MCPE - Přihláška do admin teamu na mobilní verzi

RosinkaRosinka
AdminModerátor fóra
upraveno 11. March v Přihlášky do A-Teamu
Přihlášky - MCPE

Tato diskuze slouží pro vážné zájemce, ucházející se o post v A-Teamu pro MCPE.

Podmínky:
 - Přihlášku si může podat každý hráč, který hraje na mobilní verzi aktivně minimálně 14 dnů.
 - Zná kompletně strukturu mobilní verze a vyzná se na fórum a webu.
 - Vlastní originální minecraft.
 - Splňuje věk 15ti let.
 - Nebyl na serveru nikdy trestán banem.

Nedílnou součástí každého helpera je komunikační program TeamSpeak3 a funkční mikrofon. 

Přihlášky pište přímo do tohoto topicu s obsahem:
1. Nick ve hře.
2. Věk.
3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
6. Proč chcete být helprem?
7. Něco málo o sobě.

Rozhodnutí:
Pokud se nám přihláška bude líbit, budete kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru. Je tak učiněno přibližně jednou za 3 měsíce, kdy vyhlašujeme náborová řízení. Stačí pozorně číst fórum a vnímat tuto diskuzi. Je zbytečné adminy a moderátory ve hře a na teamspeaku spamovat, ať se na vaši přihlášku podívají, akorát si tak zhoršíte šanci na přijetí. Při pohovoru si projdeme vaše znalosti z našeho serveru a vy se dozvíte podrobné informace o práci pro GameTeam.cz. Výsledek o přijetí vám bude sdělen po tomto pohovoru.

POKUD SE NEBUDE PŘÍSPĚVEK TÝKAT PŘIHLÁŠKY, BUDE NEMILOSRDNĚ SMAZÁN!!! 
K PŘIHLÁŠKÁM SE VYJADŘUJE JEN ADMIN TEAM!!!

**** PŘIHLÁŠKY pro MCPE PIŠTE PŘÍMO DO TÉTO DISKUZE!!! ****
«1

Komentáře

• upraveno 2. April
    Uživatel nepřijat vzhledem k agresivitě na fórum vůči ostatním uchazečům...
  • upraveno 23. April
    Přijat na pozici helpera.
  • 1.Nick ve hře:CreeperSkiller (mám originál mcpe).
    2.Věk:Je mi 15.
    3.Vaše skušenosti s minecraftem:Minecraft hraju od 9 let znám ho úplně celý je to moje první hra.
    4.Znalost prostředí GameTeam.cz a jak dlouho u nás hrajete:Prostředí GT mcpe znám výborně spawn, anni a bw.Hraju u vás od 10 let toto byl můj první server. 
    5.Zkušenosti z bívalích poctu ( pokuď nějaké byly důvod obchodu ):
    Zatím sem nikde nebyl. 
    6.Proč chcete být helper:
    Vždit víte neaktivní A-T krom StarAura3130319+samí hecker. 
    7 . Něco málo o sobe:
    Hraju GT mcpe za nick CreeperSkiller předtím sem hrál za nick PedroCZ143 měl sem na něm 56 lvl ale už hraju za CreeperSkiller.Hraju fotbal a florbal, je mi
    16.Chodím do 9.A na základce.

