Už Zase ban od Anticheatu?! Mango

• Tvůj nick ve hře: Mango
  • Jméno admina, který Tě zabanoval: @AntiCheat ;
  • Server: MiniAnni
  • Datum banu: 19.4.
  • Typ banu (délka): Hack Client Detekovan! ( 12H )
  • Důvod banu: Duvod je, že jen tak hraji a anticheat mě časem vykopne prý za cheaty. Já hacky nemám.
  • Tvé vyjádření k situaci: Pokud si neupravíte anticheat aby nebanoval poctivé hráče, budu nucen zde přestat hrát.

Komentáře

• Ahoj, označování A-Teamu je zakázané, pokud to není opravdu důležité. ;) Jinak od Anticheatu se unbany neudělují, bohužel.
  • není to blbé? jen tak si hraju a najednou mě to za nic zabanuje. Stejný jako když mě ochranka vyhodí z obchodního domu za to, že mají podezdření že kradu cukr. přitom nic nekradu. toto je pouze přirovnání
  • Ahoj,
    AntiCheat je speciální plugin, který není na forum !
  • aha :D vím že to je plugin ale nečekal jsem že je to i uživatel :D
  • mužete mi dát ten unban?! už mě nebaví čekat. Jsem poctivý hráč bez cheatů a bohužel mě anticheat bere jako hackera. 
  • Anticheat je na GT blbý, co si budeme povídat, ale 12 hodin lze v pohodě přečkat. Můžeme být rádi, že to není ban třeba na dva dny. Ikdyž to bude většině lidem nepříjemné, A-Team už bany od AC neodbanovává, bohužel. 
  • musí. Na jiném dobrém serveru OP MiniAnni není
  • @Mango ;
    Pokud máš vysoký ping (/pping) nebo pomalý počítač tak nemá cenu hrát. Dále používej verzi 1.8.9 pouze s OF nebo bez něj. Pokud nemáš video o tom jak si dostal ban tak unban dostat nemůžeš.
  • verzi mám 1.10.2 s OF

• @Mango Na GT je nejlepší hrát s verzí 1.8.9.
  • ok a unban mi dáte
  • Anticheat se neunbanovává !!!!!!
  • bude muset!!!!! nejsi admin a podle mne je to neferový, abych dostal free ban
  • @Mango Už asi měsíc se AC neunbanovává, já doufám že ti sem nemusím poslat 45000 screenů, jak je diskuze vyřešená s tím, že se AC neunbanovává...
  • InternetakInternetak
    Developer
    upraveno 19. April 2017
    @Mango ;

Pokud nemáš video o tom jak si dostal ban tak unban dostat nemůžeš.

@BlackJoker má pravdu. ;)

• upraveno 19. April 2017
    @Internetak To mu nevysvětlíš.. I já měl kvůli tady tomu velký RAGE (TheMary06 potvrdí ;)
    Jinak nejsem BlackJoker ale BlackJocker ;)
  • @Mango, hráči přede mnou píšou pravdu. Ban od AC se už neunbanovává. Ovšem AC banuje občas i poctivé hráče, ale nejdříve ti to hodí warning, proto doporučuji chodit potom spíše na minihry jako Creative, Prison atd.. AC je stále ve vývoji. ;)
Tato diskuze je zavřená.