MCPE - Přihláška do admin teamu na mobilní verzi

1235»

Komentáře


 • Ahoj, rád bych se ucházel o post Helper :smile:
  Jsem pohodový kluk který rád pomáhá :smile: 
  S většinou lidí z Admin-Teamu se znám a dobře spolu vycházíme :smile: 
  Vždy jsem chtěl pomáhat na nějakém serveru kde hraje více lidí... 

  1) Stepa011

  2) 13, ale hlas mám na 10 :/

  3) Poprvé jsem Minecraft zapl na starém rodinném počítači, tuším že verze 1.6, ale zanedlouho počítač vyhořel...Pak jsem nějaký čas Minecraft nezapl. Pak jsem k vánocům dostal tablet,, když jsem byl asi v 3. třídě :smile: Byl jsem na oslavě u kamaráda a on mi tam stáhl MCPE přes Aptoide a hráli jsme spolu survival :smile: Ještě ani nebyly žádné servery :smiley: A teď hraji Minecraft Windows 10 edition každý den :smile: 

  4) No... Na serveru GameTeam PE hraji od doby, kdy to ani nebyl GameTeam :smile: Byl to Minetox. Na lobby byl jen nějaký strom :smiley: Tam jsem hrál annihilation a bedwars, ani nic jiného tam nebylo :smiley: Měl jsem na tabletu asi 10 FPS, ale nějak mi to nevadilo :smile: A teď hraji s kamarádama annihilation a občas i BW každý den :smile: Jen mi tam vadí ti hackeři :neutral: Proto chci pomoct jedinému aktivnímu helperovi Fourovi, aby na to banováni nebyl sám :smile: 

  5) Nedávno jsem byl Admin a pak Elite Helper na serveru FylkatCZ který již skončil z důvodu málo hráčů i času na údržbu... Všichni říkali že jsem dobrý Admin/Helper :smiley: 

  6) Jak již je uvedeno výše, tak je to z důvodu, že jediný aktivní helper  FourManx je na všechno sám a tak bych rád pomáhal serveru i jemu :smile: 

  7) Jsem pohodový kluk co rád hraje Minecraft a v realitě Ping-Pong :smiley: 
  Dřiv jsem hrál fotbal, ale ten mě už přestal bavit... Mám 2 psi a kočku :smiley: 

  Díky za přečtení :smile: 


 • 1. Nick ve hře. - Ve hře hraju pod originálním účtem se jménem Zimik1

  2. Věk. - Je mi 15 let.

  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju více jak 3 roky(pod originálním účtem něco okolo jednoho roku).Minecraft znám perfektně (Znám chod hry,umím MP příkazy)

  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - GameTeam byl můj první MC server který jsem kdy navštívil,dá se říct že jsem na něm vyrostl co se týká Minecraftu.Hraju tu téměř 5 roky (Měl jsem pár delších přestávek ale po nějaké době jsem se vždy rád vrátil).Prostředí servru znám moc dobře (Hraju nebo jsem minimálně vyzkoušel většinu serverů co tento portál poskytuje)

  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zastával jsem poziciModerátora na jednom dá se říct ,,konkurenčním'' portálu po dobu cca. 3 měsíců,odešel jsem kvůli ztrátě chuti hrát na daném portálu (Mohlo za to rozpadnutí naší ,,frakce'' a odchod jednoho z mých nejoblíbenějších členů AT)

  6. Proč chcete být helprem? - Mám rád GameTeam a většinu lidí co tu hraje.Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru ostatním tím že spamují nebo dělají všelijaké hlouposti,chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféru na servrech GT.

  7. Něco málo o sobě. - Jmenuju se petr a jsem studentem gymnázia v jednom poměrně velkém městě v Karlovarském Kraji,ve volném čase rád čtu a ve velkém měřítku se věnuju graffiti,street artu a moderní tvorbě písma a točim na YT  (kaligrafii).Poslední dobou se také okrajově zajímám o vectorovou grafiku.Jsem pozitivní člověk co rád pracuje v teamu a snažím se zlepšit ve věcech co mám rád a baví mně.Minecraft hraju cca. 10 hodin za týden (víc mi nedovolí povinnosti a ostatní ,,koníčky'').Aktivně využívám Ts3 a nemám problém ani se Skypem nebo jinou formou komunikace.

