PlanetCraft - Soupis návrhů

Ahoj, jelikož je teď na PLCku nový admin team, kteremu dost věřím, že se jim povede PLC znova obnovit, ale bez názoru hráčů to nepude, proto jsem založil diskuzi zde, aby se mohl kdokoliv vyjádřit a říct svůj názor ;) 

Nápady na vylepšení:

1. Bylo by super přidat hlasování o zrušení deště 
2. Nejvíce by se mi líbily warpy na Shopy hráčů, říkáte si, že tu je tržiště tak proč warpy... Důvod je takový, že tržiště je strašně omezené místem a možnostmi :neutral: a take hráče můžu přece portnout.. To sice ano, ale co když tu nejsem? Proto by byl warp tak super
3. PLC má málo výhod za Globální Level, přidal bych třeba barevné psaní za level nebo oznámení, tohle jsou věci co mi na Víp připadají směšné svou obyčejnosti (moc lidí to nevyužívá )
4. Odebrání money admina pepepona, je to admin nepotřebuje je a další hráč bude mít šanci se do top tabulky dostat :) 
5. Jednorázové kity, když někdo začíná vyzvedne si kit s vecma do začátku a hned mu to pude lépe, kit hráč je výsměch 
6. Ocenil bych možnost darovat hráči věc když je offline, jakmile by přišel vyzvedl by si to, hlavně v soutěžích by se to využilo 
7. Co takhle prodávat hologram? Na spawnu by si každý mohl pronajmout hologram na určitou dobu, něco takového bylo i na lobby 
8. Proč nemá PLC boostery na XP, Money a zkušenosti do global levlu 
9. Přidal bych mazlíčky, kdysi to na PLC bylo a bylo to super, když každý chtěl mít nej mazlíčka, na mazlíčky mám napsaný jednoduchý klikací systém nákupu využívající pár pluginu (Npc, Mypet, Denizen, ChestCommands Gui), v případě zájmu můžu poskytnout
10. Je zde AF a BB a co přidat i strihač ovcí a killer (zabíjí Moby v okolí ) 
11. Bylo by super přidat GUI market, kde by každý přidal svou nabídku a ostatní by to mohli koupit i když je offline 

Toto jsou nápady, které mě osobně připadají podstatné a na PLC bych je uvítal :) 

Komentáře

• Ještě mě napadly nějaké další, tak doufám, že něco z toho se ti bude líbit @connor2251 ;

1. Přidat Treecapitator jako odměnu za level 60 nebo více, proč? Je zde sice křovinořez, ale ten ničí jen listí, i když i to mi velice pomáhá, ovšem v případě jungle planetky je zdlouhavé těžit ty stromy a není to jen zde i jinde by se to hodilo 
    2. Povolit ničení bloku TNT, na jednu stranu je to nebezpečné, protože tím může někdo zničit někomu planetky když mu dá povolení, ale je to to samé jako když to zničí, pro mě by tím pádem bylo rychlejší TNTckama ničit planetky a dělat tak místo pro můj shop, ale i jiní by to využili  :)

Dnes jen toto, ale určitě mi bude něco scházet nebo mě něco napadne  :D
  • Zdravíčko,
    jen bych chtěl říci, že s těmito nápady sympatizuji, jen bych přidal něco na způsob dražeb. Probíhaly by ve velké místnosti s číselníkem a zájemci by přihazovali. Získané peníze by šly těm co by dražili.

Koty :wink: 

• upraveno 27. June 2017
    Trochu mi to připomína muj starý projekt, který jsem ale nedokončil :D
  • Možná trochu :)

• Ještě bych přidal do TradeMe možnost platit tokeny a kredity, TradeMe na to má API a nebylo by těžké napojit to  ;)
  • Přidal bych se s návrhem o zrušení pepepona shopu na spawnu  u shopu. Přijde mi to ubohé aby si admin vydělával takto, když a) může si peníze připsat b) jde tam vytvořit server shop

koty :wink: 
  • @just_Koty ted si trochu protiřečíš... když si pepepona může givnout peníze, tak je snad jedno, jestli je získá ze spawn shopu nebo jestli si je givne..
  • @poppy345 ale tím tahá z lidí peníze pro sebe...a tím vytváří krizi...i když se to zatím nerozrostlo
    2. on je nezískává ze spawn shopu, ale má tam svoje vlastní cedulky....stejně už tam dlouho nebyl

