HS MarpasCZ - Nábor

1235»

Komentáře

• upraveno 7. September
    Je to škoda, že končí :(
    //: @ItzGikisakaPvP bejval jsem tu helperem
  • Marpe, tak já mám tu malou aktivitu, protože nemám doma PC, ale když jsem mohla, na HSko jsem chodila.. Jsem celkem asi na třech hs a moc nevím, na kterej mám chodit dřív.. 
  • @MarpasCZ jak si tohle můžeš dovolit napsat jen tak já nechápu...

• 1. 10
    2. 59
    3. wartkor
    4. momentálně mám ban ale jak ho mít nebudu tak klidne prijdu ;) a také mám svůj HS  takze tak 2 hodiy budu u tebe na HS mozna i více
    5.  warez ( chystám si koupit origo)
    6.  nepíšu moc
    7. prostě hraju na PC :D
    8. Asi Admin nebo OP
    9. MC hraju asi 2,5 roku začínal jsem na mobilní verzi poté jsem na počítačové 
  • @wartkor ;
    Cituji @MarpasCZ ;
    ItzGisaka v A-Týmu bylo 9 lidí a každý kromě mě na to kašlal. Za ty 3 měsíce se tam téměř nic neodehrálo. A mě to strašně štvalo, a cítil jsem se tam špatně, když tam téměř nikdo nechodil, a tak jsem dospěl k závěru že to nemá cenu. A je mi toho velice líto, ale prostě nic s tím dělat nemůžu. Server ještě stále existuje, za jeho konec můžou hlavně tito lidé:
    205nd - blbosti, malá aktivita, když jsem mu zadal práci nesplnil to a ignoroval to. Jednou byl dokonce AFK a já jsem mu dával práci a neodpovídal.
    KumpicekCZE - velmi malá aktivita
    dinousek - malá aktivita, blbosti, hrátky s we a zničení kusu mapy
    amymbona Lopi_CZ - malá aktivita celkově, ani v mc jsem ji moc neviděl
    DRAKKON666 - velmi vzácně ho uvidím jenom na gt, ale na hs není téměř vůbec
    Když je větší polovina A-Týmu na nic, a ostatní jsou jen o trochu lepší, tak to ten hs nemohl přežít.
  • @MarpasCZ  to je skoda ja bych ti rád pomohl s Hs ;(
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.