  Děkuju vám za přečtení a přeji hezký zbytek dne.
   Zimik1 
 • upraveno 17. May 2018
  1. Ty už jsi přihlášku psal

  2. Je ti 13 a máš gramatickou chybu rodech? 
  :D

  @Stepa011
 • Ahoj, rád bych se ucházel o post helper
  1)Nick ve hře:
  Kent_ik
  2)Věk: 15
  3)Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od11 let 1 rok jsem hrál na pc a teď hraju 3 roky Minecraft pe.. mam originální minecraft.. umim příkazy na WE, MW a příkazy pro helpry bych taky zvládl.
  4)Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho tu hrajete: Na Gameteamu hraju přes rok a půl mám nahráno něco kolem 500hodin jsem skoro pořád aktivní. Nikdy jsem ban nedostal jen jednou mute na 300 sekund.. server znám kompletně celý. na GT mám vip a sponzora a lvl 101
  5)Zkušenosti z bývalých postů(pokud nějaké byly, důvod odchodu): Zkušeností mám hodně  nejvíc asi ze serveru Magician Faction kde jsem byl Admin.. boužel jsem na server moc nechodil tak jsem si řekl že bude lepší skončit s tím a odešel jsem z A-Teamu zkušenosti: WE MW Commands příkazy
  6)Proč chcete byt helperem?: když jsem začal s win10 tak jsem si začal všímat jen samých hackerů a nikdy není žadj helper online aby mohl mu dát ban(někdy je online Four nebo Anne ale ban mu nedají) já jsem často aktivní tak bych to mohl zvládnout většinou když hraju už k večeru tak je tam samej hacker a nemá cenu to točit. a A-Team je často neaktivní a Gameteam mám rád natolik že to chci zkusit
  7)Něco málo o sobě.: Chodím do základní školy, přístí rok budu na střední škole. Bydlím v Plzeňským kraji. Hraju fotbal 10 let. Ve svým volným čase hraju Minecraft na Gameteamu. Rád se učím nový věci. Je mi 15 v záři mi bude 16. Jsem pozitivní, celkem srandovní typ člověka. Rád hraju annihilation.

  Děkuji za přečtení Kent :D a dobrou noc:))
 • upraveno 24. May 2018
  Dobrý den chtel bych být Helpera na GameTeam
  1) Nick: JantarCZLP
  2) Věk: 13 nemám kidskej hlas
  3) Zkušenosti Minecraftu: hraju dost dlouho myslim od 2 třídy 
  Příkazy umím ban kick mute a vždycky jsem online na GameTeam mám originální Minecraft 
  4)Znáš dobře GameTeam?: Ano už hraju dlouho jeste se  jmenoval Minetox Level na GameTeamu mám 79 hodin 374 nedostal jsem ban ani mute 
  5) Zkušenosti: Byl jsem na hodně serveru Helper Admin atd... třeba PitíčkoCraft PocketPlay SwagCraft. 
  6) Proč chceš být Helper?: že jsou tam Hackři
  že nehraju poctivě jako ostatní
  a chci pomáhat Fourovi který je jedinej aktivní a kontroluje GameTeam 
  7) Něco o sobě: jmenuji  se Vojtěch Vocásek
  mám instagram a Messenger i TS3 mám i mikrofón ale může i zlobit jsem 5 třídě ale jsem propadl a mněl jsem odklad umím malinko ovládat gramatiku hraju Tenis florbal fotbal miluji váš server protože je na CZ&SK Server nejlepší :3

  Děkuji předem za like a komentáře hodně štěstí všem co se učastnějí:blush:   JantarCZLP

 • 1. Nick ve hře. - JosefinkaSvK
  2. Věk. - 14
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hrám už 5 rokov, hrám ho rád pretože je to dobrá oddychová hra :D síce sa pri nej niekedy naštvem lebo ma zabije hacker na anni..
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.  - hrám u vás dosť dlho mala som už asi cca 10 účtov ale na všetky som zabudla heslo :D
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - iný server ako gameteam ani nepoznám 
  6. Proč chcete být helprem? - chcem dávať bany tým blbým hackerom na anni a bw..
  7. Něco málo o sobě. - mám rada športy
 • upraveno 2. June 2018
  Dobrý den, chtěl bych být Helper na GameTeamu 
  Nick: Rotnyy
  Věk: 16
  Zkušenosti: Minecraft pe již hraji j 5 let.

