Plugin kupony (Coupons) - pište co by jste chtěli kuponem přidat

124

Komentáře

• @Monty70 napadlo mně přidat kupon PrefixEventer
    /kupon give player PrefixEventer 
    a vypadal by: &f[&b&lEventer&f] 
  • Nebo taky EventHelper, na některých hs to tak mají.
  • upraveno 5. November 2017
    Ahoj,
    @MarpasCZ prefix [Eventer] bol pridaný ale prefix [EventHelper] je podľa mňa úplne zbytočný.

-Peyo
  • Zdravím.

chcel by som aby ste pridali prefix [Spravce]                                            

/kupon give hrac PrefixSpravce 1

a mohlo by to vyzerať &f[&6&lSpravce&f]

Dakujem.

@epicgamer_

• Ahoj,
    @epicgamer_ myslím že stačí prefix [Vedeni] a nie ešte pridávať [Spravce]

-Peyo
  • Napadl me kupon co da povoleni k prykazu /skull
  • Ahoj Monty70, napadlo mě.. totiž na skoro každém normálním serveru je majitel jako [Owner] , mohli by jste přidat kupon s prefixem Owner, celkem by to bylo dobrý :'D
  • Ahoj,
    nešlo by ještě přidat nový prefix "Zástupce Majitele". Všichni by tak věděli, kam směřovat otázky, když není majiel přítomen, a neotravovali by tak ostatní čely A-Teamu
    -breake_
  • joooo nooooo @breake_ ; má pravdu to bych také chtel pls Monty a este moji diskuzi o pokutách a varováních (zkoukni to pls)
                                                                                                                                                              Děkuji
  • jo a Monty kdyz nekomu date kupon na Zk.Moda tak kdyz ho pouzije je chatu napsano hrac pouzil kupon ktery mu dal prefix [Zk.Moderatort] to  by tam nemelo byt
  • Ahojte.

Napadol ma jeden a tak tieš poprosil by som  aby ste pridali skupinu/prefix Samuraj                           

/kupon give hrac PrefixZastupca 1

Tento prefix by bol v takejto forme : &b[&r&l&o&nSamuraj&b]

Znamenalo by to že ten dotični clovek ktori ma prefix: samuraj  je ochranca ako hs bola by to ako nová skupina kedže je premium mohla by bať aj skupina samuraj ta skupina by mala nieco uplné nove co premium nema doposial tak tieš ten samuraj prefix/skupina by sa dala kupiť v /nastaveni alebo z /kupony od majitela .

Je to len menši navrch na skupinu či prefix Samuraj

-vladko3

• Ahoj.

Dal bych kupon na bany kdybych ho dal nějakému helperovy :)
  • Potrebujem radu neviem ako sa dá použiť HS Zetón.

• Ahoj,
    @sniper , je v přípravě, ale jakou to má souvislost s kupóny?
  • A co třeba kupon, který dá itemy?

Třeba 64 dia, 1 Ender dragon egg, 64 goldu, 32 Gapple, Bedrock a tak dále?
    ( možná trochu blbost... XD )
  • Co takhle dát Prefix [Retired]
    pro hráče co byli v A-T a pak ho opustily
  • Přidal bych Prefix [&1&lPvP] nebo něco jako [&f&lArcher] a todle by bylo pro nejlepší hřáče [&7&lDragon] Pro ty kteří umí dobře PVP z mečem nebo lukem a Dragon bude pro ty kteří jsou fakticky dobří
  • Rád bych hráčům pomoci kuponů nabídl VIP
  • Ahoj,
    @MajnerPro na toto plugin už existuje, /kupon give <hráč> Premium <počet> alebo /KuponyGUI > Skupiny > (klik) Premium

-Peyo 
  • upraveno 10. January
    Můžeš Monty70 abi mohli mít skupiny třeba admin mnel povolení na give kupón
  • Ahoj,
    šlo by udělat nějaký kupón, který by povolil hráči daný kit? (Pouze ty z hlavní nabídky)
    Bylo by to fajn pro Questy, jako jejich odměnu.
    PS: Nejsem přes tohle žádný znalec, takže opravdu nevím zda je to možné nebo ne. :neutral: 
    -Mandari
  • Zdravím.
    Mohli by ste pridať kupón ktorý dá hráčovy práva na ban, kick a mute.
    Ďakujem.

-Epic
  • Přidal bych kupón na WE.. Dost by mi to pomohlo nechci aby mi lidi devastovali server tak to chci povolit jen jednomu.. ;D Bylo by to mega!!! 

Díky Kingjumz
    @Monty70
  • já bych chtěl kupon VIP, ne Premium ale classic VIP jako je na lobby...
  • Zdravím !

Měl jsem k nápadu pro přidání kůponu na HS dálší hodnosti do A-Teamu každého HS.

Přidát :

- Správce
    - Správce TS3
    - Koordinatór
    - Bankéř
    - Elite Helper, Mod, Admin, OP, Builder.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Globální hodnosti do A-Teamu HS.

Přidát:

- Premium+

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Děkuji za pochopení a za přečetní textu !
    S pozdravem,

Warrior135

• @SharkoLP ;
    Nemusíš Montyho označovat ...
    Co když nemá zrovna čas? Je to zbytečné, to by napsal i Monty sám ;)
    Stačí když to tady napíšeš 1.
  • upraveno 3. March
    @ScraffyYT ;
    A proč bych neměl Označovat A-Team ? Co k tomu víš ? Já označuju A-Team, protože jsme tady jako ve společnosti. Jsem na forum společnosti, jsem povinnen na označování A-Teamu. Ale díky za radu. :)

Warrior135

• Oh ! Zapomněl jsem dát minecraft barvy ! Tak tady :

&f&l[&b&lSpravce&f&l]

&f&l[&3lSpavce TS3&f&l]

&f&l[&a&lKoordinator&f&l]

&f&l[&e&lBanker&f&l]

&f&l[&9&lE&a&l.Helper&f&l] stejné jako Mod, Admin, OP. Ale builder : &f&l[&9&lE&b&l.Builder&f&l]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

&f&l[&6&lPremium&c&l+&f&l]

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.