpoluMajitel

Dekuji

epicgamer

• funnyMAN to není žádná chybička, červený = &4 oranžový = &c a zlatý = &6
  • Ahoj Monty70, šel by přidat kupon na zpřístupnění příkazu /pt ?Jestli jo byl bych hodně rád
  • Zdar Montíku ._.,
    Napadlo mě že by se mohl přidat Prefix (přes KUPON) : Nejvěrnější Hráč

-=# minikraslik #=-
  • Co takhle přidat kupón na to že by to dalo před prefix něco jako hl., a tak by mohl být hl. builder, admin atp.. :)
  • Nemá to smysl monty nic nepřidá!!!!
  • Ahoj

Mohli by jste přidat prefix Streamer ?
  • Ahoj,
    Byl by jsem rád, kdyby byli přidáne před prefix Hl. a Zk.
    Potom, byl by jsem rád, na přidáni groupky Vedení
    Nebo ChatHunter a nebo přidané do /nastaveni kolonka vlastné prefixy a dáme jim práva jaké chceme,
    Myslím to tak, že napríklad ChatHunter bude mít práva jenom na mute
  • Dal bych kupon /vanish
  • Mohli byste přidat kupon PrefixVIP. Jelikož já beru Právo Premium jako VIP. Když tam je PrefixSponzor, proč by tam nemohl být i VIP? 

-TigerCraft

• VasekKocmich. Taky přemýšlej aby jsi pochopil Prefixy.. Já ti něco řeknu. Dvakrát měř jednou Řež. Kdybys přemýšlel Hl.OP Hl.Spolumajitel není.. totiž Hl.SpoluMajitel by už byl takovej majitel, takže jenom malá chybyčka :) Jinak dobrej NÁPAD.

-TigerCraft

• Dobrý den, chtěl bych přidat kupón ChatHunter.
  • @Lukes113 to už se řešilo a zamítlo
  • ahoj @Monty70 chci navrhnout aby šlo ze treba majitel v editaci prav muze povolit aby spolumajitel mohl taky ytvaret kupony doufam že to přidate podle mn by to bylo dobre
  • ahoj @Monty70 chci navrhnout napad ze by majitel mohl spolumajitelovy nastavit v editaci prav aby mohl taky pouzivat /kupon myslim si ze by to byl dobry napad
  • ahoj @Monty70 chci navrhnout napad ze by majitel mohl spolumajitelovy nastavit v editaci prav aby mohl taky pouzivat /kupon myslim si ze by to byl dobry napad
  • dane77 prečítaj si komentáre od Montyho...
  • Chcel by som navrhnúť prefix Eventer. Napadlo ma to tak že keď niekto robí eventy mohol by mať prefix Eventer.
  • Přidal bych povolení na příkazy pro npc,setjail,jail.
  • Co třeba pridat příkaz, že po kliknutí se hráči povolí daný warp nebo residence? Bylo by to třeba dobrý v dělání Hs prisonu. Pokud to už bylo navrženo omlouvám se přehlédl jsem to
  • Monty nezapomen přidat kupony na money 100 500 1000 5000 10000 nebo vlastní cena psal jsi at ti to sem napíšu děkuji.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Bullet1099 
    Nemá to smysl monty nic nepřidá!!!
    Ale přidá.

MarpasCZ 
    Co takhle přidat kupón na to že by to dalo před prefix něco jako hl., a tak by mohl být hl. builder, admin atp
    Nesmysl! Máte většinou 5-ti slotové HS a chcete tam 20 skupin hráčů. naprostý nesmysl.

TigerCraft 
    Mohli byste přidat kupon PrefixVIP. Jelikož já beru Právo Premium jako VIP. Když tam je PrefixSponzor, proč by tam nemohl být i VIP? 
    Ne. Pletlo by se to s VIP na GT. Hráči by si mysleli, že mají mít VIP i na vašich HS.

dane77
    ahoj @Monty70 chci navrhnout napad ze by majitel mohl spolumajitelovy nastavit v editaci prav aby mohl taky pouzivat /kupon myslim si ze by to byl dobry napad
    Ne. Jen by to znamenalo vetší bordeĺ na HS. 

Mamut_CZ1
    Přidal bych povolení na příkazy pro npc,setjail,jail.
    Pokud se nepletu, tak tyto permisse má admin a výš

Speed_hunter2014 
    Co třeba pridat příkaz, že po kliknutí se hráči povolí daný warp nebo residence? Bylo by to třeba dobrý v dělání Hs prisonu. Pokud to už bylo navrženo omlouvám se přehlédl jsem to
    Technicky neproveditelné

Mamut_CZ1
    Monty nezapomen přidat kupony na money 100 500 1000 5000 10000 nebo vlastní cena psal jsi at ti to sem napíšu děkuji.
    Už je mám připravené a asi dnes bude update
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.