PŘEDEVŠÍM DÍKY ZA ODPOVĚĎ OD CREEPERSKILLER

• upraveno 15. March
    Přihláška zamítnuta vzhledem k tvému trestnímu rejstříku.
  • Martin_Killer28 ty tu nemáš co dělat používáš Reach a kill auru hitbox takže tu nemáš co dělat ban si dostal asi tak 5x :)
  • upraveno 15. March
    @sta3r10 ano tento hráč Martin_Killer28 dostal ban 4x :)
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    Ještě jeden komentář a čeká Vás oba dva ban na forum...dáváme jen perma!!! Takže si uvědomte, že tohle není debatní kroužek, ale sekce na přihlášky..kde zazní jen komentář adminů...!!!
  • upraveno 16. March
    Ahoj, Chtěl bych zažádat o Helpera na serveru GT :)
    1. Nick: PitickoLP
    2. Věk: 14 let :smile: 
    3. Skušenost z MCPE: Měl jsem své servery, takže skušenost asi 60% :-D S příkazama mi to jde : D Bany,IPBany jsou hračka dát ;)
    4. Na GT hraju už 5 let :D Asi v 0.11.0 sem ho začal natáčet a točím tam do dnes ;)
    5. Na serverech jsem býval "Helper", ale buď server skrachoval nebo jsem odešel, protože tam nechodili lidi..
    6. Helper bych chtěl být z jednoho důvodu a to banovat hackeri...Stavá se mi, že hraju Anni jdu strenght rush a proti mě kkt s prominutim, který má Creativ a Warriora a vypne mě a RageQuit :dizzy: 
    7. Něco málo o mě ;-) 
    Jsem kluk, který velmi rád hraje Anni ;) Občas nadávám, když jmě zabije kks s Hackmi, ale to je vedlejší ;) MCPE hraju dlouho a nikdy se mi nepovedlo být Helper na tak super serveru ;) Bohužel..nemám vždy úspěch v tom být v AT ;) Tak doufám, že se mi to tady povede ;) Toť vše ;) 
  • 1. Vasicek133
    2. Je mi 19
    3.Skušenosti mám velké HELPER jsem byl již 3 na různých navštěvovaných servrech. MINECRAFT hraju snad od 6 jak na pc tak na mobile 
    4. Znalosti mám skvělé znám celý server na PC i na Androidu či IOSU  a na GT hraju skoro 8 let
    5. JIŽ SEM byl v a-teamu 3x a dělal sem i zkoušky z per...
    6.Helper bych chtěl být protože na mobilním serveru je jen 1 helper a to je staraura nebo nějak tak a server navštěvuje sotva 2x za měsíc
    7. Je mi 19 let jmenuju se Jan ( honzík ) Chodím do Třeťáku na střední škole a studuji práva 
    Pokud si můj komentář přečtete budu mic rád děkuji 
    Chťel sem se zeptat jak bude pribíhat Pohovor ?
  • Jen sem chtěl dodat napsal sem chybičku Naosal jsem : od 6 let a udělal jsem přiklik =( velký mněli tam být kolem 11 doufám že se má oprava bufe tolerovat

• Přihláška na GT : A-Team
    1. Muj nick: hummer93
    2.14 let  (snad to moc nevadí...)
    3.minecraft hraji už asi 3 roky, stavim mcpe mapy
    4.na GT hraji asi 2 nebo 3 měsíce, ale hraji dost aktivně-GT je fakt super server  !!
    5.--
    6.puvodně jsem chtěl být builder, tento nábor je uz ale uzavřen, tak jsem napsal sem :)  
    7.o mě ... hmmm bydlím ve Francii, takže můj čas na hraní je poměrně nárazový... i tak ale hraji casto 
       Nakonec mam otázku : na konci informací o přihláškách rosinka píše"...vy se dovíte podrobné informace o      práci ..." -> jak je to myšleno s tou prácí?
      Diky za přečtení a za případnou odpověď :) 
  • upraveno 25. March
    Trolly, hlupáky a lháře v teamu nechceme.
  • 1.Nick: DarwinCZssss.
    2.Věk:15.
    3. Zkušenosti s mcpe:Mcpe hraju už 5 let :smile: takže dobré.
    4. Zkušenosti s GT:Na gameTeamuMCPE hraju už 4 roky :smile: už vím jak to u vás chodí a jak jse mám chovat k hráčům.
    5.Zkušenosti z postů:Naposledních postů co jsem hrál tam důvod byl takový že nebyli credity a málo hráčů na pokec.
    6.Helper chci být proto protože chci dávat lidem naději že na mcpe není už žádný hecker.
  • 1. Xx_Figheter_Xx
    2. 17 (nevím jestli je to moc o_o)
    3.minecraft hraju od 10
    4.na GT hraju 4 roky a to vždycky každý den od rána do večera
    5.byl jsem už 4x helper a 3x builder a stavět umím dobřehtěl bych postavit mapu hawaii na bedwars
    6.Protože na GT je docela málo helperů a chtěl bych nějak pomáhat
    7.Jsem z karviné a hodně hraju na serveru GameTeam hodně hraju mc na mobile či na tabletě a aji na PC

