MCPE - Přihláška do admin teamu na mobilní verzi

124

Komentáře

• upraveno 21. February
    Ahoj, chtěl bych se stát helperem.Na GT (mcpe serveru) hraju už rok a půl. Chtěl bych se stát součástí GT.Ne proto abych získal výhody (např barevně psát), ale protože chci pomáhat hráčům. Už se mi hodněkrát stalo že byl na GT hacker, nebo jen hráč co obtěžoval ostatní. Nebyl tam nikdo z A-T, který by s tím něco udělal. Na GT jsem často. Server znám celkem dobře. Vím jak se dává kick,mute a ban. 
    Tady nějaké informace o mně:
    1.Nick: GEnd_CZ
    2.Zkušenosti: znám hodně lidí na GT. Umím většinu commandů 
    3.TS3: mám originální team speak 
    4.MCPE: originální 
    5.věk: 14-15
    6.Proč bych chtěl být helperem?: už jsem to zde psal.Chtěl bych se stát součástí GT.Ne proto abych získal výhody (např barevně psát), ale protože chci pomáhat hráčům.
    7.Jazyky: umím celkem dobře anglicky a trochu i německy 

Budu si cenit každého vašeho  názoru :)

-Díky, GEnd_CZ
  • 1.Nick ve hře: TSmineCZ
    2.Věk: 11:(
    3.Hraju minecraft od 5 let moje první hra :3
    4.Hraju u vás 2 roky znám cely spam i tajný místnosti anni bw znám 
    5. Nikde sem nebyl zatim
    6. Chtěl bych mít helpera protože často potkávám dost hackeru a helper byl bych dost aktivních sem tu každý den asi 4 h
    7. Můj nick je TSmineCZ level 67 hraju fotbal a chodím na plavání je mi 11 a chodím do 5 třídy měl sem odklad. A nemam TeamSpeak tak srry hraju na tabletu. :( :)

• Dobrý den, chtěl bych poprosit o buildera na GameTeamu PE.
    Chtěl bych se stát builderem ne kvůli výhodám, ale kvůli tomu, že by mě bavilo hodně stavit a chtěl bych aby GameTeam PE vypadal dobře.

Nick v MCPE: _venav_

Věk: 13-14 let

Zkušenosti: byl jsem helperem na serveru

Hraju již od Minetoxu, takže už nějakou tu chvilku

Jsem aktivní na GameTeamu téměř každý den.

Mám originální Mimecraft Windows 10 Edition (jsem PC hráč)

TeamSpeak bych si stáhl.

Předem děkuji _venav_
  • Ještě bych chtěl dodat, že se jmenuju Václav Vrba a mám rád sport.
    Konkrétně se věnuju tenisu.
    A že moje oblíbená hra je Minecraft.
  • Ahoj, Chtěl bych se stát ChatHunterem Na Pocket Edici GameTeamu. Někdy mě štve Chat A Komunita není ani 1 hra kdy v chatu nevidím Nadávky... ChatHunterem bych chtěl být protože někdy když tam není Helper Nebo Admin.. tak nikdo nedostane mute a nadávky pokračují... právě proto bych se chtěl stát ChatHunterem protože na MCPE není Ani 1 ChatHunter a myslím že by to bylo dobré i pro zlepšení Komunity... a umím dobře commandy jako třeba  Ban, Kick ,Mute Atd.

1.Nick: sta3r10
    2.Zkušenosti: Znám většinu commandů.
    3.TS3:Ano, TS3 Mám.
    4.MCPE:Mám Originální MCPE Windows 10 Edition.
    5.Věk:14 v Březnu mi Bude 15.
    6.Proč bych chtěl být ChatHunterem?:Chtěl bych být ChatHunterem protože jsou často v chatu nadávky a ne Nechci to jen kvůli výhodám ale chtěl bych spíše zlepšit komunitu.
    7.Jazyky: Dobře umím Španělsky a Anglicky.

-sta3r

• upraveno 24. February
    Dobrý den, chtěl bych se stát ChatHunterem Na GameTeamu PE. Chtěl bych, aby se snížila vulgarita na GameTeamu PE, protože víme, že tam nehrají jen dospělí lidé, ale převážně děti. A děti se ty vulgární nadávky naučí velmi rychle a budou je taky používat... A když tam nebude žádný Helper nebo Admin, tak abych mohl dát MUTE.

