MCPE - Přihláška do admin teamu na mobilní verzi

2

Komentáře

•  Ahoj,rád bych se stal helperem :)

Můj nick ve hře je FourManx1203704.

Je mi 15 let.

Minecraft hraji 3 roky,na serveru GameTeam půl roku.Hraji tento server na PC (Windows10 edition).

O Minecraftu vím celkem dost,ale každý se učí celý život :-)

Proč bych chtěl být helperem?

Nemám moc rád hackery na servách,takže bych to rád napravil.(post jsem nikdy neměl)

Někdy je to až moc otravné,jak hackují.

Rád hraji fotbal,florbal.Moje koníčky jsou jízda na  kole a čtení knih.Chodím na gymnázium - Královéhradecký kraj.Nyní jsem se vrátil k natáčení videí na YouTube,takže i to patří do koníčků :)))

V nějakých hackách se vyznám,ban jsem nikdy nedostal.

To asi bude vše :)

Můj Facebook : Lukáš Málek

• upraveno 10. June
    1. Vasicek133
    2. Je mi 19 let
    3.Minecraft hraju již necelých 6 let od verze 0.8.0 
    4.GameTeam znám na spaměť jal na PC tak na PE ..... Znám kity ceny vip.....
    5. Zkušenosti mám skvělé

Edit: 19letý kluk by přihlášku takhle neodflákl...vůbec nevěřím, že je ti to tolik kolik uvádíš... Přihlášku zamítám!!
  • upraveno 10. June
    1. Vasicek133
    2.19
    3. Hraju skoro 6 let :) takže je to jasné 
    4. Server znám skoro nazpaměť block po blocku.... Jak mobilni tak pc
    5. Dělal jsem zkoušky na Qplay 
    Z per.... I z podmínek pro ban i kick
    6. Helpeři prozatím jsou HROZNí ?!!!!!! Posílal jsem vam stížnost ?!! Na facebook i na forum...
    7. Něco málo o mně, je mi 19 chodim na střední školu , minecraft hraju 5 do týdne, rád chodím  ven a věnuji se své přítelkini 

PS : pokud by jste mně chtěli kontaktovat tak prosím na facebook mého bráchy ( mladšího ) Vasik Kopunek 
    Důvod proč ne na muj fb 
    Již 5 se mi někdo dostal na muj Facebook nema to cenu

Edit: 19letý kluk by přihlášku takhle neodflákl...vůbec nevěřím, že je ti to tolik kolik uvádíš... Přihlášku zamítám!!
  • upraveno 10. June
    Omlouvám se, ale v době kolem 18.4.2017 jsem byl mimo dosah jakékoliv podoby internetu,  takže jsem jaksi nemohl přijít na rozhodující pohovor  (navíc pokud jsem správně porozuměl pravidlům ts. mohu se připojit až když mám herní lvl 20+ což jsem v te době neměl ). Mám napsat přihlášku znovu?  Předem díky za odpověď :)

Edit: Pokud ti nebyla přihláška editnuta a ty jsi nemohl přijít, můžeš se dostavit na další pohovor, co bude následovat a na tento fakt upozornit.
  • upraveno 10. June
    1.HackerBoss.
    2.15 let.
    3. Na servru hraju 5 let.
    4. Vím kde a kam se mám kouknout.
    5. Žádné zkušenosti nemám.
    6. Chcu pomáhat hráčům. Mám velkou trpělivost a jsem schopný na různé otázky.
    7. Rád hraju fotbal, hokej, tenis atd... Moje jméno je Sebastián Musil (Já vím hnusný jméno). Hraju na servru 5-8 h v kuse. Nebyl jsem ani jednou banován. Hraju World Of Warships a WarThunder.

