Plugin kupony (Coupons) - pište co by jste chtěli kuponem přidat

124

Komentáře

• joooo nooooo @breake_ ; má pravdu to bych také chtel pls Monty a este moji diskuzi o pokutách a varováních (zkoukni to pls)
                                                                                                                                                              Děkuji
  • jo a Monty kdyz nekomu date kupon na Zk.Moda tak kdyz ho pouzije je chatu napsano hrac pouzil kupon ktery mu dal prefix [Zk.Moderatort] to  by tam nemelo byt
  • Ahojte.

Napadol ma jeden a tak tieš poprosil by som  aby ste pridali skupinu/prefix Samuraj                           

/kupon give hrac PrefixZastupca 1

Tento prefix by bol v takejto forme : &b[&r&l&o&nSamuraj&b]

Znamenalo by to že ten dotični clovek ktori ma prefix: samuraj  je ochranca ako hs bola by to ako nová skupina kedže je premium mohla by bať aj skupina samuraj ta skupina by mala nieco uplné nove co premium nema doposial tak tieš ten samuraj prefix/skupina by sa dala kupiť v /nastaveni alebo z /kupony od majitela .

Je to len menši navrch na skupinu či prefix Samuraj

-vladko3

• Potrebujem radu neviem ako sa dá použiť HS Zetón.

• Ahoj,
    @sniper , je v přípravě, ale jakou to má souvislost s kupóny?
  • A co třeba kupon, který dá itemy?

Třeba 64 dia, 1 Ender dragon egg, 64 goldu, 32 Gapple, Bedrock a tak dále?
    ( možná trochu blbost... XD )
  • Co takhle dát Prefix [Retired]
    pro hráče co byli v A-T a pak ho opustily
  • Přidal bych Prefix [&1&lPvP] nebo něco jako [&f&lArcher] a todle by bylo pro nejlepší hřáče [&7&lDragon] Pro ty kteří umí dobře PVP z mečem nebo lukem a Dragon bude pro ty kteří jsou fakticky dobří
  • Ahoj,
    @MajnerPro na toto plugin už existuje, /kupon give <hráč> Premium <počet> alebo /KuponyGUI > Skupiny > (klik) Premium

-Peyo 
  • upraveno 10. January
    Můžeš Monty70 abi mohli mít skupiny třeba admin mnel povolení na give kupón
  • Ahoj,
    šlo by udělat nějaký kupón, který by povolil hráči daný kit? (Pouze ty z hlavní nabídky)
    Bylo by to fajn pro Questy, jako jejich odměnu.
    PS: Nejsem přes tohle žádný znalec, takže opravdu nevím zda je to možné nebo ne. :neutral: 
    -Mandari
  • Přidal bych kupón na WE.. Dost by mi to pomohlo nechci aby mi lidi devastovali server tak to chci povolit jen jednomu.. ;D Bylo by to mega!!! 

Díky Kingjumz
    @Monty70
  • já bych chtěl kupon VIP, ne Premium ale classic VIP jako je na lobby...
  • @SharkoLP ;
    Nemusíš Montyho označovat ...
    Co když nemá zrovna čas? Je to zbytečné, to by napsal i Monty sám ;)
    Stačí když to tady napíšeš 1.
  • @SharkoLP Označovat můžeš, ale je zbytečné tady spamovat! Monty o téhle sekci ví, může se sem podívat
  • Navrh: Kupon na prikaz /pt
  • ja bych pridal kupon ktery hraci povoli /mute, aby hrac ktery ma prefix ChatHunter mohl mute a nemusel jsem mu davat neco vys aby mi nerozgriefoval HS. dekuji.
  • Monty70 a to si tie Prefixy možme na svojom HS robiť ak nie tak by ste mohli pridať Gamer Hráč Skill Noob Frajer Personal Vip Developer 
  • Monty a tie prefixy si možme na svojom HS robiť ak nie pridajte Prefixy a Ranky Gamer Hráč Skill Noob Frajer Personal Vip Developer 
  • Prefixy  : 
    ModerátorHS
    DiamondVIP
    GoldVip
    BasicVip 
    VIP
    SWAGVIP
    Miluji
    Money
    Vesely
    Dobry
    Hlupy
    Najlepší

todle chci aby jse na /warp shop prodávalo..

HS : Rock_Thee
                                                                           Nicky : 
                                                                                        Rock_Thee
  • Ahoj som Fort_Moon a práve teraz som dostal nápad. Čo keby sa na hs dal za vašu hs menu (coin/token/gem/atď...) alebo kre., dalo kúpiť vip/premium na určitý čas. Napríklad: kupon - Premium na 10 dní.
    Existoval by príkaz na pozretie doby vip/premium, napríklad: /premium stats, alebo /vip stats

Nemuselo by ro byť zlé.
    Napíšte sem do komentárov váš názor, mohlo by sa to zrealizovať?
  • Já bych přidal prefix CheatHunter 
  • @Rocky___ ;

Proč by přidávali SwagVIP,VIP?

Za 1.SwagVIP je zebráno z SG a totíž Gejmr (či kdo ho vlastní) Může GT žalovat

• Pridal by som do kuponov sufixy. Ako z /emoce.
    Ale len nejaké! Napr. Hodnosti, pocity, guildy a značky.

Ako by sa ro pridalo?
    Jednoducho, napíšte /kupony, otvorí sa menu so skupinamy.
    Vyberte skupinu Sufixy (podobné ako prefixy, peniaze, xp, atď...), otvorí sa ďalšie menu so sufix skupinami (uvedeními hore) otvorite si danú skupinu so sufixami a otvorí sa vám ďalšie menu uz s kuponami na sufixy. Kliknutím na kupón, si ho givnete.

Ked hráč použije kupón, nastavý sa mu, ale ked dostane 2. tak mu ten prvý zmizne (ako pri prefixoch). Takto by ste mohli hráčom dávať len také sufixy, ktoré vy uznáte za vhodné...

Ďakujem -Fort_Moon-
  • upraveno 3. July
    Přidal bych povolení na word Edit  /tp /hskick /hsban /tempban /mute a jesli to jde aby to šlo nějak hráčům odebrat když tam nejsou (jako jde odebrat třeba helper přes /nastaveni) a nějak aby šlo zjistit kdo co má pak bych přidal že by to šlo třeba na 5 dnů a jesli by šlo obarvovat i Nicky a povolení pro vstup do některých resek

RTV4

• Podle mě by jste měli přidat do kuponů v kategorii Cheaty i: Mute,Kick,Ban dám příklad: Majitel chce dát někomu chathuntera ale nechce mu dávat permisse helpera tak mu dá prefix [Chathunter] a povolení na Mute a třeba fly ... podle mě užitečné. Dále bych přidal příkaz /kupon create prefix. majitel by mohl udělat vlastní kupón na prefix např /kupon create prefix &f[&6&lDeveloper&f]
  • No jako kupóny by mohlo byť že každý si založí vlastný prefix
  • upraveno 20. August
    Mám nápad, přes kupony by se dal givnout prefix Tester @Monty70 ;
    prefix by vypadal takto: &f[&6&lTester&f] &7hráč
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.