• Ale ten shop je asi rok prázdný.... 
  • Ahojky Flayovec souhlásím ze vším co jsi tady navrhl určitě tě vtomto budu podporovat ale záleží jak to vezme connor a monty.
    a za ty boostry byl bych velmi rád na money zkušenosti úlomky .
    Flayovec jsem rád že tohle někoho napadlo tohoto nápadu si moc cením :smiley: 

• Jsem rád, že máš stejný názor, připadá mi, že se na PlanetCraft hodně dlouho zapomínalo, chybí zde hodně implementaci globálního systému a novinek, které jsou již jinde běžné  :(
  • A take PlanetCraft dostane vždy na starost admin co nemá čas  :D
  • Ještě sem vypišu podmínky pro udělení warpu na shop, které jsou podle mého optimální

1.Cena warpu 50k měsíčně 
    2.Shop musí být uzavřený, aby nedalo dostat na planetky a nevznikly zbytečně problémy 
    3.Shop musí obsahovat více jak 30 nákupních/prodejních cedulek, jinak je shop dost malý, aby mohl využívat trh
    4.Shop nesmí obsahovat nevhodné nápisy na cedulkach, reklama, nadávky atd. 
    5.Shop musí nějak vypadat, nemůže to být kostka z hlíny 

A pokud by byl s warpy problém, jelikož jsem zjistil, že je zakázáno je udělovat hráčům, co takhle využít již nastavené warpy, ovšem na které nemáme premise :D jedna se o /p tp hráče to portne tam kde je nastaven spawn bod pozemku a a team nemusí nic řešit :D
  • Rius_Rius_
    Moderátor
    upraveno 1. July 2017
    @just_Koty ; Abych Ti to objasnila. Pokud po serveru nalezneš cedulky umožňující koupi či prodej itemů, přičemž se vydělané peníze připočtou na účet člena A-Teamu, není to z důvodu snahy "obrat" hráče o jejich výdělky. Jedná se o zvýšení dostupnosti itemů, nebo zkrátka přidání další možnosti obchodování s ním. Zajištěné peníze si Admin nesype do úspor, kterými by se obratem zvýhodňoval, nýbrž dochází k jejímu využití v soutěžích, eventech a samozřejmě naplněním zásob pro případné dražby, apod. Pro svůj prospěch "nagivované" peníze Adminstrátoři nezneužívají. Jestli narazíš na Admina platící money, není to v zájmu nabrání dalších pro jeho účely. Taktéž to mohou být jeho nahrané peníze, které se však od "nagivovaných" neliší a v zobrazení jeho obživy jej nelze rozpoznat.
  • Tak proč je cedulka na jeho jméno napsaná na neutrální půdě ??? Je snad pro něj zatěžko to napsat ne servershop? Vždyť stejně tam pepe nejaky ten patek nehraje. :(
  • Rius_Rius_
    Moderátor
    upraveno 1. July 2017
    Nevidím důvod, proč by Tě to mělo trápit, když zmiňuješ, že se na serveru PLC nevyskytuje.
    Také netuším, jakou přesně cedulku nyní máš na mysli? @just_Koty ;

//Také vidím přičítání peněz serveru na Adminský účet jako lepší variantu, než jej rozdělovat mezi hráče a tím určité osoby zvýhodňovat a usnadňovat jim hraní bez jakékoliv snahy (výjimkou jsou samozřejmě eventy). Někde ty peníze být musí, nemají-li se smést z PlanetCraftu).
  • @Rius_ , mám namysli tu, která má prodávat claybally, stojící u stánku na spawnu.
  • Rius_Rius_
    Moderátor
    Dobře, každopádně platí výše uvedené ;) Také vidím přičítání peněz serveru na Adminský účet jako lepší variantu, než jej rozdělovat mezi hráče a tím určité osoby zvýhodňovat a usnadňovat jim hraní bez jakékoliv snahy (výjimkou jsou samozřejmě eventy). Někde ty peníze být musí, nemají-li se smést z PlanetCraftu).
  • ahojky zdravím z dovolené doufám že shop a ty naše nápady spějou do dobrých čásů protože jak flayovec psal planetcraft je celkem zaostalý a já z flayem nějakou dobu hrajeme . !
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.