Edit: Lháře v teamu nechceme a pokud se nedokážete ke všemu přiznat sami, zavřete si akorát dveře. Přihlášku zamítám. Aktivita nulová, absence MCPE.
  • upraveno 10. June
    Uživatel nesplňuje podmínky věku (10)

• 1. NICK VE HŘE : TVCZ
    2. VĚK : 17 
    3. VAŠE SKUŠENOSTI S MINECRAFTEM : Minecraft hraju už od 14 let a je to super hra :blush: .
    4. ZNALOST PROSTŘEDI GAMETEAM.CZ A JAK DLOUHO U NAS HRAJETE : Já už gameteam.cz hraju od 15 let byl to můj úplne první server na mcpe a znalost je hodne dobrá znám celí mcpe server i lobby .
    5. ZKUŠENOSTI Z BIVALYCH POCTU ( POKUĎ NĚJAKE BYLY, DUVOD OBCHODU ) : No já sem byl ADMIN na serveru PajaCraft majitel CitronColaCZE / pajasalum . Server nekdo hecknul a už není :( .
    6. PROČ CHCETE BYT HELPEREM : No ten poslední 4 týdny hraju Anni v klýdku a najednou na me pude hráč co má nejvetší KillAuru asi na 6 blocků cca a tich heckerů tam je dost a rád bych pomáhal :smiley: .
     7. NĚCO MALO O SOBĚ : Jsem človek který toho dost dokáže a sem moc trpelivý a hodný a rád bych pomáhal na serveru. Je mi 17 a chodím do 2 trídy na STŘEDNI ŠKOLE .

DĚKUJI ZA PŘEČTENI A ZATIM AHOOOOOOOOOOOJ 

OD TVCZ PRO AdminTeam :)

• 1. Nick ve hře: QuiZzSK
    2. Věk: 15 rokov
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: MCPE verziu hrám konkrétne od 0.5.0, čo je ako som zistil približne koncom roku 2012. PC verziu moc neobľubujem, ale tú taktiež niekedy zahrám :smile: 
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete: Na GT serveroch som hrával pod predchádzajúcim nickom raritne od roku 2015, MCPE verziu až od roku 2016, čo veľmi ľutujem, keďže som dovtedy hrával iba na LBSG serveroch.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu): Chvíľu som vlastnil MCPE server a momentálne vypomáham priateľovi, ktorý vlastní server pre PC verziu. Taktiež som vypomáhal na LBSG a Mineplex serveroch.
    6. Proč chcete být helprem?: Na MCPE verzii potrebuje stále veľa ľudí pomoc, najmä teraz po update, keď je mnoho ľudí používajúcich hacky.
    7. Něco málo o sobě: Tak, ako bolo povedané, mám 15 rokov, pochádzam zo Slovenska, čo je pravdepodobne zjavné :smiley: , povedal by som, že slovenčina není problém, to isté angličtina a ruština, a to je asi všetko, čo môže byť relevantné.

• Rosinka Prepáč že to tu dávam viem že Toto je diskusia na Prihlášky MCPe ale mám tu stažnost na TVCZ pretože človek čo toto robí si myslím že si zaslúži max Ban 

To je všetko dúfam že ti to nebude Vadiť Rosinka ale dal som to sem pretože človek čo robí reklamu by nemal byť v AT 
  • 1. Nick= medvidekCZsk
    2. Je mi 15
    3. Minecraft hraji 6 let
    4. Nevím jak dlouho hraji na gt ale jsem lvl 48 :-D
    5. Zatím nikde nejsem
    6. Být helperem chci hlavně protože si to přeju už asi rok a protože není A-team aktivní
    7. Něco málo o sobě:
    Na gt hraji přibližne 1,5 roku
    Hodně se vyznám v příkazech
    Rozeznàm hackera od pro/pc hráče a to je asi vše byl bych rád kdybyste mě vzali(´・ω・`)
  • 1. MixikHD
    2. 14
    3. Minecraft hraji od 7 takže s oficiální verzi MCPE mám zkušenosti s oficiální verzí.
    4. Hraji u vás již 2 roky ( i s MineToxem )
    5. Umím dost příkazů, tempbanuji hackery... ( odešel jsem z většina serverů že již skončily ;D )
    6. Protože váš server je známý jak na MC PC verzi tak i na MCPE/MCW10 verzi.
    7. Jsem v dost věcech schopný člověk který se bude učit programovat. Jako  každý hráč nenávidím hackery (samozřejmě)..

