Pravidelný stavitelský event

1246

Komentáře

• Grep. Ano tuhle stavbu jsem postavil podle toho to obrázku,  ale s tím rozdílem,  že jsem tuto stavbu před 3lety postavil s menším rozdílem(místo claye jsem použil vlnu) a sdílel na sociálních sítích a že ji někdo upraví a dá na google obrázky mě tenkrát  nenapadlo :-D 
  • chcem sa prihlásiť na ten tenis
  • MiloussMilouss
    Retired
    upraveno 25. June
    Výsledky dalšího kola Stavitelského eventu jsou zde ! :)

Téma: Tenis
    Celkový počet zúčastněných: 7
    Počet výherců: 5

1. místa.:

II_Sword_II

EmelySp

castlej

Ostatní výherci: Boorms, luxveri
    Téma na další týden: ?????
    Hodnotil: Milouss, AngieSK

//Edit EligA.: Ceny Vám budou přidány k Vašemu /is home v průběhu tohoto týdne. Téma stavitelského eventu bude přidáno, až budou na pevno stanoveny podmínky pro SE na letní prázdniny.

Veškeré informace najdeš na serveru Skyblock na /warp eventzona :)

-Milouš
  • STAVITELSKÝ EVENT ZNOVU PO PRÁZDNINOVÉ PŘESTÁVCE SPUŠTĚN!

Od sobotního odpoledne jsme znovu spustili Stavitelský event na Skyblocku (/warp se)! Tudíž jsme zvědavi kolik kreativní nálady jste přes prázdniny posbírali!
    Téma na tento týden je Pohádka a staví se od 2.9. do 9.9.! Všem přejeme hodně štěstí!

Pro zájemce -> Zapsat se můžete na /warp se nebo zde v komentářích /Ahoj chtěl bych se zapsat do Stavitelského eventu, můj herní nick: Anežka/

Váš Admin Team
  • MiloussMilouss
    Retired
    upraveno 10. September
    Stavitelský event pro 2.9.-9.9.2017 je ukončen!

1. místo >> Cecipuzz a její krásná Perníková chaloupka!

2. místo >> Moonrys55 a jeho Pinocchio :)

3. místo >> EmelySp naše pravidelná účastnice a její Mr. Bean :smiley: 

Ostatní výherci dle místa (4.místo- 8.místo): 
    jirajs, MustMake, poecilia, Jenda_1, poppy345
    účast - Cikita_315, HashtagGamingcz, TomasSVK2

Pokud si byl přihlášen a nenašel si zde své jméno, tak si DNF, jelikož jsme stavbu nenašli.. (nenastavený /is home u stavby nebo vůbec žádná stavba..) Seznam vyřazených zde: https://ctrlv.cz/HxYr /šedě zvýrazněni/

Téma na další týden je Kočka! Těšíme se na vaše výtvory!

Event probíhá od 9.9.-16.9.2017 tudíž od soboty do soboty! :) Veškeré informace na serveru Skyblock, kde zadáš /warp se! Zapsat se můžeš zde v komentářích nebo na serveru.

Váš Admin Team
  • Omlouvám se, zapomněl jsem na to :D
  • Si že mě děláte už fakt že mě srandu, nebo co??? Ten "Mr. Bean" je ohavný!!!!!
  • upraveno 10. September
    Ukaž co si ty postavil na event.. já jsem se přihlásila den před  před vyhlášenim a bylo to už večer stavila jsem to půl hodiny protože jsem musela spát  a druhej den jsem nemohla hrát SB protože jsem  musela plnit guild úkoly - EmelySp :)
  • EligAEligA
    Moderátor fóraAdmin
    @HashtagGamingCZ ; Ve tvém případě, kdy jsi pravděpodobně před svůj již existující baráček přistavěl pouze kamennou bránu.. Vůbec jsme nevěděli, jak si výtvor s pohádkou spojit a co skutečně jsi pro tento event postavil.. V případě Emely to bylo jasné. 

