Plugin kupony (Coupons) - pište co by jste chtěli kuponem přidat

1235»

Komentáře

• ja bych chtel prefixi E.Helper E.Builder a Developer
  • Pridal by som kupon tester,testerhs kto jak chce :D
  • Ahoj Monty,
    mohl bys přidat takový speciální kupon na resky že by vzali normalní papír na psali by nějaký příkaz a když ten kupon někomu dá a zaktivujech tak mu ta reska k terá byla natom kuponu přidělí . a tak by jse třeba mohli prodávat resky přes kupony.
  • upraveno 10. January
    ( Předem upozorňují, pardon že oživuju tuto diskuzi. Děkuji. )

Zdravím, nové kupony které zde návrhují budou: Tester a Správce.

Nadále, forma a barva prefixů:
    • &f[&a&lTester&f]
    • &f[&a&lSpravce&f]

Jak chodím na HSkach skoro káždý den, tak jsem se dozvěděl, že bude užitečné přidát kupon s prefixem Tester, hlávně Tester !

Předpokládam, že v těch políčkách ( zarámovano ) to podle mě visí.

Díky, doufám že se bude líbit Montymu a ostatním. ;)
    Zdeňek
  • upraveno 10. January
    Ahoj.

Kupón pre správcu už na HS je alebo aspoň niečo podobné.
    Môžeš uviesť konkrétny príklad využitia kupónu Tester? Vyhni sa vetám "Když admini potřebují něco na HS otestovat.". Uveď presnú vec, čo by sa mala na HS testovať, ak chceš pridať daný kupón a teda aj, prečo je chceš mať kupón Tester. Pre zvýraznenie hráča oproti ostatným alebo to má aj konkrétny význam? 

• Kupón pre správcu už na HS je alebo aspoň niečo podobné.
    Jako kupón pro Správce není na HS, ale chci abychom přidali to co návrhují na kupónech.

Môžeš uviesť konkrétny príklad využitia kupónu Tester?
    Jistě, Tester je někdo, kdo testuje něco jako plugin nebo produkt na HS který byl/je přidán nově a musí prověřit jestli funguje v pořádku a bez problémů. Využití Tester kupónu je jasný.

Uveď presnú vec, čo by sa mala na HS testovať, ak chceš pridať daný kupón a teda aj, prečo je chceš mať kupón Tester
    Přesnou věc která by se na HS měla testovat jsem napsal na minulém řádku. Proč chci mít kupón Tester ? Nevím jak to vysvětlit, ale vím že se bude hodit Tester kupón.

Pre zvýraznenie hráča oproti ostatným alebo to má aj konkrétny význam?
    Mezi dvouma.

Díky, pokud je menší nesrozumitelnost tak mi napiš do PM. ;)
    Zdeňek
  • upraveno 3. February
    Ahoj

Asi už hromadu majitelů HS ví, že si hráči s rankem Builder+ a s WE můžou givnout kupóny pomocí WE...
    A správně by kupóny měl dávat jen Majitel na HS, tak mě napadlo, že by bylo fajn, aby kupóny šli použít pouze na HS, kde byly givnuty... ( např. pomocí tagu PS226004 [ HS-Skuzy ] ), a na jiným HS by nemohli být použity, kvůli jinému tagu...

Jestli o tomhle problému slyšíš poprvé, nachystal jsem i video, jak to vlastně hráči dělají...

Prosím, bylo by fajn to zablokovat...
    ( Sorry jestli jsem právě dál vědět všem o tomhle... tipu... )

• Zdravím.
    Tak mě jen tak napadlo, že si sem tam admini na HS stěžují, že nemohou /afk a že to může jen SP+ nebo OP+ nebo jak to vlastně je. Tak bych chtěl navrhnout kupon, který by přidal hráči příkaz /afk
    Ani nevím, proč to vlastně ostatní skupiny nemůžou. Nejspíš kvůli spamování AFK v chatu, ale tak nevidím zas tak velký problém v tom to přidat, aby hráči věděli, že člen AT je AFK, když dají /list
  • upraveno 9. February
    Ja bych rád aby byl přidán kupon na /tp nick a taky bych strašne moc chtěl prefix Tester <- pokud chcete spochybnit muj nazor tak napište proč ne jak minule monty70 "prečti si starši diskuzy" jak tak čtu nejsem jediný co chce testera tak tu máš duvody... 

1. Na mém hs muže zabijet bosse jen Tester (Z AT)
    2. Tester testuje HS a aby ostatní vědeli že pomáha serveru
    3. Zvýraznení v chatu když něco potřebuje
    4. Je to mnohem lepší než "sponzor"
    5. Majitel když chce testovat hs si nemusí zapamatovat kdo byl Tester...
    6. Všichni budou vědet že testuje server takže ho budou poslouchat 
    7. Muže se vychloubat
  • Podla mňa v TAB by sa mali ukazovať prefixy jako Moderátor .... tak moderátor by bol aj v TAB :)

Len môj návrch
  • Bylo by dobré přidat po dlouhé době NameTagsEdit, již díky tomu hráč rozezná zda-li na spawnu stojí helper, moderátor, admin atd atd... + viditelné barvy nicku na spawne

• @RTV4 nepovidej, však vím ne asi. 
  • Kupon na příkaz /sudo :D když chceš trollit :hushed: 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.