Nápad

dnes mě napadlo že by se mohl se udělat den, kdy se otevřel starý bossland na jeden den protože asi spousta lidí chce věci z minula a nebo třeba jen 3 hodiny 
Dík zavažte to.
MartyDew

Komentáře

• haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  • Nevidíme důvod, proč to otevírat.
    Starý bossland byl dlouho dobu, aby si hráči nastřádali zásoby věcí
  • přesně já :smiley: D

no, alespoň by se dal zařídit způsob pro jiné, aby měli šanci přesto získat ty itemy. Např. takový ten obchod na novém bosslandu, jak jsem již navrhoval jinde
  • Ano, ceny Itemů by byli stejné a neopravené Přesně jako Lord Gamer 17

• Majk0_Majk0_
    Admin
    upraveno 12. May 2017
    Zdravím,
    Chystáme sektor 3

i když se mi líbi tvuj nápad na obchodníka, mám lepší plán... už delám na sektoru 3, kde budou veci ako posidonuv blesk a Vlčí kost.

• A kdy bude seš na Klasiku hroně málo nehcete něakého nového Buildera??

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.