1.Nick v mcpe : _venav_
    2.Věk: 13-14 let
    3.Zkušenosti: Byl jsem Helperem na serveru, znám některé commandy
    4.MCPE: Mám originální Minecraft Windows 10 Edition
    5.Jazyk: Umím trochu Anglicky
    6.TS3: TS3 bych si pořídil
    7. Důvod: Na GameTeamu PE  není ani 1 ChatHunter. Nechci aby se děti učili natávat vulgárně a chtěl bych aby byly mezi hráči lepší vztahy.(aby nebyli pohádaní, a nenadávali na sebe vulgárně)
    8.Něco o sobě: Jmenuji se Václav Vrba, je mi 13 let, mám rád sport a moje oblíbená hra je minecraft.

_venav_  :) 
  • _venav_ Celé Zkopírované od sta3ra až na pár úprav. 
  • @_venav_ raz chces byt builder a potom chat hunter? A TS3 by si mala mat uz teraz.
  • @Petonov Je mi jedno, co bych  z těchto dvou funkcí byl ;D
    @GommeAllergie mám s ním na to podobný  názor, proto se tam shoduje hodně věcí ;D
  • _venav_ Tu se nespamuje! 
  • @GommeAllergie nwm kdo tu spamuje...
  • @Petonov a proč by nemohl chtět být builder nebo ChatHunter? Třeba mu je jedno jakou funkci by měl.
  • @GommeAllergie Kdyby jsi projela Discord tak to tam _venav_ navrhl dříve než Stár 
  • Nick: topGenesirCZE 
    Věk: 14let
    Zkušenosti: mcpe hraji už cca 4roky a na gameteamu cca 2roky
    Odehrané hodiny: 64hodin na novem uctu a na starem cca 50hodin
    Proč chci být helperem? Jelikož moc lidí z a-teamu tam nevidam kromě foura a anne_black a je tam hodně hackerů takze bych chtel proti hackerum spamerum atd. Pomoct
    Něco o sobě: je mi 14let bydlím ve vesnici Kosov okres Olomouc
    Pro dalsi info kdyztak napiste
  • 1.mcid hakuryuu2525
    2. 17 let 
    3. Dělám mcpe před sedmi lety. Vím všechno
    4.I know all about gameteam. I met this server two years ago from now I have been logging in everyday since then, I play time here is 992 hours I like gameteam so much
    5.I will post for the first time
    6.I can not forgive hacker, I am the first post, but I want to help those who are doing gameteam
    7.I am japanes, but I am a high score among the Japanese.
    My global level is 108 levels(gameteam level)
  • upraveno 13. March
    Ahoj, jmenuji se Lord201005 (ve hře).
    Rád bych se zapojil do A-Teamu jako "Builder" (Důležité: Mcpe verze) (zdali je to možné) pokud-li by nebyla tato funkce dostupná (zabraná) tak bych byl rád "Helperem".
    Je mi 12 let - bude mi 13. Teamspeak - nemám, Discord - nemám. Skype - mám. Mám zkušenosti s *počítači.
     Hraji **Minecraft Windows 10 edici - možnost rychlého odepisování - (případného psaní příkazů). Builder -  Rád se přiučím novým technikám stavění, také rád stavím. Na GT hraji od prvních verzí - hrával jsem na tabletu. Helper - často vydím "hackery" nebo nadávky atd. Na GT hraji skoro každý den.

*Rád zkouším psát malé aplikace (level: Poznámkový blok :smile: )
    **Windows edici mám originál z Windows store.

(GT = gameteam)

Kontakt: pavlicekadam05@gmail.com - osobní adresa (aktivní)

• Děkuji za ohlasy a doufám že se dostanu do A-Teamu.
  • Sta3r10 ty si si precital podmienky?
  • Jaké, Podmínky ?
  • K prihlaskam sa vyjadruje len Admin team takze tu prosim nespamujte.
  • ze hrac nikdy nemal ban.... :smiley: 
  • 1. Nick ve hře : LUKINITKOR
    2. Věk :13
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem : Mně jsem jednou server.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete : Začal jsem hrát dneska a myslím že je to nej server :-)
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : Žádné
    6. Proč chcete být helprem? : Baví mne stavění a  chtěl bych proto zkusit být stavitelem na GameTeamu .
    7. Něco málo o sobě : Natáčím a streamuju na YT a na Twitch,hraju minecraft a jiné hry .

• Ahoj, vím že nábor teď asi neprobíhá, ale za zkoušku nic nedám...