  Důvod: Chci být Helper proto, abych omezil počet hackerů na serveru
   
  Něco o : Jmenuji se Václav Vínek, je mi 16 let, rád sportuju - hraju tenis, rád hraju Minecraft pe

  Děkuji za přečtení této přihlášky a mějte se famfárově:smile: 
 • upraveno 8. July 2018
  Dobrý den chtěl bych se dostat na pozici Helpera na GameTeam.cz MCPE =)

  1)DogManCZYTS

  2)14 narození 30.4 2004. =)

  3)Minecraft hraju cca 5let a na GT asi 2 roky ale jelikož jsem si nedávno měnil nick tak se to resetovalo.

  4)hraju cca 2roky na GameTeam.cz.

  5)většinou jsem byl Admin, Helper buď server přestal fungovat nebo mě vyhodily za to že jsem měl jinej nápad ale párkrát jsem byl SP.Majitel asi 3x ale vždy server skončil. =(

  6)chtěl bych hodně pomoc s nastavovanim pomáháním na TeamSpeak3 a na serveru mám pevný nervi takže mě nikdo jen tak ne naštve.

  7)Jsem mladý kluk který ještě bohužel nemutoval jsem milý na lidi, mám rád psi mývali pandy,jsem z Moravy ale teď bydlím v Liberci. =)
 • 1. EricaaCZ (originální minecraft nemám ale pokud budu vybrána a vy na tom budete trvat tak si ho koupím)
  2. 14 ( je to až od 15 vím ale je to jen rok :smile: )
  3. Hraju minecraft asi 2 roky. Ráda chodím především na cz servery. Mám ráda na minecraftu možnost věcí co zde můžete dělat :DD 
  4. Vim skoro vždy kam chci jít a kudy kam, na gameteamu jsem byla už dřív takže tak půl roka 
  5. Vím plus mínus co a jak ale jsem přece jenom začátečník a žádné takové místo jsem neměla ale již v minulosti jsem se o něj nacházela, bohužel jsem nebyla dost rychlá.
  6. Chci pomoct servru baví mě stavět v minecraftu a když někdo něco neví ráda mu pomůžu, hlavně když jde o mcpe tam bych chtěla hlavně pomoct protože mi příde že je málo lidí kdo vůbec má a hraje MCPE tak chci helpnout.  :D :) :)
  7. Tančím a ráda programuju a nejoblíbenější hra minecraft... Moje jméno je Erika. Hrozně ráda poslouchám hudbu. Vím že jsem nikdy nedostala ban a dodržuji pravidla. 
 • upraveno 17. August 2018
  1.YoutuberMinions
  2.13
  3.Hodně velke
  4.Ano znám prostředí gameteam
  5.Zatím nikde nebyl
  6. Protože sem zatím niden nebyl admin ale umím hodně komandů a chci to zkusit.
  7.Hraju na mobilu Minecraft za Nick YoutuberMinions a jdu do 7.B a hraju hokejbal.
 • 1. ItzM4xxx.
  2. 14
  3. Moje zkuenosti jsou asi ze umim PvP , pluginy, rozeznat veci apod..
  4. na GT hraju uz asi 4 roky.
  5. zadne
  6. Chci pomahat lidem.
  7. Mam rad pavouky xd , mc uz hraju 5 let , 
 • upraveno 7. September 2018
  Zdravím,

  1. Můj nick: TixiS

  2. Můj věk: 12 (Pomáhám serveru (hodně).)

  3. Jak dlouho hraju MCPE: Asi tak od 6-7 let.

  4. 
  Jak dlouho hraju GTPE, zlanost prostředí: Na GTPE hraju od 8 let. GTPE prostředí znám úplně moc. Zdržuji se převážně na Lobby nebo Anni.

  5. Zkušenosti z bývalích postů. Důvod odchodu: Admin na FylkatCZ (Server skončil). Owner/Developer na serveru DragonBreath. (Server z nedostatku lidí skončil) btw. DragonBreath server jsem zakládal z DogManem.

