Přihláška na vývojáře

Ahoj je mi 15 let a už programuji asi 2 roky mimo PHP a HTML vytvářím pluginy a addony do her, ale do minecraftu spíše vytvářím scripty můj asi největší úspěch mezi pluginy byl DarkRP plugin bohužel je momentálně v rekonstrukci :D na serveru mám level 62 a mám odehraných 46 hodin. Rád bych vytvořil pár pluginů/skriptů pro tento server už jen z toho důvodu že mě to baví ale hlavně z důvodu Praxe, sem tam sice nemám inspiraci ale když mi někdo dodá nápad na plugin tak ten plugin s radostí vytvořím.
Mám originální minecraft a název účtu je LordKnedlik

Komentáře

• oops ok no :/ díky Bodlik
  • eee počkat myslím že to má znamenat že ta diskuze je plná :D
  • Rius_Rius_
    Moderátor
    Nevadí, že je diskuze uzavřena. Řiď se Rosinky pokyny @LordKnedlik ;
  • upraveno 10. April
    hmmm nenapadá mě žádný nápad na nový plugin který bych chtěl předvést.. Nemáte někdo nápad? :D
  • Udělej funkční anticheat
  • Ano, udělej ac.
  • a já cent na rohlík
  • Něco udělám neví jestli to bude přesně Anti cheat ale zkusím udělat něco velmi velkého :D
  • upraveno 11. April
    @TonCZ ;
    Nemožné... žádný dokonalý anticheat neexistuje a ani nikdy nebude.
  • @Golem21cz jak si tím můžeš být tak jistý
  • @TonCZ ;
    Protože vývojáři hack clientů jdou stále s vývojáři anticheatů. Jakmile je vydána nová verze AC/nový AC, netrvá dlouho a už je u některých clientů bypass. Funguje to podobně jako s crackováním her/programů. Vždy se najde někdo, kdo to obejde.
  • Všechny anti cheaty se dají obejít :(

• Už mám 120 řádků!
  • @Golem21cz nevím jestli to nechápeš, ale nemůžeš si být na 100% jistý
  • dost možná už dnes pošlu pár fotek a po Velikonocích bych to zveřejnil
  • @TonCZ ;
    Můžu si být jistý.
  • @Golem21cz boha s takovými jedincemi se nemá cenu bavit
  • Nedělej tady ze sebe rozumbradu. Jak je vidět moc o tom nevíš.
  • @Golem21cz já a rozumbradu? to spíš ty se tu nad všemi povyšuješ! první se zamysli nad sebou a pak hodnoť ostatní!
  • "já a rozumbradu?" - Doporučuji přečíst tohle
    "
    to spíš ty se tu nad všemi povyšuješ!" - čím? Vyjádřil jsem svůj názor, ty mi ho narušuješ a útočíš.
    "
    první se zamysli nad sebou a pak hodnoť ostatní!" - Když mi zaplatíš, možná tě budu poslouchat :'D

Neexistuje možnost jak udělat dokonalý anticheat tak aby ho nikdo nikdy nebypassnul.
    Nicméně tohle není diskuzní kroužek, dále se vyjadřovat nebudu.
  • upraveno 11. April
    @Golem21cz s tím povyšováním jsem to myslel všeobecně...
    Jo a ty jsi my bral názor tak jsem se bránil
  • Stejně se diskuze uzavře kvůli hádce.  :D
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    Zdravím, 
    JonasIIV  má pravdu..tohle není debatní kroužek... 

LordKnedlik  by měl postupovat jak už se píše v jiných diskuzích.. zkusit vytvořit něco svého a předvést Montymu, nejlépe ho kontaktovat přes náš formulář na Webu... do velkých projektů jako anticheatu se nemá prozatím moc cenu pouštět, vzhledem k tomu, že na GT máme vlastní pluginy a vše je upraveno přesně podle potřeb GT. Pluginy jsou dělané na míru od našich developerů. Takže doporučuji přijít s něčím novým co tu nemáme a spíše vytvořit něco originálního co nikdo nemá. 

S pozdravem Rosinka a topic lockuji.
Tato diskuze je zavřená.