• 1.Nick
    MistyCze
    2.Věk
    16
    3.Zkušenosti s MCPE
    No MCPE hrají od první verzi co snad byla
    5.Zkušenosti z byvalých postu
    Byl jsem helperem na jiném serveru asi rok potom sem odešel kvůli tomu že server skrachoval
    6.Protože chci pomoct lidem kteří si chtěji zahrát aniž by nenarazili na hackera a budu aktivní každý den takže mužů pomáhat a budu odpovídat i hlopým otázkám
    7.No takže jmenuji se Matěj je mi 16 let Hrají fotbal chodim na Střední školu kde dělám internetové sítě a grafiku
    A to je asi vše díky za odpověď :wink: 

• 1. Nick ve hře.
    Ahoj! Volám sa pavuk598.
    2. Věk.
    Nebudem Vám klamať, ale mám 13 rokov.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    Minecraft hrám od 11 rokov, takže si myslím, že toho o minecrafte viem veľa.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    Na gameteame hrám asi pol roka. (Možno rok.) GameTeam som si zamiloval vďaka minihrám, dobrým hráčom, a predovšetkým A-Teamu. Vyskúšal som všetky MiniHry (okrem PokeCraftu). Keď som sa dozvedel o GT MCPE, neváhal som a išiel som ho vyskúšať. Hneď som sa o ňom všetko naučil. O niekoľko mesiacov som sa vrátil a uvidel som moju obľúbenú minihru - MURDER. A tak ju hrám doteraz.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    No, poučil som sa dosť. Hlavne keď som založil moju 1. diskusiu - UNBAN. Jasné, že som bol kid, takže som písal blbosti. Ban mi stále nechali, lebo neprijali to, čo som tam napísal. Ale čo, nikdy nevieš, čo ťa ešte prekvapí.
    6. Proč chcete být helprem?
    Helperom by som sa chcel stať hlavne preto, lebo mám rád spravodlivosť. Rád pomáham hráčom. Nechcem využiť svoju moc (keby som ju mal), ale ju iba použiť na dobré veci.
    7. Něco málo o sobě.
    Ahoj! Bývam na Slovensku v Bratislave. Teraz začnem chodiť do 7. triedy. Mám v škole výborné známky. Moje koníčky sú hranie na GameTeame MCPE (2-3hod. denne), bicyklovanie a rád dávam videá na YouTube.To by asi odo mňa bolo všetko.
  • Ahoj  :D
    1.Nick ve hře: 
    TVCZ  :o
    2.Věk:
    Je mi 16  :o
    3.Vaše zkušenosti z MCPE:
    No,minecraft hraji už 3 roky a ..... jestli mam říct kolikrát sem ho vyhrál tak asi 100  :D
    4.Znalost prostředí GameTeam.cz a jak dlouho u nás hrajete:
    Já znám GT hodně dobře protože tu hraji už cca 3,5 roku  B)
    5.Zkušenosti z bývalých postů (Pokuď nějaké byly, důvod obchodu):
    No je to nic moc protože sem Spolu Majitel na serveru CraftBall je to server jen přes Playmc pak sem byl na FearGames serveru kde je Majitel Rukavica2 tam sem měl CONSOLI a byl sem tam Vývojář  :p
    6.Proč chcete být helperem:
    Já hrál dnes z kámoši Annihilation a byl tam hecker co měl fly a KA včera na spawnu když sem skákal parkour tak tam byl nick : LoLHecker a skákal cca 5 blocků do výšky  :o :/ :s
    7.Něco málo o sobě:
    Chodím do 9 třídy. Je mi 16. Hraji MCPE 3,5 roku. Hraju florbal už asi 7 let.

Především děkuji za odpověď ;)

Tvcz

• Nick: cufitek
    Vĕk -15
    GameTeam.cz hraju 1 rok. príkazy mi docela jdou (bany,IP-Bany jsou hračka
  • Jeste dodam: proc chcu byt na pozici helpera? 

