Gramatická chyba

Zdravím, 
Chtěl bych jen aby byla opravena gramatická chyba v /help -> "Barevny nick" a dále již 2. odstavec. Snad netřeba komentovat dále. 
Děkuji.

Komentáře

• :'D Mě by zajímalo kdo to psal...
  • Jde jen o malý překlep, předpokládám že je to na Bungee, čili je to jeden cfg. Mě by spíše zajímalo jak dlouho to tam je. Stane se, snad netřeba komentovat dále. 
  • Takový chyb je po GT spousty, viz. klasik.
  • anntoskaa, dobrá, tak co to shrnout a napsat do diskuze? Já jsem jen náhodně narazil na toto,. tudíž jestli víš o nějakých dalších, připiš je možná sem, nebo vytvoř diskuzi novou, kde vypíšeš všechny, o kterých víš. Je to jen překlep... Jednoduše když člověk na něčem dělá dlouho, ztrácí pozornost a chyb je víc a víc. Tak jednoduše to vzniká. 
  • Nevěřím, že 2 týdny, vlastně i více.. tam ta chyba je. Upozorňoval jsem samotný tým, s žádostí, aby se zpráva dostala přímo nahoru. 
    Jestliže takto se mají děti vzdělávat, že jednou je napsáno "barevný", podruhé zas "baraveni"... To se z toho asi moc nepoučí/nenaučí, ba naopak. Vím že se jedná o bungee, čili předpokládám že to mají/máte v jednom souboru.. Oprava je jednoduchá, je také možné že oprava je opravena, ovšem BC nebyl restartován. 
    Každopádně přeji hodně štěstí. Ať se daří, a takovéto překlepy snad hráči budou hlásit sami od sebe, nikoliv z donucení... Viz. @anntoskaa ;

• @Internetak  předpokládám, že to byl Monty70, jedná se o překlep.. nic špatného. Hned "akce" "Pozvi a dostanes" (Zní jako kdyby člověk někoho měl pozvat a dostat kvůli tomu s prominutím do držky) se tam pravděpodobně "podepsal"
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.