MCPE - Přihláška do admin teamu na mobilní verzi

1235»

Komentáře

• Ejj Four se mi směje :)

• Ahoj, rád bych se ucházel o post Helper :smile:
    Jsem pohodový kluk který rád pomáhá :smile: 
    S většinou lidí z Admin-Teamu se znám a dobře spolu vycházíme :smile: 
    Vždy jsem chtěl pomáhat na nějakém serveru kde hraje více lidí... 

1) Stepa011

2) 13, ale hlas mám na 10 :/

3) Poprvé jsem Minecraft zapl na starém rodinném počítači, tuším že verze 1.6, ale zanedlouho počítač vyhořel...Pak jsem nějaký čas Minecraft nezapl. Pak jsem k vánocům dostal tablet,, když jsem byl asi v 3. třídě :smile: Byl jsem na oslavě u kamaráda a on mi tam stáhl MCPE přes Aptoide a hráli jsme spolu survival :smile: Ještě ani nebyly žádné servery :smiley: A teď hraji Minecraft Windows 10 edition každý den :smile: 

4) No... Na serveru GameTeam PE hraji od doby, kdy to ani nebyl GameTeam :smile: Byl to Minetox. Na lobby byl jen nějaký strom :smiley: Tam jsem hrál annihilation a bedwars, ani nic jiného tam nebylo :smiley: Měl jsem na tabletu asi 10 FPS, ale nějak mi to nevadilo :smile: A teď hraji s kamarádama annihilation a občas i BW každý den :smile: Jen mi tam vadí ti hackeři :neutral: Proto chci pomoct jedinému aktivnímu helperovi Fourovi, aby na to banováni nebyl sám :smile: 

5) Nedávno jsem byl Admin a pak Elite Helper na serveru FylkatCZ který již skončil z důvodu málo hráčů i času na údržbu... Všichni říkali že jsem dobrý Admin/Helper :smiley: 

6) Jak již je uvedeno výše, tak je to z důvodu, že jediný aktivní helper  FourManx je na všechno sám a tak bych rád pomáhal serveru i jemu :smile: 

7) Jsem pohodový kluk co rád hraje Minecraft a v realitě Ping-Pong :smiley: 
    Dřiv jsem hrál fotbal, ale ten mě už přestal bavit... Mám 2 psi a kočku :smiley: 

Díky za přečtení :smile: 

• 1. Nick ve hře. - Ve hře hraju pod originálním účtem se jménem Zimik1

2. Věk. - Je mi 15 let.

3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hraju více jak 3 roky(pod originálním účtem něco okolo jednoho roku).Minecraft znám perfektně (Znám chod hry,umím MP příkazy)

4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete. - GameTeam byl můj první MC server který jsem kdy navštívil,dá se říct že jsem na něm vyrostl co se týká Minecraftu.Hraju tu téměř 5 roky (Měl jsem pár delších přestávek ale po nějaké době jsem se vždy rád vrátil).Prostředí servru znám moc dobře (Hraju nebo jsem minimálně vyzkoušel většinu serverů co tento portál poskytuje)

5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - Zastával jsem poziciModerátora na jednom dá se říct ,,konkurenčním'' portálu po dobu cca. 3 měsíců,odešel jsem kvůli ztrátě chuti hrát na daném portálu (Mohlo za to rozpadnutí naší ,,frakce'' a odchod jednoho z mých nejoblíbenějších členů AT)

6. Proč chcete být helprem? - Mám rád GameTeam a většinu lidí co tu hraje.Ovšem vadí mi hráči kteří kazí hru ostatním tím že spamují nebo dělají všelijaké hlouposti,chci se těchto lidí zbavit a tím zlepšit hratelnost a atmosféru na servrech GT.

7. Něco málo o sobě. - Jmenuju se petr a jsem studentem gymnázia v jednom poměrně velkém městě v Karlovarském Kraji,ve volném čase rád čtu a ve velkém měřítku se věnuju graffiti,street artu a moderní tvorbě písma a točim na YT  (kaligrafii).Poslední dobou se také okrajově zajímám o vectorovou grafiku.Jsem pozitivní člověk co rád pracuje v teamu a snažím se zlepšit ve věcech co mám rád a baví mně.Minecraft hraju cca. 10 hodin za týden (víc mi nedovolí povinnosti a ostatní ,,koníčky'').Aktivně využívám Ts3 a nemám problém ani se Skypem nebo jinou formou komunikace.