Rad pomaham lidem tym ze banuju (hackeri). a jeste ktomu mi ti hackeri lezou na nervy
  • Nick: Berky
    Věk:14
    Zkušenosti: Minecraft hraju asi 4roky takže stavět atd umím
    Znalosti GameTeamu:Na GameTeamu hraju asi 5-6 měsíců ale zase každým dnem tam strávím nejmíň 2hodiny takže to tam znám hodně.
    Zkušenosi z postem:Byl jsem admin, helper na menších serverech a myslím že bych to zvládl i na GameTeamu
    Proč být helperem: Na GameTeamu sou hackeři a je potřeba aby to tam někdo hlídal, upozorňoval, banoval atd víc. Teď odešel mobil Peripsenovi vyhodili ste XpvpSkillera takže si myslím že by se pomoc šikla
    O sobě: Jmenuju se Vojtěch Bernklau na messengeru se jmenuju Vojtíšek Bernklau.
    Bydlím v Litoměřicích. Hraju fotbal 3krát týdně. Na GameTeamu strávím denně nejmíň 2hodinky jak už jsem psal. Email 
    berkybernklau@seznam.cz
    To je asi vše.
    Předem díky za odpověď

Berky
  • Věk:15*
  • Ahoj můj NICK je: vojta2CZE
    Hraji téměř každý den 
    Je mi skoro 15 let 
    Originální Minecraft bohužel nemám ale snažím se ho získat
    Pohlaví: muž
    Hraji hlavně skyblock a Annihilation ve kterém mě nejvíce štvou lidí
    S minimapou když jdu inv Rush
    Mám právě lvl42 a to svědčí o mé účasti na serveru
    Myslím že jako helper nepotřebuji znát moc komandu ale nějaké
    Základní svedu nechci stavět nevkusné domy na lobby jako se už vidělo Viz. Perryho trucovna a nebo ostatní 
    Pokud někdo tohle čte a mohl bych být členem A-teamu napište mi
    Na email:vojtacadek@seznam.cz (prosím žádné pranky)
    Na tomto e-mailu můžete čekat téměř okamžitě reakci Ďěkuji za pozornost a omlouvám se za chyby v textu všech jsem si určitě nevšiml a může za ně asi autocorrect.

Doufám že se uvidíme ve hře a že budu admin/helper. 

• Kdy se vyhlašuje?
  • 1. Nick ve hře: jojo32
    2. Věk: 15 a pol.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Hrám MC už dosť dlhože viem všetko.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:  U vas hram dost dlho mam nahrane 212h, a poznam skoro vštko na Severi.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu):Ešte som žiadni post nemal, nemal som zaujem o post, ale keď tak dlho už hram MC a ešte na tom to serveri tak som si pomyslel za mam dobruskusenosť s lidma,
    6. Proč chcete být helprem?: Môjim dôvodom byť helperom je ten že 1. je to môj sen, 2. rad pomoham ľudom, -----3, dobre mam napadi.....
    7. Něco málo o sebe: Idem byť prvak na sukromnej škole programatora, Som dobrovolny hasič, MC hram od 1,5,0 blush  a som gembler smiley 

• Ja by som chcela zlepsit svoje schopnosti v stavani no mam len mcpe nemam pc mylujem mc zaklady command blockov viem mcpe hram vyse roka team speak 3 som si stiahla ale Zatial som ho ani neotvorila XD mam youtube kanal janna13sk no neni tam ani jeden moj svet pretoze som ich musela vymazat :( hravam vetcsinou na blockmanovi alebo gameteame XD vsade som ako Janna13sk ucim sa rychlo :) postavila som mini bedwars no ked som ich hrala tak nejaky tutko my znicil svet tak som ho znova vymazala :( A NAJ PREKVAPENIE mam 31 rokov :) no hry hravam od 6 rokov :) warcraft, command and conqwer, half live, cs ,tga a omnoho viac ale moja srdcovka je mc :) na gameteam som nasla nahodou asi pred mesiacom :) aj ked tu mam vela lagov a vela bagov :( tak ho hram ...a obcas ma vyhodi antycheat aj ked ziadne nepouzivam a niekedy sa mi z nicoho sam vypne :( potom kamarati na mna musia cakat :)...lol jejdine ako tak viem stavat XD a chyby v texte si pls nevsimajte XD
  • 1.galenac
    2.15l let
    3.minecraft uz hraji 6 let a myslim ze mam dost skusenosti abych mohl bejt clenem A-Teamu
    4.na GameTeamu hraji uz 2-3 roku a znam vetsinu sikritu na servru
    5.zadny nebyl
    6.helperem bychchtel byt protoze bych chtel pomahat lidem a uklidnovat chat .....
    7
  • @Mixik-HD Ked hras mcpe od 7 a teraz mas 14 to neexistuje :D. Mcpe existuje 5,6 rokov. Prepacte ze to tu pisem ale aby ste to vedeli ze tu niektory klamu :smile: 
  • Ahoj já bych žádal MCPE na gt
  • Prosím všechny uchazeče, kterým nebyla smazána či upravena přihláška do tohoto data a hodiny, 
    aby se dostavili dne 17.9.2017 v 19:00 na náš teamspeak k pohovoru. 
    Při tomto pohovoru se dozvíte výsledek Vaší přihlášky.
  • Nick: Vanilka

