Prosím, chcem požiadať o zníženie trestu : /

• Tvůj nick ve hře:ThunderM20
  • Jméno admina, který Tě zabanoval: Anet_ka
  • Server: Lobby
  • Datum banu: 14.04.2017
  • Typ banu (délka): Adban (1 mesiac) - Do 14.5.2017
  • Důvod banu: Srandovanie s AdBanom
  • Tvé vyjádření k situaci:
  • Je mi to velmi lúto že som spravil takú chybu....
  • S kamošom sme si robili srandu... provokovali AdBan... napísal mi nejaké číslice, ktoré som napísal a vtedy som si uvedomil že to není iba normálny Ban, ale IP Ban na Mesiac  : // .  Rád som hral GameTeam, bol to pre mňa najlepší Československý server aký som poznal, ale bohužial som spravil takúto fatálnu chybu :( Nesmierne ma to mrzí že som niečo také spravil... Prisahám že to viac neurobím a nebudem provokovať Bany... Môže to niesť následky ktoré ma hrozne mrzia... Bol by som nesmierne rád keby ste mi dali UnBan. Tento server osobne milujem a nechcem stratit účet na ktorom mám cez 100 hodin nahraných... Je mi to nesmierne lúto že som spravil takú chybu, slubujem, že už budem normálne hrať... A nebudem provokovať to čo nemám. Dosť som sa poučil : /
  • -ThunderM20

Komentáře

• PS: Páči sa, tu je screenshot keby ste chceli  : )                         ( 13.04.2017)

(17.04.2017)

• BodlikczBodlikcz
    Moderátor
    upraveno 17. April 2017

• Škoda  : /

• upraveno 17. April 2017
    Ps: Reklamu som nechcel napísať naschvál, nemyslel som si že dostanem ban na mesiac,
    Reklamu som písal vo formáte ( Číslach ):  ab.cd.ef.gh:vwxyz
  • Zdravíčko,
    opravdu mě udivuje, že jsi z náhodných čísel složil ip adressu existujícího serveru, ovšem vzhledem k Tvé omluvě Ti ban zkracuji.. Pevně věřím, že již s čísli experimentovat nebudeš. Přeji hezký den :wink: 
Tato diskuze je zavřená.