Chtěla bych také upozornit všechny zúčastněné, že vzhledem k tomu, že jste se to ve většině případech stále nenaučili, jsme nuceni obodovat i uložení /is sethome , aby jste byli motivováni k jeho ukládání.. Mimochodem, velikým počtem bodů taky hodnotíme nějaký popis stavby nebo případný příběh k ní.

Přeji všem štěstí do dalšího kola eventu. :)
  • upraveno 16. September
    Ahoj A-Teame, chtel bych se jen zeptat, jestli bude SE vyhodnocen v Sobotu, jako minule, nebo až v neděli??
    Děkuji za přečtení a hezký zbytek dne. MustMake

//Edit EligA.: (15:30) Zdravím, zúčastněné stavby jsme již viděli, pravděpodobně výsledky zveřejníme ještě dnes. :)
    //Edit EligA NO2.: (21:50) Nějak se nám to protáhlo, necháme Vás přes noc napjaté a výsledky Vám sem přiletí zítra. :)
  • Ahoj :) Mohu se zeptat v kolik budou výsledky ? :)
  • Jo omlouvám se nechal jsem se unést ale ten barák byl úplně nový a MustMake vám to klidně dosvědčí! Akorát se mi pořád nějak nelíbí ten Mr Bean  :/
  • upraveno 16. September
    V kolik hodin?? Jestli se můžu zeptat??

//Edit EligA.: Omlouvám se, ale to nedokáži přesně určit.. Jak výjde čas, bohužel toto není jediná věc, která mi zítra čeká.
  • Prosím kedy bude to vyhodnotenie?? Ak sa môžem opýtať?

• EligAEligA
    Moderátor fóraAdmin
    upraveno 19. September
    Zdravím, 
    přeji všem hezkou neděli! Pojďme se spolu podívat na výsledky stavitelského eventu v kočičím stylu. :)

Téma na tento týden.: Kočka
    Trvání tohoto kola.: 9. 9. - 16. 9. 2017
    Vyhodnocení.: 17. 9. 2017
    Přikládáme i orientační bodové ohodnocení všech zapsaných do soutěže, následně s jehož inspirací vždy tvoříme výsledné pořadí. http://prntscr.com/glxcpq

1. místo - _haufan_

- Za velikou porci originality jsme se (i přes neuložení homeu a neobohacení stavby o jakoukoliv příběhovou část,.. :D ) rozhodli za výherce tohoto kola zvolit kocoura v botách z pohádky o Shrekovi :)

2. místa -

x_liquid_water_x
    Druhé místo udělujeme více z Vás. Jedním z nich je výtvor od x_liquid_water_x, v čele s její málo fotogenickou kočičkou.. :D Celá velmi povedená stavba bohužel na jednu fotografii zachytit nejde. :/

mustmake
    Stavba rozhodně patřící do čela týdenní tabulky. Nechyběl příběh, označení ani vložená zapálenost do soutěže. Megastické minecraft kočky od mustmakea bohužel také neviděly objektiv fotoaparátu zrovna dvakrát rády :/ 

cecipuzz
    Výsledná práce tohoto autora rozhodně nebylo minimalistické dílo. Obrovský PixelArt kočky jsme se nakonec rozhodli ocenit druhým místem, i přes to, že nejde o originální autorův nápad. Ano, i originalitu hodnotíme opravdu vysoce. Nicméně si jsme vědomí, jak těžké muselo být postavit pixelart takových rozměrů právě na survivalserveru SkyBlock, proto také oceňujeme děleným druhým místem. :)

jenda_1
    Děleným druhým místem jsme se také rozhodli ocenit jendu_1, a to za velké nasazení, obrovitánskou velikostí svého výtvoru a originalitou.

