Možná chyba - Annihilation

upraveno 14. March 2017 v Nahlášení chyb
Ahoj, dneska jsem si po dlouhé době chtěl zahrát annihilation, připojím se na server a přemýšlím, jak si zkrátit čas čekáním, než začne hra. Vidím, že v inventáři mám gadgety, tak si je otevřu, prohlížím si svoji sbírku převleků a jeden si nasadím. Po 5 vteřinách na mě vyskočila nemilá zpráva "I přes varování jsi hacky neodinstaloval..." a já dostal od GT AntiCheatu BAN na 12 hodin. Nějak se mi nezdá, že by to takhle mělo fungovat (Banovat už na "lobby" ? Za převlek?), takže to sem raději píšu. I kdyby to takhle fungovat mělo, nevím, proč na mě alespoň nevyskočilo GT Anticheat varování, ale dostal jsem insta-BAN. 
Předem děkuji za osvětlení situace a přeji pěkný zbytek dne.
ShadowD3ath

Komentáře

• @ShadowD3ath ;
    Teď jsem to nedávno řešil - http://forum.gameteam.cz/discussion/18899/chyba-v-ac-a-nemuzu-se-prihlasit . Prý se teď nemají převleky používat. Pokud nemáš důkaz banu, tak musíš počkat. Pokud máš, hoď ho sem a označ třeba M1nef4na. :)
  • upraveno 14. March 2017
    @Internetak Nevím jak, ale povedlo se mi to nějak přehlídnout :D Mimochodem, ty jsi měl štěsti v tom, že ti to dalo warn, já za celou dobu na GT dostal warny 2 a to už dost dávno... no teď rovnou BAN xd
    Stejně jsem si to, dá se říct, způsobil sám, protože jsem přehlídl tvoji diskuzi.
    Každopádně si asi počkám do rána, už nestojí za to někoho z AT označovat, bohužel budu mít v banlistu první záznam za 850+ hodin na GT :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.