Ender perla - Parkur lobby

• Kde se konkrétně chyba vyskytuje: Lobby parkuru 1
  • Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: 21.05/17 12:40 (a vlastně pořád ...)
  • Popis při jaké aktivitě se tato chyba vyskytuje: Když lítáte po lobby ender perlou, tak vás to odpojí z důvodu: Nalezený Hack klient
    Jméno: Dr_Piskot_CZ
    Verze: 1.8.9
  • Screenshot, video které ukazuje chybu:

https://youtu.be/dmceV283BDM

Komentáře

• No, s ender perlama na Parkuru 1 jsem našel jinou chybu a to ohledně vystřelení ender perly (jako gadget), rychlé seskočení a připojení se na určitou parkour mapu předtím, než Eperla dopadne. Ve výsledku dostaneš Parkur lobby toolbar a když otevřeš Doplňky (jako chestu) > gadget menu a počkáš než toolbar zmizí, můžeš si vytáhnout EPerlu a uletět začátek, než se opětovně Toolbar resetuje.

Teď jsem ale zjistil, že jsem zapomněl na to udělat diskuzi se screenshotama, které jsem promazal :D . Bohužel nemám způsob na zaznamenání replaye ze hry a nemohu to tím pádem reportnout ve Videosouboru.
  • Ahoj,
    Gadgety teď také blbnou z důvodu, že se AC bude aktualizovat na verzi 1.9+. To samé je i s převleky, které používejte pouze na lobby. ;)
    Internetak.
  • @Internetak u mě je to s převlekama naopak, na lobby ne ale na např. prisonu ano.
  • @MarpasCZ ;
    A používáš 1.8.9?
    Internetak.
  • @Internetak používám verzi 1.11.2 a nijak mi tam nic neblbne, ale je fakt že 1.8.9 je na dost věcí lepší (na GT).
  • @MarpasCZ ;
    Doporučuji hrát na 1.8.9. Je na to přizpůsobený AC a hlavně na to jsou všechny pluginy i všechny servery na GT. ;)
    Internetak.
  • @Internetak .. podle mě je to uplně to samo jako když hraješ na 1.11.2 :D stejnak ti ten GacBan dá :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.