HS MarpasCZ - Nábor

Ahoj, rozhodl jsem se že založím tento nábor, už mám plány co a jak na serveru udělám. Bohužel nemám kredity, takže budu muset být online abyste se připojili a server bez podpory hráču jistě zahyne, ale budu se snažit veškerý čas na Gameteamu dávat právě na můj HS. Server bude zaměřený na klasik/přežívání a bude středověkofantasy. Na spawnu bude město, které bude postaveno ve středověkém stylu, budete si tam moct koupit maso u řezníka, pšenici u farmáře atd. Město by nemělo být malé a každá budova by měla být funkční, ale teď dost,. Vrhneme se na nábor a se členy A-Týmu se pak domluvím jak to bude vypadat.
Podmínky:
1.Musíte mít min. 10 let (pokud se umíte chovat jde udělat vyjímka)
2.Mít na GT min. 35 level
3.Mít na GT odehráno min. 24 hodin
4.Nemluvit sprostě (do jisté míry ještě ok, ale ne žádné p**a atd. :D)
5.Nemít hacky (pokud ano, okamžitý vyhazov a ban na hs)
6.Nebýt rasista, nikoho neurážet, být tolerantní
7.Nedělat blbosti (do jisté míry toleruji)
8.Být aktivní min. 1h/týden
Podmínky - nemusíte mít ale pokud máte tak je to jedině dobře:
1.Koupený Minecraft
2.Psát s háčky a čárky v MC
3.Být aktivní na fóru
Napište mi:
1.Věk
2.GT level
3.Nick
4.Aktivita
5.Warez nebo Origo?
6.Háčky a čaárky v MC?
7.Něco osobě
8.Čím chcete být
9.Jak dlouho (od jaké verze a roku) hrajete MC)
Další připomínky a podrobnosti:
HS jsem nikdy neměl, takže to nebudu umět nejlépe. Pokud by na GT byla verze 1.9+ tak by server měl 1.9 soubojový systém. Z vlny se na spawnu ani na žádné stavbě postavené A-Týmem nebude stavět, pouze pokud by to byla nějaká vlajka atd.
Na co je nábor:
Spolumajitel: 1
Admini:4
Moderátoři:4
Helpeři:4
Stavitelé:3
Já se v těch věcech o serverech moc nevyznám, že? :D

«1345

Komentáře

• upraveno 22. May
    A samozřejmě kdo by prodloužil hs tak může, bylo by to super.
  • 1. 12 let
    2. 19 (Začal jsem minulý týden)
    3. Greef
    4. Hodně aktivní (o víkendu klidně i od 8:00 do 22:00)
    5. Warez (Origo dostanu k narozkám)
    6. Není problém
    7. Nwm co mm říct
    8. SpoluMajitel
    9. Od 5 let (MC 1.0)

Těším se na spolupráci...

- Greef
    .

• @Greef některé s těch podmínek nedodržuješ, navíc by si chtěl být spolumajitelem ale to by bohužel nešlo. Pokud chceš tak možná někdy až budeš mít origo (myslím že Greef je obsazený nick a tak by si musel začínat od znova, což máš blbé) ti dám třeba moderátora, nebo admina. Spolumajitel je řekněme takový velký titul na hs, já bych za spolumajitele dal někoho kdo má min. 45 level, origo a znám ho už délší dobu (nebo mu už důvěřuji). Navíc bych chtěl dodat že spolumajitele na mém hs nemůžete dostat jen tak že napíšete zde že chcete být spolumajitelem, musíte si ho nějak zasloužit. Ovšem pokud by si přece jenom chtěl být v A-Týmu na mém HS, tak se ozvi až budeš mít vyšší level a já tě možná přidám. Nenaštvi se, je spousta HS co mají horší podmínky na přijetí, navíc 60 level budeš mít klidně za 3 měsíce. ;)
  • upraveno 22. May
    Chtěl bych dodat že stavitelé musí:
    1.Umět min. základy WE
    2.umět stavět (nic ultra mega, ale tak aby to bylo pěkné)
    A helpeři:
    1.Být slušní, hodní a tolerantní
    2.Být rádi za každou otázku hráče, mělo by je pomáhání bavit
  • Věk: 15
    Level: 66
    Nick: tomtomtomvlcek
    Aktivita: Jak mi to vyjde ale pokusím se co nejčastěji. Většinou 2 -4 hodiny.
    Mám Origo
    Háčky a čárky zvládám psát.
    Něco o mě: Nevím co mám napsat ale pořád sedím u PC (Když jsem byl menší tak mi brácha říkal, že když zničím Vlčí mák tak nikdy nenajdu diamanty :D)
    Je mi jedno čím budu.
    MC hraji od verze 1.0.0. Rok nevím.

Snad jsem to vše vypsal.