  6. 
  Proč chcete být helperem: No takto. Nechci si žádat hned o Developera. Chci mít z AT zkušenosti. Až potom. Rád pomáhám.

  7. 
  Něco o mě: Je mi 12. Jo je mi jen 12 ale za to toho moc umím. Hodně lidí vám to dokáže. Když umím naprogramovat server tak... dobrý. Hraju Florbal. Chodím do sedmé třídy.

  Děkuji za přečtení. 

       
  -TixiS
 • 1:DarwinPvPMaster
  2: Age 13
  3:my XP of mcpe i have 1.0.7 version playing on GT
  4:GT Knowledge I have 1.1.3 i found this server
  5:Yes i was Staff in PlayMex, my XP is of 1.2.8, i leave because i have study and hard work in school
  6: because when owner said to me i can be a Helper i got EMO then i try to write and wait i Love this server is my #1 favorite server of here
  7: i am a boy live in Dominican Rep. i hqte my life xDDDDD but i love this server i wish to be a Helper.
 • 1. Nick ve hře. :milan99
  2. Věk. :11
  3. Vaše skúsenosti s minecraftem. :minecraft hrám už 6 rokov a dlho som rozmýšľal či nemám prestúpiť na mcpe ako mne  nevadil pc ja som sám pc gamer ale proste tam to je ťažšie a ako hlavne pomáham, raz som daroval 100 kre
  4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. : hrám u vás cca 700 hodín.
  5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) : no ako raz som bol helper na Qplay ale už som odišiel s AT ale naučil som sa veľa super vecí napríklad : Hologramy Npc Stavať,
  6. Proč chcete být helprem? : no viem že to preháňam ale Pomáhať a pomáhať s pvp alebo ATD je dobŕe správanie na Post Helper ale ja Chcem Pre ten Server Pomáhať zlepšovať banovať hackry ale aj Helpnúť
  builderom zo stavaním : )  
  7. Něco málo o sobě. : som slovák rád sa bicyklujem a skáčem : ) rád po škole prídem na pc a zahrám si GT 

  raz som dal 5 € na charitu viem čo to znamená chcem byť dobrý na každých ,áno ale musíme zapracovať na serveru nie že bi bol GT zlý server ale je super ale zapracovať tak že možno raz bude lepší jak Hypixel

  To Je Všetko :) 
  pekný deň 

 • AHOJ! Žádám o přihlášení do A-Teamu.
  Jméno ve hře:PernikuSRealYT
  Věk:16 let
  Minecraft hraju:5 let
  Na GT hraju: 3 (staré ůčty) a na GT se vyznám dobře

  Posty:Netuším co to je prosím o vysvětlení děkuji
  Helper:Abych pomáhal serveru mám zkušenosti protože jsem byl helper na LBSG.
  O mně: Mám Discord ale na hovory nejsem takže radši budu psát DISCORD: PernikuSDracek#3427
  A to je asi vše  děkuji za zpětnou vazbu hezký den Václav

 • A už vím co jsou posty a mám už zkušenosti ;)
 • chci se přihlásit na pozici buildera
  Na serveru GameTeam se jmenuji Doomish88 
  věk:15
  zkušenosti z mcpe:moje zkušenosti z mcpe jsou dostatečně dobré abych mohl stavět  Japanese,medieval,future,modern
  mc hraji už cca 7.
  na GT hraju cca 930h.
  proč bych chtěl na pozici buildera? důvod je vlastně prostý chtěl bych tam protože je builderu málo ,rád stavím, jsem aktivní,a máte také v build teamu mého spolužáka také nejlepšího kamaráda nooba,který mi to taky doporučil
  Rád hraju fotbal ,chodim do fitka,rád hraju mobilní hry a dřív jsem byl  také na soutěži o nejlepšího buildera v  čr kde jsem skončil na 2. místě 
  builder jsem dřív byl na GT Pc pod stejnym nickem
    
  byl bych velmi rád kdyby jste mě přijali 
  Děkuju Doomish
 • Ahoj @Doomish88 ,
  pokud můžeš, tak prosím pošli nějaké tvé stavby:smile: 

