MCPE - Přihláška do admin teamu na mobilní verzi

13»

Komentáře

• 1. Nick ve hře redbull
    2.15-16 roků 
    3. Minecraft hraju od verze 1.5.6 a nikdy ne omrzí
    4. Na gameteamu mam lvl 65 kill s 5021 a bavíme pořád
    5. Jednou us sem byl na menším serveru helper ale nedalo se tam přihlásit
    6.Helperem chcu byt kvůli hackerům/griferum a spamerum
    7. Je mi 15-16 sport fotbal a hokej mám zvíře jménem fufík je to pes a je to jezevčík
    Uš je mu skoro 5 roků/je to kluk a má strašne cute oči ;) 

• Ale Já nemám teamspeak3 ani mikrofon :'( nemáte skype?
  • Můj skype redbull cz
  • mužu být ps admin nikdy jsem někomu nic nezníčil ale chtěl bych admina protože na server mi sestřenice chodí občas cheateři že mají fly a níčí okna tak abych je mohl třeba vyhodit :) MOJE MENO JE ALIPRO1
  • @ItzMatyXiik toto je nabor do A-T na mcpe nie na mc :smile: 
  • upraveno 22. October 2017
    Rád bych podal žádost na Helpera na GameTeamu.
    Nick: Michalczech
    Je mi 15+,v Listopadu mi bude 16.
    Rád bych se stal Helperem  , protože mám tento server rád a byl to i můj první server na, kterém sem hrál. Hraji na něm kolem jednoho roku (vím ,že to není moc dlouho ,ale Minecraft sem si stáhnul když sem dostal mobil na moje 15ctiny). Mám docela zkušenosti a umím se chovat k ostatním lidem a dodržují pravidla.

PS: Nemám PC ale mám dobrý mikrofon na mobilním telefonu.
  • Nick:sta3r10
    k:15

Je mi 15 Minecraft PE hraju od verze 0.11.0  od 1.2 na MCW10  Na GameTeamu Straším necelé 3 Roky Zkušenosti velké. :Koníčky hraju Florbal,Jezdím na Bruslích. 

Proč chci být Helperem:Chtěl bych pomáhat v A-T na GTPE Protože A-T Je na Trosky.

PS:TS3 mám ale nemám mik .. :tired_face: 
  • Nick:_BloddyCZ_
    Vek:15 minecraft hraju od verze 8.1
  • upraveno 10. November 2017

1. Nick ve hře:  GamingoveCZE
    2. Věk: 12 19.5.2005
    (Pochopím když me nepříjmete kvůli věku)
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: Stavění,Comunikace,PVP atd...
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete:
    Jeste Když Byl Minetox  CCA 2 roky
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Nic
    6. Proč chcete být helprem: Už me stvou na pe verzi hackery rad   pomahám atd
    7. Něco málo o sobě:
    Chodím do 6 třídy na ŽŠ U Krčského Lesa.
    Rad sportuji: jezdění na kole běh atd...
    Jsem na PEGAMETEAMU cca 4 hodiny  
    Vihral sem Soutež TutaVitaVitae (poustopili jsme do celo statního kola kde jsme taky skončili body jsme meli spávně ale bylo to na čas.Mohli postoupit pouze první a druhé misto což nás sklamalo)
    3.misto 

https://www.zsukrcskeholesa.cz/novinky/nase-uspechy-v-soutezich/

sem ten kluk ktery je zarostlej s modlou mikinou za křeslem Napsali me tam špatne jako Marek Kopeček

popravdě se jmenuji Martin Kopeček
    S Pozdravem: GamingoveCZE B) 

• ps: originalní učet mam 
  • 1.jan654
    2.16 
    3.minecraft hraju 4 roky
    4.myslím že něco kolem 1.5 roku kromě přechodu na 1.1
    5.coach na liveboat
    6.na serveru hraju 2 roky a chci mu pomoct
    7.žiju v Jablonci nad Nisou 
    Chodím na střídní 
    Ve volném čase střílím že vzduchovky a hraju minecraft

• 7.na střední skolu
    telefon to blbě opravil
  • Mám origo

• upraveno 24. November 2017
    @jan65432 kdyby ti bylo 16 tak by si to neodflakl jako já a nechal by sis to vylepsit o hodně
    Sorry nejsem čech takze se omlouvám za pravopisné chyby
    :# 
    PS: Mluvit česky umim dobře ale ička a čárky mi dělají trošku problem
    Omlovam se za spam.
    S pozdravem GamingoveCZE  (Martin)
  • Ahoj , rád bych se přihlásil na tuto pozici . 