Děkuju vám za přečtení a přeji hezký zbytek dne.
     Zimik1 
  • upraveno 17. May
    1. Ty už jsi přihlášku psal

2. Je ti 13 a máš gramatickou chybu rodech? 
    :D

@Stepa011
  • Teď  jsem ji psal po prve na mcpe :smile: 

• @Zimik1 ;
    prosimtě, to jsem nepsal tobě 
  • Ahoj, rád bych se ucházel o post helper
    1)Nick ve hře:
    Kent_ik
    2)Věk: 15
    3)Vaše zkušenosti s minecraftem: Minecraft hraju od11 let 1 rok jsem hrál na pc a teď hraju 3 roky Minecraft pe.. mam originální minecraft.. umim příkazy na WE, MW a příkazy pro helpry bych taky zvládl.
    4)Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho tu hrajete: Na Gameteamu hraju přes rok a půl mám nahráno něco kolem 500hodin jsem skoro pořád aktivní. Nikdy jsem ban nedostal jen jednou mute na 300 sekund.. server znám kompletně celý. na GT mám vip a sponzora a lvl 101
    5)Zkušenosti z bývalých postů(pokud nějaké byly, důvod odchodu): Zkušeností mám hodně  nejvíc asi ze serveru Magician Faction kde jsem byl Admin.. boužel jsem na server moc nechodil tak jsem si řekl že bude lepší skončit s tím a odešel jsem z A-Teamu zkušenosti: WE MW Commands příkazy
    6)Proč chcete byt helperem?: když jsem začal s win10 tak jsem si začal všímat jen samých hackerů a nikdy není žadj helper online aby mohl mu dát ban(někdy je online Four nebo Anne ale ban mu nedají) já jsem často aktivní tak bych to mohl zvládnout většinou když hraju už k večeru tak je tam samej hacker a nemá cenu to točit. a A-Team je často neaktivní a Gameteam mám rád natolik že to chci zkusit
    7)Něco málo o sobě.: Chodím do základní školy, přístí rok budu na střední škole. Bydlím v Plzeňským kraji. Hraju fotbal 10 let. Ve svým volným čase hraju Minecraft na Gameteamu. Rád se učím nový věci. Je mi 15 v záři mi bude 16. Jsem pozitivní, celkem srandovní typ člověka. Rád hraju annihilation.

Děkuji za přečtení Kent :D a dobrou noc:))
  • upraveno 24. May
    Dobrý den chtel bych být Helpera na GameTeam
    1) Nick: JantarCZLP
    2) Věk: 13 nemám kidskej hlas
    3) Zkušenosti Minecraftu: hraju dost dlouho myslim od 2 třídy 
    Příkazy umím ban kick mute a vždycky jsem online na GameTeam mám originální Minecraft 
    4)Znáš dobře GameTeam?: Ano už hraju dlouho jeste se  jmenoval Minetox Level na GameTeamu mám 79 hodin 374 nedostal jsem ban ani mute 
    5) Zkušenosti: Byl jsem na hodně serveru Helper Admin atd... třeba PitíčkoCraft PocketPlay SwagCraft. 
    6) Proč chceš být Helper?: že jsou tam Hackři
    že nehraju poctivě jako ostatní
    a chci pomáhat Fourovi který je jedinej aktivní a kontroluje GameTeam 
    7) Něco o sobě: jmenuji  se Vojtěch Vocásek
    mám instagram a Messenger i TS3 mám i mikrofón ale může i zlobit jsem 5 třídě ale jsem propadl a mněl jsem odklad umím malinko ovládat gramatiku hraju Tenis florbal fotbal miluji váš server protože je na CZ&SK Server nejlepší :3

Děkuji předem za like a komentáře hodně štěstí všem co se učastnějí:blush: 

JantarCZLP

• 1. Nick ve hře. - JosefinkaSvK
    2. Věk. - 14
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem. - Minecraft hrám už 5 rokov, hrám ho rád pretože je to dobrá oddychová hra :D síce sa pri nej niekedy naštvem lebo ma zabije hacker na anni..
    4. Znalost prostředí Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete.  - hrám u vás dosť dlho mala som už asi cca 10 účtov ale na všetky som zabudla heslo :D
    5. Zkušenosti z bývalých postů (pokud nějaké byly, důvod odchodu) - iný server ako gameteam ani nepoznám 
    6. Proč chcete být helprem? - chcem dávať bany tým blbým hackerom na anni a bw..
    7. Něco málo o sobě. - mám rada športy
  • upraveno 2. June
    Dobrý den, chtěl bych být Helper na GameTeamu 
    Nick: Rotnyy
    Věk: 16
    Zkušenosti: Minecraft pe již hraji j 5 let.

