Plugin kupony (Coupons) - pište co by jste chtěli kuponem přidat

1235»

Komentáře

• ja bych chtel prefixi E.Helper E.Builder a Developer
  • Pridal by som kupon tester,testerhs kto jak chce :D
  • Ahoj Monty,
    mohl bys přidat takový speciální kupon na resky že by vzali normalní papír na psali by nějaký příkaz a když ten kupon někomu dá a zaktivujech tak mu ta reska k terá byla natom kuponu přidělí . a tak by jse třeba mohli prodávat resky přes kupony.
  • upraveno 10. January
    ( Předem upozorňují, pardon že oživuju tuto diskuzi. Děkuji. )

Zdravím, nové kupony které zde návrhují budou: Tester a Správce.

Nadále, forma a barva prefixů:
    • &f[&a&lTester&f]
    • &f[&a&lSpravce&f]

Jak chodím na HSkach skoro káždý den, tak jsem se dozvěděl, že bude užitečné přidát kupon s prefixem Tester, hlávně Tester !

Předpokládam, že v těch políčkách ( zarámovano ) to podle mě visí.

Díky, doufám že se bude líbit Montymu a ostatním. ;)
    Zdeňek
  • upraveno 10. January
    Ahoj.

Kupón pre správcu už na HS je alebo aspoň niečo podobné.
    Môžeš uviesť konkrétny príklad využitia kupónu Tester? Vyhni sa vetám "Když admini potřebují něco na HS otestovat.". Uveď presnú vec, čo by sa mala na HS testovať, ak chceš pridať daný kupón a teda aj, prečo je chceš mať kupón Tester. Pre zvýraznenie hráča oproti ostatným alebo to má aj konkrétny význam? 

• Kupón pre správcu už na HS je alebo aspoň niečo podobné.
    Jako kupón pro Správce není na HS, ale chci abychom přidali to co návrhují na kupónech.

Môžeš uviesť konkrétny príklad využitia kupónu Tester?
    Jistě, Tester je někdo, kdo testuje něco jako plugin nebo produkt na HS který byl/je přidán nově a musí prověřit jestli funguje v pořádku a bez problémů. Využití Tester kupónu je jasný.

Uveď presnú vec, čo by sa mala na HS testovať, ak chceš pridať daný kupón a teda aj, prečo je chceš mať kupón Tester
    Přesnou věc která by se na HS měla testovat jsem napsal na minulém řádku. Proč chci mít kupón Tester ? Nevím jak to vysvětlit, ale vím že se bude hodit Tester kupón.

Pre zvýraznenie hráča oproti ostatným alebo to má aj konkrétny význam?
    Mezi dvouma.

Díky, pokud je menší nesrozumitelnost tak mi napiš do PM. ;)
    Zdeňek
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.