Věk: 15 let

Minecraft hraji asi 2 roky...nejprve jsem začínala na multiplayer for mcpe a pak jsem přešla na hráčské servery.

Gameteam hraju asi 1 rok..během  toho roku jsem nasbírala mnoho zkušeností s hackerama takze poznám pc hráče od hackera.

Zkušenosti  z bývalých postů: 
    Moc jich nemam byla jsem 2x builderkou na hráčských serverech ale musela jsem dávat i bany....

Proč bych měla být helperem?
    Protože už mne štvou ti hackeři kteří mají speed,killauru,air auru a podobně....
    A hlavně proto že jsem na Gameteamu aktivní každý den alespoň 2 hodiny.

Něco o mně: Mimo minecraftu dělám atletiku a gymnastiku...Tocim na YT Vanilka CZ...Gameteam mám hodně ráda i když nemam úplně dobrej skill.

Tohle je asi vše....Budu moc ráda kdybych uspěla
    :)

• 1.jméno in real Lukáš
    2.jméno in game medvidekCZsk
    3.minecraft hraju 4 roky. Snažím se naučit pracovat s pluginama protože mám vlastní server. 
    4.na gt hraju přibližně od před minulých vánoc a jsem lv 70 (aktivní každý den) 
    5.rád bych se stal helperem abych se zbavil všech hackerů na ani a je to můj sen. 
    6.něco o mě je za 3 měsíce mi bude 15 a nehraju nic jinýho než clash royale, mcpe, mc
    7.to je asi vše nvm co dodat tak cc hoši budu rád za odpověď nebo co bych měl splňovat klidně napište a budu rád když mě přijmete. ;) 
  • upraveno 16. September
    Nick:WeMaNiX
    Vek: 15 
    MCPe hrám už asi 2 roky 
    Skúsenosti z Postov nemám skoro žiadne :) 
    Na GT chcem byť Helperom Pretože Chcem Pomáhať Hráčom a byť na serveru pre nich a zastaviť Hackerov ktorých nenávidím :D 
    O Mne Hrám Futbal a Točím Na YT inak trávim čas vlastne len na mcpe GT okrem toho hrám niekedy aj na MCW10 (Beta Edition) 
    To je asi všetko díky za odpoveď

- WeMaNiX :P 

• Nick ve hře : DapiX13/14
    Věk : 14 (skoro 15 :3)
    Mc hraju asi půl roku (většinu času trávím na gameteamu) byl jsem helper a Admin (odešel jsem kvůli hackerům kteří úplně zničili server)
    Rád bych místo Helpera protože jak tak koukam na gameteamu je furt plno hackeru a helperove (nejmenování) s tím nic nedělají jen se smějou :)
    Trest na gameteamu byl jen jeden a to Ban (ktery jsem si vyprosil kvůli úvodní fotce na facebook xD použil jsem fly nic víc :)
    Chci být Helper abych lidem pomahal a udelal lepší jmeno gt A-T :dizzy: 
    Něco o mě: jsem často aktivní na mc hraju i jiné hry ale to neni důležité :dizzy: je me 14 (nečekaně) miluju SkyBlock a rad dávám bany hackerům :) 
    Orig. Minecraft nemám ale pokud bude šance že se na helpera dostanu koupim ho hnedka :dizzy: 
    Na gameteamu jsem schopný být aktivní i 8h. V kuse (o víkendech 12h o prázdninách klidně 25h :D)
    S adminama a členama Admin Teamu si rozumím (kdyz nejsou vypatlani s prominutím)
    Odepisovat na Primitivní otázky mi nedělá problém :D  
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.