3. místa

sonva
    Povedený kočičí pixelart, včele s výstavkou členů AT v kočíčí podobě :D Do příště také doporučujeme celkovou stavbu popsat nějakým příběhem :) Hezký výtvor.

cikita_315
    Bezva stavba, především ona rybka v misce se nám velmi líbila :P :D Do příště by určitě nebylo od věci zkusit stavbu obohatit o nějaký popisek, nebo příběh ;)

sisiwomantv
    A aby jsme kočičích pixelartů neměli málo, máme zde ještě jeden od hráče sisiwomantv a konkrétně jde o pěvecky stavěnou kočku, která si zahrála v hudebním videoklipu :) 

Další umístění.:

4. místo - bigsmokedik
    5. místa - _nikys_cz, matu524, poecilia
    6. místo - adyxs

Všichni, kdo se do soutěže zapojili jakoukoliv stavbou byli oceněni. Děkujeme všem za účast v tomto kole, vedli jste si opravdu dobře! Uvidíme, jak se Vám bude dařit příští týden. A jakéže to téma jsme si na Vás připravili tentokrát? Tentokrát to bude něco speciálního!

Téma na příští týden.: Cokoliv. Jediné podmínky jsou, aby celá stavba byla postavena pouze z vlny nebo claye - jakékoliv barvy a aby byla postavena přímo pro toto kolo eventu - tedy, aby jste se nezapsali se starou, již dávno postavenou stavbou.
    Trvání příštího kola.: 17. 9. - 23. 9. 2017
    Vyhodnocení.: 24. 9. 2017

Ceny Vám přibudou k Vaší stavbě v průběhu následujících dní. (Všichni již cenu obdrželi.)

Jak se Vám líbí styl zadání na následující týden? Chtěli by jste více zadání stylu pouze kombinací blocků? Napište nám to dolů do komentáře! Hodně štěstí! :) 
  • upraveno 19. September
    Ak sa môžem opýtať? Kedy budú výhry ?

//Edit EligA.: Umístění do třetího místa včetně již své odměny dostaly ke své stavbě, další ji dostanou snad brzy.

//Edit EligA.: 18.9. již všichni svou odměnu obdrželi.
  • upraveno 17. September
    MustMake...

Wow... pěkná miska!

//Edit EligA.: U koček stavěných podle MC, které logicky mají nějakou strukturu je logické, že nějak vypadají a pokud je chce postavit jako v MC, musí se MC logicky podobat.. :D 

• upraveno 17. September
    Ehm EligA byl jsem u něho doma když to stavěl a měl pod počítačem mobil a přesně podle toho to stavěl. Měl tam otevřené tohle video. Ještě říkal tehdy že to neudělá přesně podle toho! Nedá tam ty dýně což je obrovská změna hele!!! A abyste mi věřili tak vám můžu říct že má mobil S GS6 edge (černý) s tmavě modrým obalem. Notebook Dell. Býval to můj nejlepší kamarád i v reálu.... jo, bejvávalo.
  • upraveno 17. September
    Ahoj děkuji za ocenění me stavby :)
    Jen škoda že ste neviděli ten příběh který sem tam měl :(
    A uložil jsem si tam /sethome a i /sethome se 
    Ale mockrát vám děkuji za výhru :) Ten příběh byl v tom lesiku :)

//Edit EligA.: Ahoj, aha, tak to mne mrzí :/ Do příště je třeva ke stavbě uložit /is sethome .. Evidentně jsme opravdu špatní hledači. :(
  • HashtagGamingCZ u té jedné kočky jsem se inspiroval videem, ale není vhodné psát tohle, když ty se tam zapíšeš a nepostavíš vůbec nic. Já narozdíl od tebe jsem se aspon snazil.
  • Zdravým prosím o zapsání.

Nick: SKYTomiCZ
  • mrmilamrmila
    Moderátor
    Ahoj, nick SKYTomiCZ zapsán :wink: 
    Hezký den
  • upraveno 17. September
    Ahoj chcem sa spitat moj sinovec [bigsmokedik] skoncil na 4tom mieste bol dako odmeneni ?? :smile: 

//Edit EligA.: Ahoj, ještě bude oceněn.
  • upraveno 19. September
    Ok a mozem sa spitat kedy ?

//Edit EligA.: 18.9. již všichni svou odměnu obdrželi.
  • Prosím o zapsání, díky.
  • mrmilamrmila
    Moderátor
    @dinousek  zapsán
  • Taky prosím zapsat :) díky
  • upraveno 21. September
    Ahoj, prosim zapsat , tentokrat to stihnut.. :smile: 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.