• upraveno 18. March
    1. Nick ve hře. DoxiikYT
    2. Věk. 16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. MC hraju od 11 let takže dobré
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. Gameteam znám hodně dlouho znám hodně Spawn ale nejvíc anni hraju u vás 3 roky 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) nebyly nic jsem nechtěl a nechodím na jiné servery než na GameTeam
    6. Proč chcete být helprem? Rád pomáhám lidem.  :) 
    7. Něco málo o sobě. Jsem DoxiikYT hraju mc od 11 umím hodně příkazů,  rád se bavím s lidmi slušně a rád pomáhám 
  • upraveno 19. March
    Nick: XPvPSkiller
    Vek: 15
    Skúsenosť z MC: MC hrám nejaké 4 roky a Pe hrám asi 2 roky
    GameTeam.cz : Na GTPe hrám okolo 2 rokov
    Bývalé Posty: Helper na GT (Dôvod odchodu : Niekto si dal môj nick na inom servery aby sa dostal do A-T a potom ma nahlásil že som v A-T na inom Servery )
    Prečo chcem byť Helper: Pretože chcem Pomáhať Hráčom.Nahlasovať Bugy.A Banovať luďí čo používajú nepovolené Módy (cheaty...) 
    Niečo Málo o sebe: Volám sa Marian a som zo Slovenska (btw pre tých ktorý by si to doteraz nevšimli :D) Rád hrám Basket a FlorBall som aktívny na TS3 a Na GT Pe strávim denne tak cca 8hodín (niekedy aj viac) Na servery som Ban nemal To je asi odomňa všetko :)

Prajem Pekný Deň 
    -XPvPSkiller 2017

• upraveno 23. April
    Přijat na pozici helpera

• upraveno 2. April
    Uživatel nesplňuje podmínky.
  • @Miloo nedopsal si to! to ti A-T zmaze
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    TVCZ432  ještě jednou napíšeš jakýkoliv koment co bude za admin team vyhodím tě...tvé přihlášky na všechny možné pozice zamítám..., protože člověk co se neumí chovat v admin teamu nemá co dělat...my jsme tu pro hráče...ne proti nim!!!!
  • Nick: WolfgirlTV
    Věk: 13 (vím, že minimum je 15, ale počítám se za "vyspělejší" osobu :D
    Zkušenosti: MCPE hraji od verze 0.11.0, GameTeam hraji od Minetoxu. Takže asi 2 roky zpátky.
    Mám plnou verzi mcpe.
    Něco o mně?
    Jsem holka, jmenuji se Anna, poslouchám metalovou hudbu a jsem EMO, ve třídě mám jen jednoho pravého kamaráda. Hraji 5 let na klavír a 1 na housle. Nejde mi fyzika a matika, zato mi jdou hudebka, výtvarka a jazyky.
    Proč chci být helperkou? Protože na GT trávím spoustu času a ráda bych tomuto serveru nějak pomohla. Vidím třeba hodně hackerů na bw a štve mě, že s tím nemůžu nic udělat.
    Předchozí posty? Byla jsem pouze hráč, ale přátelím se s některými VIP a helpery :) 
  • upraveno 8. April
    Zamítnut!!!!
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    Tvcz123_CZ  si ze mě zřejmě dělá dobrý den...už sem psala že tě nechceme...ani za jiné nicky
    ...
  • Ale ja nevím kdo je 1.TVCZ a za 2.Já sem nekdo uplne jiný
  • 1. Nick ve hře:Trissk
    2. Věk:14let
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem:Minecraft hraju asi 3 roky.Poslední dobou hrají hlavně GameTeam minimálně 2 hodiny denně
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:hraju u vas už hodně dlouho ale měla jsem účet který se mi blokl a už to nejde 
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):nevím protože na jiné nechodim chodim jen na gameteam
    6. Proč chcete být helprem?Protože mně hodně štve když vidím jak někdo hackuje.Většinou potkavam hackera každý den.
    7. Něco málo o sobě:dělám sportovní gymnastiku,nejoblíbenější hra je minecraft,ráda kreslim minecraft obrázky, tocim na youtube

