Pozvánka do naší guildy

Zdravím,
také bych rád uvítal nějaké mimořádné, ryzí hráče.

Naše guilda se nazývá Fellowship0of0Ring zkratka [FOTR] (Nikoliv jako člen rodiny :D Ale jako zkratka Fellowship Of The Ring.)

Podmínky:
  • Zde nejsou podmínky vepsané nějak do bodů, neboť jich moc není. Bude fajn, když hráč bude mí něco málo nahráno 50lv+.
  • Nesmí určitě používat cheaty.
  • Bude se snažit plnit G úkoly. Pokud-li se vyhlásí společná akce, tak aby se všichni přepojili na danou akci. 
Odměny:
  • Nejaktivnější hráči a ti, jež mají nahráno nejvíce bodů, získají na konci sezóny nejvíce odměny.
  • Jinak, za KAŽDÝCH nahraných 5.000XP pro team, vám bude posláno 2.000 tokenů!!!
Jestliže hráč nahraje tedy 5.000 XP hlásí se u mě (TELLENAR). Nikoliv, že si někdo nasyslí hodně XP a pak bude chtít velkou odměnu!
Momentálně se v guildě uvolnilo několik míst. V případě zájmu mi napište nebo mému úředníkovi Mythril_357.
Hráči, jež jsou na serveru ,,Známí" budou mít určitě přednost.

Čekajíc na skvělé hráče se budu těšit.

S přáním hezkého dne, přeje

TELLENAR

Komentáře

• Sorry že píšu zprávu která nepatří do nabora ale já jsem známí ? :D
  • Já jsem v jiný Guildy a mas skóre do Guildy 70000
  • ahoj mám zájem. chtěl bych do vaší guildy mam level 86 ted presně nevím.jsem skill. doufám že mne přijemete

• Ahoj,chtěla bych do vaší guildy, protože v guildě, ve které se právě nacházím je 0 aktivita. 
    - Můj level: 80 
    - Za žádných okolnosti nepoužívám a ani nemám v plánu používat hacky.
    - S tím nemám problém. Úkoly plním s velkým nadšením ! :) 
    Tak budu se těšit. 
                                                                                                                   - sobies

• Ahoj. Sobies, když tak napiš /f add Tellenar. Pak tě přijmu ;)

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.