Důvod: Chci být Helper proto, abych omezil počet hackerů na serveru

Něco o : Jmenuji se Václav Vínek, je mi 16 let, rád sportuju - hraju tenis, rád hraju Minecraft pe

Děkuji za přečtení této přihlášky a mějte se famfárově:smile: 
  • upraveno 8. July
    Dobrý den chtěl bych se dostat na pozici Helpera na GameTeam.cz MCPE =)

1)DogManCZYTS

2)14 narození 30.4 2004. =)

3)Minecraft hraju cca 5let a na GT asi 2 roky ale jelikož jsem si nedávno měnil nick tak se to resetovalo.

4)hraju cca 2roky na GameTeam.cz.

5)většinou jsem byl Admin, Helper buď server přestal fungovat nebo mě vyhodily za to že jsem měl jinej nápad ale párkrát jsem byl SP.Majitel asi 3x ale vždy server skončil. =(

6)chtěl bych hodně pomoc s nastavovanim pomáháním na TeamSpeak3 a na serveru mám pevný nervi takže mě nikdo jen tak ne naštve.

7)Jsem mladý kluk který ještě bohužel nemutoval jsem milý na lidi, mám rád psi mývali pandy,jsem z Moravy ale teď bydlím v Liberci. =)
  • @DogManCZYTS Ahoj, nedávno byl nábor na pozici helper... Mohl si přijít... Teď je helperů dost. 
  • __________________________________________________________________
    Nick v hre: milankogames
    2. Vek.:15
    3. moje skúsenosti s Minecraft: viem veľa príkaz mv, world edit, pex, pl a tak ďalej a viem aj normalne
    4. ako gameteam je super a na Sankcie, udelené som vzdy miloval parkour aj som 5 krát podporil gameteam 1: VIP, VIP, VIP, KRE, KRE a hrám to už rok
    5. Skúsenosti z bývalých postou (ak nejaké boli, dôvod odchodu)
    6. 1.milujem gameteam a je tam veľa srandy je tá supeeeeeeeeeeer
    7. ako som slovenských a keď príde mi sprava že zamietnutie čo už ja to aspoň skúsim lebo mam rád gameteam
    a rád pomáham pls
    helpera pls velmy

• @milankogames najskôr sa nauč správne vyjadrovať.

• To hovorí hráč ktorý používa fake nick. 
  • @LegendHyper ku tejto diskusii sa má vyjadrovať len admin team. Dankop je builder na mcbe takže má právo sa vyjadriť. Ty si len hráč ktorý nehrá na našej edícií a používa fake nick. Takže žiadne ďalšie komentáre. Ďakujem :smile: 
  • @LegendHyper prečo by som mal byť rozmazlený? Keď vidím čo tu píšeš za nezmysly tak skoršie ty tak vyzeráš. Som ešte kid ale chceš mi povedať že ty už máš nad 18? Ja by som ti tipol tak 10 rokov. Tu sa môže vyjadriť iba AdminTeam ako napísal @Petonov tak si poriadne prečítaj čo napísal :smile: . Nikdy som ta nevidel na MCPE GameTeame tak prečo sa tu vyjadruješ?
  • 1. EricaaCZ (originální minecraft nemám ale pokud budu vybrána a vy na tom budete trvat tak si ho koupím)
    2. 14 ( je to až od 15 vím ale je to jen rok :smile: )
    3. Hraju minecraft asi 2 roky. Ráda chodím především na cz servery. Mám ráda na minecraftu možnost věcí co zde můžete dělat :DD 
    4. Vim skoro vždy kam chci jít a kudy kam, na gameteamu jsem byla už dřív takže tak půl roka 
    5. Vím plus mínus co a jak ale jsem přece jenom začátečník a žádné takové místo jsem neměla ale již v minulosti jsem se o něj nacházela, bohužel jsem nebyla dost rychlá.
    6. Chci pomoct servru baví mě stavět v minecraftu a když někdo něco neví ráda mu pomůžu, hlavně když jde o mcpe tam bych chtěla hlavně pomoct protože mi příde že je málo lidí kdo vůbec má a hraje MCPE tak chci helpnout.  :D :) :)
    7. Tančím a ráda programuju a nejoblíbenější hra minecraft... Moje jméno je Erika. Hrozně ráda poslouchám hudbu. Vím že jsem nikdy nedostala ban a dodržuji pravidla. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.