1) Stepa011
    2) 13 - snad to nevadí :smile: 
    3)  Prvně jsem minecraft hrál na pc myslím že to byla verze 1.6 nebo 1.7 :smile: 
    mcpe jsem začal hrát od verze  0.10 myslím. Hraji ho asi 5 hodin denně :smile: 
    4) Na serveru GameTeam.cz hraji od té doby, co vlastně začal :smile: nejprve to byl minetox na verzi 0.14 myslím :smile:  hrál jsem tam na hodn2 nickách, které si ale již nepamatuji :neutral:  Nyní mám na svém nicku lvl 91 a 30 000 tokenů :smile: 
    5)Byl jsem nejprve Admin na serveru FylkatCZ, pak jsem byl Elite Helper na serveru FylkatCZ. Odešel jsem protože  tam nebyla žádná sranda...
    6) Chci být Chat Hunterem, protože občas v chatu vidím nějaké ty nadávky a mrzí mě že s tím nic nemohu udělat :neutral: 
    7) Jsem malý  "YouTuber"  mám 221 odběratelů :smile:  rád hraji fotbal. Skoro celý den jsem na serveru GameTeam.cz a hraji annihilation :smiley: 

PS: Rád bych pomáhal na serveru :smile: 
  • 1. topGenesirCZE
    2. 14let snad nevadí brzy mi bude 15
    3. Minecraft hraji už od verze 0.8.7 na mobilech neboli mcpe
    4. Na gameteamu mám nahráno něco pres 170hodin na všech účtech ale musel sem si udelat novy ucet kvůli Xbox login na kterém mám 103hodin jinak kdyby jste potřebovali vědět tak ban nikdy nebila a starý ucet je GenesirCZE myslím
    5. Jednou sem byl na jednom serveru admin odchod kvůli nude a neaktivnosti hráčů + server skrachoval
    6. Chtěl bych pomoct serveru proti hackerum, hádkám hráčů které tam někdy jsou, pomáhat hráčům a popřípadě pomáhat i builderum na stavbě nové mapy třeba
    7. Bydlim ve vesnici Kosov a je mi 14 let za chvíli mi bude 15 teamspeak mám je semnou zábava ale někdy může byt i smutek myslím si ve by jste si me oblíbili povahové pro další info když tak pusté zatím ahoooooooooj!!!! :smiley: 
  • Chtěl bych ještě dodat ze umím dobře stavět děkuji za pochopení a nebere to jako spam :smile: 
  • upraveno 23. April
                                                                Přihláška do Adminteamu
    (konkrétně builder..)

1. Nick: WindeX, mám jich asi milion ale to už je boční 

2. Věk: 11, snad to nevadí..  :D 

3. Zkušenosti s Minecraftem: Minecraft hraju od první třídy,
    konkrétně od verze 0.9.(idk)

4. Znalost prostředí GameTeam.cz: U vás hraju už od začátku serveru,
    původně byla jenom minihra BedWars a nějakých 16 slotů..  :D

5. Znalost z bývalých postů: Byl jsem na milionech serverech v AdminTeamu,
    server se buď rozpadl kvůli hacknutí, majitelovi došly peníze, majitel se o server
    nezajímal, nebo jsem odtamtud odešel, protože server neměl naději, samozřejmě 
    se toho dá vyjmenovat tisíce věcí takže tak.

6. Proč chcete být helperem?  (builderem) Baví mě stavět a líbí se mi, když něčemu
    pomůžu, dobrá karma, dobrý pocit, dobrý skutek..  :D

7. Něco málo o sobě: Je mi 11 let, jak jsem psal, chodím závodně plavat, hraju MC,
    (nečekaně) chodím do základní školy, jsem retard (to je vidět 
    :D ), mám zvláštní povahu..

8. Povinnosti, které účastník musí mít: Sice nemám TeamSpeak, ale když se
    pozvánka povede, s radostí si ho koupím, jak jsem už několikrát psal, není mi 15 let,
     banem jsem trestán byl, ale za totální kraviny, např.
     na Annihilationu jsem vždycky v base vykopal velkou díru, do které všichni hráči padali,
     já tam jako BONUS dal ještě vodu 
    :D ..

- Tak, to je pro zatím vše, omlouvám se za všechny chyby a nedostatky,
    to jsem prostě já..btw. pokud chcete poslat fotky mých staveb stačí napsat, pošlu  s radostí

• upraveno 25. April
    Přihláška do A-Teamu
    Dobrý den/ Ahoj
    Ráda bych se stala helperem na tomto serveru...