  S pozdravem

  Stepa011
 •      Přihláška do A-Teamu na                          Admina ;) 
  1. Nick ve hře:
  MasterBoyCZE
  2. Věk:
  Je mi 13 áno viem je to málo a viem že to bude vadit a v marci lepšie povedané v březnu. 
  3. Vaše zkušenosti s minecraftem:
  No minecraft hrajem už 3 roky a je to premna hra ktorá má veľmi zabaví keď sa nudím alebo mám nervi je to ako keby ste utekali preč niekde daľeko od domova a ocitnete sa zrazu v tej hre 
 • upraveno 13. February
  Ahoj Chtěl bych Rank ADMINA
  1. NICK VE HŘE : CapitalMender69
  2.Věk: 15
  3.vaše skušenosti: Umím Stavět Umím Dávat Kicky 
  4.jak dlouho hraju na GT? 7 let
  5.Proc Chceš být Adminem?
  DICKY vidím hackera a chci aby lidi se měli dobře a abyste vivíjel ddobře
  6.Vaše skušenosti? Je mi 15 Let. Nenadávám a sem milej.Mam Rád Hráče Třeba jako FourManxe Stepu Kentik A Dál. 

  ------------------------------------------
  Prosím chci ADMINA chci aby a ten serwer chodili víc lidí Dekuju
  --------------------------------------------
 • Nick. michal806
  Věk.16
  Vaše zkušenosti minecraftem. no umím ovládat všechny možné příkazy /Příklad /ban nick /unban nick atd
  Znalosti prostředí GameTeam.cz a jak dlouhou u nás hrajete .
  Hraji hlavně skyblock skywars prison bedwars a další super hry na vašem serveru hraji 5 let.
  Zkušenosti z bývalých postů.
  jsem helper na SurvivalGames a mam moc dobré zkušenosti každý/každá kdo se mě zeptá na něco co neví rád mu pomůžu .
  Proč chceš být helprem . 
  no rád pomáham lidem v každé situaci a eště me to baví a rád to dělam.
  Něco málo o sobě.
  jmenuji se michal sem s prachy je mi 16 chodím do 9.A mam skype ts Discord a mesenger
  DEKUJí PřEDEM ZA PřEčTení mého Naboru A přeji krásny den
 • Ahoj @michaljeboreccz ,
  nejspíše jsi v špatně sekci :) Zkus svou přihlášku napsat do této kategorie: http://forum.gameteam.cz/discussion/15/prihlasky-na-pozici-helpera
 • upraveno 25. February
  Nick ve hře: BossMatthewYT
  Věk: 16
  Skušenosti s minecraftem: Hraju ho 6 let tak asi možná už mám skušenosti. Jako worldedit viem, banovať viem, a také základne commandy viem.
  Máte originálny MCPE: Ano mám.
  Byly ste trestáni banem: Asi ne.
  Jak dlouho u nás hrajete: Asi 3 roky ale musel som si premieňať účty kvôli xbox live nevedel som ako sa dáva povolenie na hranie multiplayeru no teraz to viem.
  Skušenosti s bývalých postov: No býval som na 2 serveroch helper totiž na jednom developer dôvod odchodu nechodilo tam veľa ľudí asi tak 25.
  Proč chcete být helperem: Protože jsem už ním byl baví mě to a taktiež bývam aktívny.
  Něco málo o sobě: Volám sa Filip, je mi 16, pochádzam/žijem zo/na Slovenska/Slovensku, hrávam futbal 8 rokov, florbal 2 roky hodnotím váš server 11/10 bodov :).
  Budem rád za rýchlu odpoveď.

  Keďže som na mobile tak bývam aktívny na discorde.
 • Stepa01 nejsem v jiné sekci ja chci byt mcbe na helpra
 • 1) Andrej1Sk
  2) v zari 15
  3) hraju ho už od verzi 0.8.1.
  4) nevim už jak dlouho to je vubec si už nepamatuji
  5) jeste jsem nič nemnel
  6) protoze chtel bych pomáhať delat nové minihry starat SE také o server jednoduse
  7) Minecraft zapnu každý deň chodím i ven zezdit na kole a hrať fotbal baví mne jeste elektronika a auta opravovať


  PS: sorry za nektere slová ale mám SK klávesníci
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.