gameteam

Ahoj už 3 roky mi nejde gameteam píše mi tohle: přihlášení selhalo neplatná relace (zkuste restartovat hru) hru jsem restartovala asi 10 krát a nic heelp pls :/ :( 

Komentáře

• Ahoj,
    Máš originální minecraft? Pokud ne, nezapl/a jsi si online-mode? Pokud ano, jdi na stránku skin.gameteam.cz přihlaš se jako ve hře a v nastavení online mód vypni, 
    Více zde:http://forum.gameteam.cz/discussion/11773/omylem-jsem-v-auth-zapnul-online-mode-jak-ho-vypnu-kdyz-se-nemuzu-pripojit-na-server
  • upraveno 29. April 2017
    Vážně už tři roky? Nepřeháníš trochu?  Pokud ne tak přes jakou IP se připojuješ?
    -bulva2
  • Dobrý den !!! 
    Jsem opravdu nasraný na vašeho HELPERA makedare na mobilní verzi !!!!!! Zabanovavá za minimapu , kickuje za to ze ho nekdo zabije a nechává se uplácet 
    Např : Kolacek007 ( hrac ) mnel minimapu makedar mu dal ban ( i kdyz nevim jak to zjistil ) kolacek se pripojil omluvil a XPvPSkiller napsal na ann do all :: Makedare ten kidko je zpět obchází kick ( i když mu dal makedar jen kick ) dej mu ban blbečkovi ( neni přesne je slovák.... ) a makedar bannul kolacka 007 na 1 měsíc ....??!!!!! Ja jsem upozornil za co se nebanuje a za co jo.... Dělal jsem totíž zkoušky jak z per tak podmínk pro kick či ban na qplay a uspěl jsem z 90%.... A aby toho nebylo málo, daly mi mute na 20000 sekund tak jsem psal /w ( apsal jsem proc to delaj ) ( zabanoval nejmiň 5 hraču protže to řekl xpvp) bannul mně na 5 dní makedarovi se to nelíbylo a dal mi ten ban.....

Muj nick :Vasicek133 
    Věk : 19 
    Ztížnost na : XpvpSkiller Makedar 
    Proč : XpvpSkillet manipuluke s Makedarem , Makedar ho poslouchá 
    Prosba ? : Prosím zrušte makedarovi per na ban i kick 

• M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    @Vasicek133 ; ahoj, založ novou diskuzi v kategorii MCPE, kde se tomu budou věnovat příslušní admini.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.