Plugin kupony (Coupons) - pište co by jste chtěli kuponem přidat

1235»

Komentáře

• Já bych přidal prefix CheatHunter 
  • @Rocky___ ;

Proč by přidávali SwagVIP,VIP?

Za 1.SwagVIP je zebráno z SG a totíž Gejmr (či kdo ho vlastní) Může GT žalovat

• Pridal by som do kuponov sufixy. Ako z /emoce.
    Ale len nejaké! Napr. Hodnosti, pocity, guildy a značky.

Ako by sa ro pridalo?
    Jednoducho, napíšte /kupony, otvorí sa menu so skupinamy.
    Vyberte skupinu Sufixy (podobné ako prefixy, peniaze, xp, atď...), otvorí sa ďalšie menu so sufix skupinami (uvedeními hore) otvorite si danú skupinu so sufixami a otvorí sa vám ďalšie menu uz s kuponami na sufixy. Kliknutím na kupón, si ho givnete.

Ked hráč použije kupón, nastavý sa mu, ale ked dostane 2. tak mu ten prvý zmizne (ako pri prefixoch). Takto by ste mohli hráčom dávať len také sufixy, ktoré vy uznáte za vhodné...

Ďakujem -Fort_Moon-
  • upraveno 3. July
    Přidal bych povolení na word Edit  /tp /hskick /hsban /tempban /mute a jesli to jde aby to šlo nějak hráčům odebrat když tam nejsou (jako jde odebrat třeba helper přes /nastaveni) a nějak aby šlo zjistit kdo co má pak bych přidal že by to šlo třeba na 5 dnů a jesli by šlo obarvovat i Nicky a povolení pro vstup do některých resek

RTV4

• Podle mě by jste měli přidat do kuponů v kategorii Cheaty i: Mute,Kick,Ban dám příklad: Majitel chce dát někomu chathuntera ale nechce mu dávat permisse helpera tak mu dá prefix [Chathunter] a povolení na Mute a třeba fly ... podle mě užitečné. Dále bych přidal příkaz /kupon create prefix. majitel by mohl udělat vlastní kupón na prefix např /kupon create prefix &f[&6&lDeveloper&f]
  • No jako kupóny by mohlo byť že každý si založí vlastný prefix
  • upraveno 20. August
    Mám nápad, přes kupony by se dal givnout prefix Tester @Monty70 ;
    prefix by vypadal takto: &f[&6&lTester&f] &7hráč
  • ja bych chtel prefixi E.Helper E.Builder a Developer
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.