Obecně Server/Prison - problém s serverovým levelem + rankem na prisonu

Dobrý den, rád bych nahlásil problém ohledně účet mého kamaráda Hoi6030. Hrávali jsem Prison asi před 2-3 měsíci a tak nás to nějak přešlo. Až do dnešního dne se kamarád společně s námi přihlásil. Všem nám, kromě Hoi6030 rank normálně zůstal, až na zmiňovaného kamaráda, který se přihlásil s blbým přihlašovacím jménem, respektivě hoi6030. Neměl žádné věci, prostě nic, od té doby, co hrál. (myslím byl rank 12) Pak jsem mu poradil přes příkaz /p info, protože jsme měli sdílený pozemek, aby si změnil začáteční písmeno na velké. On se to tedy pokusil a stala se docela divná věc. Rank 1 + Dřevěný krumpáč + Dřevěná Lopatka + Dřevěná Sekera. Ale ostatní věci, jako meč, brnění, dokonce i místo spawnu, které bylo na mém pozemku (rank 1 na pozemku, zajímavé :D) zůstalo od posledního přihlášení před 2 měsíční přestávkou. Můžeme dokázat fotkou itemů, které on má přes Printscreen. Bohužel, nemůžu dát screen z /P info, jelikož se jméno Hoi6030 zménilo na Unkown. Prosíme on navrácení celého účtu na prisonu.

Děkuji za odpověd
TomPekar

Komentáře

  • Stačí když si u přihlašování to jméno napíše správně.
  • ano, chápu, ale když už provedl přihlášení špatně?
  • Ať se odpojí, a připojí znovu na server se správným jménem :) Pokud to i přesto nepůjde, pak je třeba obstarat všechny nátné důkazy, což předpokládám že máte.

    Pokud by se mu to někdy stalo znovu, ať se odpojí ze serveru a přihlásí se správným jméném - mělo by to vždy fungovat, ať se jedná o cokoliv.
  • Kamrád právě teď není online. Až bude, řeknu, ať zkusí a pokud ne, uděláme screeny, které budeme moct :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.