Kicknutí za nic

upraveno 25. February 2017 v Nahlášení chyb

Ahoj GameTeame,
Chci si jen postěžovat na špatný AntiCheat. Při hraní EggWars nebo při jiných minihrách atd. se mi stává, že mě Váš anticheat vyhodí a upozorní na to, že pokud své hacky nevypnu, tak uz je nemohu vypnout nikdy.. ale problem je v tom, ze ja hacky nemam a toto se stalo i mym dvoum kamaradum, kteri hacky také nemaji. A ti, co hacky mají pri hraní jiz zminovanych miniher, tak ty to nevyhodí. Zádam o odpoved a hlavne a napravení chyb ve Vasem Anticheatu. Dekuji.

Komentáře

• Jo.. a zase.. strilim lukem po protihraci a vykoplo me to.. pardon ale uz me to se*e

• mám stejný problém..
  • @Clan   mě kickuje když na EggWarsu do mě střílí a Buguju se do blocku

• kick ty to moze dat z viacerych dovodov 
    2: to se*r si sem pisat nemusela
    3: vytvor ty dokonaly AC  a potom sa stazuj
  • upraveno 2. March 2017
    Taky mi to už začíná vadit,, chápu, nestěžovat si dokud nevytvořím sama dokonalý Anti-cheat, ale už mě to pěkně dopaluje. Hraju EggWars, a když začneme vyhrávat,nebo začnu střílet lukem, tak mě to kopne za hack client. Kopne mě to i několikrát denně a nejenom na EggWars. Sice nehraju moc minihry, ale většinou na SkyWars,EggWars atd. Přitom hraju bez módů, optifine apod. , prostě klasický minecraft na verzi 1.10. :neutral:
    A jako pardon, nechci být hrubá,, ale tohle by naštvalo každého, nic proti GameTeamu nemám, ale to si už radši půjdu zahrát někde jinde.
  • Hraj na 1.8.9..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.