Ps:Budu ráda když odepisete... Sice mne není 15 ale ....doufám že to nevadi
  • @Tvcz123_CZ jsi ppořád jeden a ten samý :D 
  • Tak mi prosim rekni kdo je TVCZ ja sem Tvcz_123 pls když to nevíte tak mi verte pls :(
  • upraveno 8. April
    Uživatel nesplňuje podmínky.
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    upraveno 8. April
    Prosím všechny uchazeče, kterým nebyla smazána či upravena přihláška do tohoto data a hodiny,
    aby se dostavili dne 18.4.2017 v 19:00 na náš teamspeak k pohovoru.
    Při tomto pohovoru se dozvíte výsledek Vaší přihlášky.
  • upraveno 10. June
     Přihláška do A-Teamu

1) Nick ve hře
    - KatyGirlCZ (Bohužel nevlastním originalní účet Minecraft, což se za to opravdu omlouvám pokud bude monžo zkusím si ho v brzké době koupit)  B) 

2) Věk - 15  >:) 

3Vaše zkušenosti s minecraftem - Minecraft hraji necelé 4 roky, ráda ho hraju protože je to útěk z reality.. Zaměřuji se převážně na servery s velkými počty hráčů, tudíž jako je právě tento, který mně velmi baví  :) 

4Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete -GameTeam znám jak vlastní botu (Obrazně řečeno  :D) Vím na GameTeamu kudy kám, a v celku mám dobrý vztah k hráčům. A hraju u vás cca nooo.. Nějaký rok už to bude. :)

5) Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zkušeností mám mnoho, (Permisse, command blocky, We, apod...) A již jsem byla na několika desítek serverů v AT.. Uchazovala jsem se jako post například.. Hl.Adminka, Helperka, Operátorka a Sp.Majitelka ... Důvod odchodu byl že server byl zrušen nebo byl server někdo hacknul.. Ale z žádného AT jsem neodešla z hlediska mojí chyby. Ale na vašem serveru se ucházím o post AT nejvíc o:) 

6. Proč chcete být helprem - Důvodů je několik, ale ten z hlavních je že ráda pomáhám hráčům jak jsem již psala, tak s nimi dobře vycházím, umím si udělat pořádek mám na ně trpělivost a jsem schopná odpovídat i na ty nejhloupější otázky různého tipu :p 

7. Něco málo o sobě - Mimo to, dělám závodně vollejbal, ale dřív to byl tanec, ale změnila jsem ho vlivem osobních problémů. Jinak moje reálné jméno (Překvapivě  :D) je Kateřina Dunková chodím na gympl a jsem v 9 třídě. Ráda trávím čas hraním her jako je Minecraft (Jako že nečekaně :D) Také hraju hru ,,The Sims 4".. A tak podobně.. Ještě dodám že bych tu trávila mimo to zhruba 5-8 v kuse :) A taktéž si jsem naprosto jistá že jsem nikdy nebyla na serveru trestána banem nebo jiným vybraným trestem za jakýkoli prohřešek, protože dodržuji pravidla.

To by bylo zatím vše, kdyby jste mně chtěli nějak kontaktovat napište (Musíte mi napsat ,,vy" svůj skype protože mně nikdo nenajde nooo :D) Ještě zmiňuji, že samozřejmně vlastním TS ale lépe se mi pracuje ze skypem, ale proč ne, a také mám mikrofon a po případě web kameru :blush: 

Edit: Originální mc účet je nedílnou podmínkou a nejde ho překročit. Dále píšeš přihlášku jakoby na server přes PC a ne na mobil.. zajímalo by mě kam ta přihláška tedy má směřovat. (napiš mi to, když tak do soukromé zprávy.)
    Rosinka
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.