1. Nik ve hře- XxZuzkaCZExX (Vlastním originální MCPE)
    2. Věk- 11 (snad to nevadí)
    3. Minecraft hraju již od 5 let a mám s ním velké zkušenosti.
    4. Na GameTeamu hraju asi rok a půl a znám to tu dost dobře na to abych toho dost uměla nějaké commandy, je to můj olíbený server a teď tu hraju většinou tak ob den. Znám tu i hodně lidí se kterými dobře vycházím.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)- Byla jsem helper asi na dvou serverech a odchod byl protože neměli peníze na provozování serveru, nebyl tedy že by jsem něco udělala nebo odešla.
    6. Proč chci být helprem?- Ráda pomáhám lidem, ať už v realitě tak i v minecraftu , řeším s nima problémy atd... ráda bych se také stala součástí A-teamu, protože si myslím že jste dobrá komunita a dobře by se mi s vámi pracovalo.
    7. Něco málo o sobě.- Jmenuji se Zuzka, hraju tenis a chodím na gymnastiku, nejoblíbenější hra je minecraft (nečekaně) a také jeden z mích velkých koníčků je kreslení. Až budu velká chci být  grafikem. To je o mě asi tak všechno.

(Mám také originální TeamSpeak3 a dobrý mikrofon)

To je zatím vše, doufám že se stanu součástí A-teamu,
    S pozdravem... ZuzkaCZE
  • upraveno 26. April
    Přihláška do A-TEAMU (helper)

Ahoj, nábor sice neprobíhá... Ale za snahu nic nedám:D

1)Nick Ve hře:Creeperstylecze

2) věk: 12 doufám že to nevadi
    3) vaše zkušenosti s Minecraftem:
    Minecraft hraju od 7Let 
    Na GTPE hraju necelý rok a půl
    V MC se celkem hodně význam,  MC originální nemám.. (snad nevadí)
    4) znalost prostředí
    Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete -GameTeam znám jak vlastní botu (Obrazně řečeno  DVím na GameTeamu kudy kám, a v celku mám dobrý vztah k hráčům. A hraju u vás cca nooo.. Nějaký rok už to bude.  
    5) zkušenosti  z bývalých postu
    Na několika serveru jsem byl HL.Helper Bohužel k nedostatku penezik servery skončily:( 
    6)proč chcete  být helperem?
    Důvodu je několik ale napíšu asi 3-5:) : Rád Pomaham lidem na Serveru I v Realite, ale na GTPE vidím celkem hodně hackerů mini skinu klonování atd.. hlavně nadávky v chatu a 
    Kradení věci ktery někomu hážeme
    7) něco o sobě:  co rád dělám ve volnym času běhám, hraju fotbal,A atletiku
    A hraju Mc samozřejmě :smiley: 
    Práve jméno Pavel

Předem díky za odpovědi:) 
    Chcete mě nějak kontaktovat ? Napište do soukromých nebo na Discord: Creeperstylecze#2716

Byl bych rád kdybych byl helper:)
    Omlovam se za Chyby...

• upraveno 2. May
    1. Nick ve hře.
    2. Věk.
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem.
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu)
    6. Proč chcete být helprem?
    7. Něco málo o sobě.

1.Nick ve hře je ItzKolacPvp
    2.Věk je 14 :( ale mohly by jste udělat vyjímku :)
    3.Zkušenosti s mc? No mc hraju od verze 0.9 a pc mc od verze 1.8 takže se v tom nějak vyznám a zkušeností jsem za tu dobu nazbíral dost. :)
    4.Znalost GameTeamu? Pff na gtčku hraju už od minetoxu :)
    5.Posty? Mám server přes Hicorii a díky tomu jsem se naučil s pluginama jako jsou ploty, mine, sw and bw :) + maličkosti jako je world edit atd...
    6.Chci být helperem protože bych vám chtěl tak nějak pomáhat hlídat gt před hackerama atd... Jedinýho aktivního vídám kámoše pana Dana :(
    7.  něco o sobe? OK.... chodím do 8. třídy, žiju soukromý život a většinu času strávím nad serverem kde ho pomáhám vyvíjet... Jinak mě už nic nenapadá. Sorry za gramatiku ale nějak ji ignoruji :D ... Díky za přečtení... :)
    (a ještě jsem zapoměl vlastnním originální verzi pro win10 a na gt jsem zabanován nebyl ;))
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.