• může být.
  • Ok, beru jako Admina. Děkuji Ti.
  • Taky díky. Na HS budu zítra
  • Ahoj, na HS je plno prostředků, kterými můžeš zabránit škodám od SpoluMajitelů, kteří ti přišli jen zničit server např. regiony, záloha apod. Jinak dnešní lidi mají spíš raději každé jiné HS bez kapky originality s těmi samými věcmi jako jsou např. doly, bossland apod. Nějaké jiné servery moc lidí nezajímá. A když už, tak jen lidi typu: "mogu biť plz admin?"
  • @ItzAiro já do A-Týmu dávám jenom lidi kterými si jsem jist (např tomtomtomvlcek) a nápady mám, přemýšlel jsem o nich už délší dobu. Spolumajitele nebude lehké dosáhnout (viz. komentáře nahoře).
  • Vím, že nápady máš, ale podle mě to nikdo moc neocení, protože všichni mají rádi takové ty normální neoroginální HS, kde jsou doly, bossland a podobné věci, které mají snad všude.
  • Ach jo, ten pocit když vám každých 5 minut spadne PC.
  • Věk: za měsíc 12 
    Lvl: Asi 58 :mrgreen: 
    Nick: Lopi_CZ 
    Aktivita: Nízká, protože MC mám jen u táty, ale to už ví snad celý GT -,- Každopádně, když jsem o víkendech u táty tak aktivita 6-9 hodin, klidně i víc  :D
    Oriiíiíígooó!!!!! :joy: 
    Háčky a čárky: Nemám problém, samozřejmě OBČAS zapomenu :"D
    Něco o mně: Jsem blázen do stepu <3 Tím pádem Stepuju ( :D) a ještě hraju na kytaru.. Hodně maluju a nenávidím školu!!! :"D Bydlím v ČR ( wow._.) A jmenuji se ----- [řeknu ve hře] 
    Co chci být: BUILDER :333
    Jak dlouho hraju mc: 6 let, možná :DDD Verzi absolutně nevím, ale byl to rok 2011....! Podlemě asi tak verze 1.3.něco xDDD (Já fakt nevím) 

Tak předem díky za nějakou odpověď, jó? :"DDD

Dobrou noc 
    -lopi 
  • @amymona beru jako buildera (Na mém hs nemusí být žádný z builderů tolik aktivní jako např. admini), děkuji.

Hele, už je to tříčlenný A-Tým. :D
  • @mirdajancz Tak to nevím, z půlky ano a z půlky ne. Co na to říkáte @tomtomtomvlcek a @amymbona ?
  • Wow! Děkuji!!! @MarpasCZ :DD Jo a měla bych přijít pravděpodobně v sobotu ;)

A POČKAT!!! :"dddd Mirda má větší lvl než já!!! :"DD

• @MarpasCZ ; Můžu teda pls toho  admina?
  • ahoj chtěla bych zkusit Spolu Majitele/ku :wink: 

Všechny podmínky spln'uji :smiley: 

věk: je mi 15 let 
    Gt level: 72 
    Nick: vasilisa404 <3
    Aktivita: Na GT jsem asi 2-5 h :wink: 
    Warez nebo Origo?: origooo :smiley: 
    Háčky A čárky V MC?: A no čárky i Háčky dělám :love: 
    Něco o sobě: ahoj jmenuji se Sofie :D dělám Gymnastiku Hlídám chat Atd nic mně nenapadá :smiley: 
    Čím chcete být: Spolu Majitelem/kou :blush: 
    jak dlouho hrajete MC?: Mc hraji už asi 2 roky :innocent: 

Doufám že budu Přijata :smiley: 
    Pozdravem sofie <3
  • Ještě jednou opakuji, nábor na SM není.

• @mirdajancz ještě se zeptám ostatních, jinak tě pravděpodobně přiberu.
  • @Greef na Admina je to málo, momentálně tě neberu.
  • @Vasilisa404 Tak moderátora?
  • @MarpasCZ ;
    Marpasi, jen mi přijde trochu divný, že bereš i na SP. Je to nejvyšší hodnost (kromě majitele :DD) a tím pádem ti může celý HS pak zničit.. Takže na SP a případně OP bych povyšovala jako odměnu, že se ten člověk chová dobře a že mu důvěřuješ..! 
    Každopádně je to jen můj názor ;) 

Dobrou noc 
    -lopi 
  • @amymbona LOL, já se to celou dobu snažím vysvětlil a on to nikdo nepochopil. Podívej se na komentáře nahoře. :D
  • MarpasCZ ok ale nemůžu najít tvůj server jaký máš herní nick? :smile: 
  • Je offline, nejsem pořád 24h na hs.
  • @MarpasCZ já ty komentáře vůbec nečtu.. Jen čtu co musím napsat do přihlášky a to je všechno :) 
  • Jsem online.

• Ale tvůj server online není
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.