1.StakosManCz
    2. 16 let
    3. Zkušenosti s mobilní verzí minecraftu mám velké , hraji ho skoro 4 roky . 
    4. Zkušenosti s vaším serverem mám velké , hraji u vás bez mála dva roky .
    5. U vás jsem sice nebyl v Admin Teamu , ale byl jsem Adminem a Helperem na ruzných *kvalitních* serverech.
    6.  Helperem bych chtěl být ze jména protože si myslím že toho hodně umím a protože chci pomoct při rozvoji vašeho serveru .
    7. Něco o mě , no jsem slušný , poctivý a pracivitý člověk . Mám rád čokoládovou zmrzlinu ale to je vedlejší . 

POKUD SE MNOU BUDETE CHTÍT  PHOVO PROSÍM NAPIŠTE MI SEM PŘEDEM ZATÍM NEMÁM TS .

Předem děluji za odpověď.
  • Neměl jsem čas si to upravit
  • Neměl jsem čas si to upravit
  • >Nick: maja1234
    >Věk: 12 Let (13.4.2005) 
    >Zkušenosti:Rád s hráči komunikuji a rád stavím ale moje stavby nejsou nic moc (jsou hnusné) a pvp mi jde jak trochu . Hraji od verze 0.9 a na GTPE hraji 1,5 roku ale vždy pod jinými nicky (Protože jsem většinou zapoměl heslo :D xD)
    >Zkušenosti z jiných postů: žádné bohužel jsem na žádném serveru nebyl v AT (Admin-Teamu)
    >Proč chci (mohl být) helper : chtěl bych pomáhat v AT(Admin-Teamu) a odchytávat Hackery . 
    >Něco o mě : sem poctivý ,pracovitý a hodný člověk (pohlaví muž) ale moci komunikovat moc nebudu (Proč nemám mikrofon :( ) jo a mám rád když hraji s zkušenými hráči :) 

-maja1234 :) =)
  • Nainstalovak jsem si novou verzi mcpe takže se jmenuji Czemaja1234 :( maja1234 nešlo ;( =( ,
  • Dobre @jan65432 ale tu sa nespamuje! Tak isto @maja1234 ...
  • Ahoj mam skušenosti Helpera mužu poprosit nabor na Helpera
  • Ahoj mužu byt helper mam skušenosti
  • Můžu bejt v a-teamu

• upraveno 16. January
    nick JantarCZLP
    Věk 13
    Zkušenosti-Byl jsem na hodně serverech Helper mám rád GameTeam už hraju 5 let od 0.9.0 a mám origo minrcraft neumím stavět takže chci bejt aspoň Helper příkazy ban,kick,mute,ipban atd :smile: 
    Proč bych chtěl být Helper-chtěl bych pomáhat všem na GameTeam a banovat Hackri
    Něco o mě-jmenuji se v reálu Vojtěch propadl jsem ve škole jsem skoro každý den na GameTeamu jsem hodný nejsem vulgární jsem slušní člověk prostě.
    Moje koníčky-Tenis,florbal,tenis, basketbal
    Komunikace-nemám mikrofon ale možná si ho seženu. 

Děkuju JantarCZLP.
  • upraveno 21. January
    Nick:ClawedMiloSK
    Vek: 20.2. 2018 budem mať 15 rokov
    Skusenosti: MCPE hrám už 5 rokov
    GameTeam PE hrám tu už 3 roky ešte keď sa server volal MineTox
    Ovládam veľa príkazov chcem Spectatovat (mám podozrenie na pár hackerov) taktiež ako /Kick /Ban... /Ip Ban... a býval som helper na veľmi veľa serverov (a aj som), nechcem mať helpera pre výhody/alebo že píšem farebne alebo tak ale preto aby som pomáhal iným 
    O mne: Chodím na strednú školu do Bratislavy na strojnícku priemyslovku, mám rád hard metal (AC/DC) alebo tak
    Mozetee ma kontaktovať na fb (Milan Jurčák) ale samozrejme aj tu 
    Ďakujem Vopred :wink: 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.